Cliche hostinga pārskats 2020 – nemaksājiet, kamēr neesat lasījis šo

Kliche galvenā


Cliche Hostings (vai vienkārši Cliche) tika dibināts 2002. gadā Kēžē, Dānijā, un kopš tā laika ir pieaudzis, ka viņam ir biroji Zviedrijā, Norvēģijā, Lielbritānijā un Vācijā. Kliche galvenā uzmanība ir vērsta uz lētu, vienkāršu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu un domēnu reģistrēšanas nodrošināšanu privātpersonām, kuras pirmo reizi vēlas atvērt vietni vai emuāru. Ikviens, kurš meklē ievērojamu atmiņas vietu, ārkārtas iespējas un premium atbalstu, varētu vēlēties meklēt citur.

Cliche vietne ir pieejama angļu, dāņu, vācu, norvēģu un zviedru valodā.

Īpašības un ērta lietošana

1. klišeja

Cliche piedāvā vairākus abonēšanas plānus, kas piedāvā šādas pamatfunkcijas:

 • Garantija par 99,95%
 • 5 līdz 200 e-pasta konti
 • HTML, PHP un MySQL
 • WordPress instalētājs
 • SSL un HTTPS
 • No 100 MB līdz 20 GB diska vietas
 • Dublējumi

Lai arī Cliche nav visiecienītākais hostinga pakalpojums, tas tomēr sniedz dažas priekšrocības. Automātiska WordPress instalēšanas programma ir lieliska iesācējiem ar pamatprasmēm un tiem, kuri nevēlas netīrīt rokas ar manuālu konfigurāciju. Tas ir arī bagātīgs tēmu klāsts un spraudņi, lai izveidotu zvaigžņu emuāru vai vietni. Cita atbalstītā CMS programmatūra ietver Joomla, Drupal, PrestaShop, Concrete5, phpBB, TYPO3, XOOPS un Coppermine.

Jums ir atļauta tikai viena vietne, taču jums var būt tik daudz domēnu un apakšdomēnu, cik vēlaties. Cliche ļauj ērti pārbaudīt vēlamā domēna pieejamību, un tas piedāvā plašu populāru domēnu klāstu (bet tikai dažus no tiem bez maksas)..

Kliche serveri atrodas a Dānijas datu centrs kuru pilnībā pārvalda un uzrauga tehniķi 24 stundas diennaktī. A statusa lapa Cliche vietnē tiek parādīts savienojuma, atbalsta, vadības paneļa, DNS, tīmekļa, FTP, pasta, datu bāzes, maksājumu un tīmekļa pasta pakalpojumu darbības statuss.

Cenas un atbalsts

Kliche mitināšana

Cliche piedāvā piecas tīmekļa mitināšanas paketes ar diska ietilpību no 100 MB (ar Alfa pakete) līdz 20 GB (ar Zeta iepakojums), un visiem plāniem, izņemot sākuma līmeņa Alfa plānu, ir PHP, MySQL un SSL / HTTPS.

Jums jāmaksā sākotnējā iestatīšanas maksa, bet jūs varat jaunināt vai pazemināt līmeni bez papildu maksas. Tev vajag katru gadu maksāt par plāniem ar kredītkarti / debetkarti, bet jūs saņemat 14 dienas, lai mainītu savas domas ja domājat, ka esat pieļāvis kļūdu. Jūs arī saņemat viens līdz četri mēneši bez maksas, atkarībā no jūsu izvēlētā plāna.

Sazināties ar Cliche nav viegli. Uzņēmums mudina aizpildīt tiešsaistes veidlapu, kurā jums jāievada klienta numurs un PIN kods. Diemžēl, Kad tā vietā izmēģināju tiešo e-pasta kanālu, es nesaņēmu atbildi. Varu tikai pieņemt, ka parakstītie klienti saņem labāku atbalstu, taču ir arī pašpalīdzības sadaļa kas satur ceļvežus un FAQ.

Cik maksā Cliche Hostings? Cliche Hostings piedāvā plānus no 0 USD līdz 6 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš Cliche mitināšanas plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Cliche mitināšana var palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar Cliche Hosting mitināšanas ekspertu šeit.
Cik labs ir Cliche Hosting klientu atbalsts? Cliche Hosting netiek atzīts par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī rezultāts tam, ka Cliche Hostings ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā Cliche Hostings sakrīt ar konkursu??

Papildus CMS atbalstam ir dažas funkcijas, un resursu piešķīrums nav visaugstākais, taču, lai veiktu lētu mitināšanu Ziemeļeiropā, jūs, iespējams, nevarat kļūt labāks par klišeju. Neuztraucieties, ka varat viegli sazināties ar šo uzņēmumu.

Cliche Hosting varētu piedāvāt labu pakalpojumu par saprātīgu cenu, taču vai tas sakrīt ar top web hostinga uzņēmumiem? Mums ir grūti pateikt “jā”.

Plusi

 • Pieejamas cenas
 • Vienkārša iestatīšana ar WordPress instalēšanas programmu
 • Bezmaksas papildu mēneši ar augstākiem plāniem
 • 99,95% uptime

Mīnusi

 • Nelielas vietas diskā
 • Ierobežotas iespējas un kontu mitināšana
 • Slikts klientu atbalsts un nav tieša tērzēšanas
 • Mēnešu paketes netiek piedāvātas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector