Aldeahost pārskats 2020 – vai tas atbilst mūsu standartiem?

Meksikas tīmekļa mitināšanas uzņēmums AldeaHost, kas dibināts 2009. gadā, ietver: neliela komanda, kas sastāv no apmēram duci darbinieku kuri lepojas ar “varonīgo tehnisko atbalstu”, ātro servera ātrumu un novatoriskumu. Viņu pakalpojumu klāstā ir dažādas dalītas hostinga paketes un virtuālie serveri, kā arī pakalpojumi ar pievienoto vērtību, piemēram, tīmekļa dizains un satura izveidošana. Lai gan viņiem nepieder neviens no saviem datu centriem, viņi sadarbojas ar četriem labi izveidotiem datu centriem Amerikas Savienotajās Valstīs un Nīderlandē, lai apkalpotu viņu 2000+ spēcīgu klientu bāzi..


Aldeahost

Iespējas un lietošanas vienkāršība

AldeaHost piedāvā stabilas hostinga paketes ar 99,5% aparatūras un tīkla darbības laiku. Ar pieciem dalīta hostinga plāniem AldeaHost piedāvā iespējas, kas atbilst jūsu budžetam. Īsi apskatīsim viņu populāros koplietotos pakotnes.

  • Gudrs Tikai mitināšana – Tā kā 350 MB diska vietas un 3,5 GB mēnesī joslas platums ir piemērots vienas vietnes mitināšanai, šis plāns ir labs ikvienam, kurš veido personīgo emuāru vai nelielu e-komercijas veikalu.
  • Solo hostinga mini – Piemērots maziem uzņēmumiem, šim plānam ir 1 GB diska vietas, 7 GB ikmēneša joslas platums un neierobežots e-pasts.
  • Tikai pamata mitināšana – Šī pakete ir ideāli piemērota dizaineriem, un tajā var mitināt ne vairāk kā divas vietnes. Tam ir 10 GB diska vietas, neierobežots e-pasts un 100 GB ikmēneša joslas platums.
  • Tikai hostings – Ar 100 GB diska vietas šajā plānā var mitināt neierobežotu skaitu uz datu bāzēm balstītu vietņu ar ikmēneša datplūsmu līdz 500 GB.

AldeaHost arī ir vēl divi dalīta hostinga plāni šajā diapazonā, kas būtu piemērots kādam, kurš uztur attiecīgi četras un sešas vietnes.

Kad jūs reģistrējaties kādam no viņu plāniem, jūs saņemat a viena klikšķa lietotņu instalētājs ar vairāk nekā 200 lietojumprogrammām, vietņu veidotājs un bezmaksas auto SSL. Diemžēl nevienā viņu plānā nav iekļauta bezmaksas domēna reģistrācija. AldeaHost katru mēnesi sola, ka darbspējas laiks būs 99,5%; ja jūsu vietne kādā mēnesī darbojas tikai vienu stundu, tā jums atlīdzinās par 2 nedēļu mitināšanu bez maksas par katru stundu, kad jūsu vietne nebija pieejama.

Virzoties uz augšu, jūs varat arī pasūtīt augstas veiktspējas VPS ar HDD atmiņu, kas tiks mitināts Amerikas datu centrā. Tie ir pilnībā pārvaldīti VPS plāni, kurus ir viegli uzlabot, un tiem ir vairākas konfigurācijas. Jūs varat palielināt VPS, lai tas atbilstu jūsu resursiem, un instalēt visas lietotnes bez ierobežojumiem. Viņu izvēlētā operētājsistēma ir CentOS, un paketē viņi bez maksas ir iekļāvuši cPanel un WHM.

Komerciāla mitināšana ir pieejams arī klientiem, kuri vēlas izveidot e-komercijas vietnes ar integrētiem iepirkumu groziem. Alternatīvi, ja jūs plānojat izmantot WordPress savā vietnē, viņiem ir arī īpaši optimizēti serveri tieši šim mērķim. Jūs varat izvēlēties no trim plāniem – WordPress Smart, WordPress Mini un Basic WordPress – tas viss ietver SSD krātuvi, labu RAM un jaudīgus procesorus, kas var palielināt jūsu vietnes ātrumu.

Cenu noteikšana un atbalsts

AldeaHost piedāvā vairākus labi sagatavotas hostinga paketes, kā arī pielāgojami virtuālie serveri. Es atradu viņu hostinga paketes, kuru cena ir ļoti taisnīga, bet viņu VPS paketes atradās cenrāža pusē; turklāt viņu norēķinu nosacījumi mēdz atšķirties no plāna (par dalītu mitināšanu tiek rēķināts katru gadu vai katru mēnesi, savukārt par VPS mitināšanu rēķina katru ceturksni).

Izrakstoties, jums ir vairākas maksāšanas iespējas, piemēram PayPal, bankas pārskaitījums un MercadoPago karte. Jūsu mitināšanas konts aktivizēsies, tiklīdz atļausit veikt maksājumu. Turpmāk koplietošanas hostinga klienti to izmanto 30 dienu laikā, lai novērtētu pakalpojumu – ja viņi kādu iemeslu dēļ ir neapmierināti, viņi var pieprasīt atmaksu AldeaHost vietnē naudas atdošanas garantija.

Aiz viņu īpaši ātrā un nevainojamā mitināšanas pakalpojuma ir draudzīga tehniskā atbalsta komanda, kas rūpējas par uz vietas esošo serveru uzgriežņiem un skrūvēm, lai jūsu vietne un lietotnes varētu vienmērīgi darboties visu diennakti. Diemžēl pēc tam es neatradu viņu klientu atbalstu tik varonīgu, kā viņi apgalvo: viņu Tiešraides tērzēšana ir pieejama tikai Meksikas darba laikā, tāpat kā viņu telefona operatori un biļešu atbalsta sistēma. Turklāt klientu atbalsts šobrīd ir pieejams tikai spāņu valodā, tāpēc ārvalstu klientiem pakalpojums var būt nepieejams. Varat arī pārbaudīt viņu FAQ un zināšanu bāzi, lai iegūtu atbildes, taču arī tie ir pilnībā spāņu valodā.

Kā Aldeahost atbilst sacensībām??

Meksikā bāzētajam AldeaHost noteikti ir pieejamas cenas un servera ātrums viņu pusē. Tomēr ir ļoti iespējams, ka, lai izvērstos daudz vairāk, nekā viņiem, viņiem būs jāpalielina klientu atbalsts un jāpalielina viņu uzņēmumu līmeņa plāni, kas ir pieņemamāki..

Plusi

  • Garantija par 99,5%
  • Ātri serveri
  • Draudzīgs spāņu valodā runājošs atbalsts
  • Hostinga plāni par konkurētspējīgām cenām

Mīnusi

  • Diennakts atbalsts nav pieejams
  • Vietne ir tikai spāņu valodā
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector