Kā izlikt ziņojumu Fiverr (Eksperta padomi 2020. gadam)

Sākot ar grafisko dizainu un beidzot ar tīmekļa izstrādi, personalizētiem attiecību ieteikumiem un beidzot ar smieklīgiem dzimšanas dienas video, Fiverr varat atrast gandrīz jebkuru pakalpojumu, ko iespējams iedomāties. Nedaudz atšķirīgs no citām brīvdomātāju platformām, darbinieki Fiverr ievieto savus pakalpojumus, kurus klienti pēc tam var pārlūkot un iegādāties; tos sauc par “koncertiem”.


Platforma ir brīvi pievienoties un koncertus var brīvi izlikt, tāpēc neatkarīgi no tā, vai jūs jau esat brīvmākslinieks un vēlaties izmantot jaunas platformas, talantīgu cilvēku, kam interesē nedaudz papildu naudas, vai arī jūs domājat tikai atmest darbu, Fiverr ir vērts pārbaudīt ārā.

Ja neesat pārliecināts, vai Fiverr ir piemērots tieši jums, skatiet mūsu speciālistu pārskatu. Pēc tam izlasiet, kāds ir patiesībā strādāt uz platformas, lasot kādas personas pieredzi.

Svarīgs! Pirms izveidojat savu pirmo koncertu (kā mēs šeit aprakstām), jums vajadzētu piedzīvot, kā pircēji redz koncertus, lai jūs saprastu, kā izveidot izcilu koncertu.! Pāriet uz sadaļu zemāk, lai redzētu, ko mēs domājam.

Vai jūsu prāts jau ir izveidojies? Lieliski! Sīkāk apskatīsim grupas Fiverr izveides procesu. Protams, tas ir viegli. Gandrīz ikviens to var izdarīt. Bet es jums iemācīšu, kā to izdarīt labi. Nebūs ilgi, kamēr jūs tērzēsit ar saviem pirmajiem jaunajiem klientiem.

1. darbība: izveidojiet kontu

Kā izlikt ziņojumu Fiverr (Eksperta padomi 2020. gadam)

Lai varētu ievietot savu pirmo koncertu, jums jāizveido konts. Reģistrēties var, izmantojot vai nu savu Facebook kontu, Google kontu vai e-pasta adresi. Kad esat izvēlējies kontu izveidot, jums būs jāizvēlas lietotājvārds un jāizveido parole vai jāievada e-pasta adrese. Kad jūsu konts ir izveidots, vienkārši dodieties uz iesūtni, aktivizējiet to un aizpildiet savu profilu.

2. darbība: iestatiet savu profilu

Kā izlikt ziņojumu Fiverr (Eksperta padomi 2020. gadam)

Pirmais, ko vairums pircēju pārbaudīs – pirms samaksāt par kādu no jūsu koncertiem – ir jūsu profils. Tajā Fiverr lūgs jums iekļaut fotoattēlu un vairākus galvenos datus, ļaujot potenciālajiem pircējiem mazliet vairāk jūs iepazīt..

Pro padomi

Pārliecinieties, ka izveidojat profilu, kas nodrošina katru aspektu:

 • Profila bilde: Iekļaujiet profesionālas izskata fotoattēlu ar savu īsto seju. Tas palīdzēs nodrošināt potenciālajiem pircējiem uzticību, ka esat reāla persona, turklāt padarot jūsu profilu profesionālāku.
 • Apraksts: Izmantojiet šo sadaļu, lai iepazīstinātu sevi ar potenciālajiem pircējiem. Šeit varat iekļaut savas kompetences, pieredzes jomas vai jebko citu, kas, jūsuprāt, ir svarīgs – saglabājiet to būtisku!
 • Valodas: Ļaujiet citiem zināt, kādas valodas jūs runājat, un jūsu tekošās valodas līmeni; tas ir neticami svarīgi, ja jūsu koncertā ir tādas prasmes kā rakstīšana vai tulkošana.
 • Veiktie testi: Šajā jūsu profila daļā būs redzami testi, kurus esat pabeidzis, izmantojot Fiverr. Pārbaudes palīdz pārbaudīt jūsu prasmes un var palielināt potenciālā pircēja uzticību. Esiet piesardzīgs, jo jūs varat veikt pārbaudi tikai divas reizes trīs mēnešos; tomēr Fiverr dod jums iespēju paslēpt savu pārbaužu rezultātus, ja jūs veicat sliktu rezultātu.
 • Prasmes: Šeit jums jāiekļauj visas prasmes, kas piemērojamas koncertiem, kurus plānojat izveidot. Tie ietver spējas, kuras esat ieguvis, strādājot pagātnē, vaļaspriekus vai citu dzīves pieredzi. Fiverr pieļauj tikai desmit, tāpēc izvēlies prātīgi.
 • Izglītība: Iekļaujiet to, kur esat apmeklējis koledžu, kā arī savus grādus.
 • Sertifikācija: Uzskaitiet papildu sertifikātus, kas var palīdzēt jums izcelties no pūļa.

3. solis: sāciet jaunu koncertu

Kā izlikt ziņojumu Fiverr (Eksperta padomi 2020. gadam)

Kad jūsu profils ir iestatīts, varat sākt veidot savu pirmo koncertu! Lai to izdarītu, ekrāna augšdaļā dodieties uz izvēlni “Pārdošana” un nolaižamajā izvēlnē atlasiet opciju “Gigs”. Šeit jums vienkārši jānoklikšķina uz pogas “Izveidot jaunu koncertu”, lai sāktu procesu.

4. solis: uzrakstiet sava grupas pārskatu

Kā izlikt ziņojumu Fiverr (Eksperta padomi 2020. gadam)

Pirmā sadaļa, kas jums jāaizpilda, ir GIG pārskats. Šeit jums būs jāaizpilda trīs ailes:

 1. Jūsu koncerta nosaukums
 2. Kategorija, uz kuru tā attiecas
 3. Atbilstošie meklēšanas tagi

Pro padomi

Nelietojiet taupīt šo procesu. Paturiet prātā, lai uzrakstītu pārliecinošu pārskatu, kas vilinātu potenciālo klientu:

 • Koncerta nosaukums: Jums ir piešķirtas tikai 80 rakstzīmes, tāpēc lieciet tām skaitīt un pārliecinieties, ka tās ir skaidras un kodolīgas; vēlaties, lai potenciālie pircēji precīzi zinātu, ko jūs piedāvājat. Uzrakstiet arī kaut ko tādu, kas izceļas no pūļa, saglabājot nosaukumu salīdzinoši oriģinālu.
 • Kategorija: Pamatojoties uz jūsu nosaukumu, Fiverr automātiski ieteiks dažas kategorijas un apakškategorijas, un parasti viena atbildīs jūsu piedāvājumam. Kaut arī, ja neviena no tām nav piemērota, nolaižamajā izvēlnē jūs varat brīvi izvēlēties no daudzām iespējām. Atrodiet kategoriju un apakškategorijas, kas vislabāk atbilst jūsu koncertam.
 • Meklēšanas tagi: Ievietojiet vārdus, pēc kuriem, jūsuprāt, pircējs, visticamāk, meklēs, meklējot jūsu pakalpojumu. Jums ir atļauti tikai pieci termini, tāpēc esiet piesardzīgs. Tie būs ļoti atšķirīgi atkarībā no tā, ko jūs piedāvājat, tāpēc, veicot nelielu izpēti par jūsu kategorijā visbiežāk meklētajiem terminiem, tas varētu ļoti palīdzēt.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz lielās zaļās pogas “Saglabāt un turpināt” ekrāna apakšējā labajā stūrī, lai pārietu uz nākamo sadaļu.

5. solis. Iegādājieties savu cenu

Kā izlikt ziņojumu Fiverr (Eksperta padomi 2020. gadam)

Kopš Fiverr darbības sākuma jūsu koncertu cenas ir mainījušās. Pašlaik platforma ļauj pārdevējiem piedāvāt ne vairāk kā trīs dažādas paketes:

 1. Pamata
 2. Standarta
 3. Piemaksa

Pro padomi

Aizpildot jomu un cenu sadaļu, jāpatur prātā dažas svarīgas lietas:

 • Iepakojumu skaits: Jums nav nepieciešams izmantot visus trīs iepakojumus, lai gan daudziem pircējiem patīk papildu piemaksu iespējas, tāpēc piedāvājiet tos, kur iespējams. Turklāt, pēc Fiverra teiktā, tie, kas piedāvā trīskāršu koncertu paketes, no pasūtījuma var nopelnīt līdz pat 64% vairāk.
 • Nosauciet savu paketi: Katram iepakojumam izvēlieties pievilcīgu nosaukumu un pārliecinieties, vai atšķirība starp tiem ir pilnīgi skaidra.
 • Iepakojuma apraksts: Īsi izskaidrojiet, kas ir iekļauts katrā iepakojumā un kāpēc jūs to esat iekļāvis. Šeit atļauts izmantot tikai 100 rakstzīmes, tāpēc jums, iespējams, būs jābūt radošam, lai iekļautos visā, ko vēlaties teikt. Tikai pārliecinieties, ka potenciālajiem pircējiem piedāvājums ir skaidrs.
 • Piegādes laiks: Cik ilgs laiks būs nepieciešams projekta pabeigšanai. Atkarībā no darba apjoma, tas var ļoti atšķirties starp iesaiņojumiem.
 • Pārskatīšana: Cik reizes jūs mainīsit savu darbu pēc pircēja pieprasījuma. Piemaksu paketes bieži ietver papildu versijas.
 • Cena: Katra komplekta cenu var noteikt no USD 5995 USD. Jūsu pamata paketei vienmēr vajadzētu būt viszemākajai, bet visaugstākajai – piemaksai. Atcerieties, ka cenu vienmēr varat mainīt vēlāk, tāpēc sākumā varētu būt saprātīgi tos pazemināt, lai palīdzētu izveidot atsauksmes.
 • Mana koncerta papildinājumi: Šeit jūs varat iekasēt papildu maksu par visām ekstras, kuras vēlaties pievienot saviem iesaiņojumiem. Ir dažas bieži lietotas ekstras, kuras var izvēlēties no izvēlnes, piemēram, īpaši ātra piegāde un papildu versijas. Ja ir kāds papildu elements, kuru vēlaties iekļaut, bet tas nav pieejams, Fiverr ļauj ērti izveidot savu. Vienkārši noklikšķiniet uz opcijas “+ Pievienot papildierīci”, kas atrodas “Manas grupas papildinājumi” apakšā, un aizpildiet tā nosaukumu, aprakstu un cenu.
 • Piegāde: Aizpildiet nosūtīšanas maksu, ja sūtāt taustāmu preci un pieprasāt kompensāciju. Jums tiek dota iespēja izvēlēties vairākas cenas atkarībā no atrašanās vietas.

6. solis. Sniedziet savam žigulim aprakstu un FAQ

Kā izlikt ziņojumu Fiverr (Eksperta padomi 2020. gadam)

Kopā ar tavu titulu, apraksts ir viens no vissvarīgākajiem aspektiem, veidojot koncertu, kas piezemēs jūsu klientus.

Šeit tiek gaidīts, ka jūs sīkāk izpētīsit savu piedāvājumu. Šī iemesla dēļ aprakstam ir vismaz 120 rakstzīmju un maksimāli 1200 rakstzīmju. Neatstājiet svarīgu informāciju, jo pircējiem vajadzētu būt pietiekami precīzam aprakstam, lai noteiktu, vai jūsu piedāvātais piedāvājums apmierinās viņu vajadzības..

Pārāk neskaidrs var izraisīt neapmierinātus klientus un negatīvas atsauksmes, potenciāli iznīcinot nākotnes iespējas šajā platformā.

Kad jūsu apraksts būs pabeigts, nākamie būs bieži uzdotie jautājumi (FAQ). Šajā sadaļā sniedziet atbildes uz jautājumiem, kādus sagaidāt no sava koncerta. Tas, iespējams, būs jāpārskata vēlāk, jo jūs, iespējams, nezināt, cik daudz būs jūsu FAQ, līdz pēc tam, kad jūsu koncerts kādu laiku būs aktīvs. Noklikšķiniet uz pogas “+ Pievienot FAQ”, lai iekļautu tik daudz FAQ, cik nepieciešams.

7. solis: izveidojiet savas prasības attiecībā uz žiguliem

Kā izlikt ziņojumu Fiverr (Eksperta padomi 2020. gadam)

Šeit jūs iekļausit visas prasības, kas pircējam ir jāiesniedz, lai jūs varētu pabeigt darbu.

Jums ir dotas trīs dažādas metodes, kā pieprasīt šo informāciju:

 • Brīvais teksts: Izmantojot brīvu tekstu, jūs rakstāt savas prasības, un pircējs sagaida, ka tās izpildīs ar īsziņas atbildi (piemēram, izmēri, svars, esejas tēma)..
 • Vairāku atbilžu: Šī opcija ļauj uzdot jautājumu un sniegt vairākas atbildes, no kurām pircējs var izvēlēties. Jums jāizvēlas vismaz divas atbildes, no kurām izvēlēties, un tās var pievienot vairāk, vienkārši noklikšķinot uz pogas “+ Pievienot neobligātu atbildi”.
 • Pievienotais fails: Ja darba pabeigšanai ir nepieciešams fails no pircēja, izvēlieties šo opciju. Jums jāprecizē, kas šajā failā jāiekļauj apraksta logā, un pircējs tiks lūgts to augšupielādēt, veicot pirkumu.

Varat pievienot tik daudz prasību, cik nepieciešams, noklikšķinot uz pogas “+ Pievienot vēl vienu prasību”, kas parādās, iesniedzot pirmo. Ja atbilde uz prasību nav obligāta, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Atbilde ir obligāta”.

8. solis: pievienojiet savam koncertam galeriju

Kā izlikt ziņojumu Fiverr (Eksperta padomi 2020. gadam)

Jūsu koncertu galeriju var veidot fotoattēli, video, PDF faili vai viss iepriekš minētais. Failiem, kurus izvēlaties ievietot savā galerijā, visiem jābūt atbilstošiem jūsu koncerta piedāvājumiem.

Pro padomi

Nosakot dažādus galerijas failu tipus, ņemiet vērā šādus padomus:

 • GIG fotogrāfijas: Lielākajā daļā ierakstu būs fotoattēls, kas attiecas uz pārdoto pakalpojumu, it īpaši, ja tas ir grafiskais vai tīmekļa dizaina koncerts. Pat ja darbs ir kaut kas tāds, ko nav viegli nofotografēt, piemēram, rakstīšanas koncerts, tajā joprojām ir fotoattēls. Vienkārši izvēlieties kaut ko atbilstošu darbam, pat ja tas nebūt nav darba paraugs. Fiverr ļauj ne vairāk kā trīs fotoattēlus, kurus var vilkt un nomest uz jūsu galeriju. Pārliecinieties, vai attēlos nav plaģiātu, pretējā gadījumā jūsu koncerts var netikt apstiprināts.
 • Gig Video: Izņemot koncertus animācijas un video kategorijās, koncerta video pievienošana nav obligāta, lai gan tie var būt noderīgi. Pēc Fiverra teiktā, koncerti, kuros ir iekļauts video, saņem līdz pat 200% vairāk pasūtījumu, kā arī bauda 40% augstāku lietotāju iesaistes līmeni. Video garums nedrīkst pārsniegt 75 sekundes, un tajos nevar iekļaut personiskos kontaktus.
 • GIG PDF: Tos vajadzētu izmantot tikai tad, ja ir nepieciešami papildu skaidrojumi, un PDF ir labākais formāts, lai to izdarītu. Šī opcija parasti ir paredzēta rakstniekiem un citiem, kuru darba piemēri, visticamāk, ir PDF teksta formātā. Fiverr ļauj pievienot divus PDF failus katrai galerijai.

9. solis: publicējiet savu koncertu

Kā izlikt ziņojumu Fiverr (Eksperta padomi 2020. gadam)

Šis ir pēdējais – un līdz šim ātrākais – solis, lai izveidotu savu koncertu. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Publicēt koncertu”, un tā tiks parādīta tiešsaistē. Tiklīdz tā ir aktivizēta, to var reklamēt, izmantojot sociālo platformu, piemēram, Facebook vai Twitter, vienkārši noklikšķinot uz norādītās saites. Saskaņā ar Fiverru, Koncerti, kas tiek reklamēti caur sociālajām platformām, var pārdot pat trīs reizes, tāpēc ir ieteicams apsvērt šo iespēju.

Kā izlikt ziņojumu Fiverr (Eksperta padomi 2020. gadam)

Gūstiet pēc iespējas vairāk labuma no saviem koncertiem

Tagad, kad esat izveidojis savu pirmo koncertu Fiverr, nākamā ir sarežģītā daļa: klienta piezemēšanās. Lielākā daļa pircēju uz šo (vai jebkuru) platformu vēlas redzēt atsauksmes, no kurām viņi var spriest par jūsu darba kvalitāti. Sākot, jūsu galerijā tiks augšupielādēti tikai daži piemēri, izņemot dažus piemērus.

Tāpēc, kad tikai sākat, bieži vien ir laba ideja turēt zemas cenas, lai piesaistītu vairāk klientu un paaugstinātu likmes, kad esat vairāk nostiprinājies. Jums vajadzētu arī izpētīt sava koncerta meklētājprogrammu optimizāciju (SEO), jo tas ir lielisks rīks organiskās satiksmes vadīšanai. Vēl viena veiksmīga taktika ir izmantot savu profilu, lai nostiprinātu sevi kā zīmolu, palīdzot jums kļūt par atpazīstamu spēku tiem, kuri regulāri ritina Fiverr.

Labākais veids, kā izveidot savu pirmo Fiverr koncertu? Iegādājieties citu personu Fiverr koncertā. Tas jums izmaksās tikai USD 5 un jūs varat iegādāties kaut ko nepieciešamo – Fiverr attēlu žetons, lai izskatās profesionāls, vai kāds, kurš veicis labojumus jūsu koncerta saturā, ir divas labākās iespējas.Laikā, kad meklējat vairāk profesionāla un iegūstat vairāk klientu no Fiverr, kad nopērkot Fiverr koncertu, jūs saprotat procesu 100% – kā kāds skatās sīktēlus, lai izvēlētos, kurus koncertus izmēģināt, kā tiek parādīta cena un pat kā darbojas pasūtīšanas process. Tas garantē, ka Fiverr koncerts būs vislabākais, kāds tas var būt, jo jūs padarījāt savu koncertu pievilcīgu klientiem un padarījāt koncerta pirkšanas procesu vienkāršu. Kad esat pabeidzis, uzlēciet uz augšu, lai sāktu savu pirmo koncertu!

Izpildot šos padomus un ieteikumus, izpētot, kā gūt panākumus kā ārštata darbiniekam, un meklējot Fiverr forumos ekspertu padomus, jūs varēsit izveidot panākumu gūšanai optimizētus koncertus Fiverr vai jebkurā jūsu izvēlētā ārštata platformā!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector