99designs – ar tai teisėta? Sąžininga interneto dizainerių apžvalga [2020]

„99designs“ pagrindinio puslapio ekrano kopija


Gaukite savo logotipus (ir visa kita) čia! Jei galite sau tai leisti.

„99designs“ yra įsikūrusi Melburne, Australijoje, ir joje gyvena didelis, tačiau šiuo metu neapibrėžtas, dizainerių skaičius.

Paprasčiau tariant, jie kuria dizainą. Dabar galite gauti bet ką, kas suprojektuota – nuo ženklų iki rinkodaros el. Laiškų, tačiau šioje apžvalgoje daugiausia dėmesio skirsime logotipams. Nėra su dizainu nesusijusių paslaugų, tokių kaip spausdinimas; jūs gaunate dizainą, ir viskas. Na, o ten yra API, todėl galite integruoti jų projektavimo paslaugas į savo pasirinktinę programą ar svetainę, jei pasuksite tokiu būdu.

Tai galima gauti įvairiomis kalbomis, įskaitant (bet tuo neapsiribojant) anglų, ispanų, prancūzų, portugalų, keliomis kitomis Europos kalbomis ir japonų kalbomis.. Šiuo metu neturiu viso sąrašo, nes tokio nėra svetainėje. Teoriškai galite naudoti bet kurią savo logotipo kalbą, kurią galite įvesti į teksto lauką, jei dizaineriai kitame gale turi įdiegtus tinkamus šriftus.

Kur tikrai įdomu, kai ateina laikas susimokėti už viską. „Įdomu“ turiu omenyje „palyginti brangiai“. Paketai ir planai yra pakankamai turtingi, o brangesnės parinktys reikalauja daug asmeninio dėmesio, tačiau jūs turite turėti pakankamai pinigų po čiužiniu.

Daugybė kitų logotipų kūrimo paslaugų, tokių kaip „DesignCrowd“, suteiks jums daugiau ar mažiau tokią pačią paslaugą, bet pigesnę. Ir, žinoma, jūs visada galite tiesiog samdykite „Fiverr“ dizainerį vos už 5 USD .

Taigi kodėl jūs pasirinkote 99 dizainus? Ar patirtis verta papildomų pinigų? Ar logotipai yra tik tokie geri? Na, aš nusprendžiau investuoti šiek tiek pinigų ir surengti logotipų dizaino konkursą mano siekis rasti geriausią naują svetainės „Planet“ logotipą. Žemiau skaitykite visą informaciją apie mano patirtį.
„99designs“ svetainės ekrano kopija

Viskas, ką jie daro, yra dizainas (tai nėra blogas dalykas)

Kai tiek daug minios specialistų sukurtų dizaino paslaugų nori padaryti viską už jus, pradedant dizainu ir baigiant spausdinimu, interneto priegloba, socialinės žiniasklaidos rinkodara, šunų vaikščiojimu ir kačių maudymu (tikrai niekas nenori maudyti kačių), tai iš tikrųjų yra gaivus rasti tiksliai sufokusuotą patirtį. „99designs“ siūlo dvi pagrindines paslaugas projektavimo klientams: konkursus ir individualią nuomą.

Mes, žinoma, dalyvavome konkurse, todėl per trumpą laiką galėjome įvertinti kelių dizainerių projektavimo įgūdžius.

Turėdami daug dizainerių svetainėje, jūsų pateiktose medžiagose bus daugybė įvairovės. Tai, be abejo, priklauso ir nuo plano, už kurį mokate, o aukštesnės pakopos suteikia didesnį pateiktų pareiškimų skaičių, kad galėtumėte naršyti.

Paprastai jūsų dizainas užtrunka apie savaitę, tai yra, jei likote konkurso viršuje ir neprašote per daug peržiūros paskutiniame etape (kuris trunka tris dienas logotipų konkursui). Paskutinio turo metu iš esmės galite paprašyti tiek pakeitimų, kiek jūsų dizaineriai gali / nori atlikti.

Po paskutinio turo dizaineris gali norėti atlikti keletą nedidelių pakeitimų nemokamai. Drastiški pakeitimai jums kainuos brangiau, kaip turėtų. Svarbiausia, kaip įprasta, gražiai paklausti. Tai pakankamai lengva, nes galite susisiekti su dizaineriais tiesiogiai iš bendrojo pranešimų centro (plačiau apie tai vėliau) ir ekrane, kuriame apdorojate ir vertinate konkurso įrašus.

Kai pasirinksite puikų logotipą savo įmonei, gaminančiam pirštines katėms maudyti (taip, kad taip jau yra ir taip, mes vėl išauginome maudymosi kates), galite tikėtis gauti savo logotipą šiais formatais: AI (Adobe Illustrator), EPS (be galo keičiamas formatas), JPG, PNG ir PDF.

Žinoma, yra būdas pateikti atsiliepimus ir atsiliepimus apie dizainerius. Galite naršyti dizainerių profilius su visais jų įvertinimais, ankstesnis darbas, minėti atsiliepimai ir visų išskirtinių jų teikiamų dizaino paslaugų sąrašas. Taip pat yra statistika apie tai, kiek konkursų jie laimėjo, kiek beveik laimėjo, kiek vienas su vienu projektų jau turėjo, kiek pakartotų klientų turėjo ir kaip dažnai atsiliepia per 24 valandos.

Apskritai, jie turi visas jums reikalingas funkcijas, jie yra gerai sukurti ir lengvai naudojami. Aš iš tikrųjų negalvoju apie savybę, kurios aš asmeniškai praleidau.

Galite gauti beveik viską, kas suprojektuota

Kalbant (tačiau trumpai) apie atskiras dizaino paslaugas, reikėtų pažymėti, kad „99designs“ siūlo daug daugiau nei tik logotipus.. Galite įsigyti svetainių ir programų, visų rūšių pakuočių, knygų ir žurnalų viršelių, drabužių ir daug daugiau, ką tik galite įsivaizduoti. Jei jis gali būti suprojektuotas, kažkas čia jį suprojektuos.

Jie turi padorų priedų

Žinoma, jūs turite mokėti šiek tiek papildomai, bet jūs galite mokėti ir tam, kad jūsų konkursas liktų privatus ir toliau nuo didžiųjų paieškos sistemų. Taigi taip, niekam nereikia žinoti, kad pasamdėte 60 žmonių, kad padarytumėte jums logotipą su pirštinėmis, laikančiais sielvarto ir mirkymo šlapią katę, jei to nenorite. Taip pat galite susimokėti už tokius priedus kaip prekės ženklo vadovas, kurį rasite su savo naujuoju logotipu, socialinės medijos grafika ir pan.

Jie turi aktyvų bendruomenės forumą

Didelis minios teikiamų paslaugų trūkumas yra bendruomenė, kuri visa tai daro įmanoma. Dalis šios bendruomenės palaikymo yra „99designs“ forumas, kuriame galite gauti bendruomenės palaikymą, Peržiūrėkite naujausias „99designs“ naujienas arba tiesiog pasikalbėkite apie dizaino dalykus.

Atminkite, kad forumas, atrodo, daugiausia skirtas dizaineriams, tačiau laukiami ir klientai. Jei reguliariai naudojate „99designs“, forumo patikrinimas gali būti vertingas jūsų laiko išnaudojimas.

Galite turėti 99 dizainų, kad surastų jums dizainerį

Dabar, pasak rinkodaros, ši funkcija (vadinama „Pro“) skirta agentūroms, kurioms reikia greitai gauti gerą dizainerį. Iš esmės „99designs“ kalbės su jumis, išsiaiškins, ko jums reikia, ir suras dizainerį, kuris dirbtų su jumis kaip įmanoma greičiau. Bet kol turite biudžetą, jums nereikia būti agentūra, norint nusipirkti šią paslaugą.

Taip, aš patikrinau. Jie galėtų tai padaryti aiškiau puslapyje, kuriame reklamuoja šią paslaugą, bet, gerai.

Kaip 99designs dirba? Štai Mano patirtis 

Pastaba: rašant šias apžvalgas man buvo pavesta gauti daugybę skirtingų „Logo Planet“ logotipų variantų, iš kurių vienas tikriausiai taps nauju visos svetainės logotipu..

Taigi pradėti konkursą buvo gana lengva, visi dalykai buvo apgalvoti. Pirma, viskas, ką turite padaryti, yra pasirinkti iš kelių skirtingų logotipų, kad nustatytumėte pageidaujamą stilių.

99designs logotipų pavyzdžiai

Kitas žingsnis – kai kuriuos slankiklius perkelkite, kad dar tiksliau apibrėžtumėte, kokie yra jūsų skoniai.

99designs prekės ženklo stiliaus slankmačiai

Kitas pasirinkimas – spalvos, į kurias jūsų būsimi dizaineriai turėtų atkreipti dėmesį.

99designuoja spalvų paletes

Ir galiausiai, prieš sumokėdami ką nors, turite iš tikrųjų surašyti trumpą aprašą, įkelti visus referencinius vaizdus ir pan.

Po to reikia pasirinkti, kurį konkurso paketą norite, ir sumokėti už jį. Paprastai, peržiūrėdami tokią paslaugą kaip „99designs“, mes už papildomą mokestį mokame už prieigą prie aukščiausio lygio dizainerių. Mes nusprendėme šį kartą surengti nedidelį eksperimentą, gerai … to nepadarę. Mes ėjome su „Sidabriniu“ planu, kuris yra šiek tiek pigesnis nei kitas planas ir negarantuoja prieigos prie geriausių dizainerių.

Dabar, kai jūs rengiate vieną iš šių konkursų, dizaino kokybė visada skirsis. Štai kaip veikia tokia paslauga, ir šis konkursas nebuvo išimtis. Kai kurie žmonės pateikė labai panašius dizainus, kaip ir labai nežymius to paties dizaino variantus. Apskritai tai tikrai buvo mišrus maišas.

99design dizainerių portfeliai

Šiaip ar taip, per penkias dienas mes turime daugiau nei 40 dizainų, su kuriais galime dirbti, ir aš turėjau dirbti susiaurindamas juos. Naudojant įmontuotą reitingų sistemą buvo pakankamai lengva susiaurinti pasirinkimo skaičių nuo 41 iki 18, iki 11, iki 6..

99designs logotipų dizaino konkurso darbai

Dabar jaučiuosi kvaila dėl dviejų priežasčių: Viena, pamiršau pamiršti ekrano nuotrauką, kurioje pasirinkau mūsų laimėtą logotipą. Antra, dalyvavau šiame konkurse siekdamas labiau atsižvelgti į mažiau „į planetą orientuotus“ logotipus ir galų gale šiek tiek paanalizavau analizę, nes geriausi logotipai buvo orientuoti į planetą..

Ypač man labai patiko šis:

„Website Planet“ logotipo pavyzdys

Bet dėl ​​savo anksčiau pareikštų ketinimų aš ne tik to nesiekiau. Aš atsisakiau savarankiškai priimti sprendimus ir išsiunčiau apklausą aplink biurą paprašyti daugiau nuomonės. Aišku, logotipas, kurį turėjau išsirinkti, buvo įvertintas aukščiausiu.

Taigi, aš pasirinkau tą logotipą ir paprašiau dizainerio (žinomo „99designs“ pavadinimu Jatmiko. Gražus darbas!) Kelių paprastų teksto išdėstymo pataisų:

„Website Planet“ logotipo pataisymai

Tada aš išrinkau tikrąjį, galutinį laimėtoją:

„Website Planet“ logotipo pavyzdys

Pasirinkę galutinį logotipą, „99designs“ man pateikė dar neišmokytų komplimentų (kaip jie net žino, kad aš padariau „Nicos pasirinkimą?“ Ar jie šnipinėja mane?) Ir bandė man parduoti keletą dalykų, pavyzdžiui, prekės ženklo vadovą, vizitines korteles, ir socialinės žiniasklaidos turtas.

99designs upsells

Apskritai, esu patenkintas 99designs naudojimo patirtimi. Niekada nepasiklydau, ir viskas vyko sklandžiai. Jei neturite biudžeto brangesniems planams, liepčiau jums nesijaudinti, nes bet kokiu atveju gausite gana gerus logotipus. Žinoma, kuo konkrečiau kalbėsite apie savo trumpą informaciją, tuo didesnė tikimybė, kad gausite būtent tai, ko norite.
99designs prietaisų skydelio ekrano kopija

Na, jūs tikrai nenusivilsite

„99designs“ teikia šiek tiek ribotą funkcijų rinkinį (palyginti su kitomis paslaugomis), kad visa patirtis būtų aiški, paprasta ir koncentruota. Jie nori, kad jūs įsitrauktumėte, susirastumėte dizainerį, suprojektuotumėte savo daiktą ir galėtumėte tęsti savo gyvenimą. Jie, be abejo, turi priedus, kuriuos jau minėjau, tačiau jie nesiūlo jokių didelių alternatyvių paslaugų, tokių kaip socialinės žiniasklaidos rinkodara ar vidinės spausdinimo paslaugos..

Pažiūrėkite, turėti šias papildomas paslaugas nėra blogai, bet kartais aš tiesiog noriu spustelėti mygtuką „suteikti man savo darnaus logotipo mygtuką“, nesisukdamas per tūkstantį pasiūlymų, kurie „visiškai užkraus jūsų verslą, bičiuli!“ (Aš galiu perfrazuoti.)

Bet kokiu atveju tai reiškia, kad vartotojo sąsaja yra aiški ir švari ir paprastai intuityvi. Panašu, kad greitai naudojuosi net savo silpnu 5Mb interneto ryšiu, ir niekada nepasiklydau. Kvietimai veikti (ty dideli mygtukai „pirkti dabar“) yra kiek įmanoma mažesni ir nėra nuolat kliudomi.

Vienintelis mano skundas yra toks: jūs negalite pasirinkti savo svetainės kalbos. Jūs visada esate nukreipiami į vietinę svetainės versiją (mano atveju – 99designs.com.mx), tada jums suteikiama galimybė naudoti svetainę anglų arba vietine kalba. Jei atsitiksite, tarkime, Vokietijos verslininkas Ispanijoje, jums pritruks anglų ir ispanų kalbų pasirinkimo..

Ši konkreti lokalizacijos rūšis, nors ir naudinga tam tikru mastu, asmeniškai mane varo. Vienintelė priežastis, dėl kurios „99designs“ praranda bet kuriuos šio skyriaus taškus.

Projektus galite išsaugoti prieš pirkdami

Jei perskaitėte bet kurią kitą mano logotipų dizaino paslaugos apžvalgą, žinote, ką ketinu pasakyti. Jei ne, tai yra esmė: kiekvienoje apžvalgoje aš kalbu apie galimybę išsaugoti konkursą ar dizaino projektą prieš pradedant jį nagrinėti. Tai yra svarbus veiksnys. Tai galite padaryti naudodami 99 dizainus, ir jie palengvina tai.

Jie turi puikius įėjimo apdorojimo įrankius

Jei rengiate konkursą ir gaunate daug įrašų, „99designs“ labai lengva juos greitai įvertinti, apdoroti, pamėginti ar atmesti ir pasirinktinai pateikti atsiliepimus. Kitos platformos pasižymi panašiomis savybėmis, tačiau buvo atvejų, kai jos mane pristabdė. Ne taip su 99designs; procesas buvo greitas ir netgi malonus.

Galite lengvai valdyti esamus kontaktus

Čia yra specialus svetainės skyrius, kuriame galite palaikyti ryšį su dizaineriais, kuriuos anksčiau esate pasamdę. Jis yra atskiras nuo įprasto „pranešimų centro“ ir jame galite pamatyti dizainerius, su kuriais dirbote, bendrą įvertinimą, kokius projektus dirbote su jais ir kokius konkursus jie laimėjo. Jums niekada nereikės ieškoti dizainerio kontaktinės informacijos ar slapyvardžio.

Pažvelkime į tai, kad slapyvardžius sunku atsiminti. Bent jau jie nemėgsta „Xbox Live“ ekranų pavadinimų.

Taip pat, jums net nereikia prisiregistruoti ar prisijungti, kad galėtumėte ieškoti kito projekto dizainerio. Čia yra patogi dizainerių paieškos funkcija, leidžianti rūšiuoti pagal dizaino kategoriją, pramonę, dizainerio lygį, kalbą ir dizainerius, kurie neseniai buvo aktyvūs.

Pačius konkursus lengva valdyti, nes paprastas žingsnis po žingsnio vedlys paruošia jūsų konkursą. Jums tereikia pateikti bendrą trumpą informaciją apie norimą logotipo stilių ir spalvas bei visus susijusius referencinius vaizdus.

Bent jau prieš pradėdami turėtumėte turėti labai bendrą mintį apie tai, ko norite. Konkurso pradžios procesas iš tikrųjų gali suteikti tam tikrų idėjų, tačiau tikriausiai pirmiausia turėtumėte atlikti savo tyrimą.
99designs palaikymo ekrano kopija

Jų palaikymas yra kompetentingas ir lengvai prieinamas

Jei atsitiksite pasiklydę, jums nereikės prarasti iki paskutinio sezono, kai bus… pomirtinio gyvenimo scena ar kažkas panašaus. (Gaukite, kaip ir „Pamiršote TV laidą“?

Yra palaikymas el. Paštu (tai yra bilietų sistema) ir palaikymas telefonu visose šiose šalyse:

 • Argentina
 • Australija
 • Austrijoje
 • Belgija
 • Brazilija
 • Kolumbija
 • Danija
 • Prancūzijoje
 • Vokietija
 • Honkongas
 • Airija
 • Italijoje
 • Japonija
 • Meksika
 • Nyderlandai
 • Portugalija
 • Singapūras
 • Ispanija
 • Šveicarija
 • Jungtinė Karalystė
 • Jungtinės Valstijos

Atminkite, kad nors el. Pašto palaikymas atrodo beveik ar mažiau visą parą, palaikymas telefonu ribojamas gana įprastomis darbo valandomis tame regione, į kurį skambinate..

Yra gana plati ir naudinga wiki / žinių bazė. Galite naršyti tiesiai į jį, bet jį taip pat galite pasiekti spustelėję mažą žinyno mygtuką, esantį beveik bet kurio puslapio apatiniame kairiajame kampe. Čia galite ieškoti visų jų straipsnių, kad gautumėte pagalbos kontekste. Tiesą sakant, gavau pakankamai informacijos, kurios man reikėjo šiai peržiūrai.

99design skirtas tiesioginių pokalbių palaikymas

Taip pat yra tinklaraštis, tačiau jame daugiausia dėmesio skiriama bendriems projektavimo ir rinkodaros patarimams. Tai vis dar naudinga medžiaga, tačiau ji nebūtinai padės naršyti svetainėje ar surengti konkursą.

Paštas / bilietas

Na, aš iš tikrųjų turėjau susisiekti su palaikymo tarnyba, kad galėčiau net pradėti, nes po kelerių metų aš pasirašiau 99designs kaip dizainerį. Negalite rengti konkursų su „dizainerio“ paskyra, todėl paprašiau palaikymo, jei jie galėtų pakeisti mano sąskaitą į „kliento“ paskyrą.. Jie galėjo, ir jie padarė.

el. laiškas iš „99designs“ palaikymo (ekrano kopija)

Vėliau jų paklausiau, ar galėčiau rasti sąskaitą ar sąskaitą faktūrą bet kurioje interneto svetainėje, jei pamečiau el. Laišką. Pasirodo, tu gali visiškai tai padaryti.

el. laiškas iš „99designs“ palaikymo (ekrano kopija)

Telefonas

Paskambinau į jų JAV liniją ir paklausiau, ar minėta „Pro“ paslauga gali būti naudojama ne agentūroms / tiems, kurie turėjo pinigų, kuriuos turėjo sutaupyti. Kaip jau sakiau aukščiau, taip, jūs galite.

Palyginti su garsaus dizainerio ar agentūros samdymu, „99designs“ yra gana pigi. Palyginti su panašiomis paslaugomis internete, tai… ne. Jų paketai kainuoja dvigubai arba daugiau nei kai kurie konkurentai, atsižvelgiant į paketus, paslaugas ir priedus. Dizainerių požiūriu, tai yra fantastiška. Žvelgiant iš klientų, tai yra apie ką atidžiai pagalvoti.

Pigiausiame konkurso plane siūloma (apytiksliai) 30 dizainų, o už tuos pačius pinigus už tokią pat paslaugą galėtumėte gauti daug daugiau „Designhill“. Dėl brangesnių planų gali būti labai brangu, tačiau jie suteikia prieigą labiau vertintiems dizaineriams, daugiau dizaino variantų ir daugiau asmeninio dėmesio / prioritetų palaikymo..

Nėra nemokamų pavyzdžių ir pigesnio plano nekomerciniam naudojimui. Tai yra aukščiausios kokybės paslauga, į kurią įeina kainos, pateikiamos tokiu žodžiu kaip „priemoka“.

Viena vertus, tai yra puiki paslauga, kurią lengva naudoti, dizaino kokybė svyruoja nuo padorios iki puikios, be to, yra keletas puikių verslui skirtų funkcijų.. Jei turite biudžetą ir planuojate reguliariai išsinuomoti tokią paslaugą kaip „99designs“, tikriausiai verta papildomų pinigų, kad sutaupytumėte laiką ir galvos skausmą, kurį gali sukelti kitos paslaugos.

Kita vertus, jei turite tikrai mažą biudžetą ir jums reikia tik vieno ar dviejų logotipų, galite gauti platesnį palyginamos kokybės pasirinkimą kitose vietose, tačiau jūs turėsite šiek tiek sunkiau dirbti, kad sužinotumėte apie jų vartotojo sąsaja. Pasirinkimas priklauso nuo to: ar turite daugiau pinigų nei laikas (eikite į 99 dizainus), ar turite daugiau laiko nei pinigų (pirmiausia patikrinkite varžybas)?

Darant prielaidą, kad kainos dar nepradėjo spustelėti kitos apžvalgos, priimami šie mokėjimo būdai:

 • Vizos
 • „MasterCard“
 • „American Express“
 • Atrasti
 • „PayPal“
 • SOFORT (konkrečiam regionui)

Kaip minėta anksčiau, gavę galutinę logotipo versiją galite šiek tiek pataisyti, tačiau tai neabejotinai priklauso nuo dizainerio. Tačiau, jei jūs ne taip toli, yra pinigų grąžinimo garantija. Iš esmės, jei dar neprisijungėte prie „Garantinio konkurso“ (tokio, kuriame pažadėjote išmokėti), o jei nepateko į finalinį turą ar išrinkote nugalėtoją, galite susigrąžinti savo pinigus.

Tai, be abejo, praranda visas teises naudoti bet kurį iš jūsų konkurso logotipų. Jei nesate patenkintas nė viena iš savo galimybių, tačiau nenorite išjungti viso konkurso, galite susisiekti su palaikymo tarnyba, kad jūsų konkursas būtų… iš naujo nustatytas ir vėl atidarytas. Tokiu būdu jūs gausite dar vieną galimybę prie savo svajonių logotipo.

Naudojimo teisės

Kol išrinksite nugalėtoją ir pasirašysite autorių teisių perdavimo sutartį, gausite visas intelektines teises, platinimo teises ir bendrąją nuostatą „Nelieskite to, ji mano“. teises. Šia tema tikrai nėra daug ką pasakyti. Pirmyn ir uždirbk pinigų iš šio visiškai tavo dizaino.

Kaip 99designs atitiktų varžybas?

„99designs“ yra viena geriausių logotipų dizaino paslaugų, atsižvelgiant į klientų patirtį, tačiau ji taip pat brangi. Jei jums tereikia vieno suprojektuoto logotipo, galite apsilankyti kitur. Jei jums reikia ilgalaikio dizaino tiekėjo, jis vertas papildomų pinigų vien už galvos skausmą, kurio išvengsite.

Jūs tikrai negalite įkainoti to, kad neturite galvos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map