MobileMoxie risina unikālās SEO problēmas mobilajām vietnēm

Kaut arī SEO speciālisti koncentrējas uz vietnes meklēšanas ranga paaugstināšanu, maz uzmanības tiek pievērsts faktoriem, kas ietekmē šīs pašas vietnes rangu mobilajās ierīcēs. Mazāki ekrāni, lēnāki tīkli, periodiska savienojamība un lietotāja atrašanās vieta ir tikai daži no unikālajiem faktoriem, kas jāņem vērā, veidojot SEO mobilajām vietnēm un pārliecinoties, ka tie var konkurēt ar ikdienas dzīvi cilvēkiem, atrodoties ceļā.. MobileMoxie izpilddirektore Sindija Krūma, mērķis ir pārliecināties, ka nekas netiek palaists garām.


Šī intervija sākotnēji tika publicēta 2018. gada 17. decembrī.

Lūdzu, pastāstiet man mazliet par savu pieredzi pirms MobileMoxie dibināšanas.

Pirms uzsācu MobileMoxie, es izstrādāju un izveidoju vienkāršas vietnes un strādāju par SEO nelielā aģentūrā Denverā.

Kā jūs gājāt no vienkāršu vietņu izstrādes līdz tehniskākam interneta aizmugurē?

Vietnes, kuras es izveidoju, bija pamata HTML un JavaScript. Sākumā man daži cilvēki palīdzēja un mācīja, bet tad es uzņēmos iniciatīvu lasīt un pētīt, līdz es sapratu uzgriežņus un skrūves tam, kā tīmeklis darbojas un kā visas lietas sader. Liela daļa no tā, ko mēs darām kā SEO, ir koncentrēšanās uz tehniskām niansēm, kas vietnēm ļauj darboties labāk un efektīvāk. Daudzi no izstrādātājiem, ar kuriem mēs sadarbojamies, mūs tiešām aizrauj ar vietnes sarežģītību un prasībām, ka viņi ir tik ļoti saviļņoti, lai lieta darbotos! Bet viņi aizmirst, ka, lai nodrošinātu augstu klasifikāciju, vietnei jābūt arī ātrai un pārmeklējamai – un stratēģija šo mērķu sasniegšanai daudz mainās. Mēs viņiem palīdzam sekot kodēšanas problēmu smalkākiem punktiem, kas var negatīvi ietekmēt viņu meklēšanas rangu.

Kāpēc jūs izveidojāt MobileMoxie, un kādām vajadzībām tas tiek piepildīts??

Mobilā SEO nozīme kļuva arvien pieaugoša, un tomēr nebija neviena, kas palīdzētu uzņēmumiem sasniegt panākumus mobilajā SEO. Likās, ka visi koncentrējas uz galddatoru SEO, kas ir atšķirīgs vairāku iemeslu dēļ, tāpēc es nolēmu pievērsties šai vajadzībai.

Šodien mēs patiesībā atzīmējam mūsu 10 gadu jubileju, un mēs ar to patiesi lepojamies!

Kādi ir vietņu unikālie mārketinga izaicinājumi, skatoties mobilajās ierīcēs, nevis galddatoros?

Mazāki ekrāni, lēnāki tīkli, pārtraukta savienojamība – tas viss nozīmē, ka vietnēm ir jāstrādā smagāk, lai tās ielādētu ātrāk, un efektīvāk jāpaziņo par ziņojumu, vienlaikus samazinot lietotāju mijiedarbību. Mobilām vietnēm jāspēj konkurēt ar ikdienas dzīvi, jo cilvēki ir ceļā.

Raugoties no Google viedokļa, viņi meklē dažādas lietas kodā, lai norādītu, vai vietne būtu labs mobilās vietnes reljefs, un šīs lietas ietekmēs arī vietnes klasifikāciju.

Vai MobileMoxie rīki ir paredzēti tīmekļa profesionāļiem vai individuālam vietnes īpašniekam?

Mums ir vairākas dažādas paketes, kas piemērotas aģentūru vajadzībām, kuras apstrādā daudz klientu ar mobilo SEO, kā arī iekšējām SEO komandām, ārējiem SEO konsultantiem un neatkarīgiem SEO konsultantiem..

Mums ir arī API, kas ļauj mūsu rīkus integrēt un strādāt citās sistēmās, piemēram, patentētos informācijas paneļos un CMS sistēmās.

Parunāsim par MobileMoxie rīkiem. Kāds ir SERP tests??

SERP tests ļauj mobilajā tālrunī pārbaudīt jebkuru atslēgvārdu jebkurā valodā, it kā jūs stāvat jebkur citur pasaulē. Viena no lielākajām atšķirībām mobilajā SEO ir atrašanās vietas nozīme un tas, kā lietotāja atrašanās vieta var mainīt to, kuras vietnes ranžē un kuras vietnes nav.

Tā kā Google ļoti cenšas lokalizēt meklēšanas rezultātus mobilajās ierīcēs, daudzu esošo SEO rīku problēma ir tā, ka tie neuzrāda lokalizētus rezultātus, tie parāda rezultātus, pamatojoties uz to, kur viņiem ir IP adrese. Tātad, ja jūs izmantojat šos rīkus, jūs varētu domāt, ka esat ierindots noteiktā pozīcijā, taču tas tiešām var nedaudz mainīties atkarībā no lietotāja atrašanās vietas, meklējot.

Mūsu rīka priekšrocība ir tāda, ka tas var izpildīt jūsu testu, piemēram, it kā jūs stāvat noteiktā adresē Tokijā un vēlaties meklēt picu vai tajā adresē Tokijā un gribētu meklēt picu japāņu valodā. No daudziem mūsu atbalstītajiem tālruņiem vienlaikus var izvēlēties ne vairāk kā divus tālruņus un redzēt, kā šie meklēšanas rezultāti dažādos tālruņos var pat atšķirties. Izmantojot mūsu SERP testu, jūs iegūstat tos pašus reālus tiešās meklēšanas rezultātus, kā jūs gribētu, ja stāvat turpat Tokijā.

Lai noteiktu jūsu atrašanās vietu, Google izmanto ne tikai jūsu tālruņa IP adresi, bet to atrašanās vietas signālu kombināciju, kas parasti ir vairāk saistīti ar GPS koordinātām. Pat tad, kad veicat meklēšanu galddatorā, Google no jūsu tālruņa iegūst jūsu GPS koordinātas.

Izmantojot SERP, jūs varat ne tikai pārbaudīt vienu atslēgvārdu vienlaikus vienā vietā, bet arī pārbaudīt vienu atslēgvārdu līdz simts dažādās vietās vienlaikus, augšupielādējot šīs adreses kā izklājlapu. Tātad, pieņemsim, ka jūs esat ķēde, piemēram, Macy’s vai California Pizza Kitchen, un jūs vēlaties redzēt, kā jūs vērtējat ļoti svarīga atslēgvārda meklēšanu, it kā jūs stāvētu tieši ārpus visiem saviem veikaliem. Jūs varat augšupielādēt .csv failu ar visām šīm adresēm, iestatīt testa izpildi un mēs jums nosūtīsim e-pastu, kad tas būs pabeigts. Pēc tam jūs varat redzēt, kā klasifikācija mainās no vienas vietas uz otru uz šīm simts adresēm. Mēs drīzumā nāks klajā ar pakalpojumu apgabala rīku, kas ļaus jums pārbaudīt atslēgvārda klasifikāciju noteiktā adreses rādiusā. Tātad, izmantojot savu sākuma adresi, jūs varat pārbaudīt savu klasifikāciju piecu jūdžu attālumā aplī, desmit jūdžu riņķa līnijā, piecpadsmit jūdžu riņķī pa apli, izvēloties vēlamo soli..

MOXIE SERP-TestScreenShot

Vai šos meklēšanas vaicājumus var saglabāt, lai uzņēmumi varētu izsekot, kā viņu veiktās SEO izmaiņas ir ietekmējušas viņu klasifikāciju?

Jā, visi meklējumi tiek saglabāti, un tos var atkārtot vai rediģēt. Meklējumus var iestatīt arī tā, lai tie darbotos regulāri, tāpēc, ja vēlaties veikt testu katru mēnesi, tā nav problēma.

Kā darbojas mobilās lapas pārbaude?

Mobilās lapas pārbaude ir līdzīga, izņemot to, ka tā vairāk koncentrējas uz galvenajām lapām. Tātad, pieņemsim, ka jums ir produkta galvenā lapa Amazon un jūs vēlaties precīzi zināt, kā šī galvenā lapa izskatās un darbojas vairākos dažādos tālruņos. Tāpat kā SERP, mēs varam pārbaudīt galvenās lapas vienā vai divos tālruņos vienlaikus, vienkārši ievadot URL un izvēloties tālruni (-us). Mums ir arī lielapjoma versijas, tāpēc jūs varat augšupielādēt un pārbaudīt vairākas lapas divos tālruņos vienlaikus vai vienu galveno lapu pārbaudīt visos tālruņos. Arī tie darbojas fonā, un, kad tas ir pabeigts, mēs jums nosūtām e-pastu.

MOXIE lapa-TestScreenShot

Balstoties uz šiem testa rezultātiem, vai jūsu rīki sniedz ieteikumus SEO uzlabošanai?

MobileMoxie piedāvā SEO konsultācijas, taču tas ir atsevišķs pakalpojums. Mēs piedāvājam nelielu palīdzību uzņēmumiem, lai palīdzētu viņiem izprast viņu rezultātus. Tomēr cilvēki, kas šobrīd izmanto mūsu rīkus, parasti ir ļoti pieredzējuši digitāli tirgotāji, kuri zina, ko darīt ar atklātajām problēmām.

Pēc manas pieredzes, daudzi rīki, kas ģenerē automatizētus ieteikumus, nav īpaši labi vai ne vienmēr tiek lietoti vispār, tāpēc šāda veida darbība ir bīstama. Tomēr mēs strādājam pie automatizētu ieteikumu ģenerēšanas tādiem universāliem jautājumiem kā lapas ātrums, lapas veidošanas uzgriežņi un skrūves un tas, vai Google var viegli pārmeklēt un izprast lapu.

Vai testa rezultāti tiek saglabāti, lai lietotāji varētu pārskatīt, kā laika gaitā viņu vērtējums ir uzlabojies?

Jā, absolūti. Turklāt vienreizējais tests nav statisks, bet tam ir tieša klikšķu rezultāti, tāpēc tas ir lieliski piemērots reklāmguvumu piltuves vai reklāmguvuma ceļa pārbaudei noteiktā mobilajā lapā vairākos dažādos tālruņos. Atkal izmantosim galvenās lapas piemēru Amazon. Pieņemsim, ka analītika pēkšņi parāda, ka konkrēta tālruņa, teiksim, Pixel One, lietotājiem ir grūtības ar konvertēšanu vai viņu reklāmguvumu līmenis tikko ir samazinājies. Lai noskaidrotu, kas varētu noiet greizi, izmantojot Pixel One, atlasiet šo modeli no mūsu tālruņu datu bāzes, ievadiet galvenās lapas URL un varat noklikšķināt uz tiešraide līdz konversijai.

Kāda ir jūsu starptautiskā App Store optimizācija?

Mēs arī specializējamies uz tā saucamo ASO vai App Store optimizāciju. Uzņēmumi, kas veido lietotnes, dažreiz aizmirst, ka šīm lietotnēm ir jābūt ļoti labām, gan meklējot Google pārlūkā, gan meklējot lietotņu veikalos. Mūsu rīks izseko noteiktu lietotņu un atslēgvārdu klasifikāciju visos dažādos lietotņu veikalos, ļaujot laika gaitā skatīt un izsekot sava ranga noteiktajam atslēgvārdam. Turklāt, ja esat starptautisks uzņēmums, lietotnes klasifikācija var mainīties. Piemēram, pieņemsim, ka esat izstrādājis bērnu spēļu lietotni. ASV šī lietotņu klasifikācija varētu būt neticami konkurētspējīga, tāpēc jūs varētu ierindoties ASV 200 pozīcijā. Tomēr citā valstī, teiksim, Zviedrijā, ja ir mazāk cilvēku, kas izstrādā bērnu lietotnes zviedru valodā, to ir daudz vieglāk novērtēt, un jūs, iespējams, atrodieties 20. pozīcijā vai pat 5. pozīcijā Zviedrijas lietotņu veikalā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector