Alentus pārskats 2020 – vai tas ir pagājis pirms tā laika?

Alentus ir labi, bet labi nav pietiekami labi. Lai gan Alentus ir pienācīga tīmekļa resursdators, jūs varat iegūt labākas kvalitātes mitināšanu par lētāku cenu, izmantojot Hostinger, piemēram.


Alentus ir tīmekļa mitināšanas pārdevējs, kas atrodas Albertā, Kanādā. Uzņēmums darbojas kopš 1997. gada. Viņi specializējas tīmekļa mitināšanas risinājumi, kas saistīti ar ASP, PHP, ASP.NET un Microsoft FrontPage. Ilgu laiku šī kompānija viņu dēļ dominēja Ziemeļamerikas mitināšanas telpā uzticamība, lietošanas ērtums un drošība. Tomēr šķiet, ka viņu pakalpojumu standarti pēdējā desmitgadē ir samazinājušies: daudzi viņu esošie klienti ziņo par nereaģējošu atbalstu un neregulāru dīkstāvi.

Alentus

Īpašības un ērta lietošana

Alentus specializējas Windows tīmekļa mitināšanas plānos ar saviem galvenokārt ASP, ASP.NET, AJAX, CGI, Flash, Perl un SilverLight kompetence. Viņu mitināšanas paketēs ir šādas standarta funkcijas:

 • Ikdienas vietņu un datu bāzu dublējumi
 • Anti-spam / antivīrusu aizsardzība
 • E-pasta administratora konsole
 • Bezmaksas koplietota SSL (izņemot ar Value.NET plānu)
 • Microsoft FrontPage paplašinājumi
 • Vietņu statistika un neapstrādāti žurnāli
 • Neierobežota FTP un HTTP piekļuve
 • Tīkla uzraudzība un paziņojumi

Alentus pieder un darbojas divi datu centri, no kuriem viņi mitina visus savus klientus. Šiem datu centriem ir Cisco maršrutētāji, viņu pašu enerģijas sadales sistēma, un 24 stundas diennaktī tiek uzraudzīti klātienes apsardzes darbinieki un videonovērošanas sistēma.

Alentus parasti reģistrē augstu darbības laiku visa gada garumā ar 99,999% tīkla darbības laika garantiju. Tomēr pēc manas pieredzes, šī garantija var nebūt cieta: manas vietnes pēdējā gada laikā ir samazinājušās diezgan reizes, bez personāla iepriekšēja paziņojuma un nulles atbildes, kad mēģināju sazināties ar viņiem.

Turklāt šī pārdevēja vadības panelim trūkst funkcionalitātes un draudzīguma lietotājam, apgrūtinot iesācēju tīmekļa pārziņu navigāciju. Bet varbūt vairāk nekā jebkas cits, Alentus lielākās neveiksmes ir saistītas ar viņu e-pasta apmaiņas funkciju. Uzņēmums nodrošina šo pakalpojumu ar trešās puses starpniecību, un, tieši to nekontrolējot, problēmas novēršana kļūst ārkārtīgi sarežģīta. E-pasta surogātpasta funkcija ne vienmēr darbojas tā, kā vajadzētu, un daži klienti ir ziņojuši, ka pazaudējuši e-pastus.

Cenas un atbalsts

Alentus nodrošina vairākus hostinga plānus, lielākā daļa no tām ir diezgan dārgas, ņemot vērā zemo resursu ierobežojumu. Lietotāji, kuri abonē gada plānus, saņem atlaidi, kaut arī diezgan nenozīmīgu. Lai gan cenu zīmes viņu mitināšanas plānos nav pārmērīgas, tās ir diezgan ierobežotas, un tās var izrādīties problēma ātri augošām vietnēm.

Alentus ir 30 dienu naudas atdošanas garantija savos kopīgotajos un SharePoint mitināšanas plānos, neuzdodot jautājumus. Tas nozīmē, ka Alentus daudzus gadus nav atjauninājis savus mitināšanas plānus: viņi joprojām piedāvā noteiktas mitināšanas funkcijas, kurām 2000. gada sākumā būtu bijusi pilnīga jēga, bet mūsdienu lietotājiem tā ir pilnīgi bezjēdzīga..

Uzņēmumam Alentus ir kontaktu numuri klientiem Apvienotajā Karalistē un Amerikas Savienotajās Valstīs. Tomēr ar šiem tālruņa numuriem jūs varēsit sazināties tikai ar pārdevēja klientu atbalsta komandu darba laikā. Kas vēl, komanda nerisinās nevienu problēmu, kas tieši saistīta ar mitināšanas atbalstu pa tālruni, kas nozīmē, ka jums joprojām būs jāatver biļete. Biļešu pārdošanas sistēma ir pieejama visu diennakti septiņas dienas nedēļā.

Alentus nesniedz nekādu e-pasta atbalstu vai tiešraidi, bet viņiem ir ceļveži un konsultācijas viņu lietotājiem. Sazinieties ar šī pārdevēja atbalsta komandu dažreiz var būt nepatīkami, pat ja problēma, kas jārisina, ir ar serveri saistīta ārkārtas situācija. Lietotāji ar vietnēm, kurām vajadzīgs ātrs atbalsts, lai izvairītos no naudas zaudēšanas, var nākties cīnīties ar zaudējumiem, no kuriem varēja izvairīties, ja Alentus būtu nekavējoties reaģējis uz viņu bažām.

Kā Alentus sakrīt ar sacensībām?

Alentus ir pieredzējis tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs vispiemērotākais mazajiem uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem. Viņu īpaši īsais funkciju saraksts kopā ar mazajiem resursu piešķīrumiem joprojām varētu darboties mazā uzņēmumā, taču var izraisīt bezgalīgu neapmierinātību lielam vai strauji augošam uzņēmumam.

Joprojām neesat pārliecināts, vai šī ir pareizā tīmekļa mitinātāja? Apskatiet mūsu populārākie ieteicamie tīmekļa mitinātāji lai uzzinātu vairāk.

Plusi

 • Specializējas Windows tīmekļa mitināšanas plānos
 • Sarkanā paklāja migrācijas pakalpojums
 • Izveicīgs atbalsta personāls
 • Mūsdienīgi, regulāri atjaunināti drošības protokoli

Mīnusi

 • Problemātiska e-pasta apmaiņas funkcija
 • Īpaši ilgi reakcijas laiki
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector