Priimančiojo baito peržiūra 2020 m. – ar verta?

pagrindinis pagrindinio kompiuterio2010 m. Įkurtas „Byte Technologies“. „Host Byte“ siūlo prieglobą, serverius, interneto saugos įrankius ir daugybę kitų internetinių produktų ir paslaugų. Jos klientų bazėje yra daugiau nei 500 klientų, įskaitant mažas ir dideles įmones, įsikūrusias skirtingose ​​šalyse.


„Host Byte“ priglobia savo serverius duomenų centruose, esančiuose JAV ir Mumbajuje, Indijoje. Jos svetainė yra prieinama tik anglų kalba.

Savybės ir paprastas naudojimas

Geriausias pigus-interneto priegloba-įmonė-Indijoje-Hostbitas

„Host Byte“ siūlo bendrą prieglobą, debesų prieglobą ir VPS. Jei norite priglobti paprastą svetainę, pakanka bendro hostingo plano. „Cloud Hostingas“ yra geriau naudojamas daug išteklių reikalaujančioms svetainėms – jis taip pat puikiai tinka naudoti, nes naudojamos serverių grupės. VPS veikia, jei norite kažko aukštesnio nei bendras hostingas, bet nenorite tvarkyti tam skirto serverio.

Bendro prieglobos klientai gauna:

 • 99,9% veiksnumo
 • Nemokamas domenas visą gyvenimą
 • Visur nuo 1 GB iki neribotos vietos
 • Penki, dešimt ar neribotas priedų domenas
 • 10 GB, 50 GB, 100 GB arba neribotas pralaidumas

Man patinka, kad jos galiojimo laikas nėra apgaulė. Daugelis prieglobos kompanijų tikina klientus, tačiau neturi jokios garantijos, kada tai sugenda; ne pagrindinio kompiuterio baitas. Šis pardavėjas siūlo iki 100% mėnesinio aptarnavimo mokesčio garantiją, atsižvelgiant į jūsų uždirbto darbo procentą. Tačiau norėdami jį gauti, turėsite paprašyti naudodami bilietų sistemą iš savo valdymo skydelio per septynias darbo dienas, kai svetainė nebus pasiekiama. Jūsų pranešime taip pat turi būti konkreti informacija.

Visi serveriai yra apsaugoti nuo DDoS atakų ir yra stebimi visą parą. Jei nerimaujate dėl saugumo, galite įsigyti „Sitelock“, kad robotai ir įsilaužėliai neužkrėstų jūsų failais kenkėjiškų programų ir grėsmių. Be to, jis taip pat siūlo SSL sertifikatus, tačiau siūlomų nemokamų sertifikatų nėra. Turėsite mokėti, bet tai nebūtinai yra blogas dalykas, kai į savo svetainę gausite specialų SSL.

„Host Byte“ siūlo ir „Linux“, ir „Windows“ prieglobą. Pasirinkite „Linux“, jei norite paleisti PHP ar „Python“ programas ar programas savo serveryje, pvz., „WordPress“, tačiau rinkitės „Windows“ prieglobą, jei jums reikia ASP.Net ir MsSQL. Šis pardavėjas siūlo „cPanel“ prieglobos valdymui, kurį galite naudoti nustatydami pasikartojančias užduotis, tokias kaip „cron“ darbai, tvarkyti failus ir kt..

Nesijaudinkite, tačiau tai ne tik draugiška kūrėjams. Pradedantiesiems paaiškės, kad naudoti „Host Byte“ nėra taip sunku, kaip daugeliui kitų žiniatinklio prieglobos įmonių. Vienas iš pradedančiųjų draugiškų įrankių, kurį jis siūlo, yra vieno spustelėjimo diegimo programa, veikianti daugiau nei 200 programų, įskaitant „Joomla!“. Ir „WordPress“.

Kainodara ir palaikymas

Pagrindinio kompiuterio baitas

„Host Byte“ siūlo puikią kainos ir kokybės santykį. Palyginus su kitais interneto pavaduotojais, jis siūlo pagrįstas, tačiau prieinamas kainas už tas funkcijas, kurias teikia bendrojo prieglobos srityje. Prenumeratos laikotarpiai skiriasi priklausomai nuo jūsų planuojamo plano – neriboti planai leidžia tris mėnesius, šešis mėnesius ir 12 mėnesių, o kiti planai leidžia tik 12 mėnesių ar ilgesnį laiką.

Jei norite domeno, sumokėkite už prieglobos metus, o „Host Byte“ jums suteiks domeno vardą nemokamai. Saldesnė šio sandorio dalis yra ta, kad tol, kol tęsiate paslaugas su pardavėju, jūsų domeno vardas lieka laisvas.

VPS kainos yra praktiškai vagystės, o debesų priegloba labiau atitinka tai, ką siūlo konkurencija. Bendrovė priima mokėjimus per „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „PayPal“, „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Litecoin“..

Galite išbandyti „Host Byte“ paslaugą, pasiekti, kad svetainė veiktų ir pamatyti, ar jos našumas atitinka jums reikalingą. Jei to nepadarysite, galite susigrąžinti pinigus per 30 dienų nuo pradinio mokėjimo atlikimo.

„Host Byte“ palaikymo agentai pasiekiami ištisą parą telefonu, bilietu ir el. Paštu. Čia taip pat yra tiesioginiai ir „WhatsApp“ pokalbiai, tačiau po daugybės bandymų atrodo, kad jie nėra prisijungę per šias laikmenas visą parą. Aš baigiau kreiptis į el. Laišką, bet vis tiek negavau atsakymo.

Nors jos palaikymo agentai dirba visą parą, visą parą, jis vis dar turi darbo žinių bazę su daugybe atitinkamų vadovėlių, ypač susijusių su „WordPress“ ir FTP.

Kaip „Host Byte“ atitinka varžybas?

„Host Byte“ teikia prieinamas paslaugas, pasižyminčias puikiomis funkcijomis ir keliomis palaikymo galimybėmis. Jei ketinate naudoti Indijoje įsikūrusią įmonę, tai yra tvirta. Tarptautinės įmonės taip pat gali ja naudotis dėl serverių, esančių už Indijos ribų.

Argumentai už

 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Daugybė klientų palaikymo galimybių
 • DDoS apsauga serveriuose
 • Domeno registracija visą gyvenimą naudojant 12 mėnesių prenumeratą

Minusai

 • SSL sertifikatai nėra nemokami
 • Tinklavietė yra tik anglų kalba

Gaukite tvirtą prieglobą naudodami pagrindinį kompiuterį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector