Netsons padara katru biznesu konkurētspējīgu mainīgajā IT tirgū

“Mēs patiešām rūpējamies par klientiem. Mūsu Vīzija un Misija – mūsu labākas vietas attēls – tīmeklis ir telpa, kurā visiem jābūt klāt un pienācīgi pārstāvētiem. Mēs esam palīdzējuši vairāk nekā 90 000 vietņu un vairāk nekā 250 000 domēnu pārvarēt viņu tiešsaistes klātbūtnes problēmas. Mūsu augstas kvalitātes klientu apkalpošanā tiek pievērsta uzmanība zīmola reputācijai un sava uzņēmuma pareizai attēlošanai tīmeklī. ” – Domenico De Monte, Netsons izpilddirektors


Par Netsons
Netsons
2005. gadā dibināja Domenico De Monte, lai tā būtu kopiena, kas atbalsta tīmekli kā bezmaksas un reprezentatīvu telpu ikvienam. Tie nodrošina mitināšanas un mākoņdatošanas risinājumus, VPS, serverus un domēnus, kā arī, attīstot augstas veiktspējas risinājumus un kvalitātes sistēmas atbalstu, un to mērķis ir pilnībā apmierināt katra klienta vajadzības. Viņu galvenā mītne atrodas Peskara, bet viņu datu centrs – Milānā.

Kādi ir jūsu hostinga plāni?

Mēs piedāvājam:

Tīmekļa plānu mitināšana Web mitināšana ir ideāls pakalpojums, lai sāktu darbu tīmeklī. To var izmantot, lai izveidotu personīgu vietni, uzņēmuma vietni, nelielu e-komerciju, emuāru vai pat savas tīmekļa aģentūras izveidošanai. Plašs lētu hostinga plānu klāsts ļauj klientiem sākt ar biznesu, sekojot līdzi savam makam un nezaudējot profesionalitāti. Datu bāzes SSD disku ātrums RAID10 samazina laika piekļuvi krātuvei, optimizējot datu lasīšanas un rakstīšanas kapacitāti.

SSD plānu mitināšana SSD mitināšana tiek mitināta infrastruktūrā, kuras pamatā ir SSD diska tehnoloģija. Šī infrastruktūra ļauj vietnes rīcībā lielāku ātrumu, lielāku jaudu un lielāku veiktspēju. Ir arī dažas pamata iespējas, piemēram, CDN, Ultra kešatmiņa un PageSpeed, kas vēl vairāk palielina veiktspēju, kas padara SSD mitināšanu par visprogresīvāko pakalpojumu. Mēs piedāvājam unikālu un īpašu palīdzību, nodrošinot SSD mitināšanas klientiem vislabāko iespējamo pakalpojumu.

Mākoņu mitināšanas plāni Mākonis Hostings nodrošina vietnes ar visaugstākajām cenām, atbalstot ātru, mērogojamu un uzticamu lielu interneta trafiku. Šis pakalpojums ir risinājums visām problēmām, kas saistītas ar servera aparatūras resursiem, un garantē vietnes pastāvīgumu tiešsaistē un mērogojamu un lieku resursu sēriju, kas optimizēta e-komercijai un darbībām tiešsaistē. Mākonis nozīmē virtualizāciju un pārvēršas par vietnes datu, patēriņa un trafika priekšrocību.

Vai jūsu mitināšanas plānos ir iekļauts SSL??

SSL sertifikāts Let’s Encrypt ir bezmaksas un iekļauts mitināšanas plānos un pārvaldītos risinājumos, piemēram, pārvaldītajā mākoņa VPS un pārvaldītajā serverī.

SSL sertifikātus (kā DV, DVW, OV, EV) var instalēt visiem jaunajiem pakalpojumiem mūsu vietnē: Web mitināšana, SSD hostings, Mākonis mitināšana, VPS Cloud, Cloud serveris un Dedicated Server. Klientiem, kuriem ir vecāks SSL pakalpojums, kas nav minēts mūsu vietnē, ieteicams sazināties ar mūsu komandu, lai pārbaudītu saderību.

Kas ir bezmaksas tīmekļa lietotņu mitināšana?

Bezmaksas hostings ir mūsu pirmais pakalpojums, mūsu pirmā apņemšanās. Gadu gaitā mēs nekad neesam pārstājuši ticēt tam, kas mēs esam un ko darām. Šī iemesla dēļ jau pašā sākumā mēs piedāvājam bezmaksas mitināšanas pakalpojumu ar pašinstalējošu programmatūru tīmekļa lietojumprogrammām.

Mūsu mērķis ir ļaut ikvienam izveidot savu personīgo vietni un testēt, lietot un uzzināt par dažādajām un izplatītākajām tīmekļa lietojumprogrammām tīklā. Mūsu bezmaksas tīmekļa lietotņu mitināšanas rīks var palīdzēt uzlabot jūsu digitālās prasmes un zināšanas par tīmekļa piedāvātajām iespējām. Varat izmantot šo tīmekļa vietu, lai izmēģinātu Netsons pakalpojumus, veiktu dažāda veida testus vai izveidotu personīgu vietni, kas apstrādā minimālu trafiku.

Vai ir pieejamas e-komercijas iespējas??

Mums ir vairāki ieteiktie e-komercijas risinājumi, piemēram, Magento un Prestashop. Mūsu vispiemērotākie e-komercijas pakalpojumi ir mākoņa mitināšana tiem, kas vēlas mitināšanu vai mākoņa VPS pārvaldītu un servera pārvaldītu risinājumu tiem, kas vēlas speciālu risinājumu.

Vai lietotāji var uzraudzīt resursus, kurus viņu vietnes izmanto?

Jā, lietotāji jebkurā laikā vadības panelī var uzraudzīt savus resursus, piemēram, vCPU, vRAM, I / O izmantošanu, inode, pieejamo diska vietu..

Kā jūs varat garantēt 99,9% uptime?

Mēs uzraugām visus mūsu pakalpojumus, gan iekšēji, gan ārēji H24, ik pēc 60 sekundēm, lai parādītu mūsu klientiem uzticamību, caurspīdīgumu un taisnīgumu. Mūsu tīkli ir optiskās šķiedras un lieki, lai piedāvātu augstāko kvalitāti.

Vai ir pieejami dublēšanas un atkopšanas pakalpojumi??

Mūsu pakalpojumi ietver dublējuma un atkopšanas sistēmas, izmantojot atbilstošo vadības paneli. Dublējums tiek veikts katru dienu ar mitināšanas pakalpojumu nodrošināšanu 31 dienu laikā. Ir iespējams atjaunot failus, datu bāzes un e-pastu.

VPS mākoņos un pārvaldītos serveros ir pieejama dublējumkopija, un failus, datu bāzes un e-pastu var atjaunot..

Nepārvaldītiem VPS mākoņiem pēc noklusējuma ir divi rezerves attēli.

Kā darbojas jūsu Netsons SEO rīks?

Netsons SEO rīks ātri un viegli indeksē jūsu vietni meklētājprogrammās, palielina redzamību tiešsaistē un sasniedz vairāk klientu, pastāvīgi palielinot klātbūtni tiešsaistē. SEO nekad nav bijis tik vienkāršs – iegūstiet profesionālus rezultātus, pat ja neesat eksperts, pateicoties ceļvežiem un video ceļvežiem itāļu valodā un personalizētu uzdevumu piešķiršanai, kas detalizēti izskaidrots.

Ar Netsons SEO jūs saņemat:

 • Detalizēta SEO analīze, lai izprastu visas iespējamās darbības jomas, kurās jāiejaucas
 • Tīmekļa vietnes pārbaude tiešsaistē, lai pastāvīgi novērtētu vietnes stāvokli un saprastu, kuri SEO aspekti ir jāuzrauga
 • Vietējais SEO, lai iegūtu dabisku redzamību ierobežotas intereses ģeogrāfiskajā apgabalā
 • Automātiska vadošo tīmekļa portālu sinhronizācija, lai ietaupītu laiku un būtu efektīvāka
 • Vaicājumu izsekošana un meklēšanas atslēgvārdi
 • Iekļautā populārā CMS atbalsts (WordPress, Joomla, Prestashop, Magento)

Kā jūsu serveri tiek aizsargāti pret hakeriem un citiem kiberdraudiem?

Tā kā mums rūp klienti, drošība mums ir kritiska, tāpēc mēs esam pieņēmuši virkni pasākumu, lai aizsargātu savus serverus.

Mūsu mitināšanai ir jaudīga pret ļaunprātīgu programmatūru un pretvīrusu sistēma Imunify, lai vienkāršotu jebkura jūsu vietnē esoša ļaunprātīga koda atklāšanu, analīzi un pārvaldību. Imunify automātiski atrod ļaunprātīgas programmatūras klātbūtni un, ja tāda ir, tieši ievieto karantīnā ļaunprātīgus failus, reālā laikā aizsargājot jūsu vietni un tiešsaistes reputāciju..

2019. gadā mēs pievienojām vēl lielāku drošību mūsu mitināšanai – uzlabotajai Imunify360 Pro aktīvajai aizsardzībai. Šī uzlabotā versija:

 • pārtver visas darbības reāllaikā, analizējot PHP skriptu izturēšanos un novēršot iespējamu ļaunprātīgu kodu izpildi;
 • ar uzlabotas ugunsmūra palīdzību iejaucas vairākos pakalpojumos, lai pārvaldītu ienākošo trafiku un draudus;
 • izmantojiet Google drošas pārlūkošanas tehnoloģiju reputācijas kontrolei, nodrošinot tiešsaistes reputāciju.

Atšķirībā no parastajiem ļaundabīgo programmu skeneriem, kas konsekventi skenē un pārraksta failus, vienlaikus negatīvi ietekmējot I / O, Imunify Proactive Defense darbībai ir tikai minimāla ietekme..

Kāda veida atbalsts ir pieejams jūsu lietotājiem?

Mēs saviem klientiem palīdzam visās tehniskajās, administratīvajās, komerciālajās vajadzībās, kā arī domēnu un serveru pārvaldībā. Klientu atbalsts ir pieejams, atverot biļeti no Netsons klientu zonas, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu mūsu vietnē www.netsons.com, pa e-pastu uz e-pasta adresi [email protected], pa tālruni (+39) 085 4510052 un caur mūsu sociālie profili Facebook, Instagram, LinkedIn un Twitter.

Mūsu sistēmas tiek uzraudzītas 24 stundas dienā ik pēc 60 sekundēm, un visi pakalpojumi saņem proaktīvu palīdzību: anomāliju gadījumā mūsu darbinieki nekavējoties rīkosies, lai problēmu atrisinātu..

Mēs piedāvājam trīs palīdzības paketes Cloud VPS un Server risinājumiem:

 • Pamata palīdzība pa e-pastu, tērzēšanu, biļeti un tālruni, tas ir iekļauts tiem, kas vēlas būt autonomi, bet joprojām vēlas pamataprīkojumu attiecībā uz aparatūru un savienojamību.
 • Biznesa palīdzība ir domāts tiem, kas joprojām vēlas saglabāt ekskluzīvas piekļuves savai mašīnai autonomiju, bet vēlas, lai mūsu tehniķi saņemtu sistēmas atbalstu, lai optimizētu savus pakalpojumus, konfigurētu ugunsmūri un kuriem ir plānota mūsu sistēmu inženieru palīdzība.
 • Pārvaldītā palīdzība ir tas, kad mēs pilnībā rūpējamies par serveri, tāpēc šiem klientiem ir jārūpējas tikai par savu biznesu. Šāda veida palīdzība tiek sniegta virknei iekļauto licenču, piemēram, cPanel, dublējumkopijas, pretvīrusu un pret ļaunprātīgu programmatūru Imunify360 un Cloud Linux. Pastāvīga un proaktīva uzraudzība nodrošina, ka nebūs nekādu sistēmisku problēmu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector