Kā izveidot Wix vietni kāzu sludinājumiem

Tā kā tehnoloģija aug šajā mūsdienu laikmetā, arvien vairāk cilvēku izvēlas izveidot savas kāzu vietnes. Šajās vietnēs ir gandrīz viss, sākot ar prognozēto laika prognozi jūsu īpašajā dienā līdz norādījumiem līdz norises vietai. Tie ir ne tikai informatīvi, bet arī skaisti. Un daudzi pāri dod priekšroku izveidot savu kāzu vietni. Tādā veidā viņi vajadzības gadījumā var ātri veikt nelielus pielāgojumus.


Viens no labākajiem veidiem, kā izveidot kāzu vietni visai jūsu informācijai un paziņojumiem, ir tādu vietņu veidotāju izmantošana kā Wix. Šis īsais ceļvedis iemācīs jums izveidot Wix vietni kāzu paziņojumiem. Pierakstīšanās Wix un visa tīmekļa vietnes veidošanas procesa sākums sākotnēji var šķist drausmīgs, taču vienkārši izlasiet un jūs tūlīt būsit ceļā..

Soli pa solim 

Izveidot savu kāzu vietni nav tik grūti, kā jūs varētu domāt. Izpildot šo rokasgrāmatu soli pa solim, jūs iegūsit ne tikai lielisku tīmekļa vietni, bet arī visu, kas no tās nepieciešams. Process ir jautrs, un tas var būt arī patīkama savienošanas pieredze ar savu partneri.

  • Reģistrējieties Wix

Šī ir vienkāršākā daļa. Vai nu ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet paroli, vai arī reģistrējieties, izmantojot Facebook vai Google.

  • Dodieties cauri apmācībai vai izlaidiet to

Ikviens, kurš Wix iepriekš ir izmantojis, zina, kā tas viss darbojas, un tāpēc var izlaist šo daļu. Bet, ja esat platformas jaunpienācējs, jums jāiziet noderīgā apmācība. Vai arī, ja jūs to jau esat izmantojis, bet ir pagājis kāds laiks, pārskatiet to vēlreiz, un jūs varētu uzzināt kaut ko jaunu.

  • Izvēlieties veidni

Ir simtiem, no kuriem izvēlēties! Bet, ja, izvēloties notikumu vietni, izmantojat kreiso kolonnu, redzēsit kaut ko vairāk piemērotu savas kāzu paziņojumu vietnes izveidošanai. Lai gan dažas veidnes ir bezmaksas, jums, iespējams, būs jāmaksā par to, kas jums patiešām patīk, un tās var daudz atšķirties.

  • Sāciet rediģēt galveno lapu

Atcerieties, ka pirmie iespaidi ir svarīgi, tāpēc vietnei jāatspoguļo jūsu kāzu būtība. Vai vēlaties elegantu un tradicionālu? Varbūt kaut kas modernāks? Neatkarīgi no jūsu izvēles, attiecīgi rediģējiet galveno lapu. Un, lai to personalizētu, jūs pat varat pievienot arī savus iecienītos fotoattēlus.

  • Pievienojiet savu informāciju

Ja esat izvēlējies kāzu veidni, tad Wix ir pietiekami gudrs, lai lūgtu jums sniegt visatbilstošāko informāciju, piemēram, jūsu lielās dienas datumu, transporta informāciju vai pat dāvanu idejas. Šī ir jūsu Wix vietnes personiskā sadaļa – padariet to skaistu.

  • Izveidojiet vairāk lapu

Vai vēlaties, lai visi zina jūsu pāris pievilcīgākos mirkļus? Vai varbūt laiks, kad jūs abi smējāties, līdz bijāt uz grīdas? Ir arī citas lapas, kurās varat dalīties ar visiem šiem stāstiem un sniegt vairāk informācijas par kāzām. Apskatiet veidni un redziet, ko vēlaties pievienot. Ja vēlaties tīmekļa vietnē izveidot paziņojumus par kāzām, tad lieliski noderēs arī paziņojumu lapa. Wix rīkus ir ļoti ērti izmantot, un platforma ir viena no vienkāršākajām pārvietošanās iespējām, tāpēc dažu stundu laikā jums būs ideāla vietne..

  • Izveidojiet savu domēnu (URL)

Kad izveidosit savu vietni, jūsu lietotājvārds automātiski būs jūsu domēna vārds (URL), taču, kad esat gatavs publicēt, varat to mainīt uz kaut ko jauku vai quirky..

  • Pastāstiet savai ģimenei un draugiem

Tieši tā! Visas vienkāršās darbības, kas vajadzīgas, lai kāzu vietne būtu vislabākā. Process ir ātrs, un, izmantojot Wix veidni, jūs varat ātri izbaudīt skaistu kāzu vietni.

3 labākās kāzu veidnes 

Tā kā Wix platformā ir simtiem veidņu, var būt grūti izlemt, kura jums patīk visvairāk. Zemāk ir dažas populāras kāzu veidnes, kuras varat izmantot BEZMAKSAS ar Wix. Kā kāds no viņiem? Reģistrējieties, ja vēl neesat to izdarījis.

1. Ziedu kāzu ielūgums

Kā izveidot Wix vietni kāzu sludinājumiem

2. Mūsdienu kāzu ielūgums

Kā izveidot Wix vietni kāzu sludinājumiem

3. Elegants kāzu ielūgums

Kā izveidot Wix vietni kāzu sludinājumiem

Kāpēc izvēlēties Wix?

Wix ir lietotājam draudzīgs, tīmekļa veidošanas rīks, kuru var izmantot ikviens. Tā ir moderna un pastāvīgi attīstās, un tā ir lieliska platforma, apsverot savas iespējas, jo jums vienmēr būs jaunākās veidnes un dizains! Un tādām vienkāršām vietnēm kā jūsu vietne tas ir bez maksas! Tāpēc jums nav jāuztraucas par budžeta līdzekļu tērēšanu tradicionālo ielūgumu zīmogiem.

Lai jums laime kādreiz pēc 

Kad kāzu organizēšana ir beigusies un jūs esat pārsteigusi savus draugus ar savu radošo kāzu vietni, jūs esat pārliecināts, ka priecāties par to vienmēr. Pat ja jūs nolemjat izņemt vietni pēc kāzām, pārliecinieties, ka to paturat, lai jums būtu atgādinājums, lai no jauna izjustu šo apbrīnojamo pavērsiena punktu jūsu un jūsu partnera dzīvē kopā! Jūsu kāzu paziņojumu vietne ir kaut kas tāds, ko jūs vienmēr varat mīlēt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector