Wix redaktors vs Wix ADI – ko jums vajadzētu izmantot? (2020. gada SALĪDZINĀJUMS)

Viena no patiesi unikālajām Wix īpašībām ir tā mākslīgais dizaina intelekts – ADI. Lietotājiem, kuri ir iesācēji savu vietņu veidošanā un nezina, kur sākt, vai tiem, kuriem vairums celtnieku šķiet pārāk sarežģīti, AI izveidot jums vietni atbilstoši jūsu vajadzībām varētu šķist sapnis. Tomēr, jau izmantojot tik lielisku vietnes redaktora rīku, lielākajai daļai no jums, iespējams, rodas jautājums, kā ADI salīdzina ar vietnes izveidošanu, izmantojot Wix redaktoru.


Tas ir labs jautājums. Galvenie faktori, kas jāņem vērā lielākajai daļai lietotāju, būs šādi:

  • Dizains un elastība
  • Lietošanas ērtums
  • Lietotnes
  • SEO

Apskatīsim, kā šie divi tiek salīdzināti, lai jūs varētu noteikt, kurš no tiem sniegs vislabāko pieredzi.

Wix redaktors vs Wix ADI

Wix redaktors

Wix redaktors ir Wix klasiskais vietņu veidošanas rīks, kas ļauj jums izveidot un pārvaldīt tīmekļa lapas; pielāgojiet šīs tīmekļa lapas, pozicionējot, pievienojot, dzēšot un mainot elementu iestatījumus; un apstrādājiet gandrīz visus citus jūsu vietnes aspektus. Tas ir ļoti padziļināts vietņu veidotājs, kas velk un nomet, kas ļauj jums izdarīt gandrīz visu, ko dara jebkurš cits vietņu veidotājs. Faktiski jūs varat izveidot tīmekļa lapu no pilnīgi tukša šīfera, lai gan lielākā daļa cilvēku sāk ar veidni.

Wix ADI

ADI apzīmē mākslīgā dizaina inteliģenci. Jā, ticiet vai nē, tas ir Wix iekšējais mākslīgais intelekts, kam vajadzētu palīdzēt izveidot jūsu vietni. Jautājumi ar norādījumiem, iebūvēti noteikumi par labu dizainu un sociālo mediju skenēšana atbilstoša satura un informācijas iegūšanai tiek apvienoti un izpildīti pēc algoritma, lai izstrādātu to, kas, domājams, ir profesionāls un mērķtiecīgs dizains.

Dizains un elastība

Viena no Wix izcilākajām iezīmēm gandrīz visās citās vietņu veidošanas platformās ir milzīgā 600+ veidņu kolekcija. Tikai daudz progresīvāks pats uzņemts WordPress var šajā ziņā konkurēt. Šo tēmu kvalitāte kādreiz bija dažāda; tomēr Wix ir dramatiski uzlabojis kvalitāti, un lielākajai daļai šo tēmu tagad ir superīgi dizaini ar pietiekami daudz variācijām, lai būtu interesanti un izpildītu ļoti īpašas nišas.

Arī katru motīvu var pielāgot līdz mazākajai detaļai. Wix redaktors ļauj jums vilkt un nomest elementus vietā līdz vajadzīgajam pikselim. Nekas jūsu tīmekļa lapās nav noteikts akmenī vai ir ierobežots, un to var pārvietot, izdzēst vai mainīt tā saturu vai iestatījumus.

Wix redaktors vs Wix ADI - ko jums vajadzētu izmantot? (2020. gada SALĪDZINĀJUMS)

Lai jums būtu prieks ļaut ADI izveidot jums vietni, jums ir jāpielāgojas sava veida pielāgošanas iespējām.. Lielākais kompromiss ir tas, ka nav visu šo veidņu, no kurām izvēlēties. Pagaidām ADI ir ierobežota arī ar dažām niša veida vietnēm, piemēram, NPO, Autors, Emuāru autors, Skola utt.. Tas uzlabo ADI pakalpojumu.

Tas neatstāj jūs pilnībā ārpus projektēšanas procesa; varat izvēlēties savā vietnē izmantotās krāsas balstīt uz tām, kuras ir jūsu logotipā, kā arī izvēlēties “stilu”, kas brīvi nosaka fontus un fona stilu.

ADI arī nāks klajā ar trim dizainparaugiem, no kuriem izvēlēties. Man jāsaka, ka rezultāti ir pārsteidzoši labi. Tas nav nekas novatorisks, it īpaši salīdzinājumā ar Wix veidnēm, taču tajā tiek izmantotas pievilcīgas krāsu paletes, moderni dizaina izkārtojumi un tas noteikti jūtas kā vietne, kas izveidota paredzētajam mērķim. Piemēram, šeit ir ADI izveidota Vides NPO vietne, kuras augšējā kreisajā stūrī krāsas balstītas uz logotipu:

Wix redaktors vs Wix ADI - ko jums vajadzētu izmantot? (2020. gada SALĪDZINĀJUMS)

Wix ADI ietver modulārāku pieeju kur noklikšķināt uz sadaļas un pēc tam tiek parādītas tādas iespējas kā satura rediģēšana, cita iepriekš iestatīta dizaina atlase vai pamata īpašību, piemēram, krāsas, mainīšana. Piemēram, nav vilkšanas un nomešanas funkcionalitātes. Izmantojot Wix Editor, jums būs daudz lielāka elastība.

Sāciet ar WIX TŪLĪT

Lietošanas ērtums

Jums būs nepieciešams nedaudz ilgāks laiks, lai rediģētu ADI izveidoto vietni, salīdzinot ar Wix Editor vietni. Izmantojot Wix Editor, jūs vienkārši izvēlaties vietnes veidu, kā arī veidni un varat sākt rediģēt. Izmantojot ADI, jums būs jāatbild uz apmēram septiņiem papildu jautājumiem, lai sniegtu tai tīmekļa vietnes izveidošanai nepieciešamo informāciju. Tomēr šajos jautājumos nav nekā sarežģīta vai sarežģīta.

Izmantojot abas metodes, Wix sniedz vairāk nekā pietiekamu palīdzību īsu video apmācību, padomu utt. Veidā. Wix ADI apmācības ir vēl draudzīgākas iesācējiem, jo ​​tās notiek soli pa solim, kur jūs jebkurā laikā varat nokļūt tur, kur aizbraucāt. Standarta Wix redaktora padomi un pamācības ir izplatītas visā vietnē, jo jūs izmantojat jaunas funkcijas / rīkus.

Ar šo beidzas līdzības. Izmantojot visas Wix redaktora opcijas, iesācējiem sākumā mācīšanās līkne var būt stāvāka un visas iespējas ir mazliet satriecošas (es zinu, ka to izdarīju), turpretim ADI ir pieejams maksimāli. Tas nenozīmē, ka Wix redaktoru ir grūti lietot, taču jūs nejūtat vēlmi ielēkt un sākt mainīt lietas ar ADI. Lielākais lēmums, kas jums jāpieņem, ir starp lietošanas vienkāršību un elastīgumu.

Pēdējais, lieliska ADI īpašība ir tā, ka jūs jebkurā laikā varat pārslēgt savu vietni uz Wix redaktoru. Tomēr jūs nevarat atgriezt izmaiņas vai migrēt no Wix redaktora uz ADI redaktoru, jo Wix redaktors izmanto funkcijas, kas neietilpst ADI darbības jomā..

Lietotnes

Šī ir vēl viena joma, kurā starp abām ir milzīgas atšķirības. Iestatot vietni, izmantojot ADI, tā automātiski instalēs dažas atbilstošas ​​lietotnes. Piemēram, es teicu, ka gribu izveidot abonentus ar savu NPO vietni, tāpēc ADI automātiski pievienoja lietotni “Tērzēšana”. Tomēr es varēju izvēlēties tikai no trim citiem (tiešsaistes veikals, rezervācijas, emuārs) vai arī nācās pārslēgties uz redaktoru.

Izmantojot Wix redaktoru, jums būs pilnīga piekļuve visām lietotnēm Wix App veikalā. Protams, jums būs jāiegādājas augstākās klases lietotnes, taču svarīgs ir tas, ka, ja vēlaties, varat tās pievienot.

SEO

SEO nekad nav bijis viens no Wix stiprākajiem punktiem. To izmantoja, lai nodrošinātu nelielu mazumtirdzniecības SEO uzlabošanu un kontroli pār jūsu pašu SEO lapaspusē. SEO Wiz izmantošanai bija milzīga loma lietotāju SEO izredžu uzlabošanā. Wix arī deva jums lielāku brīvību rediģēt vietrāžus URL, lai tie būtu vairāk meklētājprogrammu optimizēti.

ADI daudz neatšķiras no Wix redaktora, kad runa ir par jūsu URL rediģēšanu vai citiem jūsu lapas ārpus SEO elementiem. Wix redaktors nodrošina mazliet lielāku kontroli, taču Wix redaktora lielākā priekšrocība ir tā, ka jūs varat instalēt citas lietotnes – piemēram, SiteBooster, Rabbit SEO utt. -, lai palīdzētu jums pārvaldīt īpašas SEO funkcijas.

Wix redaktors vs Wix ADI – kurš uzvar manu sirdi?

Lai arī tie dažos veidos ir līdzīgi, citos tie ir arī ļoti atšķirīgi. Galu galā labāk izvēlēties vienu ir tas, ka abi ir augstas kvalitātes produkti paši par sevi.

Kad runa ir tieši par to, vissvarīgākais apsvērums, kas jums varētu būt nepieciešams, ir tas, cik daudz laika un pūļu jūs vēlaties ievietot savā vietnē, salīdzinot ar to, cik lielu elastību vēlaties attiecībā uz funkcijām un dizainu. ADI jūsu rokās ir gatava tīmekļa vietne ar vissvarīgākajām funkcijām. Tomēr tas nodrošina minimālu potenciālu, ja nepieciešams mainīt izskatu un paplašināt funkcionalitāti.

No otras puses, Wix redaktors ir ārkārtīgi jaudīgs, un nekas jums neatpaliek – līdz vietai, kur jūs pat varat sagraut savu dizainu. Ar pilnu piekļuvi 450+ Wix veidnēm, kā arī App Market nav nekādu ierobežojumu tam, ko jūsu vietne var darīt vai būt. Tomēr tas prasa papildu saistības un atbildību.

Kopumā es joprojām uzskatu, ka Wix redaktors ir labāks risinājums. Būs nepieciešams mazliet vairāk laika, lai pierastu, bet galu galā jūs nevarat likt cenu brīvībai. Ja vēlaties to iedziļināties, jūs pat varat ļaut ADI jums izveidot vietni un pēc tam pārslēgties uz redaktoru, kad jūtaties ērtāk, pārņemot lielāku atbildību par jūsu Wix vietni..

Vēlaties uzzināt vairāk par Wix? Izlasiet mūsu speciālistu pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector