Easyname Review 2020 – Kāpēc tā NAV pareizā izvēle?

Easyname hostinga biznesā darbojas kopš 2005. gada. Viņi ir viens no mazāka izmēra hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kam izdodas sekot līdzi dažiem lielajiem zēniem un mainīgajiem mūsdienu standartiem.. Pašlaik viņiem ir reģistrēti vairāk nekā 750 000 domēnu.


Tie nodrošina atbalstu vairākām valodām, ieskaitot angļu, franču, turku, spāņu un krievu valodu, kā arī daudzām valūtām no mārciņām līdz eiro līdz dolāriem.

Īpašības un ērta lietošana

Easyname patiešām piedāvā dažas fantastiskas iespējas par cenu, ko viņi prasa. Kaut arī tur nav nekā pārāk progresīva, tiek nodrošināti visi pamati, un visas funkcijas ir izsmalcinātas un lietotājam draudzīgas. Tāpat kā ar jebkuru labu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jūs varat sagaidīt:

 • Domēna reģistrācijas pakalpojums (ar vairāk nekā 300 domēna paplašinājumiem)
 • Viņu pašu informācijas panelis jūsu konta un vietņu pārvaldīšanai, kā arī piekļuvei vietņu veidotājiem
 • Web pasta pakalpojumi
 • Viņu platformā iebūvēts datu bāzes pārvaldnieks

vieglais vārds

Tie nodrošina arī dažas citas laipnas funkcijas:

 • Viegli instalējamas lietotnes: Šī funkcija ļauj instalēt un izmantot tādas populāras satura pārvaldības sistēmas (CMS) kā WordPress, Joomla! Un OpenCart, lai izveidotu un pārvaldītu vietni.
 • Vietnes veidotājs: Viņiem ir arī savs vietņu veidotājs. Vienīgais mīnuss ir tas, ka jūs bez maksas saņemat tikai piecas lapas. Tomēr tas nāk ar veidnēm un integrāciju. Jūs varat arī iegādāties papildu funkcijas par papildu ikmēneša maksu.

Kā mazāk pazīstams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs mani patīkami pārsteidza Easyname platforma. Galvenais informācijas panelis ir ļoti ērti lietojams, un tas ir viens no modernākajiem un pulētākajiem. Šeit pārvaldāt savu vietni, kontu un tādas papildu funkcijas kā datu bāzes un tīmekļa pasts, tāpēc ir svarīgi, lai viss būtu pieejams, bet nebūtu pārblīvēts. Viņi arī neaizrauj jūs ar tik daudziem pārdevumiem kā citas platformas, reģistrējoties, jo šķiet, ka viņi saukli “3 minūtes no sava domēna” uztver nopietni.

Cenas un atbalsts

Cena par Easyname mitināšanu ir sadalīta divās plašās kategorijās: Easyname produkti un Reseller Products. Pirmais ir paredzēts klientiem, kuri pārvaldīs tikai savas vietnes un kuriem nav nepieciešami neierobežoti resursi. Pēdējais ir vairāk paredzēts aģentūrām, kuras, iespējams, pārvalda vietnes vairāku klientu vārdā vai kurām ir plašas vajadzības.

Easyname produkti ir sadalīti trīs apakš kategorijās:

 • Vidējs: 25 GB diska vietas (5 GB e-pastiem). Ierobežoti SSL sertifikāti, datu bāzes un FTP profili; nav piemērots vairākiem domēniem
 • Liels: 75 GB diska vietas (10 GB e-pastiem). 10 SSL sertifikāti un datu bāzes, 100 FTP konti; piemērots vairākiem domēniem
 • Neierobežots: Neierobežota krātuve, e-pasti, SSL sertifikāti, FTP konti un domēni

Dāsni, jūs saņemat visas citas funkcijas ar visiem plāniem, kā arī neierobežotu apakšdomēnu un datu trafiku.

Līdzīgi tālākpārdevēju produkti ir četrās kategorijās: Starter, Basic, Medium un Premium. Visām pakotnēm ir neierobežota datplūsma, SSL sertifikāti, datu bāzes, apakšdomēni un FTP konti, tikai ar atšķirību atmiņas apjomā.

Diemžēl vietnē Easyname nav tieša tērzēšanas atbalsta. Tomēr ir vairāki atbalsta e-pasta ziņojumi par dažādiem aspektiem un starptautiska tālruņa līnija, kas ir pieejama tikai noteiktās stundās. E-pasta atbalsts nav labākais, ņemot vērā, ka man vajadzēja dažas stundas vai dienu, lai saņemtu atbildi uz dažiem jautājumiem. Tomēr personāls bija pietiekami izpalīdzīgs.

Cik maksā easyname? Easyname piedāvā plānus no 3 USD līdz 10 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš vieglā nosaukuma plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. easyname var jums palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar hostinga ekspertu no easyname šeit.
Cik labs ir easyname klientu atbalsts? Easyname netiek atzīts par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī tāpēc, ka easyname ir mazs, zem radara esošs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā easyname sacenšas ar sacensībām??

Ja jūs esat indivīds, kurš meklē pieejamu un vienkāršu mitināšanu savai vietnei vai nelielu aģentūru, kas saviem klientiem pārvalda vairākas vietnes, Easyname nodrošina ērtu risinājumu. Tomēr dalītā mitināšana, iespējams, nav piemērota personām ar lielu trafika daudzumu.

Iespējams, ka Easyname piedāvā labu pakalpojumu par saprātīgu cenu, taču vai tas sakrīt ar top web hostinga uzņēmumiem? Mums ir grūti pateikt “jā”.

Plusi

 • Fantastisks un ērti lietojams lietotāja informācijas panelis
 • Vienkārša WordPress vai citu CMS instalēšana
 • Intuitīvs un lietotājam draudzīgs vietņu veidotājs
 • Noderīgi plāni jebkuram zemas vai vidējas klases lietotājam

Mīnusi

 • Nav uzņēmuma līmeņa iespēju
 • Varētu darīt ar citiem atbalsta kanāliem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector