Hostinger vs SiteGround 2020. gadā: Wow! Kurš būtu domājis, ka Hostinger uzvarēs?

Pat ja vietnesGround cenas izskatās līdzīgas Hostinger cenām, pastāv galvenās atšķirības, kas jūs varētu pārsteigt. Izvēlieties nepareizu plānu, un jums var šķist, ka jūsu vietnei trūkst līdzekļu, kas piespiedīs jūs tērēt vairāk.


Es kādu laiku pavadīju, izmantojot abus saimniekus, izpētot to funkcijas un veiktspēju, un es jums tūlīt teikšu: Hostingers ir labākais no diviem. Tā plāni ir pieņemami, piedāvājot labu funkciju un atbalsta kombināciju.

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu Hostinger jaunākos piedāvājumus, vai lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas to padara par labāku izvēli.

Plāni un cenas

Vietnei Ground ir vairāk iespēju, taču Hostinger ir lētāka

Gan SiteGround, gan Hostinger piedāvā trīs zemu izmaksu dalīta hostinga plānus, kas visi ir paredzēti, lai piesaistītu gan personiskos, gan biznesa lietotājus. Hostingera plāni tiek saukti par Single, Premium un Business, savukārt SiteGround plāni ir apzīmēti ar StartUp, GrowBig un GoGeek.

Visos plānos Hostinger nodrošina labāku vērtību. Tās visdārgākais plāns – bizness – ir tikai nedaudz dārgāks nekā SiteGround vidēja līmeņa plāns, taču tam ir labākas iespējas. Piemēram, tas dod jums neierobežotu vietu diskā, kur SiteGround ierobežo jūs līdz 30 GB pat visdārgākajā plānā. Plašāku informāciju par to varat atrast sadaļā Funkcijas.

Hostinger ļauj maksāt katru mēnesi vai viena, divu vai četru gadu laikā (ne, trīs gadu plāni nav, dīvainā kārtā). SiteGround līgumi ir noslēgti uz mēnesi vai vienu, diviem vai trim gadiem. Tāpat kā lielākajā daļā saimnieku, jūs ietaupāt vairāk, reģistrējoties uz maksimālo termiņu.

Kad jūsu sākotnējais termiņš būs beidzies, jūs maksājat standarta likmi, kas ir divkārša ievada likme Hostinger un gandrīz trīskārša vietnei SiteGround. Rūpīgi salīdziniet pilnu cenu – SiteGround GoGeek plāns ir gandrīz četras reizes lielāks nekā Hostinger standarta cenas visdārgākajam plānam..

Papildus koplietošanas mitināšanai abi mitinātāji nodrošina pienācīgu pārvaldītu WordPress mitināšanu un mākoņa mitināšanu. Tas, kas viņus patiesībā atšķir, ir viņu papildu mitināšanas iespējas: Hostinger ir koncentrējies uz Minecraft mitināšanu, savukārt SiteGround ir koncentrējies uz WooCommerce. Turklāt Hostinger piedāvā Windows VPS mitināšanu, bet Linux ir vienīgā operētājsistēma, kas pieejama vietnei SiteGround.

Abi saimnieki piedāvā e-pasta mitināšanu un domēna vārda reģistrēšanu kā patstāvīgus pakalpojumus vai iebūvētu mitināšanas paketēs.

Iespējas

Vietnes zemes funkcijas pārspēj Hostingera pamata plāna opcijas

Hostinger un SiteGround sakrīt viens ar otru katrā cenu punktā. Viņu pakalpojumu kataloga lētākajā galā ir maz, lai tos atdalītu, taču, palielinoties cenai, ir dažas būtiskas atšķirības.

Piemēram, Hostinger savā Premium plānā nodrošina iknedēļas dublējumus, savukārt SiteGround nodrošina ikdienas dublējumus visā klāstā.

Šajā tabulā ir parādīti vidējā un augstākā līmeņa plāni katrā saimniekdatorā cenu secībā.

  Hostinger – Premium SiteGround – GrowBig Hostinger – bizness SiteGround – GoGeek
Cena Mērens Mērens Mērens Augsts
Vietnes Neierobežots Neierobežots Neierobežots Neierobežots
Diska vietas Neierobežots 20 GB Neierobežots 30 GB
Joslas platums Neierobežots Neierobežots Neierobežots Neierobežots
Bezmaksas SSL Jā (līgums uz 12 mēnešiem vai ilgāks) Jā (līgums uz 12 mēnešiem vai ilgāks)
Mākoņa aizdegšanās CDN
Automātiskas dublējumkopijas Iknedēļas Katru dienu Katru dienu Katru dienu
Vadības panelis Pielāgots Pielāgots Pielāgots Pielāgots
Pakāpju serveris (darboties jūsu vietnē, neizjaucot tiešsaistes versiju)
Pievienojiet vietņu līdzstrādniekus

Šajā tabulā ir dažas lietas, kurām es gribētu pievērst jūsu uzmanību.

  • Neierobežotā diska vietas dēļ Hostinger visdārgākais koplietotais plāns ir labāka vērtība nekā vietnes SiteGround vidējā līmeņa plāns, un Hostingera augstākā līmeņa plāns joprojām ir lētāks.
  • Vietnei Ground ir pieturvietu serveri un sadarbības rīki. Šie ir specializēti rīki, kas ne visiem būs nepieciešami, tāpēc nav jēgas par tiem maksāt prēmiju, ja jums vienkārši nepieciešami pamati.
  • Vietnes GoGeek plāns ir ievērojami dārgāks nekā citi tabulā. Aģentūras un viesmīlības mazumtirgotāji labprāt maksās šo likmi, bet visiem pārējiem tas, iespējams, ir vairāk, nekā jums nepieciešams tērēt.

VietneGround ir izstrādājusi vietnes rīkus, lai aizstātu cPanelVietneGround ir izstrādājusi vietnes rīkus, lai aizstātu cPanel

Ja vietnes SiteGround īpašās funkcijas izklausās pēc jūsu meklētā, varat uzzināt vairāk mūsu vietnē padziļināts SiteGround pārskats.

Performance

Tā ir tuvcīņa, bet vispirms nāk Hostingers

Abi šie resursdatori piedāvā 99,9% uptime koplietošanas hostinga plānos. Bet viņiem ir ļoti dažādas uptime garantijas.

Pieņemsim, ka rīt jūsu vietne darbojas gandrīz četras stundas. Mēneša laikā tas bija apmēram 99,5% uptime, tāpēc Hostinger piešķirs jums 5% atmaksu par jūsu hostinga maksu par nokavējumu.

Bet vietnē SiteGround darbspējas laiks tiek mērīts gada laikā. Tātad, ja jūsu vietne darbojas tikai četras stundas tikai šajā mēnesī, bet ne neviena cita, jums par to netiks prasīta kompensācija. Ja tas gada laikā nokristu zem 99,9%, viņi jums dotu brīvu mēnesi.

Iesaistītās atmaksas, iespējams, ir ļoti mazas, tāpēc to nevar atlikt. Jums labāk rūpēties par to, cik ilgi vai cik bieži jūsu vietne nedarbojas, un kā tas varētu ietekmēt jūsu vietnes apmeklētājus.

Esmu izmantojis SiteGround mākoņa VPS un koplietotus mitināšanas plānus un secinājis, ka tās apgalvojumi par ātru ielādi un labu darbības laiku lielākoties ir bijuši precīzi. Mākoņu mitināšanas plānā varat automātiski palielināt resursus, ja jūsu vietne sasniedz plāna ierobežojumus, kas nozīmē, ka liela pieprasījuma laikā dīkstāves nav nulles..

Ja jūs meklējat labu veiktspēju ar lētākām pakotnēm, ņemiet vērā, ka SiteGround lētākais dalītā mitināšanas plāns ir vienīgais, kurā nav kešatmiņas saglabāšanas – sistēma, kas saglabā jūsu vietnes lapu kopijas, lai samazinātu datu bāzes ielādes ātrumu. Tātad, ja jūsu vietne pieaug, ir vērts maksāt nedaudz vairāk par šo pārliecību.

Uzticamības ziņā man ļoti patīk, ka Hostinger savā vietnē publicē sava servera darbības laiku. Tas visu sadala pa datumiem un parāda pat visjaunāko dīkstāves periodu.

Hostinger uptimeHostingera statusa atjauninājumi reāllaikā

Es jautāju SiteGround, vai tā dalīsies ar maniem uptime skaitļiem, bet tā atbalsta aģents atteicās.

Hostingers mūsu veiktspējas testos sasniedza gandrīz nevainojamu rezultātu. Uzziniet vairāk mūsu vietnē pilns Hostinger pārskats.

SiteGround guva labus vārtus, bet ne tik labi kā Hostinger. Lai uzzinātu, kur tas pietrūka, izlasiet mūsu padziļināts SiteGround pārskats.

Drošība

Vietnes vietnes drošības funkcijas Hostinger atstāj putekļos

Vietnei Ground ir pieci datu centri trīs kontinentos, visos ir ielaušanās atklāšanas sistēmas, kas aizsargā pret robotprogrammatūru un mērķtiecīgiem uzlaušanas mēģinājumiem. Tas pastāvīgi raksta savus ugunsmūra noteikumus un ielāpus, lai pasargātu no hakeriem.

Vietnē SiteGround darbojas jaunākā PHP versija ar visiem piemērotajiem drošības ielāpiem, un tajā teikts, ka tā atjaunina visas savas servera lietojumprogrammas, lai pārliecinātos, ka nedarbojas neviena vecāka, nedroša programma. Lai pastiprinātu drošību, tā savos tīmekļa serveros ir instalējusi pievienojumprogrammu moduļus, ieskaitot ModSecurity.

Ja jūs izmantojat WordPress, SiteGround automātiski to atjauninās jūsu vietā. Atjauninājumi tiek piemēroti gan pamatkodam, gan jūsu spraudņiem. Daudzi saimnieki joprojām nepiedāvā šo pakalpojumu, tāpēc tas ir liels drošības palielinājums, kā arī laika taupīšana, ja pārvaldāt savu WordPress vietni..

SiteGround ir arī viens no nedaudzajiem resursdatoriem, kas katru dienu nodrošina visu plānu dublējumus bez papildu maksas.

Hostingers izmanto septiņus datu centrus trīs kontinentos. Tā serveriem ir pielāgoti ugunsmūra noteikumi, lai pasargātu no DDoS (izplatīta pakalpojumu atteikuma) uzbrukumiem, un resursdators veic vairākas dublējumkopijas, lai novērstu datu zaudēšanu. Tas nesniedz nekādu informāciju par fiziskās drošības vai avārijas seku novēršanas aprīkojumu nevienā atsevišķā datu centrā, taču saka, ka tā inženieri nodrošina “gandrīz tūlītēju” negadījumu reakciju un uzrauga serverus reāllaikā.

Dublējumi tiek veikti vismaz katru nedēļu, katru dienu veicot dublējumus par dažiem plāniem. Ja jūsu plānā nav ikdienas dublējumu, varat maksāt nelielu maksu par jaunināšanu, kas ir vērts padomāt.

Diemžēl Hostinger nesen ir cietis no drošības pārkāpumiem, tāpēc tas varētu nedaudz mazināt klientu uzticēšanos. Kopš incidenta varētu gūt labumu no dalīšanās ar vairāk informācijas par uzlabotu drošību, lai nomierinātu klientus.

Atbalsts

Vienkāršs, efektīvs e-pasta atbalsts vietnē Hostinger Beats SiteGround slēptā kontakta veidlapa

Vietnes vietne savā biznesā liek kvalitatīvu atbalstu, kā arī klientiem, kas ir pieteikušies, piedāvā tālruņa, biļešu un tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, kā arī tērzēšanas sistēmu tūlītējām atbildēm. Šī reģistrētā daļa ir galvenā – ja jūs vēl neesat klients un jums ir tikai jautājumi, jums vispār nav jāatrod atbildes vietnē SiteGround.

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams Hostinger, bet tikai maksā klientiem. Ja jums ir jautājumi pirms reģistrēšanās, varat izmantot e-pasta veidlapu.

Hostinger atbalsta formaSaimnieka kontakta forma

Es jautāju Hostinger un SiteGround, kurā no viņu kopīgotajiem hostinga plāniem ir iekļauts SSL. Es sazinājos ar viņiem abiem pulksten 15:00. GMT pirmdien. Tas ir pulksten 7:00 ASV rietumu krastā (PST). Reakcijas laiki bija tajā pašā ballparkā.

Hostingers atbildēja 14 minūtēs. Pēc kontaktinformācijas formas izmantošanas savā tīmekļa vietnē “Anindya” pa e-pastu nosūtīja man draudzīgu atbildi ar ekrānuzņēmumu. E-pasts ir atbalsta biļete, lai jūs varētu uz to atbildēt un vajadzības gadījumā turpināt sarunu.

Hostinger atbalsta e-pastsHostingera atbilde pa e-pastu

Vietnes vietne atbildēja trīs minūšu laikā. Tomēr man vajadzēja veikt dažas darbības, pirms es faktiski varēju nokļūt līdz jautājuma iesniegšanas vietai: man bija jāpiesakās, jāizvēlas tēma un pēc tam jāapstiprina, ka vēlos runāt ar kādu personu, un pēc tam jāapstiprina, ka vēlējās izmantot tērzēšanu. Pagāja vēl 4-5 minūtes, gaidot laiku.

Vietnes zemes atbalstsVietnes vietnes atbalsts sākas ar šo atlases ekrānu

Pēc atbildes uz manu jautājumu operators gandrīz četras minūtes atstāja tērzēšanu, pirms pajautāja, vai man vajag kaut ko citu.

Vietnes zemes atbalsta ekrānuzņēmums

Skaidrības un caurspīdīguma labad Hostingers ir cienīgs uzvarētājs

Hostinger ir mans ieteikums hostingam par pieņemamu cenu ar lieliskām iespējām visos trīs dalīta hostinga plānos.

Lai gan SiteGround un Hostinger ir daudz kopīga, SiteGround ir daudz funkciju, kas ir paredzētas izstrādātājiem. Daudziem klientiem tie vienkārši nebūs nepieciešami.

Es arī atklāju, ka Hostinger atbalsts ir pieejamāks, un tā servera statusam ir caurskatāms raksturs, kas man deva pārliecību par saviem uptime solījumiem.

Ja jūs meklējat resursdatoru ar funkcijām un iespējām atbalstīt pieaugošu vietni, Hostinger nodrošina patiesu vērtību, un tā tehniskā atbalsta kvalitātei ir grūti pielīdzināt.

  Hostinger Vietne
Cenas un plāni Mērens Mērens vai augsts
Iespējas Pamata, bet pietiekami uzņēmumiem, kuriem nav nepieciešama uzlabota sadarbība un izstrādātāju rīki Citas iespējas aģentūrām, ārštata darbiniekiem un izstrādātājiem, lai dalītos uzdevumos un izrakstītu rēķinus klientiem
Performance Ātra reakcija un skaidra informācija par servera statusu Labs ātrums, taču tā neizpauž savu senāko vēsturi
Drošība Ikdienas rezerves kopijas ir pieejamas, taču par tām tiek maksāts; pielāgoti ugunsmūra noteikumi, vairākas dublējumkopijas un rūdīti serveri, lai aizsargātu pret hakeriem Pielāgoti ugunsmūra noteikumi, ikdienas dublējumi, tīmekļa serveris, kas rūdīts ar pievienojumprogrammu moduļiem, kā arī automātiski WordPress koda atjauninājumi
Atbalsts Diennakts atbalsts, izmantojot tiešraides tērzēšanu un e-pastu; zināšanu pamats; emuāra ziņas Diennakts atbalsts, izmantojot tiešraidi, pa e-pastu tikai pašreizējiem klientiem; visiem pieejama augstas kvalitātes zināšanu bāze
 

BUJ

Vai Hostinger ir labāks par SiteGround?Saskaņā ar mūsu veiktspējas testiem Hostinger piedāvā nedaudz labāku veiktspēju nekā SiteGround. Hostinger piedāvā arī lielisku funkciju komplektu par zemu cenu, kas nozīmē, ka jūs par savu naudu saņemat izcilu vērtību.

Tomēr arī SiteGround ir ļoti labs resursdators, kas piedāvā lieliskas sadarbības iespējas un hermētisku drošību. Tas padara to par labu izvēli izstrādātājiem un maziem uzņēmumiem.

Ja nezināt, kurš resursdators jums ir piemērots, skatiet mūsu sarakstu top hostinga pakalpojumi šobrīd.Vai SiteGround piedāvā WordPress mitināšanu?Jā, SiteGround piedāvā pārvaldītus WordPress mitināšanas plānus un pat pārvaldītus WooCommerce plānus tiešsaistes veikaliem.

Vietnes pārvaldītā WordPress mitināšana satur daudz noderīgu funkciju, piemēram, bezmaksas CDN un bezmaksas spraudnis kešatmiņas saglabāšanai. Jūs arī saņemat piekļuvi specializētajam WordPress atbalstam. Šie ir daži no iemesliem, kāpēc tas ir iekļauts mūsu sarakstā vislabāk pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.Vai Hostinger piedāvā bezmaksas domēnu?Jā, visos Hostinger plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds, reģistrējoties gadu vai ilgāk. Ja izvēlaties maksāt katru mēnesi, jūs nesaņemat bezmaksas domēnu.

Pierakstīšanās uz ilgtermiņa plānu ir saistīta ar citām priekšrocībām, piemēram, bezmaksas iestatīšanu un daudz zemāku ikmēneša cenu.Vai SiteGround pieder EIG?Vietne Ground nepieder EIG. Tā tika dibināta Sofijā, Bulgārijā, un joprojām ir privāts uzņēmums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector