Interneto prieglobos centro apžvalga 2020 – ar ji verta?

Interneto prieglobos centras yra Rusijos interneto prieglobos įmonė. Pardavėjas buvo įsteigtas 2009 m. Ir turi didelę veiklą Ukrainoje, Bulgarijoje, Baltarusijoje ir JAV. Pagal rinkos dalį jie yra tarp dešimties didžiausių hostingo tiekėjų Rusijoje. Jų svetainė ir paslaugos prieinamos tik rusų kalba.


Interneto prieglobos centras

Savybės ir Lengvumas naudojimo

Interneto prieglobos centras siūlo daugybę paketų, tinkančių pradedantiesiems svetainių valdytojams ir didelio srauto svetainių savininkams. Pradedant nuo jų lengvus bendro naudojimo prieglobos paketus, gausite tokias funkcijas kaip:

 • NVMe SSD saugykla
 • Nemokami automatiniai „Let’s Encrypt SSL“ sertifikatai
 • Nemokamas .ru domenas su pagrindiniu planu ar naujesnis
 • Programų diegimo programa vienu spustelėjimu naudojant „WordPress“, „Drupal“, „Joomla“, „phpBB“ ir kt
 • „Anti-DDoS“ atakos apsauga
 • „Google AdWords“ kreditai
 • Pasirenkamas skirtas IP adresas
 • „cPanel“

Be to, jų naudojimas „LiteSpeed“ žiniatinklio serveris ir „LSCache“, patalpinti „CloudLinux“ OS su „CageFS“ sąranka, padidina jūsų žiniatinklio prieglobos paskyrų greitį, saugumą ir stabilumą.. Daugiau kodą taupančių vartotojų taip pat bus malonu žinoti, kad šis kompiuteris palaiko keletą PHP versijų nuo 5.2 iki 7.2, be CGI ir „Perl 5“, nors jie neatrodo, kad palaikytų sudėtingesnes scenarijaus kalbas, tokias kaip „Ruby“, „Ruby on Rails“ ar „Python“. Be to, jie koncertuoja automatinės kasdieninės atsarginės kopijos visų jų planų, ko tikrai norėsite turėti, ypač jei vykdote atvirojo kodo TVS, pvz., „WordPress“.

Beje, vienas didžiausių interneto prieglobos centro trūkumų yra jų kasdienių automatinių atsarginių kopijų darymo laikas ir trukmė. Jie kartais atlieka savo automatinės atsarginės kopijos piko valandomis, kurios gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Kitas neigiamas dalykas, kurį pastebėjau, yra tas, kad administratoriaus sąsaja neleidžia priskirti vaidmenų skirtingiems prieigos lygiams, pvz., administratorius, buhalteris, techninis specialistas ir pan. Kiekvienas asmuo, kuriam suteikiate prieigą prie savo paskyros, turės tokį patį prieigos lygį kaip jūs, o tai gali parodyti problemą įmonėms, kuriose prie interneto prisideda keli žmonės..

Kainodara ir Palaikymas

Interneto prieglobos centras turi labai prieinami ir lankstūs planai, ypač kai atsižvelgiama į jų teikiamų pridėtinės vertės funkcijų skaičių. Vienas dalykas, kuris man patiko šioje šeimininke, yra tas net jų pradinio lygio bendrojo prieglobos plane yra neribotos „MySQL“ duomenų bazės ir el: daugeliui kitų paslaugų teikėjų pagrindinių planų paprastai atsisakoma iki minimumo, kad kainos išliktų žemos ir priviliotų vartotojus ieškoti brangesnių planų. Tai pasakė, nors ir nebrangus, pagrindinis planas suteikia tik 1 GB saugyklos vietos, nors to turėtų pakakti paprastai ir iš esmės nejudančiai svetainei.

Visos kainos nurodytos Rusijos rubliais. Vartotojai, kurie užsisako metinį planą, nemokamą prieglobą gauna du mėnesius (o tai iš esmės reiškia, kad jie moka tik už dešimt hostingo mėnesių), kartu su nemokamu vienerių metų domenu, skirtu pirmą kartą klientams. Be to, jūs gaunate bandomasis laikotarpis išbandyti jų tarnybą: septynias dienas su savo įprastais bendrojo prieglobos planais ir dešimt dienų su įprasto bendrojo prieglobos planu.

Galite susisiekti su interneto prieglobos centro palaikymo komanda per el. paštas, telefonas ir tiesioginis pokalbis. Kaip ir visa kita svetainė, tiesioginis pokalbis yra galima tik rusų kalba. Prieglobos paslaugų teikėjas taip pat turi žinių bazė kuriame yra skyrius, kuriame galite atsisiųsti vartotojo vadovus ir programinę įrangą.

Daugelis interneto prieglobos centro klientų labai mažai bendravo su pardavėjo palaikymo komanda, tai yra jų teikiamų paslaugų kokybės liudijimas. Tai pasakė, retą kartą, kai jums gali prireikti jų techninės komandos pagalbos, galite greitai nusivilti: pardavėjas siūlo labai ribotas palaikymas telefonu. Norėdami gauti išsamesnį palaikymą, vartotojai gali susirašinėti tik el. Paštu, tai gali būti nuobodus ir lėtas, kai reikia spręsti kritines situacijas. Be to, jų telefonų palaikymo atstovai dažnai turi nuobodus ir nenaudingas požiūris.

Kaip interneto prieglobos centras atitinka konkursą??

Interneto prieglobos centras yra puikus prieglobos paslaugų teikėjas Rusijos įmonėms. Kol įmonės palaikymo paslaugos palieka daug norimų rezultatų, daugeliui jų vartotojų retai kada prireikia techninės pagalbos, nes prieglobos sprendimai didžiąją laiko dalį veikia sklandžiai.

Argumentai už

 • Itin prieinami hostingo planai
 • Paprasta ir intuityvi vartotojo sąsaja
 • Prastovos būna retos
 • Galimas nemokamas bandomasis laikotarpis

Minusai

 • Pagalbiniai telefono darbuotojai yra grubūs ir nenaudingi
 • Nenumatytos, atsitiktinės atsarginės kopijos gali būti pavojingos
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector