Neribota prieglobos peržiūra 2020 m. – gausite tai, už ką mokate

Neribota priegloba-apžvalga1Neribotas priegloba yra gerai, bet ir nepakankamai gera. Nors „Limitless Hosting“ yra tinkamas žiniatinklio priegloba, naudodamiesi galite gauti geresnės kokybės hostingą pigesne kaina „Hostinger“, pavyzdžiui.


Neribotas priegloba 2016 m. Pradėjo siūlyti žaidimų serverius, o 2017 m. Pristatė interneto prieglobos paslaugas. Šis teikėjas veikia JAV, JK, Europoje ir Azijoje, todėl patenkina tarptautinių klientų bazės prieglobos poreikius..

„Limitless Hosting“ svetainė yra anglų kalba.

Mes iš tikrųjų apklausėme „Limitless Hosting“ vadovą, ir štai ką mes sužinojome.

Savybės ir paprastas naudojimas

Pradėjęs teikti žaidimų serverių prieglobą, „Limitless Hosting“ nuo to laiko išsiplėtė ir siūlo interneto prieglobos ir „debesies“ serverius. Naudodamiesi žiniatinklio priegloba jūs gaunate:

 • 99% serverio veikimo laiko garantija
 • Virusų skaitytuvas ir „SpamAssassin“
 • Greitas suaktyvinimas
 • DDoS apsauga
 • Nuotolinės atsarginės kopijos trimis dienomis per savaitę

Yra penki interneto prieglobos planai, su aukščiausiu Beribis planas (kaip rodo pavadinimas) teikimas neribotas priedų domenų, padomenių ir „MySQL“ duomenų bazių papildymas. Šiek tiek stebina, kad vieta diske ir pralaidumas yra riboti– atitinkamai iki 20 GB ir 500 GB. Jei manote, kad šio plano pavadinimas klaidina, teikėjas pabrėžia, kad „vietos diske ir pralaidumo niekada negali būti neribota!“

Visa priegloba vykdoma aukštos kokybės serveriuose, kuriuose yra keletas geriausių technologijų rinkoje, įskaitant „LiteSpeed“ žiniatinklio serveris„CloudLinux“ (norėdami atskirti jus nuo kitų priglobtų klientų) ir „Cloudflare“ CDN (norint užtikrinti labai greitą puslapio įkėlimo greitį). Greitis dar labiau padidinamas naudojant SSD saugykla o ne lėtesnis tradicinis HDD.

Nepaisant to, kad į hostingo rinką pateko palyginti neseniai, „Limitless Hosting“ savo prieglobos sprendimus pavertė kuo patogesniais pradedantiesiems, sujungdama cPanel valdymo pultas ir Softaculous vienu spustelėjimu montuotojas.

Kainodara ir palaikymas

Aš mažai abejoju, ar tai yra „Limitless Hosting“ vienas pigiausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, kurį rasite. Už mažiau nei dolerį per mėnesį galite gauti hostingo planą, suteikiantį 1 GB vietos diske ir 50 GB pralaidumo. Jūs taip pat gaunate momentinis aktyvinimas ir papildomų nemokamų programų, tokių kaip a nemokamas SSL sertifikatas, ir nemokama svetainių migracija, bet liūdnai nėra nemokamo domeno.

Gerai matyti, kad persigalvoję galite atsikratyti savo įsipareigojimo, bet ne taip gerai matyti, kad tai yra tik 48 valandų pinigų grąžinimo garantija. Nebūtų taip blogai, jei galėtumėte pasirašyti mėnesio planą, bet minimalus įsipareigojimas yra šeši mėnesiai.

Nesunku pasirinkti planą, tada prisiregistruoti ir sumokėti internetu naudojant kriptovaliutą („Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Litecoin“), „Puikūs pinigai“, 200 ir daugiau mokėjimų pinigų, „EasyPaisa“, „Skrill“ ir „PayPal“..

Beribiai prieglobos palaikymo kanalai yra beveik beribiai. Na, tikrai ne, bet jūs galite susisiekti su klientų aptarnavimo komanda tiesioginių pokalbių, el. Pašto, bilietų ir telefono pagalba. Ironiška, bet yra „Ribotos“ žinių bazės tai nebus per didelė pagalba atsakant į jūsų klausimus.

Kai tikėjausi bendrauti tiesioginių pokalbių metu, radau, kad jis neprisijungęs. Bet aš pateikiau savo klausimus ir buvau apdovanotas a atsakymas per bilietų sistemą maždaug per dvi valandas:

Neribota priegloba-apžvalga2

Kiek kainuoja „Limitless Hosting“? „Limitless Hosting“ siūlo planus nuo 0,50 USD iki 6 USD. Kaina priklauso nuo to, kokį hostingo planą pasirinksite. Žemiau galite pamatyti atnaujintą kainų lentelę (atnaujinama kas savaitę).
Kurį „Limitless Hosting“ planą turėčiau gauti? Mano rekomendacija – pradėti nuo pigesnio plano. Visada galite atnaujinti vėliau. Neribotas priegloba gali padėti pereiti prie brangesnio plano. Lankytojų skaičiaus padidėjimas daug kartų užtrunka ilgiau, nei tikėtasi, ir jūs neturėtumėte mokėti daug pinigų, kol neatsiras poreikis. Žinoma, jūsų poreikiai gali skirtis, todėl galite pasitarti su prieglobos ekspertu iš „Limitless Hosting“ čia.
Ar „Limitless Hosting“ teikia klientams palaikymo kokybę? „Limitless Hosting“ nėra laikoma viena iš mūsų geriausių žiniatinklio prieglobos vietų. Bet tai taip pat gali atsirasti dėl to, kad „Limitless Hosting“ yra mažas, pagal radarą esantis prieglobos paslaugų teikėjas. Nedidelė prieglobos įmonė turi pranašumų – kaip klientas tu esi jiems svarbesnis. Taip pat galite sužinoti mūsų palyginimą populiariausios žiniatinklio prieglobos paslaugos čia.

Kaip „Limitless Hosting“ suderinamas su konkursu??

Beribis priegloba yra naujas žaidėjas prieglobos scenoje, teikiantis savo klientams pigiausias aukštos kokybės interneto priegloba, kurios veikimo laikas 99 proc.

Vis dar nežinote, ar tai jums tinkamas žiniatinklio prieglobos produktas? Peržiūrėkite mūsų populiariausios žiniatinklio prieglobos kad sužinotum daugiau.

Argumentai už

 • Pigiausi interneto prieglobos paketai
 • Įvairios mokėjimo galimybės
 • Atsakingas ir visapusiškas palaikymas
 • Kelios serverio vietos visame pasaulyje

Minusai

 • Mažesnė darbo laiko garantija, palyginti su pramonės standartais
 • Nesiūlo nemokamų domenų
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector