Duda vs WordPress.com salīdzinājums – viens dzidrs uzvarētājs [2020]

Gan Duda, gan WordPress.com piedāvā uzlabotus vietņu veidošanas rīkus un daudz īpašu iespēju, taču katram no tiem ir savs plusu un mīnusu komplekts. Mēģinot izlemt, kurš no tiem ir piemērots jūsu vietnei?


Tas viss ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm un vietnes veida, kuru vēlaties izveidot, un ir svarīgi izvēlēties saprātīgi. Jūs nevēlaties ieguldīt daudz laika un naudas tikai tāpēc, lai nonāktu iestrēdzis ilgtermiņa plānā par celtnieku, kurš neatbilst jūsu vajadzībām.

Šajā pieredzē es esmu pārbaudījis un salīdzinājis Duda un WordPress.com piecās galvenajās jomās:

1. kārta: Duda salīdzinājumā ar WordPress.com: ļoti dažādi redaktori2. 2. kārta: WordPress ir vairāk veidņu, bet vai tas padara to labāk? 3. Kārta 3: kurš veidotājs ir labākais emuāru veidošanai? Gan Duda, gan WordPress dod jums iespēju Grow6WordPress ir labāki emuāru veidošanai un e-komercijai {"@konteksts":"http: \ / \ / schema.org","@ tips":"Vienumu saraksts","itemListElement": [{"@ tips":"VietnesNavigācijaElements","pozīcija": 1,"vārds":"1. kārta: Duda pret WordPress.com: ļoti dažādi redaktori","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blogs \ / duda-vs-wordpress \ / # 1. kārta – Duda-vs – WordPress-com – Ļoti dažādi redaktori"}, {"@ tips":"VietnesNavigācijaElements","pozīcija": 2,"vārds":"2. kārta: WordPress ir vairāk veidņu, bet vai tas padara to labāku?","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / emuārs \ / duda-vs-wordpress \ / # Round-2 – WordPress ir vairāk-veidņu veidnes – bet-vai-kas-padara-to-labāk-"}, {"@ tips":"VietnesNavigācijaElements","pozīcija": 3,"vārds":"3. kārta: kurš veidotājs ir labākais emuāru veidošanai?","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / emuārs \ / duda-vs-wordpress \ / # 3. kārta – kurš-veidotājs ir labākais emuāru veidošanai-"}, {"@ tips":"VietnesNavigācijaElements","pozīcija": 4,"vārds":"4. kārta: Duda sniedz jums vairāk pievienotās vērtības iespēju","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / duda-vs-wordpress \ / # Round-4 – Duda-dod jums-vēl-vairāk-pievienotās vērtības-funkcijas"}, {"@ tips":"VietnesNavigācijaElements","pozīcija": 5,"vārds":"5. kārta: gan Duda, gan WordPress dod jums vietu izaugsmei","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / emuārs \ / duda-vs-wordpress \ / # Round-5 – Duda-and-WordPress-gan-dot-jūs-istabu-to-Grow"}, {"@ tips":"VietnesNavigācijaElements","pozīcija": 6,"vārds":"WordPress ir labāks emuāru veidošanai un e-komercijai","URL":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / duda-vs-wordpress \ / # WordPress-ir-labāk-blogošanai-un-e-komercija"}]}

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kurš vietņu veidotājs jums ir piemērots.

1. kārta: Duda pret WordPress.com: ļoti dažādi redaktori

Man ir jāatzīst, ka pirmo reizi, kad izmantoju Duda tīmekļa vietnes redaktoru, mani aizrāva. Tas apvieno vienkāršu vilkšanas un nomešanas stilu, kāds patīk vietņu veidotājiem Wix un Weebly ar tonnu sarežģītāku rīku. Tas varētu būt ideāls līdzsvars starp lietošanas vienkāršību un funkcionalitāti.

Noklikšķinot uz Duda pogas “Jauna sadaļa”, jūs varat izvēlēties no liela skaita jau izveidotu iedaļu, ieskaitot atsauksmes, FAQ, sazināties ar mums, cenu plānus, par mums, teksta blokus, cilnes, kājenes un komandas. Tas ļauj ātri un ērti veidot savas lapas, vienlaikus ļaujot pielāgot sadaļu bloku saturu. Varat arī izveidot savas sadaļas, kuras izmantot citās lapās.

Duda vilkšanas un nomešanas redaktors

Ir liels skaits logrīku, ko varat pievienot savām lapām ar pāris klikšķiem, ieskaitot pamatelementus, piemēram, tekstu, ikonas, rindas, nosaukumus un pogas, kā arī uzlabotas funkcijas, piemēram, pogas “noklikšķināt, lai zvanītu”, kartes, foto galerijas un daudz kas cits.

Duda preces

Salīdzinot ar Duda, WordPress.com ir nedaudz ierobežots. Tam nav iebūvēta vilkšanas un nomešanas redaktora, un jūsu lapas ir jāpieskata atsevišķā cilnē. Izmantojot WordPress.com, varat izmantot vizuālo redaktoru, taču jums ir nepieciešams spraudnis, piemēram Eletors lai to izdarītu (un spraudņus var instalēt tikai Biznesa plānā un augstāk).

Tomēr WordPress redaktors ir labāks nekā tas bija agrāk. 2018. gadā tika uzsākts Gūtenberga redaktors, aizstājot veco teksta redaktoru un pievienojot satura blokus. Satura bloki ir līdzīgi tam, ko Duda sauc par “logrīkiem”, taču būtiskāki.

WordPress.com Gūtenberga redaktors

Un uzvarētājs ir…

Duda. Vilkšanas un nomešanas redaktoru ir vieglāk izmantot, un jūs varat redzēt, kā jūsu vietne izskatīsies arī dažādās ierīcēs. Pieejamo logrīku un sadaļu klāsts ļauj ātri un ērti pievienot vietnei saturu, vienlaikus nodrošinot pilnīgu kontroli par satura veidošanu..

Izmantojot WordPress satura blokus, varat izveidot pienācīga izskata vietni, taču tūlītēja priekšskatījuma trūkums var būt kaitinošs. WordPress tomēr piedāvā dažas citas lieliskas iespējas, tāpēc to noteikti ir vērts padomāt.

2. kārta: WordPress ir vairāk veidņu, bet vai tas padara to labāku?

Izmantojot Duda, jums ir tūlītēja pieeja vietnei vairāk nekā 90 uz mobilajām ierīcēm reaģējošas veidnes, paredzēts lieliski izskatīties jebkurā ierīcē. Veidnes ir sakārtotas kategorijās atbilstoši nozarei.

Duda veidnes

Ja iepriekš sagatavotas veidnes nav jūsu lieta, Duda piedāvā arī tukšas veidnes ka jūs varat noformēt, cik vēlaties. 

WordPress veidnes sauc par tēmām, un ir daudz vairāk no tām. Ieslēgts WordPress.com bezmaksas plāns, jūs iegūstat tūlītēju piekļuvi vairāk nekā 130 bezmaksas tēmām, un iegādē ir pieejami vairāk nekā 180 premium motīvi. Jauniniet uz Premium līmeņa versiju un jaunāku, un jūs varat bez maksas instalēt premium motīvus.

Biznesa plānā jums ir arī iespēja instalēt trešo pušu motīvus no tādiem pārdevējiem kā TēmaForest un TemplateMonster.

WordPress.com premium motīvi

WordPress motīvu kvalitāte un stils atšķiras, taču ir ļoti plašs motīvu pielāgošanas rīks, kas ļauj personalizēt motīvu. Izmantojot Premium plānu un augstāk, varat arī pielāgot CSS.

Un uzvarētājs ir…

WordPress. WordPress ir daudz lielāks veidņu daudzums, no kuriem izvēlēties, salīdzinot ar Duda, un pielāgošanas rīks ir neticami ērti lietojams, ļaujot motīvam pielāgot savu zīmolu visā, sākot no krāsām un beidzot ar fontiem.

Tomēr Duda jums piedāvā dažas patiešām iespaidīga izskata veidnes un ļauj jums izveidot brīvību ar tukšu veidņu klāstu, tāpēc tā joprojām varētu būt laba izvēle jums.

3. kārta: kurš veidotājs ir labākais emuāru veidošanai?

Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni izmantojat, emuārs var būt ļoti noderīgs. Tas ir lielisks veids, kā regulāri pievienot vietnei jaunu saturu un uzlabot meklētājprogrammu rangu.

Tā kā WordPress tika izstrādāta kā emuāru veidošanas platforma, dabiski tā koncentrējas uz emuāru veidošanas rīkiem.

Tas efektīvi izmanto kategorijas un tagus, un jūs varat viegli pievienot emuāru kategorijas navigācijas izvēlnei.

Turklāt, ja rediģējat un pēc tam pārdomājat, ir viegli atjaunot ziņas iepriekšējo versiju. Varat arī plānot ziņas arī nākamajam datumam.

Duda emuāru veidošanas rīki nav tik plaši, taču tie joprojām ir iespaidīgi. Nu, teorētiski. Duda atdala jūsu emuāra sadaļas struktūru no ziņas satura, tāpēc jums ir universāls visu emuāra ierakstu izvietojums jūsu vietnē.

Tomēr, mēģinot pievienot emuāra ziņu savai Duda vietnei, es saskāros ar problēmu: es varētu iestatīt ziņas virsrakstu un attēlu, bet, kad es gribēju uzrakstīt savu ziņu, es to nevarēju. Teksta blokus nevarēja pievienot, un rīka padoms man lika “noklikšķināt jebkur, lai rediģētu ziņu” – bet kad es noklikšķināju, tikko tiku aizvests uz rediģēšanas izkārtojuma lapu.

Pēc vairākiem neapmierinošiem mēģinājumiem es mēģināju sazināties ar atbalsta komandu. Diemžēl, tā kā bija svētdiena, tērzēšanas robots teica “atpakaļ rīt”. ES padevos.

Duda atbalsts nedēļas nogalēs nedarbojas

Un uzvarētājs ir…

WordPress.com. Es ļoti cerēju uz Duda, bet emuāru veidošanas rīku izmantošanas realitāte diemžēl bija neapmierinoša. Turpretī WordPress.com padara emuāru veidošanu par intuitīvu un vieglu procesu ar visiem nepieciešamajiem rīkiem vienuviet, ar iespēju iestatīt kategorijas un iespēju ieplānot ziņas iepriekš.

4. kārta: Duda sniedz jums vairāk pievienotās vērtības iespēju

Naudas vērtība, izvēloties vietnes veidotāju, bieži netiek ņemta vērā. Lētākas cenas ne vienmēr sniedz vislabāko vērtību. 

Piemēram, lai arī Duda pamata plāns ir dārgāks nekā trīs WordPress.com trīs zemākā līmeņa plāni, šie WordPress plāni ir ierobežotāki funkciju ziņā.

Apskatīsim citus piemērus, kā Duda un WordPress salīdzina funkcijas ar pievienoto vērtību.

Iezīme Duda WordPress
“Noteikumi” mērķauditorijas atlasei uz konkrētiem klientiem Varat izveidot pats savu izvēli vai izvēlēties kādu no iepriekš definētiem noteikumiem, piemēram, uznirstošajiem logiem biļetenu reģistrēšanai, īpašas akcijas konkrētiem klientiem un saturu, kas paredzēts dažādiem apmeklētāju veidiem. Vienīgā WordPress “kārtulu” iespēja ir bloks “Atkārtot apmeklētāju”, kas parādīs konkrētu ziņojumu apmeklētājam, kad viņš būs atgriezies jūsu vietnē.
E-komercija Ne vairāk kā 10 produktu pārdošana ir bezmaksas, bet, ja vēlaties pārdot vairāk, papildus ikmēneša abonentam jums jāmaksā papildu maksa. Maksimālais produktu skaits nepārsniedz 2500 (par papildu USD 20 mēnesī)

Produktu variantus var pievienot tikai 2500 produktu plānā

Jūs varat pārdot vietnē Facebook un Instagram, izmantojot 100 produktu plānu un jaunāku

Bezmaksas integrācija pakalpojumā Google Shopping

Vienkāršs iestatīšanas process

E-komercijas funkcijas ir pieejamas tikai biznesa plānā un jaunākā versijā, taču šajā plānā varat bez maksas instalēt spraudni WooCommerce un bez papildu ikmēneša maksas pārdot neierobežotus produktus..

Produktu variantu pievienošana ir bezmaksas un neierobežota

Ja zināt, kā kodēt, visiem plāniem lapām varat pievienot PayPal pogu

Jūs varat pievienot PayPal pogu savām lapām ar logrīku Premium plānā un augstāk

Izmantojot biznesa plānu, jums ir pieejams milzīgs e-komercijas (un citu veidu) spraudņu klāsts, kas nozīmē, ka varat izmantot mārketinga rīku priekšrocības.

Pārbaudes laiks Jūs varat pieteikties uz 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu, neievadot kredītkartes datus un piekļūt visām Duda funkcijām. WordPress.com ir pilnīgi bezmaksas plāns – bez laika ierobežojuma -, taču šajā plānā nevar izmēģināt premium funkcijas.
Daudzvalodu vietnes Atbalsts vairāk nekā 55 valodām Atbalsts vairāk nekā 70 valodām
Spraudņi Duda nevar pievienot papildu funkcijas. Ja izmantojat biznesa plānu vai jaunāku versiju, varat viegli pievienot savai vietnei papildu funkcijas, izmantojot bezmaksas un premium spraudņus. Ir pieejami vairāk nekā 55 000 bezmaksas spraudņu.
Klientu atbalsts Atbalsts pa tālruni / e-pastu / tērzēšanu, bet pieejams tikai no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 12:00 līdz 18:00 Tālruņa / e-pasta / tērzēšanas atbalsts – pieejams visu diennakti
Citas īpašības Vietnes eksports

Ģeogrāfiskās mērķauditorijas atlases atbalsts vietrāžiem URL

Pievienojiet saviem padomiem padomus

Rediģējiet savu vietni, izmantojot mobilo lietotni Duda

Importējiet saturu no esošas vietnes vai Facebook lapas

Attēlu pārvaldības rīki

Bezmaksas attēlu bibliotēka

Automātiskas dublējumkopijas

Veidota uz Amazon Web Services ātrai lapu ielādēšanai un drošai uzticamībai

Vietnes eksports

Pielāgots URL formāts

Lapu un ziņu aizsardzība ar paroli

Vienkārša komentāru pārvaldība

Piekļūstiet bezmaksas attēliem, izmantojot Pexels

Automātiskas dublējumkopijas un ērta atjaunošana

Rediģējiet savu vietni, izmantojot WordPress lietotni

Duda Facebook Like Popup noteikumi

Un uzvarētājs ir…

Tā ir kaklasaite. Duda pamatplānā ir pieejams vairāk pievienotās vērtības funkciju nekā WordPress lētākos plānos. Ja tomēr jūs interesē e-komercijas funkcijas, WordPress biznesa plāns apvienojumā ar bezmaksas WooCommerce spraudnis piedāvā labāku vērtību nekā uzņēmuma Duda e-komercijas produktu papildinājums.

5. kārta: gan Duda, gan WordPress dod jums vietu izaugsmei

Svarīgi ir spēja mērogot jūsu vietni, biznesam augot. Gan Duda, gan WordPress ļauj jums bez ierobežojumiem paplašināt savu vietni, taču ir daži punkti, kurus vērts pieminēt.

  • Duda dod jums neierobežotus resursus. Duda pamatplānā, kas jums piedāvā vienu vietni, jūsu krātuvei un joslas platumam nav ierobežojumu. Tas nozīmē, ka jums nevajadzēs jaunināt uz augstāku cenu plānu tikai tāpēc, ka jūsu vietne pieaug.
  • Duda e-komercija ir ierobežota. Lai ar Duda pārdotu vairāk nekā 10 produktus, jums jāiegādājas e-komercijas produktu papildinājums. 100 produktiem tas joprojām ir lētāk nekā WordPress biznesa plāns, bet, ja vēlaties pārdot vairāk nekā 100 produktus, 2500 produktu papildinājums jūsu plānam pievieno dūšīgu mēneša maksu.
  • Vietnē WordPress.com resursi ir ierobežoti. Zemāka līmeņa plāni ir izstrādāti mazām vietnēm, tāpēc jūsu krātuve ir ierobežota. Lai piekļūtu neierobežotai krātuvei, jums ir jāveic jaunināšana uz biznesa plānu un jaunāku.
  • WordPress.com ir labāks e-komercijas veikalos. Jauniniet uz biznesa plānu un bez papildu maksas varat pārdot neierobežotu daudzumu produktu un pievienot tūkstošiem spraudņu, ieskaitot mārketinga un pārdošanas vadības rīkus..

Un uzvarētājs ir…

Tā ir kaklasaite. Mērogojamības kategorijā uzvarētājs ir atkarīgs no tā, kādam nolūkam izmantojat savu vietni. Duda ir lētāka un vienkāršāka mērogā, izņemot elektronisko tirdzniecību. Jūsu vietnes WordPress.com mērogošana maksā vairāk, bet WordPress ir labāks, ja vēlaties pārdot vairāk nekā 100 produktus.

WordPress ir labāks emuāru veidošanai un e-komercijai

Šajā cīņā ir acīmredzams, ka skaidrs uzvarētājs tieši jums ir tas, kurš patiešām atbilst jūsu vajadzībām. 

WordPress atstāj Duda tālu aiz muguras, kad runa ir par emuāru veidošanu un e-komercijas funkcijām, kā arī sniedz jums lielāku skaitu veidņu, no kurām izvēlēties.

Tomēr, Duda ir lieliska, ja vēlaties, lai vilkšanas un nomešanas veidotājs būtu ērti apvienots ar iepriekš izstrādātām sekcijām kas ļauj ātri izveidot savu vietni. Duda ir arī labāka, ja vēlaties izmantot savu vietni, lai mērķētu uz dažādu veidu apmeklētājiem ar dažāda veida saturu – tas ir lieliski piemērots mārketinga mērķiem.

Mūsu ieteikumi

  • Ja vēlaties izveidot sava biznesa vietni, un jums galvenā uzmanība nav jāpievērš e-komercijai vai emuāru veidošanai, Duda sniedz jums modernākus rīkus un neierobežotu vietu glabāšanai.
  • Ja vēlaties savai vietnei pievienot e-komercijas rīkus, WordPress.com ir lieliska izvēle.
  • Ja vēlaties izveidot emuāru un attīstīt tiešsaistes sekotāju, tad vēlreiz, WordPress.com ir visi nepieciešamie rīki panākumu gūšanai.
Duda WordPress.com
Vietnes redaktors Vienkāršāk izmantot, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru un daudz iepriekš izveidotu elementu WordPress.com ir uzlabojis savu redaktoru, taču rīki ir pamatīgāki
Veidnes Duda ir vairāk nekā 90 pilnībā reaģējošas uz mobilajām ierīcēm veidnes Jums pieejamo WordPress motīvu skaits ir atkarīgs no pašreizējā plāna
Emuāru veidošanas rīki Izveidojiet savus emuāra ierakstus tāpat kā veidojiet lapas, taču izkārtojums un saturs tiek turēti atsevišķi Kā platformai, kas veidota emuāru veidošanai, WordPress ir plašs emuāru veidošanas rīku komplekts
Pievienotās vērtības funkcijas Duda personalizācijas rīku komplekts ir lielisks uznirstošo logu izmantošanas veids, lai mērķētu uz konkrētiem apmeklētājiem WordPress.com pievienotās vērtības funkcijas patiešām sākas tikai tad, kad esat iesaistījies biznesa plānā, kad savai vietnei varat pievienot tūkstošiem spraudņu.
Cenu noteikšana & Mērogojamība Duda neierobežo uzglabāšanas vietu vai joslas platumu. E-komercijas rīki tomēr ir ierobežoti un maksā vairāk. Kaut arī WordPress.com plāni par zemākām cenām ierobežo jūs uzglabāšanas ziņā, Biznesa plāns un jaunāki sniedz jums neierobežotu vietu un piekļuvi neierobežotiem e-komercijas rīkiem, izmantojot spraudņus
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector