Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei

Jimdo ir jautrs, iesācējiem draudzīgs veids, kā tiešsaistē izveidot savu vietni. Varat to izmantot arī sava tiešsaistes veikala izveidošanai.


Šajā detalizētajā ceļvedī jūs redzēsit tieši to, kas nepieciešams, lai izveidotu veikalu kopā ar Jimdo. Mēs pārdomāsim Jimdo veikala izveidošanu, produktu lapu izveidi un visu apvienošanu, lai sāktu pārdošanu.

Ja vēlaties uzzināt, ko vēl Jimdo var piedāvāt, apskatiet manu padziļināto Jimdo pārskatu.

Vārds par Jimdo e-komercijas cenām un funkcijām

Lai gan jums ir nepieciešams biznesa plāns vai augstāks, lai Jimdo iegūtu pilnu e-komercijas funkcionalitāti, varat izmantot programmu Pro vai pat bezmaksas plānu, lai pārbaudītu daudzas e-komercijas funkcijas un pārdotu ierobežotu skaitu produktu ar PayPal (5 produkti vietnē Bezmaksas plāns, 15 uz Pro).

Biznesa plāns piedāvā uzlabotas funkcijas, piemēram, atlaižu kodus, nosūtīšanu uz svaru vai tagus, pasūtījuma pasūtījuma apstiprināšanas lapu un pārdošanas cenas. Par transakcijas maksu nav, un jūs varat iestatīt nosūtīšanas izmaksas.

Džimdo delfīnu veidotājam ir savi cenu plāni. Delfīnu e-komercijas plāns ir gandrīz tāds pats kā bizness, taču tam nav neierobežota joslas platuma un krātuves.

Ja jums vienkārši nepieciešams ļoti vienkāršs veikals un jums ir pareizi lietot PayPal, tad faktiski varat izveidot veikalu, izmantojot Jimdo Free vai Pro.

Tā kā es gribēju pārbaudīt dažas no šīm uzlabotajām funkcijām, es reģistrējos biznesa plānam.

Ko Jimdo e-komercijai ir jāpiedāvā (vai nav)?

Jimdo nepieprasa nekādu maksu par darījumu, neatkarīgi no tā, kuru plānu jūs izvēlaties. (Ņemiet vērā, ka jums joprojām būs jāmaksā sava maksājuma vārteja apstrādes maksa.)

Diemžēl Jimdo neļauj pārdot citos kanālos, piemēram, ebay, Amazon vai sociālajos medijos.

Jimdo tieši neatbalsta digitālos produktus, taču ir risinājums, kuru varat izmantot. Varat izveidot parastu produkta lapu un slēptu, ar paroli aizsargātu lapu ar lejupielādējamu elementu.

Ja kāds to pērk, izpārdošana netiks veikta caur jūsu veikala krājumiem, iepirkumu grozu vai pasūtījumu pārvaldību. Jums būs manuāli jānosūta klientam saite uz lapu un parole pa e-pastu.

Vēl viena funkcija, kurai trūkst, ir produktu kategorijas. Katrai produktu kategorijai varat izveidot atsevišķu lapu, taču tas jums īsti nepalīdzēs, ja veikala organizēšanai vēlaties izmantot kategorijas.

Kā izveidot Jimdo veikalu soli pa solim

Lai gan sākumā nav pilnīgi skaidrs, kā rīkoties, pievienojot produktus, tas ir viegli, kad jūs zināt, kā to izdarīt. Izmantojot Jimdo Creator, jūs veidojat produktus tāpat kā jebkurš cits elements jūsu lapās.

Virziet peles kursoru ap apgabalu, kuram vēlaties pievienot produktu, un noklikšķiniet uz “Pievienot elementus”:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image1

Pēc tam noklikšķiniet uz “Veikala vienums”:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image2

Tas atvērs produkta elementa paneli, kurā varēsit aizpildīt visu informāciju par savu produktu. Šeit varat augšupielādēt vairākus attēlus, pievienot produktu opcijas un iestatīt produktu variantus.

Ir arī lauki produkta aprakstam, svaram, daudzumam un dažām pamata nosūtīšanas iespējām. Tomēr, tāpat kā pārējā veikalā, šī funkcionalitāte ne vienmēr ir pietiekami dziļa.

Viens diezgan liels trūkums ir tas, ka jūs nevarat izmantot attēlus kombinācijā ar produktu variantiem. Piemēram, ja jums ir t-krekls ar attēliem zaļai vai dzeltenai variācijai, nav tā, ka dzeltenā attēla atlasīšana automātiski pievieno dzeltenu t-kreklu grozam.

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image3

Daļa informācijas, piemēram, piegādes laiks, pieejamība un valūta, jums būs jākoriģē sava veikala aizmugure.

Varat izmantot variantus, lai izveidotu īpašus piedāvājumus, piemēram, izpārdošanu par diviem par cenu.

Šis ir piemērs, kā es iestatīju atlaidi divu preču pirkšanai. Es izveidoju variāciju ar daudzumu divi, bet par lētāku cenu, nekā pērkot abas preces atsevišķi. Es varētu arī dubultot svaru:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image4

Ja ekrāna apakšā redzat rūtiņu “Lūdzu, aizpildiet savu profilu”, vienkārši sekojiet saitei un aizpildiet zemāk esošo veidlapu. Šī ir tikai pamata informācija, kas Jimdo nepieciešama, lai apstiprinātu jūsu veikalu:

Kā pievienot veikalu jūsu Jimdo vietnei-image5

Zem pamatinformācijas ir dažas svarīgas sadaļas par to, kā rīkoties ar nodokļiem, produktu pieejamību un nosūtīšanu.

Jūs varat izvēlēties, vai iekļaut nodokļus cenu noteikšanā. Ja aktivizēsit nodokli, Jimdo automātiski aprēķinās un pievienos nodokli klientu pasūtījumiem. Ja jums to nav, jums personīgi jāpārliecinās, ka jūsu cenās tiek iekasēti nodokļi, kas jums jāmaksā.

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image6

Lai gan tas nav īpaši spēcīgs nodokļu rīks, tas ir patīkami, ja zināt, cik daudz nodokļu jums ir jāmaksā jūsu valstī. Jūsu klientiem automātiski tiks parādīta nodokļu atbrīvošana.

Vienumu pieejamības funkcijas ir arī diezgan pamata, taču ļoti noderīgas. Varat mainīt tekstu tam, kad prece ir pieejama vai izpārdota, uz ko vien vēlaties. Piemēram, ja vēlaties izveidot mazliet steidzamu, varat mainīt “Pieejams” ar “Ātri pārdod”. Vai arī personiska pieskāriena dēļ “Pārdots” uz “Atvainojiet … Jūs to tikko nokavējāt”.

Ja atzīmēsit rūtiņu, Jimdo automātiski parādīs arī paziņojumu par ierobežoto krājumu, kad krājumā esošās preces atpaliek no sliekšņa:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image7

Piegādes laika apraksti ir nedaudz ierobežojoši. Nav reāllaika aprēķinātu nosūtīšanas likmju vai integrāciju ar reāliem pārvadātājiem. Jums būs jādara, nosakot noteiktus nosūtīšanas laikus, pamatojoties uz to, cik ilgs laiks parasti tiek pārvadātājam. Automātiskas izsekošanas funkcijas nav.

Kā pievienot veikalu jūsu Jimdo vietnei-image8

Šie bija jūsu veikala vissvarīgākie iestatījumi. Pārējie ir tikai pulēšana, piemēram, teksta maiņa uz pogām un apstiprināšanas lapām vai produktu numerācija.

Tagad ir laiks iestatīt savas maksāšanas iespējas. Vienkārši dodieties uz izvēlnes opciju Veikals un pēc tam uz Maksājumu iespējas. Vienkārši atlasiet vajadzīgos (varat atlasīt vairākas iespējas).

Ja vēlaties izmantot Stripe, atzīmējiet izvēles rūtiņu un noklikšķiniet uz pogas “Connect Stripe”. Jūs tiksit novirzīts uz šo lapu, kur varēsit vai nu pierakstīties savā esošajā Stripe kontā (tādā gadījumā tas sasaistīs Stripe ar Jimdo), vai arī izveidot jaunu kontu:

Kā pievienot veikalu jūsu Jimdo vietnei-image9

Kā pievienot veikalu jūsu Jimdo vietnei-image10

Veidlapa ir diezgan gara, un jums būs jāsniedz visa bankas informācija, nodokļu informācija utt., Kas nepieciešama Stripe.

Ja jums jau ir PayPal konts, jūs varat reģistrēties, vienkārši ievadot PayPal API informāciju. Laukā PayPal būs saite ar detalizētām instrukcijām, kā to izdarīt:

Kā pievienot veikalu jūsu Jimdo vietnei-image11

API akreditācijas datu iegūšana no PayPal ir ļoti ātrs un vienkāršs process. Jums tas vienkārši jāatrod starp jūsu PayPal rīkiem un pēc tam jāpieprasa API paraksts. Tas jums parādīs trīs laukus, kas jums jāaizpilda Jimdo, lai aktivizētu PayPal maksājumus.

Visas pārējās norēķinu metodes ir vienošanās, kuru jūs personīgi veicat ar pircēju. Tātad, vienīgais, ko varat darīt, ir atstāt īpašu piezīmi, ja pircējs izvēlas šo iespēju. Piemēram, jūs varat viņiem pateikt, kur to izņemt, kā noformēt un nosūtīt čeku jums, vai arī organizēt personisku piegādi.

Vēl viens noderīgs Jimdo rīks ir funkcija “Test Order”. Izmantojot to, jūs varat priekšskatīt pirkšanas procesu tieši tā, kā to redzētu jūsu klients. Lai pārbaudītu produkta pārdošanu, vienkārši priekšskatiet savu vietni, dodieties uz produktu, noklikšķiniet uz “Pievienot grozam” un pēc tam dodieties uz izrakstīšanos. Šī ir standarta Jimdo izrakstīšanās lapa:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image12

Vienkārši pārejiet uz soli “Maksāt” un pēc tam kā maksājuma veidu atlasiet “Pārbaudīt pasūtījumu”:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image13

Pirkšanas procesā varat iet visu ceļu, līdz redzat pasūtījuma apstiprināšanas lapu. Varat pielāgot šo lapu veikalā, tāpēc tas jums sniedz labu priekšstatu par to, ko jūs varat vai vēlaties mainīt:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image14

Jūs saņemsit arī pasūtījuma apstiprināšanas e-pasta paraugu:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image15

Tas ir diezgan daudz, lai veikalu iestatītu, izmantojot Jimdo. Tas nav sarežģīts process, un tas neaizņem daudz laika, salīdzinot ar vairumu citu celtnieku. Kopumā es teiktu, ka man vajadzēja apmēram stundu, lai to visu izpētītu un pārbaudītu pasūtījumu.

Veikala vadības panelis ir diezgan vienkāršs:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image16

Krājumu pārvaldības panelis darbojas ļoti līdzīgi. Visas jūsu izveidotās veikala preces šeit tiks automātiski uzskaitītas. Jimdo automātiski atskaitīs visus pārdošanas apjomus no krājumiem, kā arī izliks jūsu etiķeti “Izpārdots” uz krājumiem, kas ir beigušies:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image17

Atlaižu kodu iestatīšana ir vienkārša:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image18

Ja izveidosit atlaižu kodu, jums būs jāizplata tas pa e-pastu, sociālajos saziņas līdzekļos vai jūsu vietnē.

Jimdo Creator vs Jimdo Dolphin e-komercija

Dolphin ir uz AI balstīts veidotājs, kurš, pamatojoties uz īsu anketu, izveidos jums visu tīmekļa vietnes dizainu, kurā jūs tai sniegsit biznesa informāciju un uzvednes..

Tā kā tā ir paredzēta lietotājiem, kuri nevēlas tērēt tik daudz laika sava veikala projektēšanai, tajā ir arī daudz vienkāršāks veidotājs ar ierobežotām pielāgošanas iespējām.

Tā tiešsaistes veikala rīki darbojas mazliet savādāk, bet, manuprāt, to ir vieglāk izmantot.

Pirmkārt, jūs varat izveidot jaunu produktu tieši no augšējās izvēlnes. Tas jums automātiski izveidos produktu veikala lapu “Veikals”:

Kā pievienot veikalu savai Jimdo vietnei-image19

Arī veikala pārvaldības saskarne ir vienkāršāka. Kad sākat veidot savu veikalu, tas pat palīdzēs jums paveikt visu, kas jums jādara soli pa solim:

Kā pievienot veikalu jūsu Jimdo vietnei-image20

Delfīns ir labs ceļš, ja vēlaties vēl vienkāršāku un ātrāku veikala ierīkošanas veidu, taču e-komercijas iespējas nav tik plašas, nekā tās, ko piedāvā Radītājs. Jūs saņemat mazāk nosūtīšanas, apmaksas un produktu variantu iespēju.

Tomēr man patīk veikalu lapas, izstrādājumu un pārvaldības rīku modernais dizains.

Iesācējiem draudzīgs veids, kā izveidot vienkāršu tiešsaistes veikalu

Pat ja jūs esat iesācējs vietņu veidotājos, jums vajadzētu aizņemt vairāk nekā pēcpusdienu, lai izveidotu dažus produktus, pievienotu maksājuma metodes un sagatavotos pārdošanai vietnē Jimdo..

Tikai ņemiet vērā, ka iegūtie e-komercijas rīki ir ļoti vienkārši. Salīdzinot ar citiem iesācējiem draudzīgiem celtniekiem, Jimdo trūkst funkciju.

Es iesaku Weebly, ja vēlaties celtnieku, kuru ir gandrīz tikpat viegli lietot kā Jimdo, bet kuram ir nedaudz uzlabotas e-komercijas funkcijas. Wix ir lieliski piemērots lietotājiem, kuriem ir ērti strādāt ar nedaudz sarežģītāku un funkcijām bagātāku celtnieku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector