Hatchful (Shopify Logo Maker) pārskats par 2020. gadu – kāpēc tas ir vienkārši labi

Hatchful: pilnīgi bezmaksas Logo Maker ar Shopify

Nepatīkams pārskats - mājas lapas ekrānuzņēmums


Shopify ir viens no lielākajiem nosaukumiem e-komercijā mūsdienās, piegādājot lieliem un maziem tiešsaistes veikaliem. Shopify e-komercijas risinājumi saņem lieliskas atsauksmes…bet kā ir ar uzņēmuma tiešsaistes logo veidotāju Hatchful? Vai tas ir tikpat labi?

Salīdzinoši jauns Shopify saimes pārstāvis, Hatchful ir brīvi lietojams un piedāvā pilnīgi bezmaksas logotipu lejupielādi – pat ja neizmantojat Shopify e-komercijai vai kaut kam citam. Diemžēl Hatchful vietne ir pieejama tikai angļu un japāņu valodā (kas savādi ir ideāli piemērota manam japāņu-amerikāņu pašsajūtai, bet nedaudz ierobežotāka 7 miljardiem citu planētas cilvēku).

Tomēr tik ilgi, kamēr jūs varat pārvietoties vietnē, jūs varat izmantot Hatchful, lai izveidotu logotipu gandrīz jebkurā valodā. Es pārbaudīju vjetnamiešu, taizemiešu, grieķu, krievu, japāņu un hindi valodu, un viņi visi strādāja labi. Es saku tikai “gandrīz jebkuru valodu”, jo, protams, pasaulē ir viena valoda, kas nedarbosies … bet es to nevarēju atrast.

Tikai skaidrības labad, pirms mēs dodamies tālāk: Hatchful ir šī rīka oficiālais nosaukums, taču to bieži sauc vienkārši par Shopify logotipu veidotāju. Visā pārējā šī pārskata laikā terminus lietošu aizvietojami.

Vai Hatchful ir labākais risinājums jums? Vai jums būtu labāk izvēlēties citu logotipu veidotāju? (Mēs pārbaudījām visus galvenos spēlētājus kā daļu no liels projekts.) Ja jūs vienkārši nolīgt profesionālu dizaineru uz tādas platformas kā Fiverr, sēdēt un ļaut viņiem darīt visu darbu? Lasiet tālāk, lai uzzinātu.

Īpašības un ērta lietošana

Pulēta saskarne ar ātru palaišanas procesu

Sāpīgi reklamē “satriecošus logotipus sekundēs”, un man vismaz jāpiekrīt “sekunžu” daļai. Starta process ir ātrs, galvenokārt tāpēc, ka šajā rīkā netiek izmantota mākslīgā intelekta (AI) tehnoloģija. Tā kā jums nav jāapmāca AI par patīk un nepatīk, lai sāktu, jums būs jāievada tikai pamatinformācija par savu biznesu..

Pēc četriem ātriem informācijas ekrāniem jums tiks parādīts vairāk nekā 100 logo veidņu. Jūs varat noklikšķināt uz jebkuras veidnes, lai sāktu tās pielāgošanu.

Nepatīkams ekrānuzņēmums - logotipu paraugi

Kā tu redzi, Hatchful logotipu veidnes aptver dažādas krāsas, fontu stilus un izkārtojumus. Protams, neviena daudzveidība pasaulē nespēj aizstāt nopietni viduvējus dizainus, ko šajā ekrānuzņēmumā varat redzēt arī pats. (Un nē, tas nav daudz labāks par šo.)

Ja nav AI, kas jums palīdzētu radīt dizainus, ikonas noteikti nebūs nozīmīgas jūsu biznesam … taču jūs vismaz varēsit gūt iedvesmu no dažādiem dizainiem un ikonas vēlāk varēsit mainīt arī vēlāk.

No otras puses, ja jums ir īpašs sava logotipa redzējums (un vēlaties tur nokļūt pēc iespējas ātrāk), Hatchful, iespējams, nav jums labākais rīks. Jūs iegūtu daudz personalizētākus dizainus, izmantojot logotipu veidotāju ar AI darbināmu startēšanas vedni, piemēram Wix logotipu veidotājs, kur jūs varat izvēlēties konkrētu ikonu, vai Looka, kur var izvēlēties ne vairāk kā trīs krāsu paletes.

Starp citu, ja jums ir interese par to, kā salīdzina visus šos logotipu veidotājus (ne tikai attiecībā uz starta burvjiem, bet arī rezultātiem), pārbaudiet mana kolēģa klātienes logo dizaina platformas demonstrācija! Viņš pārbaudīja visus lielākos nosaukumus logo dizainā, lai atrastu labāko platformu.

Tikpat patīkami lietot, cik tas ir jāskatās

Hatchful tieši no brauciena sākuma izceļas viena iemesla dēļ: tas ir tiešām patīkami aplūkot. (Jums pat varētu rasties kārdinājums apgalvot, ka Hatchful interfeiss ir daudz pievilcīgāks nekā tā logotipi … Un labi, jā, es tieši to saku.)

Īpaši rīkam, kas paredzēts zīmolu veidošanai, izskatam ir nozīme – un tiešsaistes logo veidotājs Shopify izmanto labi izstrādātu, dinamisku vizuālo attēlu, lai palīdzētu jums izveidot dizaina procesu.

Piemēram, man patīk, kā “vizuālo stilu” solī (četrpakāpju sākuma procesa otrajā vietā) tiek izmantoti attēli un krāsa, lai izskaidrotu katru terminu. Jums nepaliek prātā, kas varētu nozīmēt industriālo, kas nav enerģētiskais, vai to, kas uz zemes ir uzticams.

Nepatīkams ekrānuzņēmums - vizuālie stili

Pielāgošanas iespējas nav lielas

Tagad, kad esam apskatījuši dažus satriecošos Hatchful aspektus, ir pienācis laiks nedaudz atvēsināt šo skaņu. Salīdzinājumā ar citiem logotipu veidotājiem jūsu veiktie pielāgojumi ir daudz mazāk aizraujoši.

Tas, cik daudz jūs varat pielāgot savu logotipu, būs atkarīgs no jūsu izvēlētās veidnes … bet Neviena no veidnēm nepiedāvā precīzus apmaksāta rīka pielāgojumus. Jūs nesaņemsit vietnes vilkšanas un nomešanas funkciju Wix logotipu veidotājs, piemēram, vai neierobežotas dizaina iespējas DesignEvo (cits logotipu veidotājs, kas piedāvā bezmaksas lejupielādes, pat komerciālai lietošanai).

Tas, ko jūs iegūsit, ir pamata logotipu pielāgojumu komplekts. Lielākajā daļā veidņu jūs varat:

 • Mainīt fontus
 • Izmēģiniet jaunas krāsas
 • Aizstāt esošo ikonu ar jaunu
 • Mainiet sava uzņēmuma nosaukumu
 • Pievienojiet vai izdzēsiet sava uzņēmuma saukli

Tomēr pat šīs ierobežotās iespējas nav pieejamas visās veidnēs. Piemēram, zemāk esošajā veidnē ir teikts, ka jūs varat mainīt krāsas, taču īss skatiens parāda, ka “Visas krāsas” nozīmē … visas vienādas krāsas.

Nepatīkams ekrānuzņēmums - krāsu opcijas

Un, izmantojot zemāk esošo veidni, jums vajadzētu būt iespējai mainīt ikonu, vai ne? Bet, ieejot redaktorā, jūs redzēsit, ka nevarat. Cerams, ka jūsu biznesam ir kaut kas saistīts ar augiem.

Neveiksmīgs ekrānuzņēmums - nav iespēju mainīt ikonas

Atrodot labu vai pat “vienkārši labi” veidni, var būt nepieciešams darbs ar Hatchful, un diemžēl man nav neviena zemes satricinoša padoma, kā atrast labu. Tā kā nav iespēju sašaurināt meklēšanas rezultātus ar atslēgvārdiem un nevar pateikt, kura veidne ļauj veikt pielāgojumus … jums vienkārši būs ritiniet un noklikšķiniet, ritiniet un noklikšķiniet.

Apakšējā līnija? Kaut arī veidnes dažreiz var būt pienācīgas (ar pietiekami daudz laika pavadot meklēšanai), jūs nevarat patiesi personalizēt savu logotipu. Diviem uzņēmumiem, kuri abi ir izmantojuši Shopify logotipu veidotāju, var beigties ar briesmīgi līdzīgiem logotipiem – kas noteikti nav tas, ko vēlaties savam zīmolam.

Labākais veids, kā izvairīties no vispārēja logotipa, ir sadarboties ar profesionāli, lai izstrādātu jūsu logotipu no nulles. (Un kad cenas sāksies tik zemas kā USD 5 par Fiverr, jums tiešām nav jāvelta daudz naudas, lai iegūtu unikālu, pielāgotu dizainu.)

Jūs bez maksas iegūsit tonnas logotipu failu

Tiklīdz esat pielāgojis savu logotipu, varat noklikšķināt uz Lejupielādēt, lai failus nosūtītu pa e-pastu. (Es aizmirsu to pieminēt iepriekš, taču jums būs jāizveido Hatchful konts, lai lejupielādētu failus. Bet to izdarīt ir viegli un bez maksas).

Jūsu nosūtītajā zīmola aktīvu ZIP failā būs:

 • Augstas izšķirtspējas PNG ar pilnu krāsu
 • Augstas izšķirtspējas PNG ar caurspīdīgu fonu
 • Faviksons
 • Facebook profila attēls un vāka fotoattēls (x2)
 • Instagram profila attēls
 • Twitter profila attēls un reklāmkarogs (x2)
 • Pinterest profila attēls un tāfeles foto
 • LinkedIn profila attēls un reklāmkarogs (x2)
 • YouTube profila attēls

Pilnīgi bezmaksas rīkam šie failu formāti ir daudzveidīgi un noderīgi – īpaši tāpēc, ka caurspīdīgais fons ļauj ērti parādīt jūsu logotipu dažādos tīmekļa kontekstos. Negatīvie ir tas, ka jūs nevarat lejupielādēt mērogojamus vektoru failus, kas nozīmē šos logotipa failus nevar izmantot drukāšanai lielos izmēros. (Jūs varat izmantot augstas izšķirtspējas PNG ļoti mazām drukas lietojumprogrammām, piemēram, vizītkartēm vai stacionāriem, bet ne pārāk daudz citu.)

Cenas un atbalsts

Jūsu logotips tiešām ir bezmaksas

Ar neķītrs, bezmaksas nozīmē bez maksas. Jūsu logotipu var lejupielādēt bez maksas, un jūs varat rediģēt un atkārtoti lejupielādēt to pašu logotipu tik reižu, cik vēlaties. Jūs pat varat izveidot vairākus logotipus, ja jums pieder vairāki uzņēmumi.

Komerciālas lietošanas tiesības

Šeit ir viens punkts, kurā Hatchful varētu būt noderīgāks. Vietnē vai logotipa veidotājā nav skaidru paziņojumu par komerciāla lietošanas tiesībām.

Es ķemmējos caur pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un atklāju valodu, kurā teikts, ka Shopify savos logotipos var izmantot trešo pušu elementus un ka jūsu pienākums ir pārbaudīt, vai šie elementi nepārkāpj neviena cita tiesības – piemēram, veidotāja.

Nepatīkams ekrānuzņēmums - pakalpojumu sniegšanas noteikumi

No otras puses, nav norādes, kuras ikonas, fonti vai zīmējumi, ja tādi ir, patiešām ir “trešo pušu elementi”. Jūs arī nevarat augšupielādēt savus attēlus. Man šķiet, ka noteikumi un nosacījumi šeit vienkārši cenšas būt pārāk piesardzīgi … bet tas jums (vai man) nav īsti noderīgs.

Tātad, vai jūs varat izmantot savu logotipu biznesa vajadzībām? Ja godīgi, es nevaru teikt ar 100% pārliecību.

Tā kā klientu atbalsta šķietami nav (vairāk par nākamo), es nevaru sniegt jums labāku atbildi. Ja un kad es dzirdēšu, es to atjaunināšu.

Klientu atbalsts ir paredzēts tikai e-pastam

Lai arī Shopify saviem klientiem piedāvā stabilu klientu atbalstu saviem pamatpakalpojumiem, Shopify tiešsaistes logotipu veidotājs atbalsta tikai e-pastu. Nav tiešraides tērzēšanas vai tālruņa atbalsta.

Es nevaru novērtēt, ka Hatchful ir pārāk augsts, lai saņemtu klientu atbalstu, tā kā rakstīšanas laikā es gandrīz pirms sešām dienām nosūtīju e-pastu un vēl neesmu dzirdējis (vai pat jāsaņem veida ziņojums “Mēs strādājam pie tā”). Es vēlos, lai būtu telefona numurs, uz kuru varētu piezvanīt.

Kā Shopify Logo Maker atbilst konkursam?

Satriecošs bezmaksas rīks … Bet apmaksātās iespējas noteikti ir labākas

Runājot par bezmaksas logotipu veidotājiem, Hatchful by Shopify ir fantastiska iespēja – sniedzot jums daudz logotipu veidņu un diezgan noderīgus failu formātus. Bet, ja jūsu bizness var atļauties pat 5 ASV dolāru ieguldījumu jūsu zīmolā, citur būtu vērts maksāt vairāk. Pieņemot darbā Fiverr, jūs varat iegūt daudz pielāgotāku, profesionāla izskata logotipu ar drukāšanai draudzīgiem failu formātiem.

Plusi

 • Augstas izšķirtspējas, tīmeklī gatavi logo faili bez maksas
 • Daudzas valodas tika atbalstītas
 • Radošu logo veidnes
 • Neierobežots rediģēšana un failu lejupielāde

Mīnusi

 • Logotipa pielāgošanas iespējas ir ierobežotas
 • Nevar iegūt drukātiem vektoru failus
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map