Kā uzrakstīt labākās e-pasta mārketinga tēmu līnijas

Pagājušajā gadā Convince and Convert veiktie pētījumi parādīja, ka 44% cilvēku, kuri saņem e-pastu, kaut ko iegādājās reklāmas e-pasta dēļ. Tātad neskatoties uz visiem kanāliem, kas šodien ir pieejami tirgotājiem, e-pasts joprojām ir efektīvs. Bet ir arī vēl viena, saprotošāka statistika tirgotājiem, kas jāpatur prātā: Pētniecības datu kompānija TOPO arī atklāja, ka vairāk nekā 75% e-pastu nekad netiek atvērti.


Mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (SMB), kas vēlas palielināt savu e-pasta mārketinga ieguldījumu atdevi, ir jāļauj atvērt savus e-pastus, lai varētu realizēt to satriecošās konvertēšanas iespējas.. Labāko tēmu rindu rakstīšana, lai auditorija varētu atvērt savus e-pastus, nenozīmē “labāko rindiņu” kopēšanu no saraksta, bet gan izpratne par to, kāda taktika darbojas, lai paziņotu ziņojumus, kuriem jūsu auditorija nevar pretoties..

Labākās e-pasta tēmas līnijas sākas ar stratēģiju

Pirms rakstīt vienu vārdu, segmentējiet auditoriju

Jūsu e-pasti netiks atvērti, ja tie netiks nosūtīti pareizajai mērķauditorijai. Segmentējiet savu e-pasta sarakstu, pirms rakstāt vienu vārdu no jūsu tēmu rindām. Faktiski efektīvu priekšmetu rindu rakstīšana faktiski sākas jūsu attiecību sākumā ar abonentu. Labākā prakse ir uzdot jautājumus, kas palīdzēs veidot priekšmetu līnijas tieši uz aktīviem, kurus izmantojat, lai pārvērstu abonentus jūsu sarakstā (galvenās lapas un uznirstošie logi)..

E-pasta pakalpojumu sniedzēji, piemēram, GetResponse, ļauj MVU viegli atrast auditorijai svarīgākās iezīmes un izveidot to potenciālo pircēju sarakstus. Iepazīstieties ar mūsu GetResponse eksperta pārskatu, lai uzzinātu vairāk par šāda veida funkcionalitātes darbību.

Kā uzrakstīt labākās e-pasta mārketinga tēmu līnijas

Jautājumi jāuzdod par abonenta interesēm, piemēram, produkta varianta preferencēm, aktuālām interesēm vai lielākajiem izaicinājumiem. Atkarībā no jūsu vertikāles varat uzdot šādus jautājumus:

 • Kāds ir jūsu iecienītākais zīmols?
 • Par kādām tēmām jūs šobrīd interesē uzzināt vairāk?
 • Kas, jūsuprāt, kavē jūs sasniegt savus mērķus?

Kartes tēmas līnijas tēmas klienta ceļojumā

Ar auditorijas segmentēšanu vien nepietiek, lai maksimāli palielinātu atvērto likmi. Vada atvērtus e-pastus, kad tēmas līnijas ziņojumapmaiņa atbilst ziņojumapmaiņai, kuru viņi vēlas dzirdēt – to nosaka viņu atrašanās vieta pārdošanas posmā. Labākā prakse ir domāt par valodu un ziņojumapmaiņu, kas rezonēs ar klientiem katrā cauruļvada posmā, kamēr jūs veidosit viņu ceļojumu.

Cauruļvada sākumposmu parasti raksturo informācijas apkopošana, tāpēc ziņojumapmaiņai un valodai vajadzētu būt saziņai, ka jūsu e-pasti piedāvā vērtīgu informāciju. Abonenti vēlākajos cauruļvada posmos ir gatavi veikt pirkumu, tāpēc priekšmetu rindām jāpaziņo par konkrētiem piedāvājumiem.

Izstrādājiet statistiski derīgus priekšmetu līniju elementu variantus A / B pārbaudei

Dati ir visa labā mārketinga uzmanības centrā. Bet izplatīta kļūda, ko MVU pieļauj, ir datu ģenerēšana datu dēļ. Variantu A / B pārbaudei ir nepieciešama nozīmīga atšķirība starp tiem.

Nerakstiet tikai virkni tēmu, lai redzētu, kura no tām darbojas vislabāk. Apzināti izstrādāta valoda, kurai ir atšķirīgs tonis, vai cits piedāvājums, vai atšķirīgs vērtības piedāvājums. Lai nodrošinātu, ka jūs kontrolējat savus testus, labākā prakse ir apzināti testēt tikai vienu no šiem priekšmeta līnijas elementiem vienlaikus..

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā šāda veida funkcionalitāti var izmantot, lai atrastu optimālos variantus, skatiet mūsu pastāvīgā kontakta speciālistu pārskatu, kas īpaši specializējas e-pasta tēmu līnijas pārbaudē..

Izsekojiet, cik bieži abonents atver jūsu e-pastus

Neatkarīgi no tā, cik daudz plānojat un vācat datus, abonentu saraksti nekad nav monolīti; tās ir personu grupas, kuras nolemj atvērt vai ignorēt jūsu e-pastus, pamatojoties uz viņu pašu situāciju. Labākā prakse ir tādu darbplūsmu izstrāde, kuru mērķauditorija ir indivīdi ar noteiktām mācību priekšmetu līnijām, pamatojoties uz viņu individuālo atvērto likmi.

Kā uzrakstīt labākās e-pasta mārketinga tēmu līnijas

Abonenti ar augstu atvērto likmi ir ļoti saderināti, tāpēc nosūtiet viņiem priekšmetu līnijas, kas mazina plaisu starp vienu cauruļvada posmu un nākamo. Piemēram, agrīnā posmā potenciālie klienti meklē informāciju par problēmu, un, kad viņi sāk apsvērt risinājumu, jūsu mērķis ir pāriet tos vidējā posmā. Ja pamanāt, ka agrīnā stadijā potenciālais pircējs atver lielu daļu no jūsu e-pastiem, izmantojiet tādas tēmas rindu kā “Jums ir fakti par [X tēmu]. [Jūsu produkts] zina, kā ar tiem rīkoties. ” Tādā veidā jūs viņus pamudināsit virzīties tālāk.

Kad jūsu stratēģija ir sagatavota, ir pienācis laiks sākt rakstīt labākās e-pasta tēmas līnijas

Izaiciniet vispārpieņemtos pieņēmumus vai tradicionālās zināšanas

Nevienam nepatīk doma kļūdīties, un bailes no nepareiziem pieņēmumiem pietiek, lai vilinātu cilvēkus vēlēties uzzināt vairāk. Neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu abonenti, kas liek domāt, ka tas, kas viņiem šķiet patiess, ir patiesībā nepareizs, ir ļoti efektīvs veids, kā piesaistīt viņu zinātkāri un likt viņiem atvērt jūsu e-pastus. Tās forma atšķiras atkarībā no nozares un vertikālā, bet labākā prakse šeit ir nekad tieši nenorādīt, ka abonenti kaut ko “nepareizi” izprot, bet drīzāk stiprināt savu ego un tad norādīt, ka apstākļu izmaiņas viņu zināšanas novecojušas.

Kā piemēru var minēt: “Jums ir taisnība, [X produkts] lidoja no plauktiem līdz pagājušajai nedēļai.” Nostiprinot lasītāja priekšstatu par sevi kā labi informētu indivīdu, jūs pēc tam varat izcelt viņu neziņu, neriskējot ar atpakaļejošu datumu. Turklāt šis atgādinājums par viņu eksperta statusu palielina arī iespēju, ka lasītājs vēlēsies to vēlreiz apstiprināt, lasot jūsu e-pasta pamattekstā visjaunāko informāciju..

Tveriet abonentu sāpju punktus pēc iespējas mazāk vārdu

Nepareizas zināšanas nav vienīgais veids, kā piesaistīt lasītāju zinātkāri. Sāpju punktu novēršana ir pārbaudīta un patiesa mārketinga tehnika, kurai vienmēr jābūt jūsu repertuārā. Bet kur vairumam mazo un vidējo uzņēmumu kļūdās, tas ir ziņojumapmaiņas garums un tonis. Būtiska labākā prakse ir destilēt klientu sāpes pēc iespējas mazāk vārdos.

Obama kampaņa to paveica teicami, Obamas divu prezidenta kampaņu laikā. Pazīstams, ka kampaņas līdzekļu vākšanas e-pasts, kura tēma bija tikai četri vārdi – “Es būšu iztērēts” – ieguva 2,5 miljonus USD. Kampaņas atbalstītājiem skaidri un tieši norādot uz sāpju punktu, tas bija lielisks motivētājs ne tikai noklikšķināt uz e-pasta, bet arī sekot un pārveidot.

Piedāvājiet datus, kas ir vērtīgi jūsu abonentiem

Algoritmu, analītikas un AI pasaulē dati ir lielākie. Cilvēki novērtē statistisko informāciju, kas viņiem var dot priekšrocības salīdzinājumā ar konkurenci. Labākā prakse ir pieminēt datus e-pasta tēmas rindiņās, kas ļaus lasītājam zināt, ka viņi to var iegūt no jums.

Satura mārketinga institūta veiktie pētījumi parādīja, ka 65% uzņēmumu minēja pētījumu ziņojumus un pētījumus kā sava veida saturu, kuru viņi uzskata par visvērtīgāko. Unikāli dati un analīze sniedz lielu vērtību, kas cilvēkiem šķiet interesanta un kuri vēlas noklikšķināt uz jūsu e-pasta ziņojumiem, lai tos iegūtu.

Izklausies pēc cilvēka, izmantojot empātiju, humoru un asprātību

Datu sniegšana nenozīmē, ka izklausās kā robots. E-pasti tiek nosūtīti uz iesūtnēm, kur simtiem, ja ne tūkstošiem ziņojumu, sacenšas par uzmanību. To var darīt, izceļoties no vienkāršu, garlaicīgu e-pasta ziņojumu pūļa. Smaida vai smiekla radīšana iet tālu.

Viens no visu laiku lieliskajiem piemēriem ir LinkedIn tēmu līnija, kurā lasāms: “Melnās piektdienas pircēji ir vissliktākie klienti”. Šeit ir grūti nenovērtēt asprātību, un vēl grūtāk par to nesmieties. Lai arī tas neizskaidro e-pastā esošo vērtību, tas piesaista jūsu uzmanību ar savu ķircinošo humoru.

Spike abonentu zinātkāre

Vēl viens iemesls, kāpēc LinkedIn tēmu līnija darbojas tik labi, ir tas, ka rodas jautājums: Kāpēc melnās piektdienas pircēji ir vissliktākie klienti? Jautājumu uzdošana vai faktu aizraušana, kas izraisa abonentu zinātkāri, lai uzzinātu vairāk, viņus pamudinās noklikšķināt.

Zinātkāres ziņkārības novēršanai nepieciešams noslēpuma un konkrētas informācijas līdzsvars. Vispārīgas tēmas, piemēram, “Jūs nekad neticēsit tam, kas ir šajā e-pastā!” nesniedziet aktuālu informāciju, tāpēc neradīsit nekādu interesi. Labākā prakse ir vienmēr sniegt aktuālu informāciju, lai lasītājs orientētos uz e-pasta tēmu. Daudz labāks veids, kā piesaistīt zinātkāri, ir Refinery29 tēmas rindiņa “Es saņēmu Botoksu -& ŠIS izskatījās. ” Tas nosaka tēmu un ļauj lasītājiem uzzināt, ko viņi iegūs, noklikšķinot.

Uzdodiet abonentiem jautājumu

Cilvēkiem vienmēr patīk jautāt viņu viedokli, un e-pasta tēmu līnijas neatšķiras. Jautājums tēmas rindiņā liek uzsvaru uz abonentiem un aicina viņus sadarboties. Atšķirībā no zinātkāres vai pieņēmumu-izaicinājumu paņēmieniem, šajā taktikā neizmanto retoriskus vai vadošus jautājumus. Tas izceļas ar to, ka tieši lūdz lasītājiem viedokli.

Tas jo īpaši labi attiecas uz e-komercijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kas meklē efektīvu veidu, kā pēc pirkuma veikšanas sekot klientiem vai novirzīt tos atpakaļ. REI temats “Ko jūs domājāt? Rakstīt pārskatu ”ir arī papildu priekšrocība, kas vilina abonentus ne tikai atkārtoti iesaistīties jūsu zīmolā, bet arī sniegt jums vērtīgus datus.

Nav burvju lodes: labākajām e-pasta tēmu rindām ir nepieciešams nepārtraukts darbs

MVU nevar palielināt atvērtās likmes ar vienu nemainīgu stratēģiju. E-pasta tēmu līnijas ir mārketinga taktika, kas darbojas dinamiskā vidē, mainot klientu vēlmes un vajadzības. Konkrētas mācību priekšmetu līnijas, kas strādā vienu dienu, iespējams, nedarbosies citā dienā – patiesībā, iespējams, nedarbosies.

E-pasta pakalpojumu sniedzēji, piemēram, SendinBlue un AWeber, netieši mudinās jūs ievērot paraugpraksi, jo, izmantojot atkal un atkal vienas un tās pašas tēmas līnijas, faktiski tiks ievainots, cik daudz jūsu ziņojumu tiek piegādāts. Iemesls ir vienkāršs. E-pasti, kas nāk no labiem tirgotājiem, pastāvīgi pielāgojas; e-pasti no surogātpasta izplatītājiem parasti nav. Abonenti arī ātri soda tēmām, kas ir novecojušas vai nedod vērtību – Convince and Convert veiktie pētījumi parādīja, ka 69% e-pasta adresātu ziņo e-pastu kā surogātpastu, pamatojoties tikai uz tēmas līniju..

Lai uzzinātu vairāk par to, kā e-pasta pakalpojumi nodrošina augstu piegādes līmeni, lai jūsu ziņojumi nonāktu pie abonentu iesūtnēm, apskatiet mūsu ekspertu atsauksmes par AWeber šeit un SendinBlue šeit .

E-pasta tēmas rindas var būt īsas, taču tas nenozīmē, ka tās var izdarīt bez prāta. Konceptualizējiet tos kā mārketinga taktiku tāpat kā jebkuru citu un ievērojiet zināmo paraugpraksi, veidojot ziņojumapmaiņu un valodu, uz kuru cilvēki reaģē. Jūsu abonenti apbalvos jūs ar augstām atvērtām likmēm – un galu galā ar lieliskām reklāmguvumu likmēm.

Avoti:
https: //blog.hubspot.com/marketing/best-email-subject-lines-list
https: //blog.hubspot.com/marketing/email-subject-line-lessons
https: //abcnews.go.com/blogs/politics/2012/11/odd-obama-email-subject-lines-drew-huge-cash/
https: //blog.hubspot.com/marketing/reasons-for-bad-open-rates
https: //www.optimonk.com/30-awesome-email-subject-lines-convert/
https: //aritic.com/blog/aritic-pinpoint/best-email-subject-lines-examples/
https: //unbounce.com/email-marketing/perfect-subject-line/
https: //getcrm.com/blog/sales-statistics/
https: //www.convinceandconvert.com/convince-convert/15-email-statistics-that-are-shaping-the-future/
https: //blog.topohq.com/sales-development-technology-the-stack-emerges/
https: //contentmarketinginstitute.com/2015/01/5-pillars-successful-content-marketing/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map