Kā uzrakstīt labākos pamesto grozu e-pastus

Jums ir apnicis, ka tik daudz potenciālo klientu nonāk tik tālu, ka groziem pievieno preces, tikai lai pamestu un pamestu jūsu vietni uz visiem laikiem, atstājot neko, bet zaudētus ienākumus.


Sūtot pamestu e-pasta e-pastu, sarežģītā daļa raksta to, kas faktiski darbojas. Ja jūsu e-pasta kopija ir viduvēja, jūs riskējat zaudēt klientus par labu.

Izmantojot tik daudz dažādu taktiku, var būt grūti izlemt, kur sākt. Nebaidies! Es esmu šeit, lai atvieglotu jūsu dzīvi un pastāstītu, kā uzrakstīt labāko pamesto e-pasta ziņojumu pārvērtiet potenciālos klientus par reāliem klientiem un ļaujiet viņiem atgriezties vēl.

Nenovērtējiet par zemu subjekta līnijas jaudu

Ja jums nav satriecošas tēmas, neviens nekad neredzēs jūsu e-pasta ziņojumu pamattekstu – neatkarīgi no tā, cik tas var būt tikpat satriecoši. Jums nav jābūt radošam ģēnijam. Jums vienkārši jāzina savs zīmols, jāzina auditorija un jādomā par to, kas liktu jūsu lasītājiem atvērt jūsu e-pastu.

Prāta vētra dažāda veida tematiskās līnijas. Nekautrējieties būt radošs, bet jums var šķist, ka taisna virziena tēmu rinda, piemēram, “Jūsu grozā gaida preces” darbojas labāk nekā burvīgāka “Kurp jūs devāties? Mēs esam vientuļi. ”

Alternatīvi, jūs varat izvēlēties kādu intriģējošāku tēmu, piemēram, “Mums ir pārsteigums jums!” Izraisiet interesi ar noslēpumainu tēmu rindu, kas liks jūsu klientiem atvērt jūsu e-pastu, lai uzzinātu, par ko jūs runājat.

Palīdzēt var arī jautājuma uzdošana jūsu tēmas rindā, jo tas rada sajūtu, ka mijiedarbība notiek starp jums un klientiem. Piemēram, “Vai mēs varam palīdzēt?” vai “Kāpēc jūs mūs atstājāt?” ir jaukas iespējas.

Dažādu stilu pārbaude ir labs veids, kā zināt, kādu priekšmetu līniju izmantot. Par laimi, lielākā daļa e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzēji ļaus jums viegli veikt A / B testus. Piemēram, pastāvīgā kontaktpersona piedāvā rīku, kas īpaši pārbauda tēmu līnijas un pēc tam automātiski nosūta e-pastu ar uzvarētāju rindiņu jūsu mērķauditorijai:

Kā vislabāk uzrakstīt-pamest-grozs-e-pasts-attēls1

Vēlaties uzzināt vairāk par pastāvīgo kontaktu?

Uzturiet konsekventu zīmola balsi

Lai palīdzētu jūsu klientiem viegli atpazīt un atcerēties jūsu zīmolu, saglabājiet zīmola balsi konsekventu. Tas mulsinās cilvēkus, ja e-pasts, ko viņi no jums saņem, neatbilst tam iespaidam, kāds viņiem radās, apmeklējot jūsu vietni. Pamests e-pasta e-pasts var būt automātisks, taču tam joprojām vajadzētu būt personībai – lai kāda būtu jūsu zīmola unikālā personība.

Klienti, kuri no jums saņem pamestu e-pasta ziņojumu, kaut kādā līmenī jau ir saistīti ar jūsu zīmolu. Pieturoties pie viņiem pazīstamā signāla, tas stiprinās saikni, ko viņi jūt ar jūsu zīmolu.

Piemēram, ja jūsu mājas lapā ir teikts: “Mūsu kaķenes džemperi ir kaķu meow”, klienti tiks sargāti, ja jūsu pamestais groza e-pasts būs uzrakstīts attālākā un profesionālā veidā. Lai saglabātu savu gaišo, pieejamo, kaķiem draudzīgo toni, ieteicams sākt ar kaut ko līdzīgu: “Ei, kaķu mīļākais! Atgriezieties un saņemiet kaķenītei šo purpura dāvanu. ”

Tas attiecas arī uz dizainu. Pielāgojiet vizuālos attēlus un fontus savam zīmolam; e-pastā jārunā tajā pašā grafiskajā valodā kā jūsu vietnē. Lai palīdzētu jums, e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējam, piemēram, AWeber, ir simtiem skaistu veidņu, no kurām jūs varat izvēlēties un pielāgot, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru. Jūsu zīmolam atbilstoša dizaina atrašanai vajadzētu būt viegli.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par platformu, mūsu eksperti var palīdzēt.

Runājiet savas auditorijas valodu

Ja vēlaties efektīvi sazināties, jums jāzina, ar ko jūs sazināties. Veikt aptaujas un veikt tirgus izpēti, lai uzzinātu vairāk par klientiem. No kurienes viņi ir? Kāda ir viņu profesija? Kas viņiem ir svarīgi?

Saziņā par to, kā jūsu zīmols var palīdzēt jūsu klientiem, izmantojiet viņu valodu, lai jūs patiešām varētu ar viņiem iepazīties. Parādot auditorijai, ka saprotat, kas viņi ir, būs lielāka iespējamība, ka viņi vēlēsies turpināt mijiedarbību ar jūsu zīmolu. Viņi būs vienu soli tuvāk, lai noklikšķinātu uz šīs dārgās izrakstīšanās pogas.

Ja, piemēram, jūsu klientu bāzi veido tūkstošgades, izmantojiet jautrus GIF vai vīrusu mēmes, lai parādītu, ka jūs tos saprotat. Ēdināšana tūkstošgadīgai auditorijai ir savi noteikumi.

Izveidojiet steidzamības sajūtu

Jūsu pamestajam e-pasta e-pasta ziņojumam klientiem vajadzētu justies tā, it kā viņi noteiktā laikā nepērk produktu, kuru viņi atstājuši grozā, viņi to palaidīs garām, un kāds cits laimīgs cilvēks to iegūs.

Rindas, piemēram, “6 citi cilvēki skata jūsu priekšmetu”, “Paķeriet mušu vālīti, pirms tā sāk izzust” vai “Izpārdošana beidzas pēc 48 stundām!” strādā labi. Parādiet klientiem, ka viņiem ir patīkamas laika pavadīšanas sekas.

Viliniet klientus ar papildu stimulu

Vienmēr palīdz pievienot papildu stimulus klientiem, lai drīz pabeigtu pirkumu. Cilvēkiem ir grūti pretoties īpašam, ierobežota laika piedāvājumam! kad runa ir par produktiem, par kuriem jau ir radusies interese. Jūs varat iestatīt automatizēti kuponu kodi, kuru derīguma termiņš beidzas pēc noteikta laika, lai palīdzētu noslēgt darījumu.

Parādiet viņiem to, kas viņiem pietrūkst

Jūsu klienti iemesla dēļ pievienoja preces saviem groziem. Atgādiniet viņiem par konkrētajiem produktiem, kurus viņi pameta, un ko viņi var iegūt, pērkot tos.

Piemēram, ja klients atstāja dienas plānotāju savā grozā, jūsu e-pasta kopija varētu pateikt kaut ko līdzīgu: “Aizmirsāt Citu tikšanos? Jums ir nepieciešams plānotājs. ” Tas klientam atgādinās, kāpēc viņi skatījās uz šo plānotāju, un tas, kas pieder plānotājam, varētu viņiem palīdzēt sasniegt (organizētāks grafiks un veids, kā atcerēties svarīgas tikšanās).

Ir arī laba ideja iekļaut fotoattēlus un to preču nosaukumus, no kurām klienti pameta, lai viņi varētu viegli atcerēties, kuri produkti viņus interesēja.

Esiet personīgs

Uzticēšanās saviem klientiem kā īstiem cilvēkiem ir labs veids, kā izveidot savienojumu. Vispār, personiskā pieskāriena pievienošana rada saikni starp klientu un zīmolu, padarot ticamāku, ka klienti novērtēs jūsu e-pastu un faktiski pabeigs pirkumu.

Labākais veids, kā to sasniegt, ir adresēt klientus pēc vārda. Viņi, visticamāk, atvērs un novērtēs jūsu e-pastu un varbūt noklikšķinās uz pogas “Pabeigt pirkumu”.

Bet noteikti apsveriet savu zīmolu un auditoriju un pārliecinieties, vai gadījuma rakstura un draudzīga darbība jums noder. Piemēram, ja jūs pārdodat produktu, piemēram, kāju sēnīšu krēmu, iespējams, vēlēsities izvairīties no vārdu izmantošanas, lai netraucētu klientus.

Ja vārdu pievienošana jūsu uzņēmumam nav piemērota, jūs joprojām varat parādīt klientiem, ka domājat par viņiem kā reāliem cilvēkiem un rūpēties par viņiem. Piemēram, jūs varat pastāstiet klientiem, ka esat viņu labā ja viņiem nepieciešama palīdzība. Pēc tam sniedziet atbilstošo kontaktinformāciju klientu atbalstam.

Jūs varat arī pajautājiet klientiem, kas nogāja greizi viņu iepirkšanās laikā. Nevajag būt agresīvam; vienkārši maigi pajautājiet, kāpēc viņi atteicās no sava groza. Tādā veidā viņi vismaz redzēs, ka tas jums ir svarīgs. Jūs pat varētu apsvērt aptaujas saites iekļaušanu savā e-pastā, kuru viņi var aizpildīt, lai palīdzētu jums saprast, kāpēc viņi aizgāja.

Saglabā to vienkāršu

Kad klienti atver pamestu e-pasta e-pastu, viņi, visticamāk, vienlaikus veic vairākas citas lietas. Viņi varēja klausīties mūziku, malkot kafiju, ritināt Facebook un mēģināt fonā noregulēt Netflix!

Jums jādodas pie viņiem, padarot e-pastu pēc iespējas skaidrāku un vienkāršāku.

Pārliecinieties, vai e-pastā ir saites vairākās dažādās vietās. Atkarībā no tā, kā izskatās jūsu e-pasts, tas varētu nozīmēt noklikšķināmu augšējā reklāmkaroga attēlu, noklikšķināmus produktu fotoattēlus un pogu apakšā. Saitēm klienti jānovirza tieši uz iepirkumu grozu, tāpēc viņiem nav jāveic papildu pasākumi, lai pabeigtu pirkumu.

Jūsu aicinājumam uz darbību (CTA) vajadzētu parādīties gan e-pasta augšpusē, gan apakšā, un CTA pogas kopijai jābūt kristāldzidrai, gan kopijas, gan dizaina ziņā.

Padariet CTA pogu pietiekami lielu, lai tā izceltos, it īpaši daudziem klientiem, kuri nejutīsies lasīt visu jūsu e-pastu un labprātāk ritinātu tieši līdz vietai. Turklāt skaidri norādiet, kādas darbības viņiem jāveic. “RETURN TO CART” vai “Nopirkt šo lietu” ir lieliski, nepārprotami CTA piemēri.

Izstrādāt vienkāršu, bet profesionāla izskata e-pastu var palīdzēt arī e-pasta pakalpojumu sniedzēji. Piemēram, etalons piedāvā lietotājam draudzīgu redaktoru, kas ļauj ievilkt un nometiet attēlus un satura blokus savā e-pastā un pārvietojiet tos, kā vēlaties. Lai izveidotu pievilcīgu e-pastu, jums nav jābūt eksperta kodētājam.

Kā vislabāk uzrakstīt-pamest-grozs-e-pasts-attēls2

Ko uzzināt vairāk par etalonu?

Iegūstiet rakstīšanu un sāciet laiku

Jums tagad ir viss nepieciešamais, lai rakstītu vislabāko pamesto e-pasta ziņojumu, kas šos vilcinošos pircējus pārvērš maksājošos klientiem.

Bet ar vienu e-pastu var nepietikt. Jums, iespējams, būs jānosūta vairāk nekā viens. Cik daudz? Burvju skaitlis parasti ir trīs.

Pirmo e-pastu nosūtiet tūlīt vai vienas stundas laikā pēc tam, kad klienti ir atteikušies no saviem groziem, otro nosūtiet apmēram pēc 24 stundām, bet trešo – ne vēlāk kā 72 stundas pēc atteikšanās no groza. Lai palīdzētu jums, šeit ir daži pārsteidzoši e-pasta mārketinga automatizācijas rīki.

Turklāt jums rūpīgi jāstratē, kādā precīzi nosūtīt savus e-pastus. Par laimi, daži e-pasta pakalpojumu sniedzēji, piemēram, GetResponse, piedāvā rīkus ierobežotiem ziņojumiem, nodrošinot, ka cilvēki saņem jūsu pamestos groza e-pastus laikā, kad viņi tos, visticamāk, atver..

Mūsu ekspertiem ir vairāk informācijas par GetResponse jaudīgajām funkcijām.

Aptaujā, kuru veica SaleCycle, tika noskaidrots 87% no pamestiem groziem ļaus atgriezties un veikt pirkumu. Jūsu ziņā ir izmantot mūsu padomus, lai ģenerētu pamesti e-pasta ziņojumus par groziem, kas piespiež šos lietotājus atgriezties viņu grozos.

Novēlu jums daudz laimīgu reklāmguvumu!

Avoti:

http://www.salecycle.com/Features/Cart-Abandonment-Emails
https://www.barilliance.com/cart-abandonment-emails

Attēlu kredīti:

https://www.constantcontact.com/global/features/a-b-testing
https://www.benchmarkemail.com/features/emaildesigner

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector