SocialPilot pārskats 2020 – vai ir vērts izmēģināt?

sociālais pilots-pārskats1


Ciets sociālo mediju plānotājs, bet vai tas tiek darīts pietiekami?

Sociālais pilots ir lielisks rīks, taču, lai saglabātu savu mārketinga spēles virsotni, jums ir nepieciešama spēcīga sociālo mediju stratēģija. Jums kā mazam un vidējam uzņēmumam, iespējams, nav laika vai prasmju pašam to izveidot, bet par biznesa pusdienu cenu jūs varat nolīgt sociālo mediju ekspertu vietnē Fiverr kas jūsu biznesu pacels nākamajā līmenī.

SocialPilot tika izveidots ar mērķi padarīt sociālo mediju mārketingu efektīvāku. Lai gan tam nav milzīgas rīku lietotāju bāzes, piemēram, Buffer un Hootsuite, vairāk nekā 115 000 uzņēmumu izmanto šo sociālo mediju pārvaldības rīku, tāpēc tam ir jādara kaut kas pareizi.

Salīdzinot ar citiem komandu un aģentūru sociālo mediju pārvaldības rīkiem, SocialPilot ir laba reputācija. Daudzi SocialPilot pārskati runā par to, cik viegli to lietot un cik lēti SocialPilot cenu noteikšana tiek salīdzināta ar citu aģentūru sociālo mediju plānošanas rīkiem.

SocialPilot atbalsta visus galvenos sociālo mediju tīklus, padarot to par noderīgu visaptverošu sociālo mediju informācijas paneli. Varat izveidot un plānot ziņas Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Google My Business, Pinterest, Tumblr un VK.

Tas nozīmē, ka tas labi darbojas kā Facebook plānotājs, Pinterest plānotājs, čivināt plānotājs vai pakalpojuma Google mans bizness ziņojumu plānotājs. Kā redzēsit, Instagram plānotāja funkcijas nav tik vienkāršas kā tādi rīki kā Buffer.

Šim sociālo mediju rīkam ir pieci plānu piedāvājumi: Individuālais, Profesionālais, Nelielais kolektīvs, Aģentūra un Uzņēmums:

  • Individuālais plāns ļauj jums pārvaldīt piecus kontus. Jums būs 50 ziņu vāciņš, un tas būs paslēpts cenu lapā.
  • Profesionālais plāns ļauj trim komandas locekļiem pārvaldīt 25 sociālo mediju kontus.
  • Mazās komandas plāns ļauj pieciem komandas dalībniekiem pārvaldīt 50 sociālo mediju kontus.
  • Aģentūras plāns ļauj desmit komandas locekļiem pārvaldīt 100 sociālo mediju kontus.
  • Uzņēmējdarbības plāns ir pilnībā pielāgojams, pamatojoties uz jūsu uzņēmuma vajadzībām. Jums būs jāplāno telefona saruna, lai apspriestos.

Tur ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija (nav nepieciešama kredītkarte) ar visiem plāniem. Tas ir nedaudz par īsu, salīdzinot ar Sendible piedāvāto 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu un Buffer un Hootsuite piedāvātajiem bezmaksas plāniem. Tomēr, ja strādājat ātri, ir vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu visas SocialPilot funkcijas.

Šajā padziļinātajā pārskatā mēs pārbaudīsim SocialPilot Mazās komandas plānu lai redzētu, vai tas ir pareizais sociālo mediju informācijas panelis, kas atbilst jūsu biznesa vajadzībām.

Mēs pārbaudījām šo rīku kā daļu no lielāka projekta, kas novērtēja visus populārākie sociālo mediju pārvaldības rīki.

Publishing Powerhouse, izņemot Instagram

SocialPilot ietver vairākas funkcijas, kas parāda, kāpēc tā pastāvīgi tiek uzskatīta par vienu no labākajiem sociālo mediju pārvaldības rīkiem. Izmantojot CSV, varēsit ieplānot ziņas lielapjomā, iekļaut vairākus attēlus un vietrāža URL saīsinājumu zīmolu sociālo mediju vietrāžiem URL.

Ir arī ērts pārlūka paplašinājums, lai koplietotu saturu, atrodoties ceļā, un SocialPilot mobilajā lietotnē ir iekļauta attēlu rediģēšanas funkcionalitāte. Apskatīsim dažas citas funkcijas, kas iebūvētas šajā jaudīgajā rīkā.

Sociālā iesūtne un iesaiste

Atšķirībā no daudziem citiem sociālo mediju informācijas paneļiem, SocialPilot sociālā iesūtne pašlaik ir tikai Facebook rīks. Varat to izmantot, lai pārvaldītu savu Facebook iesūtni un vairāku lapu komentārus. Tas ir labs veids, kā sekot ziņojumiem un komentāriem no pēdējām 30 dienām un atbildēt uz tiem no vienas saskarnes.

Saskarne ir vienkārša un skaidra, lai gan es pirms SocialPilot izmantošanas nevarēju redzēt komentārus par publicēto saturu. Kamēr tas darbojās labi, Citos sociālo mediju informācijas paneļos ir spēcīgāki sociālo mediju uzraudzības rīki, kas ietver šo funkcionalitāti vairākām sociālo mediju vietnēm.

socialpilot-Features1

Sociālā klausīšanās

SocialPilot koncentrējas uz satura publicēšanu un plānošanu. Tāpēc nav pārsteigums, ka tā īsti neietver sociālās klausīšanās funkcijas.

Kā minēts iepriekš, jūs varat rīkoties ar ziņojumiem un komentāriem no savas Facebook lapas. Bet, ja jūs meklējat sociālo mediju izsekotāju vai hashtag izsekotāju, tas, iespējams, nav jums piemērots rīks. Izmēģiniet Hootsuite, Sendible vai Buffer Reply, lai iegūtu efektīvākas sociālās klausīšanās iespējas.

Ziņu publicēšana un plānošana

SocialPilot ir labs sociālo mediju plānošanas rīks, kas piedāvā automatizētu Facebook ievietošanu un ievietošanu vairākās citās platformās. Noklikšķiniet uz Ziņas cilni, un jūs varat sākt jaunu sociālo mediju ziņu, vienkārši ievietojot saiti.

SocialPilot automātiski ievelk attēlus publicējiet informāciju un dodiet tūlītēju priekšstatu par to, ko jūs izliksit. Varat arī izmantot iebūvētos rīkus, lai pievienotu attēlus, video vai GIF vai arī izstrādātu attēlu, kas paredzēts jūsu ierakstam Canva. Šī ir noderīga integrācija.

socialpilot-Features2

Noklikšķinot uz katras sociālās mediju vietnes saites, varat redzēt, kā šī ziņa izskatīsies. Tad jūs varat to nekavējoties koplietot, plānot vai pievienot savai rindai.

Forša iezīme ir tā, ka varat iestatiet ziņu atkārtot līdz desmit reizēm vairāku dienu laikā. Tas ir lieliski, ja vēlaties iegūt maksimālu uzmanību kādam konkrētam saturam.

socialpilot-Features3

Kad esat ieplānojis satura saturu, varat to redzēt informācijas panelī vai izmantojot satura kalendāru, kur varat mainīt grafiku, izmantojot vilkšanu un nomešanu. Jūs varat arī viegli atzīmējiet lietotājus katrā platformā lai paplašinātu sava satura sasniedzamību.

socialpilot-Features4

Viens mīnuss ir tas, ka Instagram plānošanai jūs saņemat paziņojumu, kad ir pienācis laiks ziņai parādīties tiešraidē lai jūs to varētu publicēt pats. Būtu lieliski, ja tas notiktu automātiski.

Komandas iespējas

SocialPilot ir rīks, kas izveidots komandām un aģentūrām, un tas parāda. Kā konta īpašnieks jūs varat viegli pievienot komandas locekļus ar pāris klikšķiem. Vienā saskarnē varat izvēlēties, vai komandas locekļiem piešķirt administratora piekļuvi kontiem un kuras funkcijas viņi var pārvaldīt (piemēram, plūsmu pievienošana, kontu pievienošana un ziņu palielināšana).

socialpilot-Features5

Katrai sociālo mediju vietnei varat iestatīt individuālas atļaujas atkarībā no tā, vai vēlaties, lai komandas locekļi vienkārši ieplāno saturu, vai arī lai varētu apskatīt analītiku un sociālo iesūtni.

Saturs, ko izveidojuši cilvēki ar Satura plānotājs loma nonāk apstiprināšanas darbplūsmā. Jūs varat tos atrast un apstiprināt, izmantojot Ziņas cilne. Pieraksti to katrs komandas loceklis saņem individuālu kontu komandas satura pārvaldīšanai – to nevar izmantot viņu personīgo sociālo mediju plūsmām.

Kā aģentūras īpašnieks jūs varat arī uzaicināt klientus un izlemt, vai viņi var skatīt, izveidot vai reklamēt saturu.

Ieteicamais saturs

Ja meklējat veidu, kā saglabāt sociālo mediju kontus ar atbilstošu saturu, SocialPilot ir nodrošinājis jūs. Iet uz Saturs & Barība cilni, ierakstiet atslēgvārdu, un jūs uzreiz redzēsit visatbilstošākos rezultātus.

Atlasiet savas sociālo mediju vietnes, un jūs varat tos pievienot savai rindai un ieplānot tos ar klikšķi. Tas ir ļoti vienkārši un laika ietaupījums aizņemtiem uzņēmumu īpašniekiem. Jūs varat kārtot rezultātus pēc publicēšanas datuma un saīsināt vai pagarināt apskatīto periodu.

Un jūs varat arī ietekmes meklētāji pēc satura. Kad esat atradis saturu, varat to kopīgot vai ieplānot ar pāris klikšķiem.

socialpilot-Features6

Viena no daudzo sociālo mediju uzraudzības rīku visnoderīgākajām īpašībām ir spēja pārraugiet emuāru un vietņu plūsmas un pievienojiet šo saturu savam sociālo mediju rindai.

SocialPilot to padara vienkāršu. Pievienojiet plūsmu un dažas atbilstošas ​​atsauces, un jūs varat izvēlēties, cik bieži lietotne pārbauda plūsmu un cik daudz ziņu tai vajadzētu ievilkt. Šis saturs tiks koplietots automātiski ja vien to neizslēdzat.

socialpilot-Features7

Ārējā integrācija

Tur, kur Hootsuite ir vairāk nekā 100 lietotņu savā lietotņu direktorijā, SocialPilot to padara vienkāršu. Tās integrācijā ietilpst lietotnes URL saīsināšanai (Bitly, Sniply un Rebrandly), pārlūka paplašinājumi, Feedly plūsmu koplietošanai un Canva attēlu izveidošanai..

Un nevajag mani atcelt ar to, cik īss ir šis saraksts! SocialPilot to kompensē, iekļaujot Zapier kā integrāciju. Tas dod jums iespēju integrēties ar simtiem citu lietotņu, kuras jūsu komanda varētu izmantot.

Darba sākšana ar SocialPilot ir vienkārša

Nepaiet ilgs laiks paņemiet bezmaksas SocialPilot izmēģinājumu un sāciet iestatīt kontu. Jūs varat aizpildīt īso veidlapu vai saistīt lietotni ar savu Facebook vai Twitter kontu. Sociālā pierakstīšanās tomēr netaupa daudz laika, jo jums joprojām tiks piedāvāts aizpildīt pārējo veidlapu.

Jebkurā gadījumā process prasa mazāk nekā minūti, un, kad atrodaties informācijas panelī, augšpusē ir noderīgs atgādinājums par to, kad beidzas bezmaksas izmēģinājuma laiks..

sociālais pilots - lietošanas vienkāršība1

Sociālo kontu savienošana

Nākamais solis ir savienot savus sociālo mediju kontus. Atšķirībā no , SocialPilot nesniedz rokasgrāmatu lietotnē priekš šī. Tomēr jūs saņemsit e-pastu ar saiti uz darba sākšanas rokasgrāmatu, kurā sniegti norādījumi par darbībām.

Vai arī jūs varat vienkārši noklikšķināt uz Konti ikona, lai pievienotu jaunu kontu.

sociālais pilots - lietošanas vienkāršība2

Ņemiet vērā: ja jūs izmantojāt sociālo pierakstīšanos, jūsu pievienotais konts jau būs jūsu SocialPilot informācijas panelī. Kā redzēsit zemāk, tā ir jaukta svētība.

SocialPilot piedāvā vairākus sociālo mediju kontus, izmantojot vienkāršu un intuitīvu saskarni. Noklikšķiniet uz vajadzīgā, pabeidziet validācijas procesu un esat gatavs sākt satura plānošanu.

Noklusējuma sociālo mediju ievietošanas grafiks

Viena jauka SocialPilot īpašība ir tā, ka, pievienojot sociālā multivides kontu, tas automātiski izveido jūsu satura publicēšanas grafiku. To, protams, var iekniebt, taču tas ļauj daudz ātrāk sākt reāli koplietot saturu.

sociālais pilots - lietošanas vienkāršība3

Tomēr tas nenotika ar kontu, kuru izmantoju sociālajai pierakstīšanai, kas šķiet dīvaini. Man bija jāizdzēš šis konts un jāpievieno vēlreiz, lai iegūtu automātisko izlikšanas grafiku.

Kontu grupēšana

Ja esat aģentūra vai jums ir liela komanda, pārvaldīt vairākus sociālo mediju kontus var būt sarežģīti. Tāpēc SocialPilot grupēšanas funkcija ir tik ērta. Tas ļauj sociālo mediju kontus ievietot grupā, lai jūs varētu strādāt ar visiem šiem kontiem vienlaikus. Tas ir noderīgi, strādājot ar RSS plūsmām un satura ieteikumiem, kā arī veidojot sociālo mediju ziņas.

Automātiskā analīze atvieglo dzīvi sociālo mediju vadītājiem

Lai piekļūtu SocialPilot sociālo mediju analītikai, vienkārši noklikšķiniet uz Analytics cilne. SocialPilot nodrošina analītiku Facebook lapām, Twitter kontiem, LinkedIn lapām, Pinterest kontiem un Google mana biznesa profiliem. Diemžēl Instagram vēl netiek atbalstīts, lai gan SocialPilot apgalvo, ka viņi pie tā strādā.

Analytics

Analītikas informācijas panelis ir vienkāršs un skaidrs. Tas dod tūlītējs galveno rādītāju pārskats jūsu kontam. Kad pievienojat sociālā multivides kontu, SocialPilot automātiski apkopo analītiku, padarot to viegli pieejamu metrikai kopš pirmās dienas..

sociālais pilots-ziņošana1

Ziņošana

SocialPilot pārskati aptver satura veiktspēju, iesaisti un daudz ko citu. Pastāv tikai viena problēma: SocialPilot analītiskie pārskati nav pielāgojami profesionāliem kontiem.

Ja vēlaties baltas etiķetes ziņojumu, kuru varat zīmolot savam uzņēmumam vai aģentūrai, jums būs nepieciešams Mazās komandas vai aģentūras plāns. Šī funkcija profesionālajā plānā nav pieejama. Tomēr jūs varat lejupielādēt vai nosūtīt pa e-pastu katra sociālā multivides profila analītiskos datus, lai tos koplietotu ar komandas locekļiem un klientiem.

Lietotnes & Integrācijas

SocialPilot nepiedāvā ārēju analīzes integrāciju. Tomēr atbalstītajos sociālajos tīklos varat iegūt datus par iesaistīšanos, satura veiktspēju, sasniedzamību un daudz ko citu. Ja meklējat Instagram analītiku, jums būs nepieciešami sociālo mediju mērīšanas rīki, kas iebūvēti tādās lietotnēs kā Sendible vai Buffer Analyze..

Tomēr kopumā SocialPilot nodrošina daudz noderīgu datu palīdzēt ar savu sociālo mediju stratēģiju. Uzziniet vairāk par SocialPilot analītikas izmantošanu mūsu pilnajā pārskatā.

E-pasta atbalsts ir ātrs, taču neuztraucieties ar sociālajiem medijiem

Labs sākumpunkts SocialPilot atbalsta saņemšanai ir zināšanu bāze, kurai var piekļūt, izmantojot informācijas paneļa pogu FAQ. Tajā ir desmitiem rakstu ar ekrānuzņēmumiem, kas aptver katru lietotnes aspektu, un tas ir diezgan noderīgs.

Saziņas veidlapa

Ja tas nedarbojas, noklikšķiniet uz Sazinieties saiti navigācijas izvēlnē un nosūtiet ziņojumu par savu problēmu. Atbalsta komanda sola atbildēt 24 stundu laikā, un atbalsts tiek piedāvāts 24/5.

Es nosūtīju ziņojumu ar jautājumu par Facebook reklāmas konta pievienošanu un apmēram 40 minūtēs saņēmu atbildi ar saiti uz pārskatu.

Facebook

SocialPilot neapsola piedāvāt atbalstu sociālajos medijos, bet es tik un tā mēģināju. Es pulksten 14:00 nosūtīju jautājumu par komandas lomām, un, lai arī mans vēstījums bija redzams, dienu vēlāk atbildes nebija. Pēc trim dienām beidzot tika saņemta atbilde ar saiti uz noderīgu rakstu.

Twitter

Tas pats notika Twitter, kur es nosūtīju jautājumu par maksājuma iespējām. Nebija atbildes.

Manā apgabalā nebija iespējas dzīvot tērzēšanai, un es neredzēju iespēju atvērt atbalsta biļeti. Kopumā jūsu labākais solis ir meklēt atbalstu pa e-pastu.

Atbalsta anketa

Atbalsta tips Uzdotais jautājums: Pieejamības stundas Reakcijas laiks Atbildēja uz jautājumu?

Jā / Nē / Kaut nedaudz

apkalpošana
Rezultāts (1-5)
Twitter Kādas maksājuma iespējas jūs pieņemat? 24/5 Nav atbildes 1
Facebook Kā es varu mainīt komandas locekļu lomas?? 24/5 3 dienas 2
E-pasts Kā es varu pievienot savu Facebook reklāmas kontu SocialPilot? 24/5 40 minūtes 4

Ja jūs salīdzināt SocialPilot ar Buferis un Hootsuite – abi piedāvā bezmaksas plānus – tas var izskatīties nedaudz dārgi. Tomēr tas ir labi salīdzināms ar šo un citu sociālo mediju plānošanas rīku apmaksātajiem plāniem.

Tā ir liela priekšrocība, ka jums nav jāmaksā papildus par sociālo mediju analīzi, un pat Professional kontā ir trīs komandas locekļi. SocialPilot pieņem visas galvenās kredītkartes, kā arī PayPal, tāpēc ir viegli samaksāt jums vispiemērotākajā veidā. Ja maksājat katru gadu, publicētajai cenai ir atlaide.

  Sociālo profilu skaits Lietotāju skaits Kalendārs Pieejamās ziņas Cena mēnesī
Individuāls 5 1 50 8.33
Profesionāls 25 3 200 30
Maza komanda 50 5 500 50
Aģentūra 100 10 1000 100

Tur ir arī atlaides bezpeļņas organizācijām, lai gan SocialPilot nesniedz sīkāku informāciju par procentiem.

Atcelšana & Kompensācijas

SocialPilot ļauj jums jebkurā laikā atcelt savu kontu, taču tai nav atmaksas politikas. Bet, ja jūs stāvat uz vietas, jūs varat atcelt un saņemt atmaksu. Uzziniet par šo pieredzi šajā rakstā.

Kā SocialPilot sakrīt ar sacensībām?

SocialPilot ir lielisks sociālo mediju pārvaldības rīks komandām un aģentūras. To ir viegli iestatīt, ātri ieplānot saturu, un tai ir vairākas iespējas, kā saglabāt sociālo mediju straumes.

Tā kā komandas funkcionalitāte un analītika ir iekļauta katrā plānā, šī ir pieņemama alternatīva dažiem dārgiem komandas plāniem, ko piedāvā citi sociālo mediju rīki..

Viens būtisks trūkums ir vietējā Instagram atbalsta trūkums. Vajadzība izlikt ziņas, izmantojot buferi vai saņemt atgādinājumu, izmantojot lietotni SocialPilot, šķiet sarežģīta pieeja, un Instagram analītikas trūkums ir patiess kauns.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector