247 mitinātāju pārskats 2020. gads – kāpēc jums tas ir jāizmēģina

247-resursdators-pārskats1Dibināts 2004. gadā, 247 resursdators nodrošina privātpersonām un uzņēmumiem kvalitatīvu mitināšanu uz klientiem, kas piemērots dažādām biznesa vajadzībām. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Monreālā, Kanādā, un šobrīd tajā atrodas vairāk nekā 100 000 vietņu. 247-host piedāvā serverus visā ASV, kā arī Monreālā, Londonā, Amsterdamā un Singapūrā. Visi 247 resursdatora pakalpojumi tiek piedāvāti angļu valodā, lai gan parādīto valodu var mainīt cPanel.


Īpašības un ērta lietošana

247-host piedāvā dažādu hostinga veidu klāstu, kas piemērots dažādām klientu vajadzībām. Tajos ietilpst regulāra dalīta un lietišķa SSD mitināšana, tālākpārdevēju mitināšana, uz VPS balstīta Linux, uz Windows balstīta VPS un īpaši serveri.

Dalīta hostinga pakalpojums ietver daudzas lieliskas iespējas, piemēram:

 • Elegants autoinstalētājs ar vairāk nekā 300 lietojumprogrammām
 • Neierobežotas MariaDB datu bāzes
 • Neierobežots joslas platums un krātuve
 • Bezmaksas SSL sertifikāti
 • cPanel instalēšana CloudLinux OS
 • Bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojums
 • Garantija par 99,9%
 • Servera atrašanās vietas izvēle ASV, Kanādā vai Eiropā

Kopā ar šīm standarta koplietotajām funkcijām ir paredzēts arī 247 resursdatoriem biznesa SSD plāni jūsu vietnei sniegs stimulu:

 • 20x ātrāks ielādes laiks ar tīru SSD atmiņu
 • Papildu servera atrašanās vietas izvēle (Āzija)
 • Mazāk lietotāju uz serveri (un tāpēc ātrāks ātrums)
 • SSH piekļuve

Viens no galvenajiem ieguvumiem, ko es novērtēju par 247-host, ir spēja izvēlieties vēlamo servera atrašanās vietu. Kamēr uzņēmums atrodas Kanādā, tam ir pieejams arī serveru klāsts, kas atrodas Singapūrā, ASV un Eiropā, nodrošinot labāku tuvumu mērķauditorijai un tādējādi lielāku ātrumu tirgum..

Turklāt 247 resursdators ir viens no retajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā anti-DDoS uzbrukumu mazināšanu ar saviem koplietotajiem hostinga plāniem. Tas apvienojumā ar Cloudflare CDN un LiteSpeed ​​Web Server iestatīšanu piedāvā lielāku stabilitāti un drošību ar jūsu koplietojamo mitināšanu.

Bet viens no pārsteidzošākajiem aspektiem, ko atradu 247-host, bija tas, ka, neraugoties uz diezgan novecojušo vietnes izskatu, tas piedāvā lielisku iesācējiem draudzīgu funkciju izvēli, piemēram, RVsitebuilder rīku – velciet un nometiet WYSIWYG vietņu veidotāju, kas ļauj jums jāizveido pienācīga izskata vietne bez kodēšanas zināšanām.

Cenas un atbalsts

247-host piedāvā ļoti konkurētspējīgus pakalpojumus no mēneša uz mēnesi un ilgtermiņa līgumcenas. Saimniekam jānodrošina vērtību un funkcionalitātes sajaukums, un tāds ir kopējais iespaids, ko guvu no 247 saimnieka piedāvājumiem.

Ņemiet vērā, ka 247 resursdators piedāvā reklāmas likme sākotnējam termiņam. Pēc tam cena nedaudz palielinās, bet joprojām ir konkurētspējīga. Salīdzinot 247 resursdatora sākuma līmeņa piedāvājumus ar līdzīgiem konkurentu piedāvājumiem, es atklāju, ka tā cenas ir aptuveni par 15% augstākas nekā zemāko cenu galvenajiem pakalpojumu sniedzējiem, savukārt sākotnējā līmeņa SSD mitināšanas plāni bija vidēji par aptuveni 20% augstāki..

Ir arī Pieejama pilna naudas atdošanas garantija 45 dienu laikā, lai jūs bez riska varētu izmēģināt dalītā hostinga pakalpojumu.

Piezīme par atbalstu un FAQ / zināšanu bāze: man bija jautājums par atbalstu un es izvēlējos sazināties ar viņiem, izmantojot tiešās tērzēšanas funkciju. Tas bija pēc darba laika (ap plkst. 9:00 pēc ASV / Kanādas laika). Piecu minūšu laikā no klientu apkalpošanas centra saņēmu atbildi uz e-pastu, kas atbildēja uz manu jautājumu. Šim nolūkam viņi savelk lielu īkšķi.

Es jūtos daudz drošāk, izmantojot 247-host pakalpojumu, zinot to tas piedāvā atbalstu visu diennakti. Tomēr es atklāju, ka saite uz zināšanu bāzi ir pārtraukta.

247 - resursdators-pārskats2

Es arī saskāros ar dažām sūdzībām tiešsaistē, paziņojot, ka uz tālruņa zvaniem uz atbalstu neatbildēja dzīvs pārstāvis, bet tie tika novirzīti uz e-pastu. Ja esat kāds, kurš dod priekšroku sarunāties ar aktīvu tehnoloģiju atbalsta aģentu, tas, iespējams, jūs satrauc. Tomēr uz manu jautājumu tika atbildēts tik ātri, izmantojot e-pastu, ka es ticu, ka jebkura problēma tiks atrisināta savlaicīgi.

Kā 247-host atbilst sacensībām?

247-host piedāvā lielisku darbspējas laiku, visu diennakti un funkciju, kas pārsniedz vidējo, par pievilcīgu cenu. Lai arī tās vietne izskatās novecojusi, 247 resursdatora veiktspēja un paketes vairāk nekā to veido, tāpēc tā ir mitināšanas vietne, kuru ir vērts pārbaudīt.

Plusi

 • Pieejami elastīgi mēneša norēķinu cikli
 • MariaDB datu bāzes
 • SSD krātuve
 • Anti-DDoS uzbrukumu mazināšana ar dalītu mitināšanu

 Mīnusi

 • Vietne izskatās datēta
 • Trūkst atbalsta pa tālruni

Uzticami, funkcijām bagāti plāni 247 resursdatorā

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector