I3d apžvalga 2020 – ar ji nepakankamai įvertinta?

Jei skubate ir norite tik paskutinės eilutės: už tą pačią kainą, kaip ir i3D.net, galite gauti daug geresnių serverių, palaikydami 24/7. „Hostinger“, tad kodėl net nerimauti?!


Įkurta 2002 m., „I3D.net“ yra olandų interneto prieglobos įmonė, įsikūrusi Roterdame. Šiuo metu jie aptarnauja daugiau nei 31 000 patenkintų klientų iš 24 duomenų centrų visame pasaulyje. Šis valdomas prieglobos paslaugų teikėjas daugiau nei 15 metų patikimai teikė internetines infrastruktūros paslaugas įvairiausiems sektoriams, įskaitant viešąjį sektorių, švietimo įstaigas, sveikatos priežiūros įstaigas, elektroninės prekybos verslą, sporto parduotuves ir net profesionalių žaidimų tinklus. Pagrindinis šios įmonės dėmesys yra skirtas inovatyvių, pramonėje pirmaujančių technologijų, tiekimui į verslo verslo rinką.

i3d

Savybės ir paprastas naudojimas

„i3D.net“ siūlo daug domeno vardo registracija, bendras priegloba, perpardavinėtojų sprendimai, Ir netgi sudėtingas debesis ir skirti serveriai. Tačiau tai, kas iš tikrųjų skiria šį paslaugų teikėją nuo konkurencijos, yra jų žaidimų serveriai. Jų žaidimų sprendimai apima viską, pradedant populiariausiais PC, „Xbox“ ir „PlayStation“ žaidimai iki „TeamSpeak 3“ ir kiti VOIP tinklai. Jie pasižymi puikiu reitinguotų ir nepažymėtų žaidimų serverių asortimentu, todėl tikriausiai jie yra vieni didžiausių žaidimų serverių tiekėjų pasaulyje.

Kartu su jų Starteris, Pagrindinis, Pažengęs, ir „Premium“ bendrojo prieglobos planai, i3D.net siūlo įvairius perpardavėjų prieglobos planai. Pristatyta per apkrovos balansavimo technologija ir jų debesų infrastruktūra, jie sukuria keičiamą IT aplinką savo klientams, todėl kiekvieną paskyrą galima laisvai konfigūruoti atsižvelgiant į jų unikalius verslo reikalavimus. i3D.net garantuoja 99,9 proc..

debesų prieglobos platforma taip pat ypač atkreiptinas dėmesys. Pastatytas ant „Microsoft Cloud OS“, i3D.net sukūrė „Red Cloud“ – jų pačių įmonės lygio debesų sprendimas, siūlantis ypač galingą ir tvirtą tinklą. Čia yra trys variantai: a prenumeratos pagrindu sukurtas modelis, galintis valdyti mažai išteklių ir rekomenduojama ne daugiau kaip 5 VM, a kreditu pagrįstą modelį su neribotais ištekliais, kad jums būtų mokama tik už tai, ką naudojate, arba kita prenumeratos pagrindu sukurtas modelis, labiausiai tinkantis vartotojams, kurie tikisi didelio išteklių sunaudojimo ir gali valdyti iki 50 VM. Naudodami „Red Cloud“ gausite visiškai nereikalingą debesų infrastruktūrą su mažiausiu vėlavimu ir galėsite greitai nustatyti svetainę, bet kurias CMS, kurių norite, ar galbūt bet kurį norimų virtualių mašinų skaičių..

„i3D.net“ siūlo skirtingus SLA, atsižvelgiant į jūsų poreikius; kiekvienas SLA turės savo garantuotą reagavimo laiką ir skiriamąją gebą. Išskyrus tai, „i3D.net“ garantuoja tinklo veikimo laikas 99,99% išskyrus reguliariai planuojamą techninę priežiūrą.

Kainodara ir palaikymas

Iš tikrųjų radau, kad „i3D.net“ paketai yra šiek tiek didesni, nei galėtumėte tikėtis naudodamiesi nurodytais ištekliais ir funkcijomis. Jūs gaunate nemokamas domeno vardas su visais jų bendro naudojimo prieglobos paketais, bet vis dar neatrodo, kad būtų galima pateisinti brangesnes jų kainas. Tas pats pasakytina apie jų debesies ir žaidimų serverius; jie gali būti vieni didžiausių žaidimų serverių tiekėjų pasaulyje, tačiau taip gali būti dėl jų gausių pasiūlymų, o ne dėl prieinamų kainų.

Jie taip pat neatrodo, kad turi pinigų grąžinimo garantiją, ir kiekvienas premium SLA už papildomą mokestį – kartais gana apgaulingas tuo.

Vienas aukštyn kojomis yra jų palaikymas: jie siūlo tiesioginiai pokalbiai, telefonas, el. paštas ir palaikymo bilietų sistema. Mano patirtimi, jie yra labai greitai reaguoja į klientus (ypač jei pateikiate bilietą per savo klientų portalą), ir jie turi vietinės telefono palaikymo linijos įvairiose Nyderlandų dalyse, taip pat Kalifornijoje, JAV. Be to, jie aktyvūs žiniatinklio prieglobos forumuose ir nepriklausomų tiekėjų apžvalgų svetainėse, nors, žinoma, šie kanalai nėra geriausias būdas juos pasiekti.

Kaip „i3d“ atitinka varžybas?

„i3D.net“ yra vienas geriausių prieglobos paslaugų teikėjų Nyderlanduose, turintis platų paslaugų paketą, galintį patenkinti bet kokio tipo ir dydžio organizacijas. Jų paslaugos gali būti šiek tiek brangesnės, nei tikėtasi, tačiau sakant jūs gaunate tai, už ką mokate.

Prieš priimdami sprendimą, labai rekomenduojame susipažinti su kai kuriais klausimais alternatyvių hostingo kompanijų, kurias mes labai rekomenduojame.

Argumentai už

  • Pritaikomi sprendimai
  • Platus pasiūlymas
  • Puiki palaikymo tarnyba
  • Galimi žaidimų serveriai

Minusai

  • Jokių nemokamų planų
  • Jokių metinių nuolaidų
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector