EDIS apžvalga 2020 – puiki reputacija, BET …

edis-mine


EDIS yra trečia pagal dydį žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėja Austrijoje pagal rinkos dalį. Šis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas taip pat turi didelę veiklą Vokietijoje, JAV, Ispanijoje ir Kinijoje. Bendrovė turi KVM virtualizuotus serverius daugelyje šalių, įskaitant Austriją, Vokietiją, Honkongą, Japoniją, Jungtinę Karalystę ir JAV. duomenų centrai apima daugybę pasaulio šalių užtikrinti, kad jų klientai būtų aptarnaujami duomenų centrų, esančių greitame, aukšto našumo tinklalapiuose. EDIS svetainėje galima rasti vokiečių ir anglų kalbomis.

Savybės ir paprastas naudojimas

Iš pirmo žvilgsnio EDIS svetainė yra šiek tiek netvarkingas, todėl gana sunku naršyti. Ši svetainė nėra patogi vartotojui, ir man prireikė šiek tiek laiko, kol sugalvojau, kur galėčiau rasti ieškomą informaciją. Dar daugiau, EDIS nedaug paaiškina jų planuose numatytas ypatybes, iš esmės tiesiog sudarydamas ilgą šių funkcijų sąrašą ir nesudėtingai palygindamas kiekvieną jų paketą. Dėl šios priežasties nauji vartotojai gali neįvertinti daugelio funkcijų, kurias EDIS įtraukė į savo planus. Tačiau pažengusiam vartotojui greičiausiai bus malonu dėl šių ilgų funkcijų sąrašų, todėl galbūt EDIS yra viena iš labiausiai mėgstamų prieglobos įmonių Austrijoje..

edis-mine

EDIS siūlo daugybę įperkamų bendrojo prieglobos produktų, jų VPS ir serverių paketų. Jie įtraukiami į visus prieglobos planus vienas ar keli el. pašto adresai taip pat serveriai, apsaugoti nuo DDoS atakų. Į planus taip pat įtraukta naujausias PHP scenarijų kalbos palaikymas taip pat galimybė ir pajėgumas talpinti visas būtinas MySQL duomenų bazes. Man patiko automatinė kasdienio atsarginio kopijavimo funkcija į kurią įtraukta EDIS ir kuri leidžia vartotojams gauti ankstesnes savo svetainių versijas, datuojamas 30 dienų.

Toliau, jūs gaunate pradedantiesiems draugiški įrankiai, tokie kaip programų diegimo programa ir a nemokamas .com domenas su jų pradedančiųjų prieglobos paketu ar naujesniu. Deja, dauguma jų pakuočių neįtraukite nemokamo SSL pažymėjimo – tik jų dviejuose aukščiausios pakopos „Platinum Hosting“ ir „Platinum Hosting Plus“ yra nemokamas vienas sertifikatas. Aišku, kad nors jie turi platų bendro hostingo paketų pasirinkimą, jie gali būti ne pats geriausias pasirinkimas tiems, kurie tik pradeda kurti svetaines..

EDIS naudoja pažangūs atleidimo protokolai, aprūpinti moderniausia aparatine ir programine įranga kurie veikia visus metus. Šiuose duomenų centruose yra nereikalingi tinklo ir maitinimo jungtys, kad jie galėtų nuolat veikti, kad užtikrintų, jog svetainė nuolat veikia ir veikia optimaliai kiekvieną minutę kiekvieną dieną. Tai pasakė, tai pardavėjas neįsipareigojo siūlyti galiojimo laiko garantijos, kažkas man pasirodė nesąmoninga.

Kainodara ir palaikymas

EDIS prieglobos planai yra priimtinos, su Starterio talpinimo galimybė ypač pigi. Nepaisant to, ši pradedančioji galimybė gali patikti tik pradedantiesiems, kurie labai mažai žino apie interneto prieglobą – grupę, kuriai, panašu, kad EDIS netaikomas pagrindinis dėmesys. Vietoj to jie atrodo, kad maitinimas labiau skirtas vidutinio dydžio ar didesnėms įmonėms su plačiu VPS planų asortimentu.

Techninė pagalba EDIS yra gana įspūdinga ir gali būti geriausias bendrovės pardavimo taškas. Palaikymo komanda yra mandagi ir draugiška, ji turi reikiamų žinių, kad galėtų greitai išspręsti jūsų prieglobos problemas. Su tūkstančiai klientų, kurie patvirtina savo puikias palaikymo paslaugas, nėra sunku suprasti, kodėl daugelis žmonių tikisi dirbti su šiuo interneto prieglobos paslaugų teikėju. Remdamasis savo patirtimi, EDIS palaikymo komanda patenkinamai atsakė į mano pateiktus klausimus apie jų prieglobos sprendimus ir nukreipė mane į jų Parsisiunčiami vadovai jų svetainėje, norėdami gauti daugiau informacijos. DUK skyriuje taip pat buvo aptariamos dažniausiai pasitaikančios problemos.

EDIS pateikė kelis telefono numerius ir el. Pašto adresus, kuriais galite susisiekti su jais: iš tikrųjų tai yra viena įspūdingiausių jų funkcijų, nes jie turi vietiniai telefono numeriai devyniose pasaulio šalyse. Tačiau jų žinių bazė nėra labai išsami ir jų bilietų sistema prieinama tik jų klientams. Taip pat galima naudoti tiesioginio pokalbio galimybę, tačiau tik darbo valandomis.

Kaip EDIS atitinka varžybas??

Vartotojams, kuriems didžiausias rūpestis yra prieglobos paslaugų teikėjas, turintis puikų palaikymą ir ilgą klientų sąrašą, kad tai įrodytų, tada EDIS yra puikus pasirinkimas. Turėdama galingus serverius, esančius daugelyje pasaulio šalių, EDIS yra galingas pardavėjas, galintis priglobti net pačias moderniausias svetaines įmonėms bet kurioje pasaulio vietoje..

Prieš priimdami sprendimą, labai rekomenduojame susipažinti su kai kuriais klausimais alternatyvių hostingo kompanijų, kurias mes labai rekomenduojame.

Argumentai už

  • Pažangūs atleidimo iš darbo protokolai, užtikrinantys aukštą svetainės prieinamumą
  • Pigi hostingo galimybė pradedantiesiems
  • Galingi duomenų centrai visame pasaulyje
  • Mandagus, draugiškas ir paslaugus palaikymo kolektyvas

Minusai

  • Svetainė yra gana užteršta ir nėra labai patogi vartotojui
  • Neminima galiojimo garantija
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector