Domenų fabriko apžvalga 2020 – puiki reputacija, BET …

„DomainFactory“Daugiau nei 15 metų „DomainFactory“ veikia kaip interneto prieglobos įmonė. Jis priklauso „GoDaddy“ ir yra skirtas Austrijos bei Vokietijos įmonėms. Per serverius, esančius Vokietijoje ir Prancūzijoje, ji aptarnavo daugiau nei 220 000 klientų su 1,3 milijono domenų.


Savybės ir paprastas naudojimas

„DomainFactory“, be kitų paslaugų, siūlo bendrą prieglobą, „WordPress“ prieglobą ir valdomus serverius. Tai yra keletas jos bendrojo prieglobos funkcijų:

 • Garantija 99,9%
 • Nemokamas domeno vardas
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Automatinės atsarginės kopijos
 • Nuo 25 GB iki 400 GB atminties

„DomainFactory“ siūlo vieną pradedantiesiems skirtą įrankį. Čia vartotojai galės naudoti visiškai funkcionalias ir profesionaliai atrodančias svetaines naudodamiesi žiniatinklio programomis, kurias jie gali lengvai įdiegti naudodamiesi vienu spustelėjimu. Šis diegimo programa palaiko daugiau nei 15 programų, įskaitant „WordPress“ ir „Joomla“!.

Kūrėjams labai svarbu palaikyti jų pasirinktą programavimo kalbą. Čia klientai gauna palaikymą PHP, Perl, Python ir dar keliais. Be to, skirtingai nuo daugelio bendrai naudojamų hostingo planų, „DomainFactory“ leidžia savarankiškai naudotis SSH. Tai nėra taip lengva rasti, tačiau tai padės kūrėjams lengvai valdyti užduotis naudojant komandų eilutes ir viską atlikti per kelias sekundes ar minutes.

Žinoma, geras priegloba nėra baigtas be gerų rezultatų. „DomainFactory“ neatsilieka nuo pramonės, naudodama kietojo kūno diskus. Tai užtikrina, kad svetainės greitai įkeliamos.

Didelėms įmonėms, kurioms reikia daugiau nei bendro prieglobos, nėra VPS. Tai taip pat turėtų įtakos „DomainFactory“ klientams. Kintant poreikiams ar augant, turėsite persikelti kitur, jei dar nenorite įsigyti dedikuoto serverio..

Kainodara ir palaikymas

„DomainFactory“ planuoja turėti pakankamai saugyklos vietų daugeliui svetainių. Turint iki 400 GB, mažoms ir vidutinėms įmonėms gali būti gerai naudoti šią saugyklą. Kitoms serverio funkcijoms tai priklauso nuo to, kiek reikia apdorojimo galios ir gaunamo srauto. Nepaisant to, „DomainFactory“ siūlo pagrįstas kainas, atitinkančias konkurentų kainas.

Be to, daugelyje planų ji teikia nemokamus SSL ir domenų vardus. Tokiu būdu visos jūsų išlaidos yra kompensuojamos. Taip pat siūlo mėnesinį prieglobą, kad klientai, turintys mažą biudžetą, galėtų mokėti mažesnes sumas vienu metu. Taip pat galite mokėti už tris mėnesius, šešis mėnesius arba vienerius metus naudodamiesi „PayPal“ ir kreditine kortele.

Nemokamos bandomosios versijos nėra, tačiau pardavėjas siūlo kažką nuostabaus, kad sumažintų riziką. Tai suteikia didžiulę 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją; to šioje pramonėje sunku rasti, nes dalijamojo prieglobos standartas paprastai būna 30 dienų.

„DomainFactory“ siūlo daug klientų palaikymo variantų, tačiau jie galimi tik vokiečių kalba, o tai kai kuriems klientams gali būti kliūtis. Tam naudojamas bendruomenės forumas, DUK skiltis, el. Paštas ir telefonas. Tačiau atminkite, kad pagalba telefonu teikiama tik oficialiomis darbo valandomis nuo pirmadienio iki penktadienio.

„DomainFactory“

Kiek kainuoja „DomainFactory“? „DomainFactory“ siūlo planus nuo 6 USD iki 44 USD. Kaina priklauso nuo to, kokį hostingo planą pasirinksite. Žemiau galite pamatyti atnaujintą kainų lentelę (atnaujinama kas savaitę).
Kurį „DomainFactory“ planą turėčiau gauti? Mano rekomendacija – pradėti nuo pigesnio plano. Visada galite atnaujinti vėliau. „DomainFactory“ gali padėti pereiti prie brangesnio plano. Lankytojų skaičiaus padidėjimas daug kartų užtrunka ilgiau, nei tikėtasi, ir jūs neturėtumėte mokėti daug pinigų, kol neatsiras poreikis. Žinoma, jūsų poreikiai gali skirtis, todėl galite pasitarti su „DomainFactory“ prieglobos ekspertu čia.
Ar „DomainFactory“ klientų aptarnavimas yra geras? „DomainFactory“ nėra priskiriama prie mūsų geriausių žiniatinklio prieglobų. Bet tai taip pat gali būti dėl to, kad „DomainFactory“ yra mažas, pagal radarą esantis prieglobos paslaugų teikėjas. Nedidelė prieglobos įmonė turi pranašumų – kaip klientas tu esi jiems svarbesnis. Taip pat galite sužinoti mūsų palyginimą populiariausios žiniatinklio prieglobos paslaugos čia.

Kaip „DomainFactory“ atitinka varžybas?

„DomainFactory“ teikia pradedantiesiems pritaikytus įrankius ir SSD. Tai nėra geriausia, kai kalbama apie bendrojo prieglobos funkcijas, tačiau ji veikia gerai. Tačiau jis iš viso nesiūlo VPS, dėl kurio mastelio keitimas taps problema, nes kai išaugsite iš bendrojo prieglobos, turėsite arba persikelti į tam skirtą serverį, arba išsikraustyti.

Argumentai už

 • Galima vienu spustelėjimu diegimo programa
 • Palaiko daugybę programavimo scenarijų
 • Naudoja kietojo kūno diskus
 • Siūlo 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją

Minusai

 • VPS nesiūloma
 • Palaikymas telefonu tik savaitę

Mėgaukitės „DomainFactory“ patogiu priegloba pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector