ASPHostPortal pārskats 2020 – kas jums jāzina

asfostportāls galvenaisJa steidzaties un vēlaties tikai apakšējo rindu: par tādu pašu cenu kā ASPHostPortal jūs varat iegūt daudz labākus serverus ar diennakts atbalstu ar Hostinger, kāpēc gan pat uztraukties?!


ASPHostPortal ir speciālists Windows ASP.NET mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina arī Linux koplietošanas hostinga plānus, kā arī mākoņa mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, e-pasta mitināšanu un saistītos pakalpojumus, piemēram, domēna reģistrāciju.

Šis uzņēmums sevi reklamē kā “Ieteicamo Windows un ASP.NET Spotlight hostinga partneri Amerikas Savienotajās Valstīs”, un tas mitina vairāk nekā 50 000 vietņu. Tas darbojas vairāk nekā desmit gadus, un tam ir 12 datu centri visā Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Āzijā un Austrālijā. Tās vietne ir angļu valodā.

Īpašības un ērta lietošana

asfostportāls 1

sākuma līmeņa “Host Intro” Windows dalīta mitināšanas plāns ietver 1 GB diska vietas, 10 GB ikmēneša joslas platuma un vienas vietnes mitināšana. Šajā plānā nav datu bāzu vai e-pasta krātuves. Nākamais Koplietots Windows plāns “Host One” piedāvā 5 GB SSD krātuves, 60 GB ikmēneša joslas platuma, divas MSSQL datu bāzes, trīs MySQL datu bāzes, 500 MB e-pasta krātuves un mitināšanu neierobežotām datu bāzēm.

Runājot par Windows mākoņa mitināšana, Pirmā līmeņa plāns ietver 2 GB SSD diska vietas, 20 GB ikmēneša joslas platuma, viena MSSQL datu bāze, viena MySQL datu bāze, 200 MB e-pasta krātuves, līdz 250 MB operatīvās atmiņas un mitināšana neierobežotām vietnēm.

Tur ir četri kopīgi Linux plāni. Lētākais “Intro” plāns ietver 5 GB SSD krātuves, 15 GB ikmēneša joslas platuma, trīs MySQL datu bāzes, neierobežots e-pasta konts un mitināšana trīs vietnēm. Dārgākajos Linux plānos ir iekļautas papildu funkcijas, tostarp tīmekļa vietnes turbo paātrināšana, bezmaksas rezerves kopija pēc pieprasījuma, SEO un Cron optimizācija.

Visiem dalītās mitināšanas risinājumiem ir raksturīgas šādas funkcijas:

 • Bezmaksas programmatūras instalēšana
 • SSD krātuve
 • 24/7 pretvīrusu skenēšana
 • Datu dublējumi katru dienu
 • DDoS uzbrukuma reakcija
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Atbalsts bezmaksas SSL

ASPHostPortal izmanto 12 pasaules klases datu centrus, kas atrodas Vašingtonā, Toronto, Amsterdamā, Londonā, Parīzē, Frankfurtē, Milānā, Honkongā, Singapūrā, Melburnā, Chennai un Sanpaulu. Šīm iekārtām ir lieks, ātrgaitas tīkla savienojums, kā arī augsto tehnoloģiju dzesēšanas un ugunsdzēsības sistēmas. Viņi strādā 24/7/365 sertificēti administratori un tīkla inženieri.

100% vietnes darbspējas laiks nodrošina DNS kļūmjpārlēce, kas uzrauga klientu vietnēs kļūmjpārlēces no vairākiem ģeogrāfiskiem mezgliem. Ja vietni neizdodas ielādēt, ASPHostPortal automātiski mainīs DNS ierakstus, lai novirzītu trafiku uz rezerves IP adresi vai serveri. Šis ir ikmēneša maksas pakalpojums.

Cenas un atbalsts

asfostportāls 2

ASPHostPortal’s hostings ir ļoti pieņemams salīdzinot ar Amerikas un starptautiskajiem konkurentiem. Tā Windows “Intro” dalītā mitināšanas plāns maksā apmēram tikpat, cik tasi kafijas mēnesī, ar cenu samazināšana uz pusi, ja tiek izvēlēts piecu gadu termiņš. Tomēr, datu bāzes un e-pasta atbalstam jums būs nepieciešams vismaz plāns “Host One” tas ir joprojām ir ļoti konkurētspējīga par ātrās ēdināšanas ēdienreizes cenu mēnesī.

Uz SSD balstīti Linux plāni ir arī par konkurētspējīgām cenām, un šīs pārskatīšanas laikā kupona kods ļauj jums iegūt bezmaksas domēns ar mākoņa mitināšanu vai tālākpārdevēja mitināšanu.

Dalītos hostinga plānus var iegādāties ceturkšņa, gada, trīs gadu un piecu gadu termiņos, izmantojot ilgāka termiņa atlaides no 14% līdz 43%.

Diennakts klientu atbalsts tiek apstrādāta, izmantojot biļetes pa e-pastu. Es saņēmu atbildi tajā pašā dienā, kad sazinājos ar uzņēmumu.

Cik maksā ASPHostPortal? ASPHostPortal piedāvā plānus no 1 USD līdz 11 USD. Cena ir atkarīga no tā, kuru hostinga plāna veidu jūs izvēlaties. Zemāk varat redzēt atjauninātu cenu tabulu (atjaunina katru nedēļu).
Kurš ASPHostPortal plāns man jāsaņem? Mans ieteikums ir sākt ar lētāku plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk. ASPHostPortal var jums palīdzēt pārejot uz dārgāku plānu. Apmeklētāju skaita pieaugums daudzkārt prasa ilgāku laiku, nekā gaidīts, un jums nevajadzētu maksāt daudz naudas, kamēr rodas tāda vajadzība. Protams, jūsu vajadzības var atšķirties, un jūs varat konsultēties ar ASPHostPortal mitināšanas ekspertu šeit.
Cik labs ir ASPHostPortal klientu atbalsts? ASPHostPortal nav klasificēts kā viens no mūsu labākajiem tīmekļa mitinātājiem. Bet tas var būt arī iemesls tam, ka ASPHostPortal ir mazs, zem radara izvietots mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Nelielam hostinga uzņēmumam ir priekšrocības – kā klients jūs viņiem esat svarīgāks. Varat arī apskatīt mūsu salīdzinājumu šeit populārākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi.

Kā ASPHostPortal atbilst sacensībām??

ASPHostPortal ir Windows ASP.NET mitināšanas speciālists ar datu centriem visā pasaulē. Tās ievērojamās funkcijas ietver SSD krātuvi, bezmaksas domēnu, 30 dienu naudas atdošanas garantiju un klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, izmantojot biļešu pārdošanu pa e-pastu..

Pirms lēmuma pieņemšanas mēs ļoti iesakām jums to apskatīt alternatīvus hostinga uzņēmumus, kurus mēs ļoti iesakām.

Plusi

 • Bezmaksas domēns ar mitināšanu, izmantojot kupona kodu
 • Ātra SSD glabāšana
 • Vairāki pasaules datu centri
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Nav tālruņa vai tiešraides tērzēšanas atbalsta
 • Pārdevēja vietnē nav informācijas par klientu atbalstu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector