ASPnix pārskats 2020 – kāpēc jums tas ir jāizmēģina

aspnix-pārskatsASPnix ir vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Uzņēmumam ir arī ievērojama klātbūtne Kolumbijā, Austrālijā, Slovākijā un Kanādā, lai gan visi viņu datu centri atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. ASPnix mērķis ir piedāvāt pieejamus, novatoriskus un visjaunākos tīmekļa mitināšanas risinājumus jebkura lieluma uzņēmumiem. Lai gan šim pārdevējam ir salīdzinoši neliela tirgus daļa ASV, viņi ir ieguldījuši lielus ieguldījumus modernā aparatūrā un programmatūrā, lai piedāvātu izcilus mitināšanas risinājumus viņu klientu bāzei. Viņu vietne ir pieejama tikai angļu valodā.


Īpašības un ērta lietošana

ASPnix ir izstrādājis savus hostinga plānus, lai apmierinātu pat vismazākos uzņēmumus. Papildus viņu platformas veidošanai ārkārtīgi viegli lietojams iesācējiem, viņi ir arī iesaiņojuši tos ar ievērojamu funkciju sarakstu. Standarta funkcijas, kas iekļautas viņu mitināšanas plānos, ietver:

 • Detalizēta apmeklētāju analīze
 • Uz SSD balstīta RAID krātuve
 • FTP & SFTP piekļuve
 • Neierobežots domēnu un apakšdomēnu skaits
 • Neierobežots premium joslas platums
 • Brīva migrācija
 • Lietotņu instalēšanas programma
 • PHP 5.2 – 7.3 atbalsts

Kā to nozīmē “ASP”, ASPnix mēdz dot priekšroku Microsoft balstītiem risinājumiem. Tur ir tikai viens uz Linux balstīts koplietojamo mākoņu mitināšanas plāns, bet ir pieejami četri uz Windows balstīti dalīta hostinga plāni. Jūs arī saņemat vairāk premium funkciju ar saviem Windows balstītajiem plāniem, piemēram, vides mainīgie un ģeogrāfiskās filtrēšanas un bloķēšanas funkcionalitāte.

Ņemiet vērā arī to, ka, ja jūs izmantojat Linux OS, tikai viņu neierobežotajā mitināšanas plānā ir iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts. Tiem, kas izmanto Windows plānus, būs bezmaksas SSL sertifikāti ar šifrēšanu kopā ar visiem plāniem, izņemot sākuma plānu.

ASPnix funkcijas, kas nekavējoties piesaistīja manu uzmanību, ir šādas:

 • MariaDB / MySQL serveris – MariaDB ir pieejams tikai ar viņu Linux balstītu plānu, taču šis atvērtā pirmkoda MySQL piedāvājums palielina datu bāzes apstrādes ātrumu. Tas nozīmē, ka, ja jūsu vietnē darbojas kādi datu bāzes virzīti skripti, lietas tiks ielādētas daudz ātrāk.
 • 100% darbspējas garantija – ASPnix nekautrējas novietot savu reputāciju uz līnijas ar 100% uptime SLA visu gadu. Atbalstīta ar jaudīgu mākoņa mitināšanas infrastruktūru un vismodernākajiem mitināšanas protokoliem, uzņēmums ir pārliecināts par savām spējām nodrošināt stabilitāti un uzticamību.
 • Vietņu veidotājs vietņu veidotājs – Kopā ar ērtu viena klikšķa lietotņu instalētāju iesācējiem, ASPnix ir iekļāvis arī vietņu veidotāju SitePad kopā ar viņu Linux Unlimited Hosting paketi..

Cenas un atbalsts

ASPnix mitināšana ietver samērā kabatai draudzīgus hostinga plānus, taču, lai iegūtu daudzās šī pārdevēja piedāvātās iespējas, jums ir jāabonē viņu dārgākās paketes. Uzņēmums apgalvo, ka pastāvīgi pārskatiet cenas, pamatojoties uz atsauksmēm tie tiek saņemti no klientiem kā veids, kā nodrošināt, ka tiek piegādāti vislabākie iespējamie mitināšanas risinājumi par budžetam draudzīgām cenām. Protams, tas nozīmē arī to, ka cenas katru gadu mainās.

Klienti bauda divus mēnešus bezmaksas mitināšana, kad viņi maksā par mitināšanas gadu vērtu priekšā. Turklāt ASPnix ir 100% bezmaksas Linux vietņu mitināšanas plāns, arvien retāka lieta, ko šodien var atrast hostinga tirgū. Pārdevējs to arī ļoti padara viegli jaunināms pēc viņu augstākā līmeņa Linux mitināšanas plāna, kad esat tos pārbaudījis un esat apmierināts ar šī pārdevēja iespējām. Vislabākais ir tas, ka ASPnix premium hostinga plāni jūs nesaista ar līgumiem, un tajos ir iekļauts a 30 dienu naudas atdošanas garantija bez uzdotajiem jautājumiem.

Jebkurā laikā varat sazināties ar ASPnix atbalsta komandu tālrunis, fakss, e-pasts, biļešu sistēma, tiešraides tērzēšana vai sociālie mediji. Es personīgi novērtēju, cik efektīva bija ASPnix atbalsta komanda, reaģējot uz manām biļetēm: tikai pēc 13 minūtēm es saņēmu atbildi no viena no viņu aģentiem. Tāpat, kad es sāku dzīvot tērzēšanu ar viņiem, tas diezgan ātri ieguva rezultātus, un es jutu, ka viņu piedāvātā informācija bija noderīga, lai atrisinātu manis piedāvātās problēmas. Turklāt man patika, cik visaptveroša bija ASPnix zināšanu bāze. Manuprāt, tas bija labi uzrakstīts un formatēts tā, lai lietotājiem būtu ērti orientēties.

Kā ASPnix atbilst sacensībām?

Dažreiz, strādājot ar mazāku, bet uz klientu vairāk vērstu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, nākas saskarties ar pārāk apgrūtinātiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas sola neierobežotu mitināšanu, lai nodrošinātu tikai pārpārdotus, slikti noformētus un slikti uzturētus mitināšanas risinājumus. ASPnix varētu būt neliels pārdevējs ASV, taču viņu mitināšanas risinājumi ir pārdomāti.

Plusi

 • Darbspējīgi mitināšanas risinājumi pat maziem uzņēmumiem
 • Iesācējiem draudzīgi
 • Spēcīgi hostinga risinājumi par kabatai draudzīgām cenām
 • Pieejams 100% bezmaksas Linux mitināšanas plāns

Mīnusi

 • Datu centri tikai Amerikas Savienotajās Valstīs
 • Plāni uz cenrāža beigām
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector