Domēnu fabrikas pārskats 2020 – lieliska reputācija, BET …

DomainFactoryVairāk nekā 15 gadus DomainFactory darbojas kā tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Tas pieder GoDaddy, un tas ir paredzēts Austrijas un Vācijas uzņēmumiem. Tas ir apkalpojis vairāk nekā 220 000 klientu ar 1,3 miljoniem domēnu, izmantojot serverus, kas atrodas Vācijā un Francijā.


Īpašības un ērta lietošana

Starp citiem pakalpojumiem DomainFactory piedāvā dalītu mitināšanu, WordPress mitināšanu un pārvaldītus serverus. Šīs ir dažas no tās dalītās mitināšanas funkcijām:

 • Garantija par 99,9%
 • Bezmaksas domēna vārds
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Automātiskas dublējumkopijas
 • No 25 GB līdz 400 GB atmiņas

DomainFactory tiek piedāvāts viens iesācējiem draudzīgs rīks. Šeit lietotāji varēs izmantot pilnībā funkcionējošas un profesionāla izskata vietnes, izmantojot tīmekļa lietojumprogrammas, kuras viņi var viegli instalēt ar viena klikšķa instalētāju. Šis instalētājs atbalsta vairāk nekā 15 lietojumprogrammas, ieskaitot WordPress un Joomla!.

Izstrādātājiem ir būtisks atbalsts viņu vēlamajai programmēšanas valodai, un šeit klienti saņem atbalstu PHP, Perl, Python un vēl dažiem. Turklāt, atšķirībā no vairuma koplietoto hostinga plānu, DomainFactory ļauj SSH piekļuvi patstāvīgi. To nav tik viegli atrast, taču tas palīdzēs izstrādātājiem ar komandrindas palīdzību viegli tikt galā ar uzdevumiem un paveikt lietas dažu sekunžu vai minūšu laikā.

Protams, labs hostings nav pilnīgs, ja nav veiktspējas. Izmantojot DomainFactory, tiek izmantoti cietvielu diski. Tas nodrošina ātru vietņu ielādi.

Lieliem uzņēmumiem, kuriem vajadzīgs vairāk nekā dalīta mitināšana, nav VPS. Tas ietekmētu arī DomainFactory klientus. Mainoties jūsu vajadzībām vai pieaugot, jums būs jāpārceļas uz dzīvi citur, ja pagaidām nevēlaties iegādāties speciālu serveri..

Cenas un atbalsts

DomainFactory ir plāni ar pietiekamu krātuvi lielākajai daļai vietņu. Ja ietilpība ir līdz 400 GB, maziem un vidējiem uzņēmumiem šī krātuve varētu būt piemērota. Citām servera funkcijām tas ir atkarīgs no nepieciešamās apstrādes jaudas un saņemtā trafika. Neatkarīgi no tā, DomainFactory piedāvā saprātīgas cenas, kas atbilst konkurentu cenām.

Turklāt lielākajā daļā plānu tas nodrošina bezmaksas SSL un domēna vārdus. Tādējādi jūsu kopējās izmaksas tiek kompensētas. Tā arī piedāvā hostingu mēnesī, lai klienti ar mazu budžetu vienlaikus varētu maksāt mazākas summas. Izmantojot PayPal un kredītkarti, jūs varat arī norēķināties par trim mēnešiem, sešiem mēnešiem vai vienu gadu.

Nav bezmaksas izmēģinājuma, bet pārdevējs piedāvā kaut ko brīnišķīgu, lai mazinātu riskus. Tas piedāvā milzīgu 60 dienu naudas atdošanas garantiju; šajā nozarē to ir grūti atrast, jo dalīta hostinga standarts parasti ir 30 dienas.

DomainFactory piedāvā daudzas klientu atbalsta iespējas, taču tās ir pieejamas tikai vācu valodā, kas dažiem klientiem varētu būt šķērslis. Tas izmanto kopienas forumu, FAQ sadaļu, e-pastu un tālruni. Tomēr ņemiet vērā, ka atbalsts pa tālruni ir pieejams tikai tā oficiālajā darba laikā no pirmdienas līdz piektdienai.

DomainFactory

Cik maksā DomainFactory? DomainFactory piedāvā plānus no 6 USD līdz 44 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš DomainFactory plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. DomainFactory var jums palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar hostinga ekspertu no DomainFactory šeit.
Cik labs ir DomainFactory klientu atbalsts? DomainFactory nav klasificēts kā viens no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī rezultāts tam, ka DomainFactory ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā DomainFactory atbilst sacensībām?

DomainFactory nodrošina iesācējiem draudzīgus rīkus un SSD. Tas nav labākais, ja runa ir par dalīta mitināšanas funkcijām, taču tas ir labi. Tomēr tas vispār nepiedāvā VPS, kas padarīs mērogojamību par problēmu, jo, izaugot no koplietojama mitināšanas, jums būs jāpārvietojas uz speciālu serveri vai jāpāriet no.

Plusi

 • Pieejams viena klikšķa instalētājs
 • Atbalsta programmu skriptu pārpilnību
 • Izmanto cietvielu diskus
 • Piedāvā 60 dienu naudas atdošanas garantiju

Mīnusi

 • Netika piedāvāts neviens VPS
 • Atbalsts pa tālruni tikai nedēļas laikā

Izbaudiet iesācējiem draudzīgu mitināšanu no DomainFactory.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector