Kā pareizi iegūt digitālo mārketingu – 10 nozares ekspertu padomi

Ja esat sekojis šim emuāram, iespējams, pamanījāt mūsu interviju sērijas, kurās mēs runājam ar digitālā mārketinga nozares augstākā līmeņa vadītājiem un jautājam viņiem par viņu personīgo viedokli par nozares attīstību, kuras tehnoloģijas viņus aizrauj un kas viņi domā, ka digitālajiem tirgotājiem vajadzētu koncentrēties uz savu mērķu sasniegšanu.


Šajā rakstā es atgriezos pie visām iepriekšējām intervijām, kurās es jautāju slaveniem savas jomas ekspertiem viņu ieteikumus par to, kā būt veiksmīgam tiešsaistes tirgotājam..

Protams, digitālais mārketings ir milzīga tēma, kas aptver daudzas kompetences jomas, tāpēc, to darot, es centos meklēt atbildes, kas aptvers visas digitālā mārketinga jomas, sākot no sociālajiem medijiem un Chatbot automatizācijas līdz lietotāju pieredzes optimizēšanai un B2B svina ģenerēšanai..

Nākamajos punktos ir sniegti 10 visinteresantākie un iedvesmojošākie ieteikumi, ko saņēmu, aptaujājot vairāk nekā 50 mārketinga ekspertus par to, kā būt veiksmīgam digitālajam tirgotājam. Turpiniet ritināt, ja esat gatavs tikt apgaismots!

Contents

Reklāmguvumu līmeņa optimizācija

Kādas ir vissvarīgākās lietas, kas katram digitālajam tirgotājam būtu jāzina par reklāmguvumu līmeņa optimizāciju (CRO)?

Convert izpilddirektora Denisa Van Der Heijdena atbilde

Intervija ar Convert izpilddirektoru Denisu van der Heijdenu

Vissvarīgākā lieta CRO kā nozarei ir vēloties padarīt lietas labāk nekā vakar. Es neiesaku aplūkot konkurenci un vidējos rādītājus. Nav svarīgi, vai konvertējat ar 0,1% vai 10%, vienmēr jādomā par tā uzlabošanu.

Būt ziņkārīgam ir atslēga jo nav neviena hakera vai rīka, kas darbotos jūsu labā. Piemēram, jums nebūs jānopelna vairāk naudas, vienkārši instalējot konvertēšanu savā vietnē un uzsākot testus. Ko tas patiesībā nolemj, tas vēlas noskaidrojiet, kāpēc cilvēki ir neapmierināti, kādas ir viņu problēmas un kas viņus kavē pārveidot. Atbildes slēpjas izmantojamības pārbaudē, lietotāju uzvedības izpētē, siltuma kartē un datu analīzē, aptauju atbildēs un citur. Jūs tos atradīsit, ja jautājumi jūs pietiekami kļūdaini uzvedīs.

Viss, ko jūs darāt pirms A / B pārbaudes, ir paredzēts redzēt, ko cilvēki dara. Tāpēc noskaidrojiet, kur cilvēkiem ir problēma, un mēģiniet izveidot hipotēzi par to, kāpēc tā notiek.

Piemēram, viens no mūsu klientiem siltumkartē pamanīja, ka 15% cilvēku, kuri apmeklēja viņu groza lapu, lapas augšdaļā noklikšķināja uz groza ikonas. Bet kāpēc jūs to darītu, ja jūs jau atrodaties groza lapā?

Hipotēze teica, ka cilvēki domāja, noklikšķinot uz groza ikonas, viņi vedīs uz nākamo soli – kases lapu. Kas šajā gadījumā nenotika. Noklikšķinot uz šīs pogas, tika atkārtoti ielādēta tieši tā pati lapa, liekot šiem 15% uzskatīt, ka vietnē ir kaut kas nepareizs.

Tāpēc, balstoties uz hipotēzi, šis klients nolēma paņemt šo ikonu un novirzīt to uz izrakstīšanās lapu, kā rezultātā ieņēmumi palielinājās par 4% tikai šajā ceturksnī. Aizraujoši, vai ne tā??

visbūtiskākās lietas, kas katram digitālajam tirgotājam būtu jāzina par reklāmguvumu līmeņa optimizāciju (CRO)Convert.com informācijas panelis

Vienkārši būdami ziņkārīgi un uzdodot pareizos jautājumus, viņiem izdevās noņemt vilšanos par lapas atkārtotu ielādi. Domājot, ka lietotāji, kas to izdarīja, bija muļķīgi par to, ka viņi nezina, kā izskatās groza ikona, neatrisināja problēmu. Bet, kad viņi jau noklikšķināja uz tā, mainot ikonas URL, ieņēmumi palielinājās par 4%.

Cita lieta – nekautrēties, ja jums nav pietiekami daudz satiksmes, lai atbalstītu A / B testus un citus eksperimentus. Jo tas, ka neesat gatavs eksperimentiem, nenozīmē, ka nevarat optimizēt vairāk reklāmguvumu. Vienkārši izpētiet visus datus, kas jums ir, un, pareizi darot, jūs joprojām pamanīsit vairākus apgabalus optimizēšanai, kuriem parasti būs pievienota naudas vērtība.

Piemēram, kļūdas. Vienkārši palaidiet savu vietni, izmantojot diagnostikas rīku, un tas atzīmēs visas jūsu kļūdas. Jūs neveicat kļūdu testus, bet tikai tos noņemsit.

Ir jāuzlabo arī lēnas ielādes lapas. Arī šeit nav nepieciešams veikt A / B testus liek tam ielādēt 2 sekundēs.

Pārbaudi savas formas! Vai viņi darbojas pareizi visos pārlūkos, ierīcēs un operētājsistēmās? Atkal tveriet kļūdas, īpaši JS kļūdas! Ir milzīga naudas summa, ko var ietaupīt, vienkārši noņemot kļūdas, un jums tas nav nepieciešams Convert.com.

Pārveidošana nav viegla nozare, jo tā ir paredzēta nobriedušākiem uzņēmumiem, kuru vietnes mēnesī apmeklē 200 000 vai vairāk apmeklētāju. Kad jums ir laiks, lai izstrādātājs un pētnieks varētu veikt šīs lietas, vai arī jūs varat nolīgt aģentūru, tas ir, kad jūs varat sagaidīt adatas pārvietošanu.

Daži automatizēti rīki dara to burvju. Bet Convert.com nav viens no šiem risinājumiem. Mēs varam palīdzēt tikai strādīgiem cilvēkiem, kuri ir pietiekami ziņkārīgi, lai efektīvi veiktu savu darbu.

Klientu pieredzes optimizācija

Kādas ir vissvarīgākās lietas, kas katram digitālajam tirgotājam būtu jāzina par klientu pieredzes optimizēšanu (CRO)?

VWO izpilddirektora Sparsh Gupta atbilde

Vietnes vizuālā optimizētāja (VWO) izpilddirektors Sparsh Gupta

Pirmkārt, ir jābūt stratēģiskais process un laika grafiks pieredzes optimizēšanai. Esmu redzējis tūkstošiem klientu un tirgotāju, kuri izmēģina ad-hoc pieeju. Reizēm viņi veiks dažus kampaņas testus vai domās par savas pieredzes optimizēšanu, taču neizdosies iegūt rezultātus un no tā pilnībā atteiksies..

Viss pieredzes optimizācijas process jāuzskata par nepārtrauktu programmu. A / B testēšana ir tāda, ka, ja jūs to darīsit šodien, tas jums būs jādara vēlreiz nākamajā mēnesī.

Palieciet aktuāli! Pasaule virzās tik ātri, ka pat tad, ja jūsu vietņu pieredze šobrīd ir visaugstākā, tuvākajā nākotnē klientu uzvedība krasi mainīsies, un jums praktiski visu laiku būs jāpiedalās lietās..

No A / B testēšanas un CRO viedokļa es redzu arī to, ka grūtāk iegūt vairāk uzvarētāju. Kad es saku uzvarētājus, es domāju kampaņas, kurās hipotēze tika pārbaudīta un apstiprināta. Ir arī kampaņas, kurās hipotēzes ir nepatiesas, tāpēc grūti pāriet no 50% uz 60%.

Jums jāpieņem fakts, ka vairāk nekā puse no jūsu kampaņām neuzvarēs uzvarētājus, un tas ir labi; tas notiek ar dažām no optimizētākajām vietnēm. Pat vismodernākās kampaņas neizdodas vairāk nekā par 50%, tāpēc jums nevajadzētu no tās atteikties. Ideja ir pastāvīgi pārbaudi.

VWO izpilddirektors runā par vissvarīgākajām lietām, kas katram digitālajam tirgotājam būtu jāzina par klientu pieredzes optimizēšanu (CRO)VWO Engage vadības panelis

Esmu redzējis komandas, kas koncentrējas uz vairākiem testiem un pieredzi, kuras laika gaitā varēja labāk optimizēt un iegūt vairāk rezultātu nekā tās, kuras koncentrējās uz to, lai tikai viens tests būtu pareizs. Pat ja jūs daudz plānojat, pastāv iespēja, ka jūsu tests neizdosies.

Tev vajag iet ar datiem pamatotu hipotēzi, taču neesiet ārkārtīgi detalizēts par hipotēzi, jo svarīgs ir pārbaudes ātrums. Plašāku kampaņu organizēšana ir daudz svarīgāka nekā pieturēšanās pie tās un tās pilnveidošana.

Ciktāl tas attiecas uz pieredzes optimizāciju, tas nav tikai A / B testēšana, lai izveidotu izcilu klientu pieredzi jūsu vietnē; tas ir viss saziņa ar šo klientu visos saskares punktos tas ir svarīgi. Tā var būt jūsu vietne vai lietotne, sociālie mediji, e-pasti vai jebkurš cits saskares punkts, kas ietekmē klientu pieredzi un ietekmē jūsu reklāmguvumu.

Web analīze

Ko jūs ieteiktu zīmolam, kurš vēlas kļūt par nozares līderi?

Atbilde: Benjamin Seror, PanaWeb galvenais produktu direktors

Bendžamins Serors, Chied produktu virsnieks vietnē panašWeb

Lai kļūtu par nozares vadītāju, vissvarīgākais ir darīt nodrošināt vērtību. Ja jūs tikai veidojat zīmolu kā mērķi, būs grūti ieinteresēt cilvēkus. Koncentrējieties uz vērtību, kuru jūs piešķirat pasaulei, un savu misiju, un cenšieties būt labākais, ko darāt, neatkarīgi no tirgus lieluma..

Tas ir tas, ko mēs cenšamies darīt vietnē hasonlóWeb. Jūs kā lietotājs izmantojāt mūs bezmaksas versijā, kas ir mūsu misijas sastāvdaļa. Mūsu misija ir demokratizēt piekļuvi datiem, lai studenti, žurnālisti un praktiski ikviens, ne tikai milzu zīmoli, varētu brīvi izmantot tirgus datus.

Tāpēc, veidojot šo loģiku, mēs koncentrējāmies uz savu misiju padarīt datus pieejamus, un tas kļuva patiešām jaudīgs. Mēs sākām iegūt fanus, evaņģēlisti un aizstāvjus, kuri mūs absolūti mīlēja. Kad jūs veidojat šādu sajūtu mērķauditorijas vidū, tas ir, kad jūs kļūstat par nozares vadītāju.

Tātad, kā jūs likt cilvēkiem aizstāvēt jūs? Būdams autentisks un patiess pret savu misiju, un patiesi sniedzot vērtību šiem cilvēkiem.

Taktiski jums jāprot izplatīt un izplatīt savu redzējumu. Mums SEO bija galvenā lieta. Mēs negribējām maksāt par reklamēšanu, bet gan lai izveidotu kopienu, kad mēra digitālo pasauli. Tā kā tas bija kaut kas, par ko rūpējās daudzi cilvēki, mēs savu stratēģiju koncentrējām uz ideju, ka mūsu kopienas locekļi ir mūsu labākie vēstnieki un aizstāvji. Nav vienas taktikas, kas darbotos citādi, kā tikai ļoti precīzi saskanēt ar jūsu misiju.

Uzziniet vairāk par SimilarWeb šajā ievada videoklipā:

Mārketinga automatizācija

Kādi ir psiholoģiskie faktori, no kuriem tirgotājiem mēdz pietrūkt, un kādi ir jūsu padomi, kā tos iekļaut mārketinga stratēģijā?

Dibinātāja Kenda Makdonalda atbilde & Automation Ninja izpilddirektors

Kenda Makdonalda, Automation Ninjas izpilddirektore

Lielākā garām nav izmantojot psihogrāfiju, lai profilētu savu ideālo auditoriju. Tās ir lietas, piemēram, intereses, attieksme / aktivitātes un viedokļi vai IAO mainīgie, kas palīdzēs jums saprast, kādu informāciju jūsu auditorija vēlas redzēt, kur viņi to vēlas redzēt, un kāda veida informācija viņiem vislabāk atbildētu. Tas jums palīdz iepazīt auditoriju cilvēciskā līmenī.

Tad ir aizspriedumi, kurus mēs varam izmantot, lai mūsu saturs labāk pārveidotos. Lietas, piemēram stiprināšanas efekts, izmantojot pirmo redzamo informāciju, lai salīdzinātu vai kontrastētu pārējo informāciju. Tad jūs varat iedziļināties, izmantojot saskaņotu patvaļu un kognitīvo pieprasījumu, grupas un izejas. Psiholoģiskā neobjektivitāte ir spēcīga mārketingā.

Nākamais ir auditorijas informētības līmenis. Kā tirgotāji mēs viegli esam pieraduši pie satura veidošanas, un to ir viegli aizmirst pārliecinieties, ka saturs auditorijai ir pareizajā līmenī.

Tā kā tur ir tūkstošiem instrumentu, pirmais, ko es ieteiktu, ir jābūt ļoti skaidram par to, ko vēlaties sasniegt. Tātad, pirmajam solim vajadzētu būt auditorijas kartēšanai un stratēģijas plānošanai, lai palīdzētu jums atrast rīkus, kas vislabāk atbilst jūsu mārketinga mērķiem.

Otrkārt, koncentrējieties uz auditorijas iesaistīšanu. Ne tikai pārdodiet, dodiet viņiem vērtīgu saturu, ko viņi patērēs. Mēs iesakām ņemt visu jums jau pieejamo saturu un izplatīt to esošajai auditorijai. Izmantojiet šo saturu un pārliecinieties, vai pievienojat vērtību.

Treškārt, ja jūs visu laiku sūtāt sakarus, pārliecinieties, ka sekojat uzvedībai. Vai viņi atver jūsu e-pastus? Vai viņi noklikšķina uz jūsu saitēm? Vai viņi ilgu laiku pavada noteiktās jūsu vietnes daļās?

Šāda informācija jums saka, kas cilvēkus interesē, lai jūs varētu segmentēt viņus uzvedības veidā. No otras puses, ja cilvēki nedara šīs lietas, tas pasaka, kas viņus neinteresē un kas jums būtu jādara agrāk, lai izveidotu labāku iesaisti.

Kenda Makdonalda jaunā grāmata Hack the Buyer BrainUzziniet vairāk par Kenda jauno grāmatu Hack the Buyer Brain

e-komercija

Kādi ir jūsu galvenie ieteikumi reklāmguvumu palielināšanai?

StoreYa COO Eyal Reich atbilde

StoreYa Eyal Reich

Ir dažas lietas, kuras varat darīt, un tās visas ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt.

Pirmkārt un galvenokārt, jums ir nepieciešams koncentrēties uz nišu. Neatveriet vispārēju veikalu, kurā pārdod vairākus produktus no dažādām kategorijām. Izveidojiet zīmolu un sāciet reklamēt savu vislabāk pārdoto produktu ar akcijām. Mēģināt Esiet pēc iespējas komunikablāks, jo tā ir SMB vērtība salīdzinājumā ar tādiem monstriem kā Amazon. Jūs saņemat iespēju esiet personīgs ar savu mērķauditoriju.

Pievienojiet savai vietnei tādu tērzēšanas logrīku kā Messenger vai WhatsApp. Centieties sniegt vislabāko iespējamo atbalstu un dodiet klientiem pareizos padomus īstajā laikā. Jūs varat uzlabot pārdošanas apjomus vismaz par 20%, vienkārši nodrošinot pareizo atbalstu īstajā laikā.

Centieties nodrošināt vislabāko iepirkšanās pieredzi pēc iespējas mazāk klikšķu, sākot no mājas lapas līdz produkta lapai līdz izrakstīšanās lapai.

Nelieciet lietotājus atvērt kontu un samaziniet kases laukus līdz minimumam cik vien iespējams.

Izmantojiet pazīstamās uzticības zīmes norādot “drošs maksājums ar XXX”. Jums jāparāda, ka vietne un norēķinu sistēma ir droša. Lieciet auditorijai justies ērti, lai pēc iespējas ātrāk pabeigtu norēķinu procesu. Veicot visu to, palielināsies reklāmguvums un samazināsies atteikšanās no groza.

Mēs to arī redzam, lai uzlabotu vajadzīgos reklāmguvumus piedāvāt akcijas ar reklāmkarogiem, uznirstošajiem logiem un citiem pievilcīgiem elementiem. Neatkarīgi no tā, kā jūs to darāt, tas noteikti ir jādara. Jūs konkurējat ar lielākiem spēlētājiem, un viņi nodrošina akcijas.

Jums nav jāpiedāvā lielas atlaides. Piedāvājums ar 50% atlaidi varētu izklausīties neticami un pārāk smaržot pēc krāpniecības. Nodrošiniet paaugstinājumu, kas ir reāls jūsu klientiem. Saskaņā ar gadījuma pētījumu, kurā mēs izsekojām 30 miljonu lietotāju uzvedību ASV, saldumu vietne tiešsaistes reklāmām ir no 10 līdz 15% atlaide. Tāpēc ir svarīgi piedāvāt atlaides, taču nepārspīlējiet to.

Vēl viena svarīga lieta ir izveidojiet lielisku produkta aprakstu. Daudzi cilvēki parasti nekoncentrējas uz produkta aprakstu, bet tas patiešām ir obligāts. Lielākā daļa klientu joprojām izvēlas iepirkšanos bezsaistē, jo viņi var rūpīgi izpētīt produktus. Jums jāspēj līdzināties šai pieredzei, izstrādājot produktu aprakstus pēc iespējas precīzāk. Ja uz katra produkta rakstāt 2 rindiņas, atlēcienu līmenis būs augsts, jo nesniedzāt pietiekami daudz informācijas vai arī jums nebija pareizais runas tonis..

Jums vajadzētu mēģināt uzziniet, kāds lingo ir ideāls jūsu auditorijai atbilstoši ģeogrāfijai un demogrāfijai. Humors var būt diezgan noderīgs, ja tas sader ar zīmola lingo. Būtībā jūs vēlaties izveidot pārdošanas piķi, kas ir ideāli piemērots jūsu konkrētajai mērķauditorijai.

Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk par StoreYa.

B2B izejošais mārketings

Kādi ir jūsu padomi veiksmīgam izejošā mārketingam?

DAZE dibinātāja atbilde & Izpilddirektors Gali Soudak

DAZE izpilddirektors Gali Soudak B2B digitālais mārketings

Atšķirībā no daudzām citām lietām, izejošajam mārketingam nepieciešama ļoti proaktīva pieeja. Padomājiet par telemārketingu vai tele-sapulci. Tas ir tīrs izejošais kanāls, tas nozīmē, ka izejat tur un saņemat klientu. Jūs viņiem piezvanāt, sūtāt pa e-pastu, nosūtāt tekstu. Gadu gaitā ir bijis daudz dažādu sistēmu un rīku, lai to izdarītu, bet tas būtībā ir tiešs kontakts ar jūsu mērķa tirgu, un cilvēki to dara caur daudziem kanāliem.

Kad jūs koncentrējat uzmanību uz B2B, acīmredzami LinkedIn un Twitter ir galvenie rīki, bet, ja jūs iemācāties gudri mērķēt, varat to izdarīt arī caur Facebook, e-pastu un daudzām citām platformām..

Protams, jums tas ir jādara ļoti labi jāzina surogātpasta likumi un juridiskie ierobežojumi, bet jums tas jādara arī godīgi un godīgi. Lielākajai daļai uzņēmumu, kas mēģina veikt izejošo mārketingu, nesasniedz vēlamos rezultātus, un ir acīmredzami, kāpēc, jo, kad jūs sasniedzat kādu, kurš nav audzināts, kurš nezina jūsu zīmolu, lielākajai daļai cilvēku tas nepatīk. Viņiem nepatīk, ka viņus pārdod, viņiem nepatīk, ja viņus kļūdaini, un viņi jūs atzīmē kā surogātpasta izplatītājus.

Ir sistēmas un paraugprakse, lai to izdarītu tādā veidā, kas faktiski darbojas un rada biznesa iespējas. Priekšrocība ir tā, ka tā ir ļoti tūlītēja. Parasti sistēmas uzstādīšana pareizajā veidā prasa apmēram mēnesi, bet, kad tā ir iestatīta un jūs sākat izejošo kampaņu, nākamajā dienā jums ir potenciālie pirkumi, un es runāju par pārdošanas kvalificētiem potenciālajiem pircējiem, cilvēkiem, kuri ir gatavi plānot ar jums vai pasūtīt no jums.

Tā ir liela priekšrocība, darbojoties tādos tirgos kā Izraēla, kur cilvēki nav ļoti pacietīgi pret ilgtermiņa mārketingu. Viņi vēlas ROI nākamajā rītā, un tas ir viens kanāls, kas mums palīdzēja ievērojami pieaugt. Mēs bijām pirmie Izraēlā, kas to piedāvāja, un vairākus gadus mēs bijām vienīgie, kas to darīja. Es zinu, ka tagad ir dažas citas aģentūras, kas to piedāvā, bet, tā kā tas ir tik grūts kanāls, lai gūtu panākumus, es nedomāju, ka tās spēja patiešām uzlauzt labāko praksi, kā padarīt izejošo darbu.

Otra lieta, kas attiecībā uz mums ir unikāla, ir tāda, ka mēs piedāvājam kanālu, ko mēs saucam par Domu vadību. Tas, ko mēs atradām, ir tas cilvēkiem patīk sekot cilvēkiem vairāk, nekā viņiem patīk sekot zīmoliem. Tas darbojas neatkarīgi no tā, vai jums patīk zīmols vai nē. Tāpēc es jums varu dot 2 vārdus: Microsoft un Apple.

Es esmu diezgan pārliecināts, ka, sakot Microsoft, jūsu ķermenī nerodas patīkamas sajūtas, bet, kad es saku Apple, tas ir pavisam cits stāsts!

Cilvēki ir iemīlējuši Apple, un tomēr vairums no viņiem drīzāk seko Bila Geitsa, nevis sekot Microsoft, un kad Stīvs Džobss bija dzīvs, viens no iemesliem, kāpēc Apple bija tik veiksmīgs, ir tas, ka viņš veica Domas vadību un ietekmētāju mārketingu. Viņiem patika sekot Stīvam Džobam pat vairāk, nekā viņiem patika sekot Apple.

Kad jūs augšupielādējiet vērtīgu saturu un piedalieties grupas diskusijās, jūs parādāt savai mērķauditorijai, ka šajā uzņēmumā ir ekspertu vadītāji; domu vadītāji, kuriem jūsu mērķa tirgus vēlas sekot; tik drīz jūs sāksit piesaistīt ienākošos klientus, tas nozīmē, potenciālos klientus, kuri sāks uzdot jums jautājumus un vēlas ar jums konsultēties vai tikties.

Tas nozīmē, ka vēlāk būs ļoti viegli pārdot jūsu produktus un pakalpojumus, jo šie cilvēki ir labi audzināti, viņi zina, ka cilvēki, kas pārvalda šo uzņēmumu, ir eksperti.

Šajā kanālā mēs redzam pārsteidzošus rezultātus, un ļoti maz aģentūru nodarbojas ar šādiem pakalpojumiem. Tie galvenokārt koncentrējas uz zīmola atpazīstamību, reklāmas ekspozīciju un ienākošo mārketingu kopumā, bet ne caur personīgajiem profiliem. Tāpēc es teiktu, ka izejošie un domājošā vadība ir divi ļoti spēcīgi punkti, kas mūs padara unikālus.

Visbeidzot, mēs ļoti orientējamies uz datiem, tāpēc viss, ko mēs darām, tiek izmērīts; neatkarīgi no tā, vai tas ir izejošais mārketings, domāšanas vadība, zīmola atpazīstamība vai SEO, viss tiek novērtēts tādā mērā, kā to dara ļoti maz aģentūru. Mēs optimizēt kampaņas katru nedēļu, tikai, lai uzlabotu mūsu rezultātus. Rezultātā tas rada milzīgas atšķirības.

Ebreju valodas runātājs? Noskatieties Gali Soudaka aizraujošo lekciju par to, kā radīt potenciālos pirkumus vietnē LinkedIn.

Mobilais mārketings

Kādi ir labas App Store optimizācijas (ASO) pamatprincipi?

StoreMaven izpilddirektora Gada Maora atbilde

Gad Maor, StoreMaven izpilddirektors

Esmu pavadījis daudz laika, domājot par tirgu un kritizējot vecos uzskatus par to, kas patiesībā ir optimizācija. Optimizācijas mērķis ir kaut ko labu uzņemt un padarīt to labāku, maksimāli izmantojot to.

Optimizācijas tirgus sākās ar diviem pīlāriem:

  • Reklāmu optimizēšana lai iegūtu vairāk reklāmguvumu. Es varu augšupielādēt ikonas, ekrānuzņēmumus un visu vizuālo informāciju, kas padarīs manu lietotni pievilcīgāku konkrētai mērķauditorijai, uz kuru mērķēju.
  • Atslēgvārdu optimizēšana kas palīdz iegūt vairāk atklājumu un labāk strādāt ar meklēšanas algoritmiem, lai lietotāji, kuri meklē lietotņu veikalā, cerams, atrast manu lietotni.

Apskatot lietotņu veikala optimizāciju, tā kļūst daudz lielāka ne tikai tāpēc, ka tai ir milzīga vērtība un ietekme uz instalāciju skaitu, bet arī tāpēc, ka mēs mijiedarbojamies ar nozares pārstāvjiem.

SEO un ASO ir kā akciju tirgus. Ikdienas uzņēmumi tiek kotēti un tirgoti; tad tādas lietas kā PR, mutes mutē, reklāma un konkurentu darbības padara viņu atzīmētu. Auditorija pērk un pārdod, un katras dienas beigās viss notikušais ir mainījis akciju tirgus vērtības. Raugoties uz to no šī viedokļa, lietotņu veikals ir ļoti līdzīgs.

Kad es meklēju taksometru, vai es redzēšu Uber vai Gett? Tas atspoguļo to, kas notiek tirgū. Tur notiek kustība, un klasifikācija praktiski visu laiku mainās. Tas ir rezultāts tam, ko dara konkurenti.

Mēs sākām uzzināt, kā šīs darbības tiek atspoguļotas lietotņu veikalā. Tā nav rāpšanās pa sienu, bet spogulis, kas var labāk atklāt to, ko jūs darāt un ko dara jūsu konkurenti..

Skatieties StoreMaven darbībā!

Atkārtots mārketings un atkārtota mārketings

Kādi ir galvenie punkti, lai panāktu atkārtotu mērķauditorijas atlasi?

Lielisks auditorijas klientu panākumu menedžeris Makss Stjuarts

Makss Stjuarts - ideāla auditorija

Pirmais ir mērķējiet uz pareizajiem cilvēkiem. Tas parasti nedarbojas, ja vietne ir tikko atvērta un tās trafiks ir mazs. Viens no galvenajiem panākumu virzītājiem ir pietiekams skaits cilvēku ar labu atkārtotu mērķauditoriju.

Mēs piedāvājam jums rīkus, kuru mērķauditorija ir cilvēki, kuri iepērkas produktus, kuri ir noklikšķinājuši uz cenu lapu vai izrādījuši sākotnēju interesi, lai jūs varētu efektīvi noteikt savus reklāmas tēriņus. Ja kāds tikai daļu sekundes apmeklēja jūsu vietni un nekavējoties atleca, jūs varat izvēlēties viņu atkārtoti nemērķēt.

Atbilstošu cilvēku atrašana nozīmē arī to, ka jūsu reklāmas ne tikai risina viņu vajadzības vai problēmu, kuru viņi meklē, bet arī to, ka jūsu kopija atbilst galvenajai lapai, no kuras viņi nāca, un jūsu piedāvātajam piedāvājumam..

Daudzas reizes es redzu atšķirīgu dizainu, stilu vai piedāvājumu, un reklāma neizskatās kaut kas līdzīgs oriģinālajai lapai, no kuras nāca lietotāji. Apjukums, piemēram, skatītājiem, nekad nav laba ideja. Pārliecinieties, vai esat piegādājis pareizo ziņojumu pareizajiem cilvēkiem un saglabājiet konsekvenci visās kampaņās.

Tālāk ir noteiktas nozares vai uzņēmumi, kur laiks ir faktors. Dažreiz pirkumi sākas ar impulsa lēmumu, piemēram, jauna t-krekla iegūšanu. Šāda veida lēmumu var pieņemt dienas vai divu laikā, tāpēc mērķauditorijas atlase būs vērsta uz cilvēkiem, kuri nesen apmeklēja jūsu veikalu, piedāvājot konkrētu produktu, kuru viņi apskatīja.

Citiem pirkumiem, piemēram, ceļojumu rezervēšanai, ir noteikts laika ierobežojums, tāpēc pirms pirkšanas citur vēlaties koncentrēties uz nesenajiem apmeklētājiem.

Ja jūs piedāvājat lielu biļešu preci vai veicat mārketingu B2B klientiem, pirkuma lēmums parasti prasa ilgāku laiku, tāpēc dabiski, ka šai kampaņai būs jābūt secīgākai un jāturpina ilgāku laika periodu. Viņi redzēs jūsu reklāmu nedēļām vai mēnešiem, galvenais ir palikt uz viņu prātu.

Galvenais ir pārbaudi un uzlabo: pārbaudiet dažādas reklāmas, redziet, kas darbojas, atbrīvojieties no tām, kas nedarbojas, un sākt kampaņu, kuras mērķauditorija ir konkrēti segmenti. Tika izveidota perfekta auditorija, lai jūs varētu ērti uzsākt un rediģēt kampaņas lidojuma laikā.

Dažreiz jūs vēlaties sākt kampaņu un gaidāt milzīgu pārdošanas pieaugumu, taču vilces iegūšana parasti prasa ilgāku laiku, līdz skatītājiem ir ērtāk redzēt jūsu reklāmas. 90% cilvēku pirmajā reklāmguvumā neveic reklāmguvumus, bet, jo vairāk viņi apmeklē, jo lielāka ir to konvertēšanas iespēja.

Statistika rāda, ka kāds, kurš noklikšķina uz atkārtoti atlasītu reklāmu, var gūt 70% lielāku reklāmguvumu nekā kāds, kurš noklikšķināja uz parastas reklāmas.

Ietekmētāja mārketings

Kas nepieciešams, lai kļūtu par sociālo mediju ietekmētāju?

ShiftOne izpilddirektors Dilans Kohlštate

Dilans Kohlštate, pirmās maiņas izpilddirektors

Kad es izveidoju savu Instagram kontu, tas bija ar izteiktu nodomu izprast šo “ietekmēšanas ceļu”. Kas būtu nepieciešams, lai audzētu šādus produktus visās manās sociālajās platformās un YouTube, un kā tas mainītu manu dzīvi?

Pirmkārt, es sapratu, ka saistības ir milzīgas: man tas būs vajadzīgs regulāri, vismaz katru dienu, izveidojiet jēgpilnu saturu. Tas prasa milzīgu nodevu, jo es vadu trīs uzņēmumus un veltu laiku video uzņemšanai, attēlu pārbaudei, satura nodrošināšanai. Tas tiešām prasa laiku un prasa patiesu izpratni par to, kāpēc jūs to darāt.

Man galvenais iemesls ir tas, ka esmu skolotājs. Man patīk dalīties, un dalīšanās uzņēmējdarbībā man ir ļoti saistoša. Spēja iedvesmot citus pievienoties man šajā ceļojumā vai iedvesmot citus uzņēmējus nepieļaut tādas pašas kļūdas kā es, man ir ļoti svarīga un motivē mani regulāri radīt saturu.

Nemēģiniet to visu izdarīt pats! Kad es sāku darbu, es nolīgtu videogrāfu un zīmola vadītāju, kurš sekotu man visu diennakti, veidojot saturu, ievietojot, plānojot, atbildot un vadot procesu. Kopš tā laika šie komandas locekļi ir rezervēti klienta darbam (no manas digitālās aģentūras Shift ONE), un tāpēc es esmu pazaudējis savu komandu, bet līdz tam es biju jau pietiekami pieredzējis, lai zinātu, kas man jādara..

Tātad, uz noņemiet visas barjeras un pašattaisnojumus, Es sāku lietot Canva un savu video rediģēšanas programmatūru. Es tagad veidoju savu saturu. Varbūt tas nav tik seksīgi, kā es parasti to daru, ejot pie savas automašīnas vai pa ceļam uz sapulci, bet vismaz tas tiek darīts, un man nav šķēršļu, kas man liek to darīt!

Ietekmētāji ir ticamāki un uzticamāki nekā zīmoli. Ietekmētāju loma ir esiet pilnīgi godīgi un izrādiet integritāti. Lai gan zīmoli lielākoties tiek apklusti pēc saviem nodomiem, un akcionāri tiecas gūt peļņu, ietekmētāji, kuriem ir plaša pieeja un augsta uzticamības pakāpe, ir atbildīgi par godīgas patiesības izplatīšanu..

Ja ietekmētāju mārketings neizdodas, tad tad, kad ietekmētāji nav godīgi, vai apspiež savus atklājumus, jo viņiem tiek maksāts.

Ietekmētājiem ir nepieciešams jābūt skaidriem attiecībā uz amatiem, par kuriem tiek maksāts, kas var būt sarežģīta lieta, bet, ja viņi zaudē uzticamību, ko viņi būs atstājuši??

Jautājums ir, kas nāk pēc ietekmētāju mārketinga? Kaut kas ir augstāks iekšā integritāte, godīgums, uzticamība un ticamība.

Šeit ir daži vērtīgāki Dilana video emuāra padomi:

Web izstrāde

Kādi ir jūsu labākie padomi zīmoliem, kuri vēlas kļūt veiksmīgi tiešsaistē?

Digitālās ielas dibinātājs Zohare Haider

Digitālais steets Zohare Haider

Ja man būtu jārada zīmola vērtība no nulles, es būtu pirmais atgriezties pie pamatjautājumiem: ko es daru, kāpēc es to daru, un kas ir mana auditorija? Lai būtu efektīvs komunikators, jums tas tiešām ir izprast savu tirgu un radīt patiesu vērtību.

Piemēram, pieņemsim, ka man ir mazs pārtikas veikals, kur nav konkurences. Man ir absolūta dominējošā pozīcija tirgū un spēcīgs, iedibināts bizness, tāpēc man ir 2 izvēles: vai nu es sniedzu labu servisu, un turpinu tos atgriezties, jo nākotnē man varētu būt konkurence, vai arī es sniedzu sliktus pakalpojumus, jo man ir monopols un es kļūstu pašapmierināts. uz risku un konkurenci.

Saglabājiet savu malu! Šī aizvēsturiskā domāšana ir iemesls, kāpēc daudzi uzņēmumi beidzas. Nokia un Motorola nebūtu tur, kur atrodas šodien, ja viņi nebūtu rīkojušies šādi. IBM un Microsoft ir divi giganti, kas bija pietiekami gudri, lai būtu atbilstoši savam darbam un nodrošinātu lielu vērtību, neskatoties uz to monopolu. Atņemiet visus abonēšanas miljonus dolāru, un tie neatšķiras no šī pārtikas preču veikala.

Tev vajag ir laba piedāvājuma un pieprasījuma attiecība un saprotiet, kur vēlaties atrasties. Ja jums ir izteikts piedāvājums, jūs zināt, kur vēlaties atrasties; jūs zināt savu tirgu un piegādātājus, un jūs novietojiet klientus biznesa centrā.

Jums ir jābūt patiesi iemīlētam tajā, ko jūs darāt, un ar milzīgu aizraušanos izturēt izaicinājumus un nepārtraukti sniegt labu pakalpojumu vai produktu.

Kopsavilkums

Mēs dzīvojam aizraujošos pārmaiņu laikos. Pirms 10 gadiem tikai izveidot savu vietni bija daudz. Šodien jau ir skaidrs, ka digitālais mārketings sniedzas tālu pāri tīmekļa izstrādei, SEO un sociālajiem medijiem. Ņemot vērā visus dažādos lietotāju pieredzes slāņus, mārketingu, tirgus izpēti, pieredzes optimizāciju, A / B testēšanu, e-komerciju, reklāmas tīklus, sociālos tīklus, tīmekļa analītiku, mākslīgo intelektu un mašīnmācību, tas ir, kad jūs patiešām varat iegūt holistisku skatījums uz to, ko digitālais mārketings patiesībā nozīmē 2020. gadā.

Ja jūs uzskatījāt, ka šis raksts ir noderīgs, lūdzu, iedodiet tam iespaidu, lai parādītu savu atbalstu, vai arī pievienojiet atsauksmes komentāros zemāk. Nākamajā rakstā es apskatīšu interesantākās atbildes, kuras saņēmu uz jautājumu: Kā jūs redzat digitālā mārketinga attīstību 5 gadu laikā no šī brīža?

Sekojiet līdzi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector