Vai jūs varat izveidot galveno lapu pastāvīgā kontaktā?

Ja vēlaties izveidot galveno lapu, kas ir pilnībā integrēta jūsu e-pasta mārketinga kampaņā, ir vērts pārbaudīt pastāvīgo kontaktu.


Specializējoties visās e-pasta mārketingās, Constant Contact palīdz tās dalībniekiem izveidot dažādas e-pasta galvenās lapas. Tās būtībā ir atsevišķas tīmekļa lapas, kuras var izplatīt jūsu adresātu sarakstā, mudinot auditoriju veikt noteiktas darbības.

Jūs varat izvēlēties starp desmitiem un desmitiem veidņu, no kurām katra ir speciāli izstrādāta, lai rosinātu reklāmguvumus. Jūs atradīsit meklēto e-pasta veidu, neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai auditorija reģistrētos pasākumam, piedalītos konkursā vai lejupielādētu jaunāko e-grāmatu.

Ir taisnība, ka jūsu iespējas ir ierobežotas ar pastāvīgu kontaktu, jo lapas patiešām ir veidotas tā, lai tās būtu gan e-pasts, gan atsevišķa galvenā lapa. Ja vēlaties vairāk daudzpusības vai vēlaties izveidot pilnībā pielāgojamu galveno lapu, mēs iesakām pāriet uz Wix vai GetResponse.

Tomēr, ja vēlaties uzlabot savu e-pasta mārketinga stratēģiju– vienlaikus palielinot reklāmguvumus, pastāvīgs kontakts varētu būt tieši tas, kas jums nepieciešams. Un izveides process nevarētu būt vienkāršāks.

Kā izveidot galveno lapu pastāvīgā kontaktā

Pirmkārt: reģistrējieties kontam ar pastāvīgo kontaktu un pārbaudiet savu e-pasta adresi. Šajā brīdī jūs tiksit atvērts sākuma ekrānā, kur varēsit sākt veidot savu e-pasta kampaņu.

Vai varat-jūs varat izveidot-nolaišanās-lapa-pastāvīgā-kontakta-image1

1. solis: izvēlieties savu veidni

Pārlūkojiet pastāvīgo kontaktu galeriju, lai izvēlētos e-pasta galvenās lapas veidni.

Šis process var aizņemt kādu laiku, jo ir šobrīd piedāvā simtiem veidņu. Katru no tiem var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.

Vai jūs varat izveidot-nolaišanās-lapa-pastāvīgā kontaktā-image2

Pro padoms: Kampaņas galvenā mērķa noteikšana palīdzēs jums noteikt, kuras funkcijas vislabāk kalpos jūsu vajadzībām. Piemēram, galvenās lapas funkcionalitāte mainīsies atkarībā no tā, vai vēlaties palielināt pārdošanas apjomus, nodrošinot kuponu vai piesaistot tīmekļa trafiku ar jaunu emuāra ziņu.

2. solis: pielāgojiet galveno lapu

Pielāgojiet izvēlēto veidni, lai tā atbilstu jūsu firmas zīmei krāsu, fontu, valodas un vispārējā stila ziņā.

Varat izmantot satura bloķēšanu, lai izveidotu treknu, personalizētu ziņojumu (ActiveCampaign lietotāji būs pazīstami ar šo metodi). Kreisajā pusē esošajās cilnēs vienkārši ievietojiet dažādus satura veidus kā atsevišķus elementus.

Vai jūs varat izveidot-nolaišanās-lapa-pastāvīgā kontaktā-image3

Ir dažādi bloku veidi, kurus varat izvēlēties integrēt veidnē:

  • PamataNoklikšķiniet uz atbilstošajiem blokiem, lai veidnē ievietotu attēlu, tekstlodziņu, pogu, dalītāju vai starpliku.
  • Darbības bloki: Izvēlieties integrēt Shopify, lai izveidotu pārdošanas punktu, Eventbrite biļešu pakalpojumiem vai RSVP rīku, lai pārvaldītu atbildes uz pasākumu ielūgumiem. Varat arī izmantot rīku Aptauja, lai iegūtu klientu atsauksmes, iespēju Ziedojums pieņemt ziedojumus vai piedāvāt klientiem īpašas atlaides, izmantojot rīku Kupons..
  • Izkārtojumi: Vizualizējiet dažādas izkārtojuma opcijas, kuras varat izmantot savai veidnei.

Pro padoms: Pretoties vēlmei pārāk sarežģīt izkārtojumu. Vispārējs īkšķa noteikums, kas attiecas uz galveno lapu konvertēšanu, ir “mazāk ir vairāk”. Jūsu mērķis ir radīt estētiski patīkamu un izmantojamu dizainu, kas apmeklētājam pēc iespējas atvieglo noklikšķināšanu uz jūsu piedāvājuma.

  • Attēli: Izpildiet viegli izpildāmās instrukcijas ekrānā, lai augšupielādētu attēlus no darbvirsmas vai izmantojot attēla URL. Pārbaudes laikā mēs bieži saskārāmies ar fotoattēlu redaktora rīka problēmām. Šāda veida lieta var padarīt attēla ievietošanas procesu diezgan satraucošu.

Vai jūs varat izveidot-nolaišanās-lapa-pastāvīgā kontaktā-image4

Vai jūs varat izveidot-nolaišanās-lapa-pastāvīgā kontaktā-image5

  • Dizains: Mainiet dažādus galvenās lapas izkārtojuma elementus, ieskaitot fona grafiku, fontus un krāsas.

Pro padoms: Noteikti noformējiet daudz brīvas vietas, lai lasītājs pievērstu uzmanību kritiskākajiem ekrāna elementiem

Platforma ir ļoti intuitīva. Varat vilkt un nomest jebkuru elementu vai noklikšķināt, lai rediģētu tekstu tieši veidnē. Šī funkcionalitāte padara Constant Contact ļoti līdzīgu ActiveCampaign, GetResponse un Wix, kas visi piedāvā arī lietotājam draudzīgu izveides procesu.

Vai jūs varat izveidot-nolaišanās-lapa-pastāvīgā kontaktā-image6

Pro padoms: Lai izveidotu uzmanību piesaistošu virsrakstu vai vienrindu, kas izskaidro jūsu zīmola vērtības ierosinājumu, jums nav nepieciešami vairāk kā daži pārliecinoši vārdi. Neaizmirstiet iekļaut līdzīgi īsu, bet patīkamu CTA pogu, kas piesaista jūsu lietotājus un mudina uz klikšķiem

3. solis: priekšskatiet un nosūtiet savu kampaņu

Kad esat pabeidzis šedevra izveidi, varat apskatīt veidni no darbvirsmas vai mobilās ierīces lai nodrošinātu, ka tas ir optimizēts visām ierīcēm. Tomēr atšķirībā no Wix pastāvīgā kontaktpersona neļauj rediģēt dizainu mobilajā režīmā.

Vienkārši noklikšķiniet uz pelēkā lodziņa Pārbaudīt un priekšskatīt augšējā labajā stūrī un pēc tam uz Priekšskatījums. Varat pārslēgties starp darbvirsmas un mobilo ierīču priekšskatījumiem:

Vai jūs varat izveidot-nolaišanās-lapa-pastāvīgā kontaktā-image7

Vai jūs varat izveidot-nolaišanās-lapa-pastāvīgā kontaktā-image8

Pro padoms: Pārliecinieties, vai fonti ir pietiekami lieli, lai tos varētu lasīt mobilajā ierīcē. Sadaliet tekstu sadaļās, lai tas būtu viegli sagremojams visās ierīcēs.

Kad esat apmierināts ar savu dizainu, noklikšķiniet uz pogas “Pārbaudīt kļūdas”, lai pārbaudītu, vai nav trūkstošas ​​vai nederīgas saites, pirms nosūtiet e-pastu.

Vai varat-jūs varat izveidot-nolaišanās-lapa-pastāvīgā-kontakta-image9

Pirms noklikšķiniet uz “Turpināt”, izlabojiet visas kļūdas. Pēc tam jūs tiksit novirzīts uz ekrānu, kurā būs nepieciešama papildu informācija par jūsu kampaņu.

Vai varat-jūs varat izveidot-piezemēšanās lapu-pastāvīgā kontaktā-image10

Tagad jūs varat izsūtiet testa e-pastu ne vairāk kā pieciem adresātiem. Šī ir ērta funkcija, jo tā ļauj veikt visas nepieciešamās korekcijas pirms e-pasta galvenās lapas izvēršanas visā e-pasta sarakstā.

Ievadiet ne vairāk kā piecas e-pasta adreses un pēc tam noklikšķiniet uz “Sūtīt pārbaudi”. Ja testa e-pasts izskatās labs, ievadiet pārējos adresātus un noklikšķiniet uz “Sūtīt tūlīt”.

4. solis: novērtējiet rezultātus

Kad esat nosūtījis kampaņu, varat pāriet uz cilni “Pārskati”, lai izmērītu rezultātus. Tas ļauj jums izsekojiet savu e-pasta galveno lapu panākumiem izmantojot pastāvīgā kontakta reāllaika pārskatu rīkus un analītiku.

Varat uzzināt, kad un kur cilvēki atver, lasa, noklikšķina un pārsūta jūsu e-pastu, kas viņi ir un vai viņi atrodas uz galddatora vai mobilās ierīces.

Šīs atziņas var palīdzēt jums pielāgot mārketinga kampaņu un optimizēt galvenās lapas veidni, lai nākamreiz uzlabotu rezultātus.

Pro padoms: Izmēģiniet Pastāvīgā kontakta A / B pārbaudes funkciju. Lai pārraudzītu, kura versija darbojas labāk, varat izsūtīt divus dažādus e-pasta dizainus ar mainīgu elementu, piemēram, varoņa attēlu. Tas ir efektīvs veids, kā dramatiski uzlabot jūsu e-pasta galvenās lapas veiktspēju

Kam vajadzētu izveidot galvenās lapas ar pastāvīgu kontaktu?

Pastāvīgā kontakta lietošanas lielākais trūkums ir tas, ka katra funkcija ir īpaši izstrādāta, lai to integrētu e-pasta mārketinga kampaņās.

Ja jūs interesē tādu galveno lapu izveidošana, kuras nav obligāti saistītas ar e-pasta mārketinga kampaņu – galveno lapu, ar kuru var saistīt, piemēram, no jūsu sociālā multivides lapām, labāk izmantot tādu platformu kā Wix vai GetResponse, kas jūs varat izmantot, lai izveidotu jebkura veida galvenā lapa.

Diemžēl nav bezmaksas konta iespēju. Tomēr, ja jūs šobrīd atrodaties ASV, varat saņemt 60 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kredītkartes numurs nav nepieciešams, taču ņemiet vērā, ka uz šo pārbaudes laiku attiecas ievērojami pakalpojumu ierobežojumi.

Lietotāji citās valstīs saņem savu pirmais mēnesis bez maksas reģistrējoties pakalpojumam. Šajā brīvajā mēnesī jūsu konts darbosies pilnībā, taču, lai reģistrētos, jums jāievada kredītkartes informācija.

Kopumā runājot, Constant Contact ļauj ērti izveidot krāšņas, bet praktiskas e-pasta adreses. Tomēr platformas dažādo ierobežojumu dēļ tā, iespējams, ir vispiemērotākā e-pasta mārketinga iesācējiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem un maziem uzņēmumiem kuri tikai sāk augt savu e-pastu sarakstus.

Ja jūsu bizness jau ir labi izveidots un jūs jau labu laiku nodarbojaties ar e-pasta mārketingu, ieteicams apsvērt iespēju iegādāties kontu E-pasts vai Email Plus. Alternatīvi, iespējams, labāk izvēlēties pakalpojumu, kas specializējas dažādu veidu galvenajās lapās.

Constant Contact apgalvo, ka par katru 1 ASV dolāru, kas iztērēts jūsu e-pasta mārketinga kampaņā, izmantojot platformu, jūs iegūsit vidējo IA 38 ASV dolāru apmērā. Tas ir diezgan vilinoši, bet galu galā jums ir jāizlemj par labāko ceļu mārketinga mērķu sasniegšanai.

Avots

https://www.constantcontact.com/uk/home-page

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector