Aspiācijas hostinga pārskats 2020 – vai lielāks nozīmē labāku?

aspirācija


Aspirācijas hostings ir ASV uzņēmums, kas specializējas Magento mitināšanas risinājumos un citās populārās PHP lietojumprogrammās, piemēram, Simple Machines Forum, WordPress, Drupal un Joomla !. Lai arī viņi atrodas ASV, viņi darbojas 30 pasaules valstīs. Aspiration Hosting, kas dibināta 2008. gadā, izmanto inovatīvas tehnoloģijas, lai atbalstītu uzņēmumus ar viņu tīmekļa mitināšanas vajadzībām. Viņi savos serveros izvieto LiteMage kešatmiņu, plaši pazīstamu nozarē kā ātrāko Magento pilnas lapas kešatmiņu..

Īpašības un ērta lietošana

Kā jau iepriekš minēts, Aspirācijas hostings savos serveros izmanto LiteMage kešatmiņu. Tas nozarē ir plaši pazīstams kā ātrākais Magento pilnas lapas kešatmiņā, kas nodrošina, ka jūsu e-komercijas vietne klientiem tiks ielādēta ātri un efektīvi. Tas ne tikai ietekmē lietotāju pieredzi, bet arī ietekmē jūsu meklētājprogrammu klasifikāciju – Google nesen to pieņēma kā vienu no galvenajiem vietņu ranžēšanas pasākumiem, ko viņi pārmeklē.

Turklāt Aspirācijas mitināšana ietver arī bezmaksas to instalēšanu patentēts aspirācijas satura piegādes tīkls (CDN) ar lielāko daļu hostinga kontu un sola 99,9% uptime SLA, pārliecinoties, ka jūsu vietne ir viegli pieejama visu diennakti.

Kaut arī Magento e-komercijas platforma ir viņu galvenā specializācija, viņi piedāvā arī mitināšanas risinājumus vispopulārākajām PHP lietojumprogrammām, piemēram, WordPress, Drupal un Joomla!. Tas padara Aspirācijas hostingu daudzpusīga izvēle lielākajai daļai klientu. Protams, ņemot vērā viņu specializāciju, Aspiration Hostings ietver bezmaksas Magento autoinstalētāji ar visiem viņu mitināšanas abonementiem.

Aspirācijas hostingam ir serveri, kas atrodas visā pasaulē, tostarp Āzijas un Klusā okeāna valstīs un Okeānijā. Klienti var izvēlēties vēlamos serverus atkarībā no tā, kur atrodas viņu galvenais klientu loks; piemēram, viņu Singapūras serveri piedāvā lielisku savienojumu ar Taizemi un pārējo Āzijas un Klusā okeāna reģionu.

Aspirācijas hostingam ir trīs plašas mitināšanas pakalpojumu kategorijas: mākoņa mitināšana, pilnībā lieks mākoņa serveris un to MagePlus plāni – neierobežots e-komercijas risinājums, kas viņiem ir unikāls. Viņu sākuma līmeņa mākoņu mitināšanas plāns lietotājiem ļauj izmantot 5 GB mākoņu SSD krātuvi, neapmēram joslas platumu, neierobežotu mitinātu vietņu un domēnu darbību, SSL sertifikāciju, bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojumu, kā arī 24 stundas diennaktī notiekošo tiešraides tērzēšanu un palīdzības dienesta atbalstu. Tas ir pietiekami mazām e-komercijas vietnēm. Tomēr ņemiet vērā, ka šis sākuma līmeņa plāns netiek piegādāts ar patentēto Aspiration CDN, tīmekļa izstrādātāju atbalstu lietojumprogrammu līmeņa problēmām un atbalstu pa tālruni; jums visiem būs jāizvēlas viņu Pro mākoņa mitināšanas plāns.

Cenas un atbalsts

Aspirācijas hostinga cenu shēmas ir godīgas un pieņemamas. Viņiem ir daudz dažādu paku, kas apmierinās lielāko daļu klientu, sākot no jau sagatavotiem mākoņa mitināšanas plāniem un beidzot ar pielāgojamiem mākoņa serveriem; cenas mainīsies atkarībā no tā, kas jums nepieciešams.

To paketes galvenokārt atšķiras ar sniegtā klientu atbalsta līmeni, pieejamām programmatūras optimizācijām, glabāšanu un joslas platumu. Visās kategorijās ietilpst bezmaksas globālais CDN, Magento autoinstalētāji un Litemage kešatmiņa.

Pieejamo atbalsta kanālu skaits būs atkarīgs no iegādātajām pakotnēm, taču ikvienam mitināšanas klientam būs pieejams viņu diennakts tehniskā atbalsta pakalpojums. Ja rodas tehniskas problēmas, varat sasniedziet viņus, izmantojot atbalsta biļeti vai tiešraides tērzēšanu – diennakts atbalsts pa tālruni un tīmekļa izstrādātāju atbalsts ir pieejams tikai atsevišķiem plāniem.

Cik maksā Aspirācijas hostings? Aspirācijas hostings piedāvā plānus no 10 USD līdz 65 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš Aspirācijas hostinga plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. Aspirācijas mitināšana var palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar Aspiration Hosting vietņu ekspertu šeit.
Cik labs ir Aspiration Hosting klientu atbalsts? Aspiration Hosting netiek atzīts par vienu no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī iemesls tam, ka Aspirācijas hostings ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā Aspirācijas hostings atbilst konkursam??

Aspirācijas hostings ir vienkāršs un uzticams uzņēmums, kas sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Kā specializēts Magento mitināšanas risinājumu piegādātājs, viņi piedāvā pakalpojumu līmeni, kas viņus atšķir kā spēcīgus sāncenšus nozarē.

Plusi

  • Lielisks darbspējas laiks
  • Magento īpaši optimizēta infrastruktūra
  • Ātri vietņu ielādes ātrumi
  • Globālais pārklājums

Mīnusi

  • Nav atbalsta pa tālruni zemāka līmeņa plāniem
  • Ierobežots daudzvalodu atbalsts
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector