GoDaddy padomi veiksmīgai mazu uzņēmumu vietņu izveidošanai vai atjaunošanai

Ievads

GoDaddy, bez šaubām, ir viens no pazīstamākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē. Melisa Šneidere, Globālā mārketinga kopienas viceprezidente dalās pieredzē par mazajiem uzņēmumiem veiksmīgu mazo uzņēmumu vietņu izveidošanai vai atjaunošanai un tam, kā šīs idejas ātri un ērti īstenot, izmantojot GoCentral, viņu tīmekļa veidošanas platformu ar integrētu SEO un sociālo mediju rīkiem.


Pirms pievienošanās GoDaddy, lūdzu, pastāstiet mums mazliet par savu pieredzi.

Pirms darba GoDaddy, es ieņēma produktu mārketinga un produktu vadības lomas LinkedIn un Intuit. Intuit es strādāju pie mobilo maksājumu produktiem jau laukuma pirmajās dienās, kad tikai sāka veidoties maksājumu pieņemšanas tālrunī koncepcija. Intuit patiešām ir kļuvis empātisks un koncentrējies uz mazo uzņēmumu vajadzībām, tieši tāpēc es iemīlējos mazajā biznesā! Es to virzīju uz priekšu, kad gandrīz pirms sešiem gadiem pievienojos GoDaddy, koncentrējoties uz tendencēm, vajadzībām un labāko praksi, kas veido to, kā mazie uzņēmumi veiksmīgi darbojas tiešsaistē.

Kādi padomi jums ir maziem uzņēmumiem, kas vēlas uzlabot viņu klātbūtni tiešsaistē?

Pirmkārt un galvenokārt, mēs redzam, kā daudzi mazi uzņēmumi veido tiešsaistes klātbūtni sociālajos medijos vai laiž savus produktus tirgū, tomēr viņi aizmirst, cik svarīga ir vietne. Vietne ir tik būtiska uzņēmuma portfeļa daļa; tā ir vieta, kur sevi pierādīt kā profesionālu un uzticamu, un tā ir vieta, kur viņi var pastāvīgi iesaistīties un palielināt klientu lojalitāti. Vietne ir viņu pašu – tā nesēž uz citas platformas un ir patiešām nozīmīgs papildinājums jebkurai Facebook lapai, Instagram barībai vai Yelp lapai, kuru viņi jau ir izkopējuši. Par laimi ir neticami viegli izveidot efektīvu profesionālu vietni, izmantojot GoDaddy, kurai ir visa nepieciešamā palīdzība un rīki, lai gūtu panākumus tiešsaistē. GoDaddy ir vienas pieturas aģentūra, kas nodrošina iespējas, kas piemērotas jebkura klienta vajadzībām – GoCentral tehnoloģiju iesācējiem, Pārvaldīts WordPress, kas paredzēts dizaineriem vai prasmīgākiem cilvēkiem, vai arī kopēja pielāgota vietne, ko izveidojusi mūsu vietņu ekspertu komanda.

Padomi-no-GoDaddy-for-veiksmīgi-izveidošana-vai-atjaunošana-mazo uzņēmumu-tīmekļa vietnes-image1

Kāds ieteikums jums ir uzņēmumiem, kuriem jau ir vietne?

Es esmu domājis par esošajām vietnēm, ņemot vērā pašreizējās tendences. Kā jūs zināt, Marija Kondo un viņas organizēšanas paņēmieni ir visur! Tā ir perfekta analoģija tam, kā mēs organizējam un uzturam savas mājas, un kā mēs uzturam savas vietnes. Uzziniet kādu, kam uzticaties, lai skatītu jūsu vietni ar jaunām acīm caur klienta vai potenciālā objektīva objektīvu. Tas ir lielisks veids, kā pārliecināties, ka visa svarīgā informācija un saturs tiek pasniegts sakārtotā veidā.

Vietnes pārskatīšanas laikā ir svarīgi apsvērt jautājumus. Vai jūsu vēstījums ir skaidri saskatāms? Vai jūsu vietne ir savienota ar citām tiešsaistes klātbūtnes daļām, piemēram, jūsu sociālo mediju? Vai cilvēki var redzēt jūsu atsauksmes vietnē Yelp vai citās platformās? Kā tas savienojas ar citām tirgus vietām, kur jūs varētu pārdot savus produktus? Vai jūsu vietne ir vienkāršs centrs, kurā ir visa vajadzīgā informācija apmeklētājiem?

Tad padomājiet par uzņēmumiem, kuriem uzticaties. Kas par viņu vietni lika jums justies, ka viņi dalās jūsu vērtībās un izlemj “viņi ir man zīmols”? Ņemiet vērā visu šo informāciju un nebaidieties sniegt savai vietnei drosmīgu pārveidošanu.

Pēdējais, ko es vēlētos pievienot vietņu pārveidošanai, ir tā, ka tā ir laba iespēja pārliecināties, ka vietne patiešām darbojas jūsu labā, tāpēc šī SEO ieslēgšana ir ārkārtīgi svarīga. Mūsu GoCentral klienti, kuri izmanto iebūvētos SEO rīkus, ir redzējuši divarpus reizes lielāka satiksme kas nāk no Google. Tas ir ļoti svarīgi mazam uzņēmumam, kurš cenšas izkļūt no turienes un nodibināt sevi.

Kā ir ar mobilajām ierīcēm?

Ir ļoti svarīgi domāt par savu vietni, vispirms skatoties mobilo ierīci. 65% no visiem e-komercijas darījumiem un 81% no visiem meklējumiem notiek mobilajos tālruņos. Cilvēki ir prom un atrodas apkārt, un viņi iepērkas un pārlūko, domā par to, kur iet paēst vakariņas, pārbauda, ​​vai tuvumā atrodas naktsdzīve utt..

Mēs vienmēr esam domājuši par GoDaddy no pirmā mobilā tālruņa viedokļa, bet redzēt, ka šāda veida aktivitātes mūsu klientu vidū ir tik aizraujošas. Tas runā arī par to, cik ērti patērētāji no saviem tālruņiem kļūst savienojumā ar internetu – ērti, līdz brīdim, kad tas kļūst par ieradumu!

Tātad, jūs varat redzēt, kāpēc ir svarīgi padomāt par to, kur cilvēki skatīsies jūsu vietni un ko viņi redzēs.

Kas ir GoCentral platforma un kā tā darbojas?

GoCentral ir GoDaddy tīmekļa vietņu veidošanas platforma ar integrētiem sociālo mediju, mārketinga un SEO rīkiem. Tātad ir ne tikai viegli izveidot un palaist jūsu vietni, bet arī efektīvs, lai vadītu trafiku, izveidotu izejošo mārketingu un pārvaldītu savus sociālos saziņas līdzekļus – tas viss atrodas vienā vietā..

Kas man visvairāk patīk GoCentral, ir tas, ka jums tiek parādīts daudz vairāk nekā veidne un tiek teikts – šeit ir jūsu lapa, pievienojiet savu saturu. Pirmais, ko jūs darāt platformā, ir sniegt informāciju par jūsu uzņēmējdarbību vai biznesu. Balstoties uz jūsu ieguldījumu un to, ko mēs esam redzējuši, veiksmīgi strādā tādos uzņēmumos kā jūsu agrāk, mēs ģenerējam vietni ar sākotnējām idejām par jūsu vietnes struktūru. Piemēram, ja jūs esat picu restorāns, GoCentral zina, ka picu restorāniem parasti ir izvēlņu lapa un pasūtījuma poga, tāpēc vietne, kuru tas jums ģenerēs, ietvers izvēlnes lapu un pasūtīšanas pogu jau pašā sākumā. Tādā veidā neatkarīgi no jūsu biznesa jūs izveidošanas procesu sākat ar vietni, kurā ir visas sastāvdaļas, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem.

Padomi-no-GoDaddy-for-veiksmīgi-izveidošana-vai atjaunošana-mazo uzņēmumu-tīmekļa vietnes-image2

Turpmāk jums ir neierobežota iespēja mainīt dažādus komponentus, ieskaitot fontus un krāsas. GoCentral ir dažas iebūvētas izlūkošanas iespējas, kas parādīs krāsas un fontus, kas labi sader kopā. Tātad, kaut arī jums ir daudz elastības un neierobežotas dizaina iespējas, tas viss ir darīts tādā veidā, kas darbojas kopā, lai radītu kaut ko labu.

Jūs varat viegli augšupielādēt savus fotoattēlus vai izvēlēties no mūsu tūkstošiem krājuma fotoattēlu. Jūs pat varat augšupielādēt savus fotoattēlus no sava mobilā tālruņa. Faktiski, izmantojot mobilo tālruni, jūs varat noformēt visu vietni GoCentral.

Man ir nesen izveidots un patiešām lielisks veiksmīga tiešsaistes biznesa piemērs, kas ātri tika uzsākts, izmantojot GoCentral. Jaqi Wright un Nikki Howard ir divas māsas no Merilendas, kuras bija bez darba nesenās ASV valdības slēgšanas dēļ. Viņi daudzus gadus bija cepuši savas gardas siera kūkas, lai priecātos par ģimeni un draugiem. Bez ienākošām izmaksām viņi domāja pārdot šīs siera kūkas tiešsaistē. Izmantojot GoDaddy un izmantojot GoCentral, viņi ieguva savu domēna vārdu, vietne thefurloughcheesecake.com un izveidoja vietni. Viņi to savienoja ar savu sociālo mediju profilu un ieveda GoCentral e-komercijas rīkus. Es domāju, ka viņi tik ātri piecēlās un sāka darboties, un viņi joprojām pārdod siera kūkas tagad, kad valdības slēgšana ir beigusies!

Ja domājat vispirms par mobilajām ierīcēm, vai GoCentral vietnes ir reaģējošas?

Tā vietā, lai vienkārši samazinātu vietni mazākiem ekrāniem, GoCentral izveido atsaucīgas vietnes tā, lai kritiskā informācija tiktu sniegta tā, kā vajadzētu mobilajām ierīcēm. Turklāt, veidojot savu vietni, varat to priekšskatīt gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs, kā arī spēja modificēt / pievienot / dzēst elementus, dodot jums pilnīgu kontroli pār to, kā vietne tiek parādīta mobilajos formātos. Vietnes atjaunināšanu vai jaunu fotoattēlu augšupielādi var veikt tieši no sava tālruņa vai planšetdatora. Tātad, lietotājiem mēs esam izveidojuši dažas satriecošas margas, kas palīdz veidot vietnes, kas izskatās un jūtas piemērotas jebkurai ierīcei.

Padomi-no-GoDaddy-for-sekmīgi-veidojot-vai atjaunošana-maziem uzņēmumiem-tīmekļa vietnes-image3

Kā sociālie mediji ir integrēti GoCentral??

Mēs izveidojām GoCentral kā centru, lai spētu pārvaldīt un atbildēt uz atsauksmēm Facebook un pat Yelp vai Google My Business. Tādā veidā, tā vietā, lai pārietu no platformas uz platformu, tas holistiski izskatās dažādās vietās, kur jūs grasāties parādīties tiešsaistē, un palīdz jums to pārvaldīt vienuviet..

Kādus SEO rīkus piedāvā GoDaddy?

GoDaddy meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) rīks palīdz jūsu vietnei piesaistīt tādu meklētājprogrammu kā Google uzmanību. Vietnes iestatīšanas laikā GoCentral uzdos virkni jautājumu par jūsu biznesu; kur atrodaties, kāda veida pakalpojumus vai produktus jūs pārdodat, aprakstoša frāze par jūsu biznesu, kur atrodas jūsu klienti utt. Tas patiešām palīdz mums saprast, kas jūs esat kā bizness un ko jūs mēģināt sasniegt. Kad šī informācija ir sniegta, GoCentral ne tikai sniedz ieteikumus, bet arī ievieto saturu jūsu galvenēs un dažādās jūsu vietnes lapās, lai izveidotu SEO optimizētus ierakstus. Pēc tam, noklikšķinot tikai uz vienas pogas, tas arī izveido jūsu Google ierakstus. Kad tas ir ieviests, jūs varat ātrāk sākt ģenerēt SEO rezultātus.

Ārpus GoCentral ir arī virkne citu veidu, kā GoDaddy palīdz uzlabot klientu SEO ierakstus, piemēram, sniedz padomus par labāko jūsu vietnes atslēgvārdu izvēli un SEO ekspertu konsultāciju pakalpojumus. .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector