Paprasčiausiai prieglobos ir serverių apžvalga 2020 – žiūrėkite statistiką!

Tiesiog priegloba & „Serveriai“ yra maža prieglobos įmonė, kuri paprasčiausiai neatitinka didelių prekės ženklų, tokių kaip „Hostinger“. Didesnės hostingo kompanijos tiesiog siūlo geresnę kainą už panašią konfigūraciją.


Kaip „PoundHost Internet Limited“, „Simply Hosting“, prekybos pavadinimas & Serveriai turi daugiau nei 15 metų patirtį prieglobos pramonėje. Nuo pat veiklos pradžios 2001 m. Jie specializuojasi aukštos klasės debesų, VPS ir specialiųjų serverių sprendimuose, esančiuose moderniausiuose „Tier 3“ duomenų centruose. Jų pagrindinis duomenų centras yra Reading mieste, Anglijoje; tačiau būdami „Dada“ grupės nariai jie taip pat gali kreiptis į kitus centrus Honkonge, Kanadoje ir Italijoje.

vaizdas1

Savybės ir paprastas naudojimas

Kaip aukštos klasės paslaugą, nerasite daug pagrindinių funkcijų, būdingų bendro naudojimo prieglobos paslaugų teikėjams, naudojantiems tiesiog prieglobą & Serveriai. Pavyzdžiui, jie neteikia domenų registravimo paslaugų; Jie mano, kad jau turite savo svetainę, ir paprasčiausiai nori padidinti VPS, debesies serverio ar dedikuoto serverio sprendimą. Tačiau jie turi keletą kitų pagrindinių paslaugų:

 • SSL sertifikatai
 • El. Pašto talpinimas
 • Atsarginės kopijos
 • Jūsų pasirinkimas „cPanel“ ar „Plesk“

Geriausia yra SSD VPS ir debesies serverio planai, jei norite naujovinti iš savo bendrojo prieglobos paslaugos, bet dar nenorite sumokėti didelių mokesčių už dedikuotą serverį. Šitie yra labai lengvai pritaikomas, pradedant nuo paprasto, aukštos kokybės hostingo sprendimo, baigiant sudėtingu, didelio našumo serveriu, galinčiu valdyti didžiulį darbo krūvį.

Kaip aukščiausio lygio prieglobos paslaugų teikėjas, yra keletas aukščiausios kokybės paslaugų, tiesiog teikiančių prieglobą, funkcijų:

 • „WordPress“: Daugybė aukščiausios kokybės hostingo paslaugų nesikiša į „WordPress“. Tačiau „Simply Hosting“ vis dar siūlo aukščiausios klasės debesies serverius ir VPS planus su „WordPress“ (ir „Plesk WordPress Toolkit“), kurie bus puiki žinia daugeliui klientų.
 • Kolokacija: Turėdama daugybę įrenginių visame pasaulyje, „Simply Hosting“ teikia aukščiausio lygio duomenų apsaugos, dubliavimo ir prieinamumo serverių suderinimo paslaugas..
 • Krovinio balansavimo technologija: Tai užtikrina, kad jūsų serveriai yra lengvai prieinami ir turi geresnį atsparumą ir reagavimo laiką net piko metu.

Jums, kaip aukščiausio lygio prieglobos paslaugų teikėjui, gali būti ne taip paprasta valdyti jūsų tiesiog prieglobos sprendimą, palyginti su standartine bendrojo prieglobos paslauga. Tačiau „Simply Hosting“ labai stengėsi, kad jūsų produktų konfigūravimas ir aprūpinimas mašinomis būtų labai paprastas ir lengvas. Jų aptarnavimo vietoje darbuotojai taip pat greitai padės išspręsti iškilusias problemas. Jų „Tier 3+“ duomenų centre naudojama moderniausia aparatinė įranga, garantuojanti 100% energijos garantiją ir 99,999% veikimo trukmės SLA, nuoseklumą ir puikų našumą..

Kainodara ir palaikymas

Tiesiog priegloba & Serveriai specializuojasi teikiant aukščiausios klasės dedikuotus ir „debesų“ serverių produktus. Kaip toks, jie nesiūlo jokių grąžinamųjų išmokų, manydami, kad jų produktų kokybei pakanka. Tačiau jie bent jau siūlo mėnesio ir metines atsiskaitymo sąlygas, kad būtų daugiau lankstumo.

 • „WordPress“ VPS talpinimas: Šie „debesies“ pagrindu sukurti „WordPress“ sprendimai yra su „Plesk WordPress Toolkit“, SSD saugykla ir atnaujinamu pralaidumu. Yra dvi parinktys, kurios teikia 4 arba 8 GB RAM, 80 arba 160 GB atminties ir 5 ar 10 TB mėnesinį pralaidumą.
 • VPS SSD: Tai taip pat yra debesies serverio planai, kuriuos galite pasirinkti pasirinkdami „cPanel“ arba „Plesk“ valdymo skydelį. Galite sugalvoti pasirinktinį sprendimą arba pasirinkti iš keturių galimų planų, siūlančių nuo vieno iki keturių vCPU, nuo 1 iki 8 GB operatyviosios atminties, nuo 20 iki 160 GB talpos SSD saugyklą ir pasirinkę „Windows 2016“ ar „Linux“ kaip savo OS su aukštesnio lygio planais..
 • Pritaikomas „Cloud Server“: Jei norite būti dar tikslesni, galite tinkinti savo vCPU, RAM, saugyklą ir pralaidumą, taip pat pasirinkti savo OS ir valdymo pultą. Jie apskaičiuos jums paketo kainą iš karto, kai pakoreguosite kiekvieną savo serverio aspektą.
 • Specializuotas serveris: Galite pasirinkti iš daugybės skirtingų pasiekiamų operacinių sistemų, įskaitant „Debian“, „Ubuntu“, „Fedora“ ir „Windows Server 2016.“. Visi planai pateikiami su nemokama sąranka, 99,999% neveikiančiu SLA, garantuotu dešimties minučių bilieto atsakymo laiku, nereikalinga infrastruktūra ir pasirenkami SSD. Yra šešios konfigūracijos, siūlančios nuo 2 iki 8 TB talpos, nuo 4 iki 64 GB RAM ir nuo 5 TB iki neriboto pralaidumo. Arba galite paprašyti pasirinktinės konfigūracijos.
 • Serverio paketai: Tai yra jų skaitmeninės agentūros ar internetinių kūrėjų planai, sukurti vartotojams, kuriems keliami unikalūs reikalavimai.

Radau, kad jų planai yra įperkami ir tinkami rinkai. Jie netgi turi tam skirtus serverių paketus, kurių kaina nėra per didelė, taigi, jei atnaujinsite šiuos verslo lygio sprendimus, nebūtų per daug šuolis..

Visi planai ateina su Pagalba 24/7/365, kurią teikia techninės pagalbos bilietai, el. Paštas arba telefonas. Jie žada atsakyti į visus bilietus per dešimt minučių ir į visus skambučius atsakyti per vieną minutę. Taip pat galite susisiekti su jais per tiesioginį pokalbį. Jų aptarnaujantis personalas yra aukštos kvalifikacijos ir profesionalus, ir niekada neužtruko išspręsti nė vieno iš mano iškeltų klausimų. Aš tikrai jaučiausi lengvai naudodamas „Simply Hosting“ & Serveriai dėl šios priežasties.

Kaip veikia tiesiog talpinimas & Serveriai rungtyniauja iki varžybų?

„Simply Hosting“ teikiamo prieglobos našumas ir kokybė & Negalima paneigti serverių. Jei ieškote aukštos kokybės dedikuoto ir „debesies“ prieglobos, duomenų centrų, funkcijų ir kainų požiūriu yra keletas geresnių kompanijų.

Tiesiog priegloba & Serveriai gali pasiūlyti geras paslaugas už priimtiną kainą, tačiau ar tai sutampa su populiariausios žiniatinklio prieglobos įmonės? Mums sunku pasakyti „taip“.

Argumentai už

 • Pasauliniu mastu išdėstyti „Tier 3+“ duomenų centrai
 • Įperkamas debesies serveris ir VPS sprendimai
 • 100% galios ir 99,999% darbinio laiko SLA
 • Galimi nestandartiniai sprendimai

Minusai

 • Jokių pagrindinių bendrojo hostingo planų
 • Ne pradedantiesiems
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector