PractiTest nodrošina, pārvalda un organizē programmatūras testēšanu

Pirms produkta izlaišanas ir svarīgi pārbaudīt programmatūru kļūdu novēršanai un citām kritiskām problēmām. Lai gan ir daudz veidu, kā veikt šos testus, uzturēšana virs rezultātiem, jautājumiem un labojumiem var būt izaicinoša.  Janiv Iny, Izpilddirektors no PractiTest paskaidrots, kā viņu pielāgojamais, integrētais risinājums ātri un ērti vienuviet pārvalda visus jūsu testus un viņu vēsturi, ļaujot jums piešķirt uzdevumus, filtrēt datus un ģenerēt precīzus un detalizētus pārskatus, kas nepieciešami labāk apzinātu lēmumu pieņemšanai.


Lūdzu, pastāstiet man mazliet par savu pieredzi pirms pievienošanās PractiTest.

Es domāju, ka mana saistītā pieredze radās, kad 1999. gadā es līdzdibināju uzņēmumu ar nosaukumu Cahoots. Bija paredzēts, ka tas ir tāds spēļu mainītājs kā ICQ, tāpēc es pārcēlos uz ASV, kur ieņēmu R viceprezidenta amatu.&D. Tomēr pēc gandrīz gada šajā amatā (un 3 gadus pēc Cahoots līdzdibināšanas) es nolēmu, ka uzņēmums neiet tajā virzienā, par kuru es stipri jūtos, tāpēc es atkāpos un atgriezos Izraēlā.

Biju nopelnījis datorzinātņu grādu pirms Cahoots dibināšanas, tāpēc šajā brīdī es nolēmu dažādot savas zināšanas. Es gribēju uzzināt vairāk par uzņēmuma vadības biznesa pusi, lai labāk izprastu, ko mēs Cahoots izdarījām nepareizi, tāpēc es atgriezos Telavivas universitātē, lai iegūtu savu MBA. Pēc absolvēšanas es turpināju ieņemt CTO amatu vairākos mazos uzņēmumos.

Ap 2008. Gadu es runāju ar Džoelu (Džoels Montveliskis, Produkts & Risinājumu arhitekts PractiTest) un tajā laikā mēs uzskatījām, ka SaaS (programmatūra kā pakalpojums) būs nākamā lielā lieta un labākais veids, kā piedāvāt uzņēmumiem jauna veida testēšanas risinājumus.

Kaut arī mēs sapratām nepieciešamību, tas notika jau pirms Amazon bija AWS, tāpēc mums nācās īrēt VPC serverus citur un pārliecināt izredzes nodot viņu datus mākonī. Toreiz tā bija smaga pārdošana, bet tagad mēs saņemam zvanus no uzņēmumiem, kuri saprot, ka tā ir daļa no stratēģijas un vēlas pāriet uz mākoņu..

Kas, jūsuprāt, veido labu testēšanas plānu?

Labs testēšanas plāns ietver visa veida pārbaudi, kas sniegs jums pietiekami daudz informācijas, lai pieņemtu kvalificētus lēmumus.

Kāda veida uzņēmumi var gūt labumu no PractiTest?

PractiTest ir paredzēts jebkurai organizācijai, kurai ir testēšanas komanda, vai cilvēkiem, kuriem jāpārbauda programmatūra. Tas ir paredzēts ne tikai programmatūras izstrādes uzņēmumiem, bet arī uzņēmumiem, kas iegādājas programmatūru citur, un viņiem ir jāpārbauda, ​​vai viņu IT pielāgojumi darbojas, kā paredzēts. Piemēram, tāds uzņēmums kā Wendy’s izmanto PractiTest, lai nodrošinātu, ka visa iekšēji izstrādātā programmatūra, kas darbojas viņu biznesā, darbojas pareizi un nodrošina funkcionalitāti, kuru viņi un viņu klienti sagaida katru dienu.

Kā PractiTest ir iesaistīts testēšanas procesā?

Neatkarīgi no tā, vai uzņēmums testēšanu veic manuāli (ar skriptu vai izpēti) vai ar automatizētiem rīkiem, visa mūsu risinājumā ievietotā informācija viņiem atvieglos visu datu redzēšanu, apkopošanu un pārvaldību..

Tātad, tiklīdz uzņēmums ir izlēmis, kurās produktu jomās ir jāveic testēšana, un ir plānojis pārbaudi, viņi var sākt to dokumentēt un organizēt, izmantojot PractiTest. Mēs ietaupām uzņēmumus daudz laika, nodrošinot iespēju dalīties ar to, kurš vada kādus komponentus, izplatot testēšanas rezultātus un ļaujot sadalīt un sadalīt statistikas un pārskatu informāciju.

Tas ir salīdzināms ar CRM. Pieņemsim, ka ir kāds potenciālo klientu segments, uz kuru es gribu piezvanīt. Mana CRM parādīs, kuras potenciālās klienti ir jāizsauc, taču tā nevar mani izsaukt. Kad esmu veicis zvanus, es varu pievienot visas piezīmes un datus CRM. Tagad es varu analizēt tādus aspektus kā, piemēram, cik procentu no šiem potenciālajiem pircējiem galu galā kļuva par klientiem, un izmantot šos datus, lai pieņemtu labākus lēmumus par to, kā rīkoties nākotnē. Tas ir līdzīgi ar PractiTest un testēšanu.

Jūs izmantosit PractiTest, lai plānotu, ko vēlaties darīt pārbaudes laikā, un tas var jums palīdzēt pārvaldīt, kam un kas jādara. Ja esmu pārbaudītājs, es uzreiz varu redzēt visus uzdevumus, kas man uzticēti. Darba laikā es varu ievadīt datus PractiTest, tāpēc tagad visi mana uzņēmuma pārstāvji, ne tikai testēšanas vai izstrādes komandas, var redzēt, kādu testēšanu esmu veicis, un attiecīgos rezultātus.

praktiski uzdevumi

Tagad, kad organizācijai ir jāizveido diagrammas, informācijas paneļi vai jebkura veida pārskati, viņiem ir tūlītēja pieeja tam, ko mēs plānojām darīt, ko mēs izdarījām, kuras produkta daļas izturēja, cik no testiem tika bloķētas utt. Viņi var arī salīdzināt to ar iepriekšējām versijām un attiecīgajiem testa rezultātiem. PractiTest organizē visus šos datus, lai viņi varētu labāk izlemt, vai produkts ir gatavs velmēšanai vai kur produktā viņiem jāpieliek vairāk pūļu vai vairāk testēšanas.

Kas notiek, ja testētājs atrod problēmu un programmatūru, ja tā nav gatava izvēršanai?

Kad testētājs atrod problēmu, tas nebūt nenozīmē, ka programmatūra nav gatava. Visai programmatūrai ir kļūdas un problēmas. Dažas kļūdas nav kritiskas, un produkts var turpināties, savukārt citas ir kritiskas un var apturēt izstrādājuma darbību. Bet vismaz tagad visi zina par šiem jautājumiem, un kāds produkts var tos pārskatīt un izlemt, kā rīkoties. Vai viņi vēlas saglabāt šo versiju, un ja nē, kuri jautājumi ir jāatrisina un kādā secībā? Izmantojot PractiTest, kas ļauj reģistrēt un pārvaldīt šos jautājumus, tagad var pieņemt apzinātus biznesa lēmumus par turpmāko rīcību..

praktiskākais kļūdu ziņojums

Tātad PractiTest ir integrēts un konfigurēts, lai pārliecinātos, ka visi, kas iesaistīti noteiktos testēšanas apgabalos, tiek informēti?

Jā. PractiTest var ģenerēt pārskatus un informācijas paneļus, parādot visas atrastās problēmas un kādā laika posmā. Pārskatus var iestatīt kā atkārtotus, lai jūs varētu redzēt izsekojamību un pārliecināties, kuri testi atklāja, kuras kļūdas un kad tās ir novērstas. Informācijas paneļus var konfigurēt, lai redzētu PractiTest vai ārpus tā, izmantojot jaunākos testēšanas datus. Brīdinājumus var iestatīt arī, lai nosūtītu paziņojumus no sistēmas tādos gadījumos kā, piemēram, neveiksmīgs tests.

Lielākajā daļā uzņēmumu, ja izstrādātājs saka, ka viņš ir izlabojis kļūdu, kāds no QA veiks verifikācijas procesu, un visi redzēs, ka tas ir novērsts. Bet tas ir “cilvēcisks” darbs, lai apskatītu pārskatus, pārbaudītu, vai kļūdas ir novērstas, un veiciet atkārtotu pārbaudi. PractiTest to automātiski nedarīs jūsu vietā, taču tas dod jums iespēju ļoti ātri un efektīvi atrast un izsekot šiem svarīgajiem jautājumiem.

praktiskākais informācijas panelis

Ar kādām programmatūras testēšanas lietojumprogrammām var integrēt PractiTest?

Mēs nemanāmi integrējamies ar lielāko daļu automatizēto testu pārvaldības un kļūdu izsekošanas rīku, no kuriem populārākie ir JIRA, Jenkins, Selēns, EggPlant, Pivotal Tracker, Redmine, Github un Bugzilla. Organizācijas var arī konfigurēt PractiTest, lai nosūtītu atjauninājumus / brīdinājumus par viņu klusumu.

Kāda veida atbalsts ir pieejams jūsu klientiem?

Neatkarīgi no mūsu atbalsta foruma, visiem PractiTest klientiem apakšā labajā pusē ir domofona tērzēšanas ziņojums, kur varat uzdot jautājumus, un mēs atbildējam ļoti ātri. Dažreiz mums var nākties rūpīgāk pārbaudīt problēmu, taču lielākajā daļā gadījumu mēs atbildēsim dažu minūšu laikā. Pagājušajā ceturksnī mūsu vidējais laiks atbildēm uz jautājumiem bija piecas minūtes.

Daudzos gadījumos, kad tas ir acīmredzams, jautājumam nepieciešama papildu apstrāde; mūsu atbalsta personāls ieteiks pāriet uz video, lai viņi labāk atbalstītu jūs lidojumā un ātri sniegtu jums nepieciešamo izšķirtspēju.

Jauniem klientiem mums patīk sarīkot vismaz vienu vai divas video sesijas, lai pārliecinātos, ka viņi zina par visām mūsu funkcijām, lai viņi varētu izmantot visas PractiTest iespējas un gūt maksimālu labumu no savas testēšanas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector