Labākās Node.js mitināšanas platformas

Izmantojot Node.js sava tīmekļa projekta izstrādei, nekad nav bijis tik viegli, bet vai atrast tam vispiemērotākās mājas? Ne tik daudz. Kaut arī daudzie cerīgie Node.js hostinga pakalpojumi sola jums pasaulei, ļoti nedaudzi no tiem patiesībā spēs atbalstīt jūsu īpašās vajadzības. Ļaujiet man palīdzēt to visu sakārtot.


Mums jāpārliecinās, ka jūs nepareizi nenovērtējat saimnieka sniegumu vai aizmirstat ņemt vērā tādas problēmas kā mērķauditorijas atrašanās vieta. Ir arī svarīgi saprast kompetences līmeni, kas nepieciešams katra pakalpojuma izmantošanai.

Ja tas šķiet pārāk daudz, lai ņemtu vērā, neuztraucieties – es jau pārbaudīju dažādus pieejamos pakalpojumus, lai atrastu jums labākos. Zinot, ka jūs, iespējams, nevēlaties salauzt cūciņu banku, Es koncentrējos uz tiem, kas nodrošina veselīgu kvalitātes sajaukumu un pieejamība. Dažiem no viņiem pat ir bezmaksas plāni, un es padziļināti izskaidrošu viņu īpašos lietošanas gadījumus. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kurš Node.js mitināšanas pakalpojums ir piemērots tev.

Mūsu labākie piedāvājumi par labākajām Node.js mitināšanas platformām

Starpniekserveris – Lēti un nepārvaldīti, mitināti ASV serveros. Diezgan pliki kauli, ja vien jūs nepievienojat maksas jauninājumus.

InMotion hostings – Jaudīgs pārvaldīts ASV hostings, kas par jums parūpēsies gandrīz par visu.

A2 mitināšana – nodrošina unikālu plānu, kas optimizēts speciāli vietnei Node.js. Tikpat ērti lietojams kā WordPress dalītais hostings.

Resursu vēji – Liela VPS (virtuālā privātā servera) plānu daudzveidība, ļaujot sākt mazus un pievienot vairāk enerģijas vai funkcijas, atrodoties ceļā.

Liquid Web – Augstas veiktspējas VPS mašīnas, kas aprīkotas ar daudzām papildu funkcijām, ieskaitot CDN (satura piegādes tīkls).

Amazon tīmekļa pakalpojumi (AWS) – Amazon premier mākonis pakalpojums, kas ļauj maksāt par resursiem pēc pieprasījuma un pat ir pieejams bezmaksas līmenis.

Heroku – Lieliska mākoņu platforma Node.js izstrādei atsevišķi vai kopā ar grupu. Pieejams bezmaksas plāns.

Ko mēs meklējam labākajās Node.js mitināšanas platformās

Kā jau teicu iepriekš, ar apgalvojumu par Node.js mitināšanas nodrošināšanu nepietiek. Esmu pārliecinājies, ka visas šī saraksta platformas nodrošina:

 • Uzlaboti mitināšanas risinājumi – Visi šie resursdatori nodrošina pilnībā pielāgojamus mitināšanas risinājumus, tostarp VPS, mākoņa gadījumus un speciālus serverus.
 • Pilna piekļuve saknei – Node.js projektiem ir ļoti atšķirīgas vajadzības nekā WordPress vietnei. Lai konfigurētu serveri tā, lai tas atbalstītu Node.js, ir nepieciešamas pilnīgas lietotāja atļaujas vai tā sauktā “root pieeja”..
 • Mērogojamība – Sāciet mazs, augiet liels. Tā vietā, lai ieguldītu monstru servera iestatīšanā no sākuma, palieliniet un pievienojiet resursus, palielinoties auditorijai.
 • Atbalsts un dokumentācija – Node.js ir daudz vienkāršāks nekā montāžas mašīnas koda rakstīšana, taču joprojām ir daudz vietu, kur jūs varat noiet greizi. Ar zinošu atbalsta aģentu un lielisku dokumentāciju tas vienkārši nenotiks.
 • Pieejamas cenas – Man patīk ideja maksāt mazāk par vairāk. Šiem puišiem galvenā loma ir godīgai cenu noteikšanai, un tajā nav iesaistīts neviens smieklīgs bizness. Daži no tiem pat nodrošina bezmaksas Node.js mitināšanu, ar kuru spēlēties. Mēs nonāksim pie viņiem.

Vai esat gatavs tikties ar mūsu čempioniem? Te nu mēs esam.

1. InterServer – labākā izvēle lētiem nepārvaldītiem pakalpojumiem

7 labākās Node.js mitināšanas platformas - bezmaksas un lētas [2020 UPDATE]

InterServer ir vēl viens amerikāņu uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus augstas veiktspējas VPS risinājumi kas var pilnībā atbalstīt Node.js. Pamatpakalpojumi netiek pārvaldīti, kas nozīmē, ka jūs pats būsit atbildīgs par servera iestatīšanu, taču ir daudz dokumentācijas, kas varētu palīdzēt.

Ja jūs galu galā meklējat jaudīgākas servera opcijas (četrus vai vairāk serdeņus), jūs saņemsit pilnu piekļuvi pārvaldītajam pakalpojumam. InterServer pārvaldīs arī visus jūsu iegādātos papildu pakalpojumus, piemēram, servera mitināšanas pārvaldības paneli.

Par pilnīgi jaunu projektu, es domāju, es domāju InterServer pamata VPS ir viena no lētākajām pieejamajām iespējām. Ja jums kādreiz ir nepieciešams vairāk enerģijas, varat viegli pievienot vairāk serdeņu.

 • Webuzo vadības panelis – Panelis ir iekļauts visos VPS plānos, un jūs varat to izmantot, lai ātri iegūtu Node.js projektu. Tas ir pat vienkāršāk, nekā sekot komandrindas ceļvežiem.
 • 16 VPS iestatījumi – Pamata iestatīšana nāk ar vienu CPU kodolu, vismodernākais – ar 16 kodoliem. Neatkarīgi no tā, cik smagas ir jūsu projekta prasības, ar to var tikt galā iestatījumi.
 • Četri ASV datu centri – Trīs Sekačū, NJ, un viens Losandželosā, Kalifornijā. Izvēlieties vēlamo opciju vai pat vairākas, ja vēlaties palielināt dublēšanu.
 • Pieejami jauninājumi – Pievienojiet vēl IP adreses, jūsu izvēlētu pārvaldības paneli vai dublējumkopijas no mākoņa.

2. InMotion hostings – jaudīgs pārvaldīts hostings ASV auditorijai

7 labākās Node.js mitināšanas platformas - bezmaksas un lētas [2020 UPDATE]

InMotion hostings ir populāra izvēle dalīta mitināšana un WordPress projekti, bet uzņēmums arī veic lielisku darbu, nodrošinot kvalitatīvus VPS pakalpojumus. Tiek piedāvāti gan pārvaldīti, gan nepārvaldīti plāni, taču neliela cenu atšķirība neattaisno izvēli bez pārvaldīšanas.

Ir pieejami trīs iestatījumi ar dažādu RAM daudzumu, atmiņas vietu un joslas platumu. Jūs varat izvēlēties starp diviem Amerikas datu centriem – vienu Losandželosā, Kalifornijā un otru Vašingtonā, D.C., lai apkalpotu auditoriju pēc iespējas tuvāk.

InMotion atbalsta aģenti ir visi īsti profesionāļi (nevis ārpakalpojumi vai lasīšana no skriptiem) un parūpēsimies par servera instalēšanu, OS (operētājsistēmas) konfigurēšanu, drošības pievienošanu un visa atjaunināšanu.

 • Atslēgti CPU kodoli – InMotion infrastruktūra neierobežo jūs ar noteiktu kodolu skaitu, un tā rezultātā jūsu Node.js projektam būs elastīga pieeja CPU jaudai..
 • Palaist palīgu – ārkārtīgi vērtīga īpašība. Pēc VPS iegādes divu stundu laikā jūsu rīcībā būs InMotion sistēmas administratori. Izmantojiet tos, lai norādītu, ka veidojat Node.js projektu, un viņi konfigurēs kaudzīti tieši jūsu vajadzībām. InMotion novērtē ļoti augstu par savu lietotāju atbalstu, tostarp mūsu ekspertu pārskats.
 • Ieplānotie momentuzņēmumi – Iebūvētā momentuzņēmuma funkcija var saglabāt jūsu servera kopijas, tāpēc, ja pēc izmaiņu veikšanas kādreiz vēlaties atgriezties, izmantojiet tikai viena klikšķa atjaunošanas iespēju..
 • Izsekot resursu izmantošanu – Ir zināms, ka Node.js dažreiz ir izsalcis, tāpēc InMotion informācijas panelis ir tik noderīgs. Izmantojiet to, lai uzraudzītu tapas un optimizētu savu kodu, lai tas būtu efektīvāks.

3. A2 mitināšana – vienīgais plāns, kas īpaši optimizēts vietnei Node.js

7 labākās Node.js mitināšanas platformas - bezmaksas un lētas [2020 UPDATE]

Jūs to varbūt neredzat galvenajā lapā, bet A2 Hostings piedāvā īpašs plāns Node.js projektiem (ja nevarat to atrast, vienkārši jautājiet atbalstam). Šis plāns faktiski nedarbojas ar VPS, bet gan uz dalīta mitināšanas serveri, kas ir īpaši optimizēts vietnei Node.js.

Tā rezultātā ar cPanel varat baudīt viena klikšķa Node.js instalāciju, kas ir ļoti līdzīga populārajai viena klikšķa WordPress instalācijai. Resursi, piemēram, krātuve un joslas platums, ir neierobežoti – tiek godīgi izmantoti.

Šis plāns nav tik jaudīgs kā pilna VPS iestatīšana, kas padara to piemērotāku maza mēroga projektiem un eksperimentiem. To var palielināt ar Turbo jaunināšanu, bet, ja jums ir nepieciešams vairāk enerģijas, jūs vienmēr varat jaunināt uz VPS plāniem.

 • Instalēšana ar vienu klikšķi Node.js – reta iespēja, kuru nodrošina gandrīz tikai A2. Tas ir vienkāršākais veids, kā es zinu, lai iegūtu Node.js projektu, bet lielākiem projektiem ar to nepietiks.
 • Turbo jauninājums – Ja Node.js pamata plāns nav pietiekami jaudīgs, Turbo nodrošinās labāku veiktspēju, nepieprasot jums pārvaldīt VPS. Turbo serveriem ir mazāk lietotāju un vairāk resursu, kas, pēc A2 domām, var izraisīt ātruma palielināšanos 20 reizes.
 • Jebkura naudas atdošanas garantija – A2 ir diezgan patīkama attiecībā uz naudas atdošanas garantiju, nodrošinot pilnu atmaksu pirmo 30 dienu laikā un proporcionālu atmaksu, ja izvēlaties atcelt jebkurā laikā pēc.
 • Drošības elementi – Node.js projektam joprojām ir nepieciešama aizsardzība. Optimizētajā Node.js plānā ir iekļautas lieliskas drošības funkcijas, piemēram, DDoS (izplatīta pakalpojumu atteikuma) aizsardzība, dubultais ugunsmūris, brutālu spēku aizsardzība un daudz kas cits, par kuriem jūs varat izlasīt mūsu padziļināts pārskats.

4. Resursu vēji – lēti un ļoti pielāgojami VPS risinājumi

7 labākās Node.js mitināšanas platformas - bezmaksas un lētas [2020 UPDATE]

Pateicoties tā jaukajai VPS plānu daudzveidība, Hostwinds var padarīt jūsu mājas Node.js lielisku. Uzņēmums nodrošina gan pārvaldītus, gan nepārvaldītus VPS pakalpojumus, kā arī speciālus serverus un maksas stundas stundu mākoņa gadījumus. Mēneša plāni ir tāda pati cena kā 24 vai 36 mēnešu plāni, kuru es ļoti novērtēju.

Pārvaldītais pakalpojums var palīdzēt noņemt daļu no darba slodzes un atbildības, taču jūs joprojām būsit atbildīgs par Node.js konfigurēšanu un savas attīstības vides sakārtošanu. Lai viss būtu jauki un lēti, mans ieteikums ir izvēlēties nepārvaldītu.

Pats resursdators un internets kopumā nodrošina pietiekami daudz dokumentācijas, lai jūs varētu to noņemt. Rezultātā, jūs varēsit iegūt vienkāršu serveri, kurā mitināt savu Node.js projektu tikai par dažiem dolāriem mēnesī. Ja rodas vajadzība, jūs vienmēr varat jaunināt (varat cenu sadalījumu skatiet šeit).

 • Pareizs iestatījums jūsu vajadzībām – Šeit nav neviena piemērota risinājuma. Izvēlieties jebko starp viena CPU servera VPS plānu un 16 kodolu mašīnām. Visi ir pieejami katrā no trim uzņēmuma datu centriem ASV un Amsterdamā.
 • Momentuzņēmumi – Ja tas ir apmaksāts papildinājums ar nosaukumu “Mākonis dublējumkopijas”, jūs iegūsit atsevišķu serveri, lai dublētu visu iestatīšanu, ar vieglas atjaunošanas iespēju..
 • Uzņēmējdarbības ugunsmūris – Hostwinds ugunsmūra pakalpojums darbojas starp jūsu VPS mašīnu un internetu un jau ir konfigurēts, lai aizsargātu jūsu projektu. Jums nevajadzēs pats iestatīt ugunsmūri, taču varat rediģēt ugunsmūra profilu un izveidot īpašas kārtulas.
 • Iespēja pielāgotiem attēliem – Hostwinds savos VPS risinājumos atbalsta pielāgotos attēlus, tāpēc jūs varat augšupielādēt jebkuru Linux OS izplatīšanu un citas īpašas prasības.

5. Šķidrais tīmeklis – nav pietiekams, taču cena ir augstāka

7 labākās Node.js mitināšanas platformas - bezmaksas un lētas [2020 UPDATE]

Lai arī no pirmā acu uzmetiena Liquid Web varētu šķist nevis lētākais Node.js resursdators, tas, iespējams, nonāks kā viens – atkarībā no jūsu vajadzībām.

Ja plānojat apkalpot starptautisku auditoriju, pieprasiet CDN un cenšaties palielināt ātrumu, veiktspēju un drošību, vairums citu pakalpojumu maksās tāpat kā Liquid Web, ja ne vairāk.

Visi uzņēmuma VPS plāni pilnībā atbalsta Node.js un ietver pilnībā pārvaldītus pakalpojumus. Jūs varat izvēlēties rīkoties pats, taču draudzīgais atbalsta personāls palīdzēs jums ar OS instalēšanu, drošības iestatīšanu un pastāvīgiem atjauninājumiem.

 • Visaugstākās veiktspējas serveri – Pēc neatkarīgas testēšanas firmas Cloud Spectator domām, Liquid Web pārvalda lielāko tirgus daļu, apsteidzot smagos tirgus dalībniekus, piemēram, AWS (kuru es mazliet iepazīstināšu) un DigitalOcean.
 • Mākoņa aizdegšanās CDN – Iekļauts visos Liquid Web VPS plānos. Cloudflare globālā ieviešana nozīmē, ka mazāk laika jāuztraucas par optimizāciju un datu centra atrašanās vietu, kā arī vairāk laika sava projekta izstrādei. Liquid Web ir daudz citu pasūtījuma veidotas funkcijas ka arī jūs varētu interesēt.
 • Drošības elementi – Izmantojot ugunsmūri, Server Secure drošības komplektu un iebūvētu aizsardzību pret DDoS uzbrukumiem, jūsu projekts būs daudz labāk aprīkots, lai cīnītos pret daudzajiem ļaunumiem, kas slēpjas internetā.
 • Elastīgas jaunināšanas iespējas – Liquid Web nodrošina funkciju “Ātra un pilnīga izmēru maiņa”, kas ļauj vai nu uz laiku palielināt resursus, lai pielāgotos pēkšņiem lietošanas rādītājiem, vai arī pastāvīgi atjaunināt VPS.

Vai esat gatavs izaicinājumam? Kāpēc neizmēģināt tā vietā mākoņu platformu

Labi, vārds, pirms mēs virzāmies tālāk. Pēdējie divi mūsu labāko Node.js saimnieku saraksta dalībnieki ir nedaudz atšķirīgi. Tās ir mākoņa platformas, nevis klasiskas tīmekļa mitinātājas, un, ja vēlaties, lai mācītos, tās var lieliski piemērot jūsu Node.js projektam. Tās var darboties arī kā bezmaksas Node.js resursdatori!

6. AWS – uzlabota hostinga iespēja profesionāļiem

7 labākās Node.js mitināšanas platformas - bezmaksas un lētas [2020 UPDATE]

AWS, saīsinājums no Amazon Web Services (yep, Amazon), ir mākoņu platforma, tāpat kā daži citi. Lai to izmantotu savam Node.js projektam, jums būs jānodrošina resursi, kas nepieciešami jūsu projektam.

Ir pieejamas dažas iespējas. Jūs varat izvēlēties gadījumu ar noteiktiem resursiem un samaksāt pēc pieprasījuma par stundas cenu. Lai īslaicīgi palielinātu veiktspēju, var pievienot vairāk resursu, bet varat arī rezervētos resursus (līdzīgi kā VPS) vai fizisko serveri..

Node.js var instalēt visiem šiem, bet Amazon nav īsti praktiska atbalsta. Uzņēmums pārliecināsies, vai jūsu pieprasītie resursi ir nodrošināti un pieejami, bet viss pārējais ir atkarīgs no jums.

 • Pieejams bezmaksas līmenis – Tas ir bezmaksas Node.js mitināšana. Tā resursi ir ierobežoti un nevar darboties kā gatavs ražošanai plāns, taču tā ir piemērota vieta, kur sākt. Arī saistības nav vajadzīgas. Vienkārši reģistrējieties un pārbaudiet, vai esat izpildījis uzdevumu.
 • Plaša dokumentācija – Par visām iespējamām AWS funkcijām ir pieejamas detalizētas apmācības un rokasgrāmatas. Ja vēlaties ieguldīt laiku un mācīties, jūs varēsit maksimāli izmantot platformas sniegtās iespējas.
 • Pilnībā pielāgojami resursi – Visu nepieciešamo var uzreiz uzkrāt. Vairāk skaitļošanas jaudas, vairāk operatīvās atmiņas, vairāk atmiņas. Šis ir elastības līmenis, kuram klasiskie saimnieki vienkārši nevar piekrist, un tas ir ļoti rezultatīvs lietotāju atsauksmes.
 • Mākonis pakalpojums – Labākā Amazon mākoņa daļa ir tā, ka tā ir gandrīz visur. Vienkārši izvēlieties savu reģionu no garā globālo atrašanās vietu saraksta, un jūs atradīsities blakus mērķauditorijai. ASV, Japāna, Bahreina un citas – jūs to nosaucat.

7. Heroku – labākais jauno Node.js projektu izstrādei

7 labākās Node.js mitināšanas platformas - bezmaksas un lētas [2020 UPDATE]

Heroku ir mākoņu platforma, kas īpaši paredzēta tīmekļa izstrādātājiem, un Node.js ir viena no vislabāk atbalstītajām vidēm. Heroku ir pielicis daudz pūļu un sniedz precīzas, soli pa solim instrukcijas jauna Node.js projekta izvietošanai..

Reģistrēšanās ir bezmaksas, un ir arī bezmaksas plāns, kuru varat izmantot, lai eksperimentētu ar Node.js tik ilgi, cik vēlaties. Tas neaizvieto apmaksātu platformu, jo pēc nelielas neaktivitātes tā pāries miega režīmā, taču tā ir lieliska iespēja jūsu projekta izstrādei..

Šī ir arī viena no labākajām platformām sadarbībai Node.js projektā, jo tā visai veselai izstrādātāju grupai ļauj strādāt kopā, izmantojot to pašu pilnveidoto interfeisu.

 • Rūpējas par lielāko daļu servera instalāciju – Atšķirībā no VPS, kurā jāinstalē un jākonfigurē viss – no servera programmas līdz datu bāzēm – Heroku ir viss gatavs.
 • Mērogs pēc vajadzības – Heroku veiktspējas pamatvienība ir zināma kā dynos, un jūs varat nodrošināt tik daudz, cik jums nepieciešams. Cena tiek aprēķināta katru mēnesi atbilstoši pieprasītajam dynos daudzumam, un jūs vienmēr varat tos noņemt vai pievienot vairāk.
 • Mākoņu reģioni – Tāpat kā AWS, jūs varat izvietot (un pārvietot) savu projektu vienā no daudziem reģioniem. Nekad vairs neuztraucieties par servera atrašanās vietām.
 • Papildinājumi – Heroku nodrošina papildinājumus monitoringam, reģistrēšanai, kešatmiņas saglabāšanai un citam. Ja jums kādreiz ir vajadzīgas šīs funkcijas, tās var iegādāties un integrēt platformā.

Izvēlieties Node.js mitinātāju, ar kuru jums būs visērtāk

Visi mani iepazīstinātie Node.js mitinātāji ir lieliski, taču jums vajadzētu veltīt minūti (vai vairāk!), Lai saprastu, kurš no jums patiesībā būs vislaimīgākais.

Ja jūs meklējat cilvēku atbalstu un jums būs nepieciešama palīdzība servera iestatīšanā, mākoņa resursdatori vienkārši nav jums.

Starp klasiskajiem saimniekiem, A2 optimizētais plāns ir labs pamatprojektam, savukārt InMotion var pilnībā pielāgot jebkura lieluma vai mēroga projektus.

Ja domājat, ka varat to izdarīt pats un esat gatavs ienirt mākoņu mitināšanas dziļajos ūdeņos, Heroku ir fantastiska iespēja Node.js projektiem. Dokumentācija ir uz vietas, un jūs varat sākt bez maksas un mērogot līdz bezgalībai.

Šī tabula var jums palīdzēt lēmuma pieņemšanā:

Node.js pieejamās opcijas Serveru atrašanās vietas Pieejams bezmaksas plāns Atbalsta līmenis
Starpniekserveris VPS, Serveris ASV Servera iestatīšana un progresīvo plānu atjauninājumi
InMotion hostings VPS, Serveris ASV Pilnībā pārvaldīts atbalsts
A2 mitināšana Optimizēts koplietojamais plāns, VPS, speciālais serveris ASV, Nīderlande, Singapūra Tāds pats atbalsts kā optimizēta plāna kopīga mitināšana
Resursu vēji VPS, Serveris ASV, Nīderlande Izvēles pārvaldīts pakalpojums ietver servera iestatīšanu un drošības konfigurācijas
Liquid Web VPS, Serveris ASV, Nīderlande Pilnībā pārvaldīts atbalsts
Amazon tīmekļa pakalpojumi Mākoņu gadījumi Globālā mākoņa izvietošana Bez dokumentācijas nav nekādas palīdzības
Heroku Mākoņu gadījumi Globālā mākoņa izvietošana Bez dokumentācijas nav nekādas palīdzības
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector