Kinsta – Premium WordPress mitināšanas programma visiem, gan maziem, gan lieliem

Braiens Džeksons, TKO no Kinsta runā par viņu premium WordPress mitināšanas platformu atšķirībā no kaut kā cita nozarē. Izmantojot Google Cloud, jūs varat ātri ielādēt laikus, diennakts atbalstu no WordPress ekspertiem veterāniem un viņu komandu veikt bezmaksas migrācijas..


Kas tiek pārvaldīts WordPress mitināšana?

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir paredzēta tiem, kas vēlas koncentrēties uz viņu biznesa izaugsmi un neuztraucieties par visām servera puses problēmām kas var rasties. Par serveru konfigurēšanu, atjaunināšanu un uzturēšanu darboties un darboties ir atbildīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis lietotājs. Vairumā gadījumu pārvaldītajā mitināšanā ir arī funkcijas, kas palīdz pilnveidot jūsu darbplūsmu, katru dienu pārvaldot WordPress vietnes.

Pārvaldīta WordPress mitināšana ir tāda, it kā jūsu pašu administrators būtu pa rokai visu diennakti. 

Šeit ir aprakstītas tikai dažas lietas vairs nav jāuztraucas par:

 • Servera bloķēšana, lai aizsargātu vietnes no hakeriem.
 • Tērē laiku programmatūras pakešu un bibliotēku, piemēram, PHP un Nginx, atjaunināšanai.
 • Monitoringa rīku konfigurēšana, lai pārliecinātos, ka zināt, kad vietne samazinās.
 • Rūpējieties par dublējumiem un atrodiet labu risinājumu.
 • Pareiza kešatmiņas risinājuma izvēle.
 • Izdomājiet, kā izveidot atsevišķu inscenēšanas vidi.
 • Darbības problēmu novēršana bez jebkādas palīdzības.

Kādus pārvaldītos WordPress plānus jūs piedāvājat?

Kinsta mitina visu veidu vietnes, sākot no maziem emuāriem un beidzot ar Fortune 500 klientiem. Mūsu pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni sākas no USD 30 mēnesī (sākuma plāns) un sasniedz USD 900 mēnesī (uzņēmuma plāns). Mums ir arī pielāgoti un īpaši plāni tiem, kuriem nepieciešams vēl vairāk.

Visus mūsu mitināšanas plānus nodrošina Google Cloud Platform un tā zibens ātrais “premium līmeņa” tīkls, kā arī viņu jaudīgie C2 “Compute Optimized” serveri, kas izveidoti, lai apstrādātu ļoti prasīgas darba slodzes. Šie serveri ir uzrādījuši ātruma uzlabojumus līdz 200%!
Kinsta - Premium WordPress mitināšanas programma visiem, gan maziem, gan lieliem
Kinsta klienti var izvēlēties no vairāk nekā 20 datu centriem visā pasaulē. Mūsu automātiskā mērogošana un konteineru tehnoloģija ļauj pilnībā izolēt resursus, nodrošinot, ka jūsu bizness ir tiešsaistē satiksmes pārsprieguma laikā un drošs kā Fort Knox.

Vēl viena lieliska mūsu platformas priekšrocība ir tā, ka tā ir vienāda punktu infrastruktūra neatkarīgi no jūsu plāna. Tas padara jaunināšanu un pazemināšanu bez problēmām un nesāpīgu. Jūs varat pārslēgt plānus ar vienu klikšķi, un viss tiek aprēķināts līdz otrajam.

Vai SSL ir iekļauts jūsu plānos??

Kopš 2016. gada Kinsta piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus no Let’s Encrypt. Varat arī augšupielādēt savus trešo personu SSL sertifikātus bez papildu maksas. To visu var izdarīt ar dažiem vienkāršiem klikšķiem MyKinsta informācijas panelī.
Kinsta - Premium WordPress mitināšanas programma visiem, gan maziem, gan lieliem

Kādi e-komercijas risinājumi ir pieejami?

Kinsta varat palaist jebkuru WordPress balstītu e-komercijas risinājumu. Tomēr WooCommerce un Easy Digital Downloads līdz šim ir visplašāk izmantotie mūsu platformā.

E-komercijas veikali ir daudz prasīgāki nekā jūsu tipiskās WordPress vietnes. Tiek ņemti vērā tādi faktori kā nepieejams saturs, vienlaicīgu lietotāju skaits, sarežģīti vaicājumi un datu bāzes lielums. Bet nav jāuztraucas, ka mūsu komanda katru dienu nodarbojas ar WooCommerce vietņu optimizēšanu.
Kinsta - Premium WordPress mitināšanas programma visiem, gan maziem, gan lieliem
Šeit ir norādīti tikai daži veidi, kā mēs ejam tālāk, lai atrastu perfektu veiktspējas un funkcionalitātes līdzsvaru:

 • Ātra servera līmeņa kešatmiņa ar noteikumiem, lai nodrošinātu pareizu WooCommerce funkcionalitāti.
 • Lietotāji automātiski apiet kešatmiņu, kad tiek atklāts sīkfails “woocommerce_items_in_cart”, lai nodrošinātu vienmērīgu un sinhronizētu norēķinu procesu.
 • Pēc noklusējuma dažas WooCommerce lapas, piemēram, grozs, mans konts un izrakstīšanās, netiek saglabātas kešatmiņā.
 • Iespēja programmētiski iztīrīt atsevišķus URL, izmantojot filtru kinsta-cache / purge_list.
 • Programmatisko tīrīšanu var veikt arī, izmantojot cURL, piezvanot uz URL ar prefiksu, kuru nodrošina mūsu atbalsta inženieri.
 • Redis un Elasticsearch papildinājumi ir pieejami, lai uzlabotu kešatmiņu un meklēšanas vaicājumus lielām e-komercijas vietnēm.
 • Mēs piedāvājam jaunākās PHP versijas (PHP 7.2, 7.3 un 7.4), lai nodrošinātu ātrāku veiktspēju.

Mums ir arī viena klikšķa WooCommerce instalētājs, kas ļauj ātri un ērti atvērt jaunas ražošanas un attīstības e-komercijas vietnes..

Vai jūs piedāvājat “pieturvietu” zonu, kurā vietnes var attīstīt un pārbaudīt pirms to sākšanas?

Jā, katrai WordPress vietnei Kinsta ir pieejama bezmaksas inscenēšanas vide. Resursi, kas tiek izmantoti pieturvietās, netiek iekļauti mūsu pārskatos, lai dotu jums elastību, kas jums nepieciešama, lai pārbaudītu un attīstītu.

Varat viegli izveidot pieturvietas vidi ar vienu klikšķi, un, kad esat pabeidzis testēšanu, varat atgriezt izmaiņas savā aktīvajā vietnē. Jūs pat varat atjaunot tiešo dublējumu tieši iestudēšanai.
Kinsta - Premium WordPress mitināšanas programma visiem, gan maziem, gan lieliem

Vai ir pieejami dublēšanas un atkopšanas pakalpojumi??

Kinštatā nekas nav svarīgāks par jūsu datu saglabāšanu, glabāšanu un drošību. Tāpēc mēs piedāvājam sešu dažādu veidu dublējumus:

 • Automātiskas dublējumkopijas: Ņem ik pēc 24 stundām un glabā 14 dienas (ilgāk augstākiem plāniem).
 • Manuālās dublējumi: Jebkurā laikā izveidojiet atjaunošanas punktu.
 • Sistēmas ģenerētas rezerves kopijas: Automātiski tiek izveidots, kad veicat svarīgus uzdevumus Kinsta vidē.
 • Pilnas lejupielādējamas rezerves kopijas: Jūs varat lejupielādēt arhīva failu (.zip), kurā ir visa jūsu WordPress vietne. Arhīva failā ir jūsu vietnes faili, kā arī SQL fails, kurā ir jūsu datu bāzes saturs.
 • 6 stundu rezerves papildinājums (USD 50 mēnesī / vietnē): Dublējumi tiek izveidoti ik pēc 6 stundām un ir pieejami 24 stundas. Ideāli piemērots vietnēm, kuras bieži mainās.
 • Stundas rezerves papildinājums (USD 100 mēnesī / vietnē): Dublējumi tiek izveidoti katru stundu un ir pieejami 24 stundas. Ideāli piemērots e-komercijas vietnēm, dalības vietnēm un vietnēm, kas nepārtraukti mainās.

Mēs arī izveidojam un glabājam pastāvīgus diska momentuzņēmumus (ar jūsu rezerves kopiju) no katras mūsu infrastruktūrā esošās mašīnas ik pēc 4 stundām 24 stundas un pēc tam ik pēc 24 stundām pēc tam divu nedēļu laikā. Un neuztraucieties, Kinsta neiekļauj jūsu dublējumus kopējā diska vietas izmantojumā.

Jebkurā laikā varat viegli atjaunot dublējumus, lai tos varētu dzīvot vai iestudēt.
Kinsta - Premium WordPress mitināšanas programma visiem, gan maziem, gan lieliem

Vai jums ir migrācijas pakalpojumi klientiem ar esošām tīmekļa vietnēm?

Visi mūsu hostinga plāni nāk ar vienu vai vairākiem bez maksas augstākās klases pakalpojumi, kur mūsu īpašā migrācijas komanda apstrādā visu. Aizpildiet veidlapu, ieplānojiet laiku, kas jums noder, un mūsu komanda jums paziņos, kad tā būs gatava pārbaudei.

Mēs piedāvājam arī pamata WordPress vietnes neierobežota bezmaksas migrācija no konkrētiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tiem no jums, kuriem ir simtiem sarežģītu vietņu, mums ir lielapjoma migrācijas atlaides.

Mēs vienmēr aicinām lietotājus izmantot mūsu komandas zināšanas un kompetenci. Migrēšana var būt sarežģīta, un trešās puses spraudņa izmantošana ne vienmēr ir labākais veids.

Izvēloties datu centru, kāda ir viena centra priekšrocība salīdzinājumā ar otru?

Vietnē Kinsta varat izvēlēties no vairāk nekā 20 Google Cloud Platform datu centriem, lai mitinātu jūsu vietni. Jūs pat varat izvēlēties atšķirīgu katrai WordPress vietnei.
Kinsta - Premium WordPress mitināšanas programma visiem, gan maziem, gan lieliem
Izvēloties datu centru, ņemiet vērā pašreizējā apmeklētāja / klienta datus. Ja lielākā daļa jūsu klientu ir no noteikta reģiona, ir svarīgi izvēlēties pareizo datu centra atrašanās vietu, lai uzlabotu jūsu WordPress vietnes veiktspēju – jo tuvāk datu centram, jo ​​zemāks ir latentums. Varat arī izmantot bezmaksas rīku, piemēram, GSP Ping, lai izmērītu latentumu jūsu pašreizējai fiziskajai atrašanās vietai.

Izvēloties sev vistuvāko datu centru, jūs arī iegūsit ātru SFTP ātrumu.

Kā jūsu serveri tiek nodrošināti pret hakeriem un citiem kiberdraudiem?

Kinsta īsteno aktīvus un pasīvus pasākumus, lai apturētu uzbrukumus. Ik pēc divām minūtēm mēs uzraugām visas WordPress vietnes, izmantojot uptime, ir ieviesti ļoti stingri uz programmatūru balstīti ierobežojumi, atklājam DDoS uzbrukumus, kad tie notiek, un proaktīvi pārtraucam ļaunprātīgu kodu iekļūt mūsu tīklā.

Papildus Google Cloud Platform (GCP) mēs izmantojam konteineru tehnoloģiju, kas ļauj mums pilnībā izolēt ne tikai katru kontu, bet arī katru atsevišķo WordPress vietni. Turklāt katra vietne ir nodrošināts aiz GCP ugunsmūra.  Tā kā Google infrastruktūra ir milzīga, tā ļauj mūsu platformai automātiski absorbēt daudzus DDoS uzbrukumus.

Šeit ir norādīti daži papildu veidi, kā nodrošināt klientu drošību:

 • Mēs atbalstām divu faktoru autentifikāciju un GeoIP bloķēšanu.
 • Mūsu platforma automātiski aizliedz IP, kuriem minūtē ir vairāk nekā seši neveiksmīgi pieteikšanās mēģinājumi.
 • Jaunās WordPress instalēšanas reizēs tiek ieviestas spēcīgas paroles.
 • Bezmaksas ļaunprogrammatūras tīrīšana un noņemšana visu mūžu! Ja Kinsta laikā jūsu vietne tiek apdraudēta, mēs to labosim.
 • Mēs atbalstām tikai šifrētus SFTP un SSH savienojumus.
 • Mēs piedāvājam tikai jaunākās atbalstītās PHP versijas.
 • Tā kā mēs izmantojam GSP, klienta datu glabāšanai tiek izmantota šifrēšana miera stāvoklī.
 • Visi Kinsta serveri un Kinsta CDN atbalsta TLS 1.3 – jaunu šifrēšanas protokola atjauninājumu, kas ir drošāks par TLS 1.2..
 • Aizsardzība pret XML-RPC brutālu spēku uzbrukumiem. Pēc noklusējuma šie pieprasījumi ir bloķēti.
 • Mums ir rīks ar viena klikšķa aizsardzību ar paroli (htpasswd).

Nepieciešams bloķēt surogātpasta izplatītāju? Mēs to esam padarījuši viegli! Mūsu MyKinsta informācijas panelī atradīsit rīku IP Deny, kuru varat izmantot, lai bloķētu jebkuru IP adresi, lai tā nenokļūtu jūsu vietnē.
Kinsta - Premium WordPress mitināšanas programma visiem, gan maziem, gan lieliem

Kāds atbalsts ir pieejams jūsu klientiem?

Kinsta ir strukturējis atbalstu, kas atšķiras no citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​mēs uzskatījām, ka tradicionālais modelis ir bojāts. Mums nav 1. vai 2. līmeņa atbalsta atkārtojumu; visā mūsu atbalsta komandā strādā tikai WordPress izstrādātāji un Linux mitināšanas inženieri.

Šis veids nodrošina, ka jūs saņemsit ekspertu padomus no personas, kas aktīvi izmanto un izstrādā WordPress. Katrs Kinsta klients nokļūst tērzēšanā ar tiem pašiem komandas biedriem, kuri atbalsta mūsu lielo uzņēmumu un Fortune 500 uzņēmumus.

Mūsu atbalsta komanda ir pieejama 24/7/365 dienas gadā. Vidējais biļešu reakcijas laiks 2019. gada 3. ceturksnī bija 1 minūte un 19 sekundes!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector