Brinkstera pārskats 2020 – nemaksājiet, kamēr neesat lasījis šo

Brinkster-mine


Brinkster (agrāk WebCity), kas dibināts 1999. gadā, piedāvā dalītu un īpašu hostingu, kā arī dublējumkopiju no mākoņa un balto etiķešu risinājumus. Viņi lepojas ar vairāk nekā 25 000 klientiem 175 valstīs. Datu centri atrodas Fīniksā, Arizonā.

Īpašības un ērta lietošana

Brinksterahostinga paketes, piedāvā labu skaitu funkciju, tai skaitā:

 • FTP piekļuve
 • Vietņu veidotājs
 • Web pasts
 • DNS pārvaldnieks
 • Ikdienas datu dublējumi
 • Diennakts klientu atbalsts

Brinkstera funkcijas

Man ļoti patīk, ka Brinkster piedāvā gan Windows, gan Linux mitināšanas iespējas, izmantojot Shared Hosting pakalpojumu. Tas ir liels pluss. Jūs varat palielināt vai samazināt mērogu atbilstoši savām vajadzībām. Bet galvenais pārdošanas punkts man ir regulāras datu dublējumkopijas. Tas ir uzticības veicināšanas pasākums, kas nodrošina, ka jūs nekad neko nezaudējat, neatkarīgi no tā, cik bieži atjaunināt.

Nedaudz tīmekļa mitināšanas pakalpojumi var garantēt 99,99% uptime. Brinkster var, jo viņiem pieder īpaši serveri drošā un katastrofu brīvā zonā Fīniksā. Tas ir arī tur, kur viņi mitinās Mākonis kā infrastruktūras pakalpojums platforma.

Brinkster vietne ir vienkārša, lietotājam draudzīga un bez traucējumiem, ļaujot viegli salīdzināt trīs dažādu hostinga plānu līmeņu funkcijas..

Cenas un atbalsts

Dalītajā mitināšanā varat atrast trīs līmeņu plānus. Cenas par Windows unLinux mitināšana ir gandrīz vienādas, ar nedaudz atšķirīgām katras operētājsistēmas funkcijām. 1. līmeņa plānā ir 200 GB tīmekļa vietas un 2000 GB tīmekļa trafiks, savukārt 2. līmenī tiek piedāvāts par 50 GB vairāk tīmekļa vietas un paredzēts vairāk trafika. Izmantojot abus plānus, jūs regulāri iegūsit dublējumus.

Ja jums ir nepieciešams vairāk vietas, varat jaunināt uz 3. līmeni, kas nodrošina 500 GB lielu Web vietu un 6 000 GB Web trafiku. Windows versijā ietilpst Classic ASP, ASP.NET v4.0 un Microsoft SQL Server, savukārt Linux OS ir PHP 5.2.x. Pamatlīmenis var būt pietiekams mazā biznesa vietnei, bet, ja jūs patiešām vēlaties būt vissvarīgākais, es iesaku 3. līmeņa plānu. Visos trīs hostinga līmeņos tiek nodrošināta 90 dienu naudas atdošanas garantija.

Brinkster ir labi atbalsta kanāli un klientu atbalsta komanda visu diennakti. Es izmēģināju e-pasta atbalstu un tiešsaistes tērzēšanu un savlaicīgi saņēmu atbildes. Tiešraides operatori ir pieejami no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 7 līdz plkst. Turklāt uzņēmums piedāvā reāllaika atbalstu pa tālruni un iespēju izveidot “lietu” (ekvivalents biļešu atbalstam).

Es nevaru balsot par atbalstu pa tālruni, jo tas šķiet neuzticami. Esmu redzējis, kā klienti sūdzas, ka atbalsta komandai var nākties paiet gadiem. Daži saka, ka pārstāvji nereaģē. Ja jūs gatavojaties zvanīt, mēģiniet to izdarīt parastā darba laikā, pretējā gadījumā jūs, iespējams, nesaņemsit nepieciešamo palīdzību.

Cik maksā Brinksters? Brinksters piedāvā plānus no USD 8 līdz USD 35. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš Brinkstera plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Brinksters var jums palīdzēt, pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar hostinga ekspertu no Brinkster šeit.
Cik labs ir Brinkster klientu atbalsts? Brinkster nav klasificēts kā viens no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī rezultāts tam, ka Brinksters ir mazs, zem radara mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā Brinksters atbilst sacensībām?

Brinksters ir a mazs hostinga pakalpojums ar pienācīgiem tīmekļa mitināšanas plāniem un labiem VMware mākoņa risinājumiem. Tie piedāvā lielu skaitu tīmekļa dizaina iespēju personīgajiem emuāriem un biznesa vietnēm, kā arī uztur lietas virs klāja.

Joprojām neesat pārliecināts, vai šī ir pareizā tīmekļa mitinātāja? Apskatiet mūsu populārākie ieteicamie tīmekļa mitinātāji lai uzzinātu vairāk.

Plusi

 • Drošs, privāts datu centrs
 • 99,99% tīkla darbspējas garantija
 • Ikdienas datu dublējumi
 • Naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Lēns atbalsts pa tālruni
 • Ierobežota atmaksa
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector