Sadarboties ar attālajiem komandas locekļiem reālajā laikā ar Cacoo

Kakao ir tiešsaistes diagrammu veidošanas rīks vietņu karšu, blokshēmu, prāta karšu, karkasu, maketu, UML modeļu un citu sadarbībai un attālinātai izveidei. Šajā intervijā izpilddirektors Masanori Hashimoto apraksta tiešsaistes komandu sadarbības priekšrocības un to, kā tā var dot ieguldījumu pieaugošajā globālās attālās attīstības komandu kopienā..


Lūdzu, aprakstiet stāstu “Cacoo”: Kas ideju izsauca un kā tas līdz šim ir attīstījies?

Mēs sākām Nulab darbību 2004. gadā kā līdzekli pielāgotu risinājumu radīšanai Japānas uzņēmumiem. Mēs izveidojām veiklīgas attīstības koncepciju un izveidojām projektu pārvaldības programmatūru ar nosaukumu Backlog. Sākumā, kas bija tikai mūsu darbs, mēs tomēr pakāpeniski pievienojām arvien vairāk pakalpojumu, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības un palīdzētu viņiem mērogot.

Pašlaik 2019. gadā mēs sniedzam korporatīvos pakalpojumus vairāk nekā 3 miljoniem lietotāju pasaules tirgū. Mēs esam izveidojuši jaunas biroja vietas Singapūrā, Ņujorkā un Amsterdamā, un šobrīd Japānā un visā pasaulē strādā vairāk nekā 100 cilvēku.

Īsumā – Cacoo ir uz pārlūkprogrammām balstīts diagrammu veidošanas rīks, kuru komandas var izmantot, lai sadarbotos ar jebko, sākot no prezentācijām un plūsmas diagrammām līdz prototipu izstrādei un noformēšanai..

Mūsu unikālais punkts ir tas, ka mēs ļaujam komandas locekļiem reāllaikā sadarboties attālināti. Piemēram, ja jums būtu 3 dizaineri, katrs strādājot citā vietnes daļā, galvenē, pamattekstā un kājenē, viņi visi skatītos vienā lapā un redzētu, ko visi dara reāllaikā, tāpēc viņi faktiski strādā kopā. Galu galā viņiem nav jānosūta faili vai versijas viens otram vecā veidā. Tā vietā viņi var vienkārši dalīties ar projekta URL un uzreiz sadarboties ar savas komandas cilvēkiem neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas.

Kādi ir tipiski Cacoo lietošanas gadījumi?

Kā sadarbības programmatūras elements Cacoo ir ļoti elastīgs un tiek izmantots daudzās nozarēs, izņemot IT. Tā ir populāra izglītībā, it īpaši vidusskolās, kas to izmanto, lai uzticētu studentiem uzdevumus. Studentiem tas patīk diagrammās un projektu plānošanā. Inženieri un programmētāji to izmantos, lai iegūtu dizaineru izstrādājumus. Es personīgi to izmantoju mūsu ikmēneša pārdošanas pārskatiem.

Kā vizuālā programmatūra, Cacoo nav tikai cilvēki ar tehniskām zināšanām, tāpēc ikviens var tajā iekļūt. Tas ir tik spēcīgs programmatūras gabals, ka to var izmantot ikviens dažādos veidos. Iespējas ir bezgalīgas, tāpēc viss ir atkarīgs no tā, ko vēlaties no tā iegūt.

Kā Cacoo apstrādā sensitīvu biznesa informāciju, ja tā tiek kopīgota starp lietotājiem organizācijā un ārpus tās?

Nulab izmanto visas jaunākās drošības tehnoloģijas. Mēs pastāvīgi atjauninām statusa lapas un emuāru ierakstus par to, ko mēs darām. Mēs izmantojam AWS un visu labo, kas ar to nāk.

Ja jūs uztraucaties par dokumentu nosūtīšanu nepareiziem cilvēkiem vai ja jums ir darīšana ar slepeniem datiem, ir dažas lietas, kas jādara. Pirmkārt, mums ir divu faktoru autentifikācijas process, ko var izmantot visiem organizācijas lietotājiem.

Tālāk mēs piedāvājam organizatorisko struktūru, kurā jūs varat paslēpt noteiktus projektus un dalīties tajos tikai ar izraudzītajiem komandas locekļiem, kuri var redzēt šīs diagrammas vai failus. Grupējot lietas tādā veidā, kas rūpējas par problēmu, un ļauj augstākā līmeņa vadītājiem kontrolēt, kurš var piekļūt projektiem vai failiem, kas satur sensitīvus datus, un ko viņi var ar to darīt.

Ko jūs darāt, lai neatpaliktu un uzturētu savu tehnoloģisko šķautni?

Šobrīd mūs ļoti interesē mākslīgais intelekts. Mēs koncentrējamies uz AWS mikroparaugiem, izmantojot Kubernetes. Mums ir daži cilvēki Nulabā, kurus dziļi interesē Kubernetes, un viņi rīko mācību sanāksmes un seminārus pēc darba. Viņi sniedz prezentācijas par mūsu ieviešanu kopienas sanāksmēs un dalās aizraušanās ar interesantiem AI izmantošanas veidiem.

Kā ir jūsu nākamie plāni kakao?

Šobrīd kā sadarbības programmatūra mūsu jaunākās ieviešanas ir vērstas uz to, lai palīdzētu attālinātiem darbiniekiem justies kā tieši saistītiem. Piemēram, šogad mēs ieviesām dažas reāllaika funkcijas, lai jūs faktiski varētu redzēt ikviena peli, un tas patiešām palīdz komandas locekļiem justies vairāk savienotiem pat tad, ja viņi atrodas jūdžu attālumā viens no otra. Izmantojot šāda veida funkcijas, mēs ģenerējam daudz datu, uz kuriem varat balstīt analītiku un apkopot statistiku. Nākotnē, izmantojot šo informāciju ar AI, mēs ceram, ka būs rīks, kas vairāk darbosies ar lietotājiem un palīdzēs vēl vairāk novērst šo savienojuma plaisu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map