Dizaina konkursi, aģentūras, ārštata darbinieki – kurš vislabāk ir noformēt jūsu logotipu?

Uzņēmuma zīmola attīstīšana ir viens no vissvarīgākajiem elementiem saliedētas vīzijas izveidošana. Ja esat mazs uzņēmums, atrast grūtības var logotipa izveidē, lai izmantotu laiku. Bieži vien uzņēmumu īpašnieki nav dizaineri, tāpēc nepieciešamās prasmes viņi ir spiesti meklēt citur. Kā digitālo mākslinieku pieprasījums pieaug, izmaksas, kas saistītas ar viņu īri, ir arī dārgas. Pēdējo desmit gadu laikā, daudzi lielie uzņēmumi ir vairāk nekā dubultojuši personāla dizaineru skaitu. Tas savukārt ir izraisījis vidējās algas pieaugumu, lielākajai daļai pilna laika strādājošo nopelnot apmēram 40 000 USD gadā.


Ja šie skaitļi liek jums skriet un kliegt, neuztraucieties – ir arī citas iespējas! Daudzi mazi uzņēmumi ir pievērsušies iekšējo dizainu vai labākajiem logotipa dizaina pakalpojumiem, kas pieejami internetā. Patiešām, pēdējais ir izveidojis a plašas iespējas uzņēmumiem izveidot saikni ar profesionāliem dizaineriem, par daļu no izmaksām. Tā kā ir pieejams tik daudz iespēju, nav attaisnojuma, lai aizmirstu šo zīmolrades būtisko daļu.

Logotipa dizaina nozīme

Tas prasa tikai desmit sekundes, lai klients izveidotu iespaidu par jūsu logotipu, un pieci līdz septiņi seansi, pirms viņi to spēj atpazīt. Izmantojot tik īsu logu, lai jūs varētu izdarīt pareizo triecienu, ir ļoti svarīgi pielikt pūles pārliecinieties, ka jūsu dizains perfekti raksturo jūsu zīmolu. To ir iespējams izgatavot pats, taču garām mākslinieciskajām prasmēm, ar kurām profesionāļi lepojas. Tik daudz logotipa dizaina elementu rada ziņu potenciālajiem klientiem, piemēram:

  • Krāsa
  • Logotipa tips (ikona, vārdnīca, monogramma)
  • Attēlu izvēle
  • Fonts
  • Forma

Lai gan jūs varētu mēģināt izveidot pats savu, profesionāļu pieredzes izmantošana jums palīdzēs. Dizaineri spēj pilnveidot jūsu zīmola personību vizuālā noformējumā, kas izpaudīs šīs īpašības jūsu klientiem. Šī prasme ir nenovērtējama, bet, protams, budžets ir arī noteicošais faktors.

Par laimi, jūsu rīcībā ir trīs logotipa dizaina iespējas. Dizaina konkursi, aģentūras un ārštata darbinieki jums ļaus strādāt kopā ar radošajiem profesionāļiem, neizpūšot visu mārketinga budžetu.

Dizaina konkursi – daudz iespēju, laba vērtība

Dizaina konkursi

Dizaina konkursu popularitāte ir palielinājusies pēdējos gados. Tie ir izvietoti tādās vietnēs kā 99designs un HiretheWorld, un tie piedāvā uzņēmumiem iespēju pūļa avota logo dizains. Jūs varat sniegt atsauksmes, izvēlēties savu iecienītāko un maksājiet tikai tad, ja esat apmierināts ar pēdējo iespēju.

Lai uzzinātu vairāk par šīm sabiedriskās domas sadales platformām, apskatiet mūsu pārskatu par 99 projektiem šeit vai mūsu pārskatu par HiretheWorld šeit.

Process

Dizaina konkursos visi darbi tiek izmantoti līdzīgos formātos. Jūs sākat ar izveidojot īsu, izskaidrojot, kas ir jūsu uzņēmums, un idejas, kas jums jau ir jūsu logotipam. Tas var būt padziļināts vai atvērts interpretācijai. Lūdzu, skatiet mūsu rakstu par to, kā optimizēt savu īso dizainu.

Daudzas platformas arī ļauj iestatīt budžetu. Pēc izsludināšanas konkursā var piedalīties jebkurš dizainers. Parasti jums to saka jūs saņemsit apmēram 100 dizainu. Tomēr tas var ievērojami atšķirties, it īpaši, ja agri atrodat sev tīkamu logotipu, jo dalībnieki, visticamāk, izvēlas konkursus ar nepārprotamu favorītu.

Visā konkursa procesā, jums tiek dota iespēja sazināties ar dizaineriem. Ja jums ir papildu idejas, varat lūgt pārskatīšanu, sniegt atsauksmes vai rediģēt īsu rakstu. Šī spēja ļauj jums cieši sadarboties ar māksliniekiem, un ir tiešs ieguldījums dizainu izstrādē.

Produkts

Kad esat izvēlējies galaproduktu, visas digitālās tiesības tiek nodotas jums. Lietošanas ērtībai logotipu saņemsiet arī dažādos formātos.

Dizaina konkursi bieži tiek kritizēti par to, ka konkursi ne vienmēr ir veiksmīgi. Dažreiz uzņēmumu īpašnieki nav apmierināti ar pieejamajām iespējām un izvēlas zaudēt konkursu. Dizaineri no profesionālās dizaina firmas Ripley Studios min iemeslus kā “sliktu saziņu starp konkursa dalībniekiem un konkursantiem, valodas un kultūras barjeras un zemu vispārējo darba kvalitāti”.

Tomēr, neskatoties uz kritiku, 99designs, Design Crowd un HiretheWorld ir vairāk nekā 900 000 veiksmīgu projektu un mitiniet viņu laimīgo klientu atsauksmes. Turklāt, ja neatrodat sev tīkamu dizainu, jums ir tiesības uz pilnu naudas atmaksu.
Cena

Dizaina konkursi nodrošina neticami izdevīga nauda, ņemot vērā, ka jūs saņemat piekļuvi neskaitāmiem dizaineriem par vienu samaksu. Lai gan dažas platformas ļauj jums noteikt savu budžetu, citām ir noteikta cena aptuveni 200 USD.

Aģentūras – visaugstākās kvalitātes, ātras, augstas cenas

Pirms piecdesmit gadiem dizaina aģentūras izmantošana būtu bijusi jūsu vienīgā iespēja. Šīs tradicionālās iestādes ir izmēģinātas un pārbaudītas, nodrošinot, ka jūs varat savlaicīgi strādāt ar profesionāliem māksliniekiem. Viņu gadu pieredze padara viņus eksperti dizaina pasaulē, taču šī ekskluzivitāte ir atspoguļota arī cenu zīmē.

Process

Kad jūs sazināties ar dizaina māju, jums būs jāaizpilda radošs īss ziņojums. Atšķirībā no konkursa vides, šīs instrukcijas visā procesā tiks pārskatītas, tāpēc jums ir nepieciešams tikai neskaidrs pārskats. Pēc iesniegšanas aģentūra nosūtīs jums cenu piedāvājumu un arī saistīs jūs ar dizaineru. Šī kontaktpersona būs jūsu galvenā sarakste uzņēmumā, pat ja projektā ir iesaistīti citi mākslinieki. Izstrāde notiks “melnrakstu un pārskatīšanas” procesā; jūsu dizaineri sniegs jums logotipa maketus, un jūs sniegsit atsauksmes un izmaiņas. Parasti jūs aprobežojaties ar noteiktu pārskatīšanas daudzumu, kas norādīts jūsu citātā.

Dizaina aģentūrām ir jāuztur profesionalitātes līmenis, tāpēc process parasti norit raiti. Termiņi ir sasniegti, un idejas ir viegli izdomāt, tā kā mākslinieki pārzina savu jomu.

Produkts

Atkarībā no individuālā iepakojuma dizaina aģentūras piedāvās gatavu produktu klāstu ar jūsu galīgo dizainu. Šī pakete ietver vairākus failu formātus, izmērus un reklāmkarogus. Jūs varat arī saņemt vektora failu, lai būtu ērti mainīt sava logotipa izmērus.

Profesionālās dizaina aģentūras izmantošanas galvenais ieguvums ir kvalitātes garantija. Tā kā mākslinieki pirms pieņemšanas darbā tiek pārbaudīti, kopējais prasmju līmenis ir augsts. Tomēr tas nenozīmē, ka būsit apmierināts ar rezultātiem. Aptaujā, tikai 52% uzņēmumu bija diezgan apmierināti ar savām dizaina aģentūrām. Tikai 8% apgalvoja, ka ir “ļoti apmierināti ar procesu”.
Cena

Dizaina aģentūras ir profesionālas, bet jūs par šo profesionalitāti maksājat. Bieži vien, izmaksas var sasniegt vairāk nekā 1000 USD. Otra negatīvā puse ir tā, ka ne vienmēr tiek garantēta atmaksa. Lai gan jūs varat atgūt naudu, ja neesat nelaimīgs, jūsu sūdzībai ir jāatbilst viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem; pretējā gadījumā jums nav tiesību uz kompensāciju.

Ārštata darbinieki – zems risks, cieša sadarbība

Upwork
Tiešsaistes platformas, piemēram, Upwork un Fiverr piedāvāt uzņēmumiem iespēju apiet dizaina aģentūras un tieši saistīt ar māksliniekiem. Brīvmākslinieku vietnes ļauj jums ievietot darba sludinājumu, pēc tam to reklamējot saviem biedriem, lai viņi varētu pieteikties. Jūs varat nolīgt labāko kandidātu un sadarboties ar viņu visā projektēšanas procesā.

Lai uzzinātu vairāk par Upwork funkcijām, šeit varat izlasīt mūsu speciālistu atsauksmes, kā arī šeit – Fiverr funkcijas.

Process

Dažādas vietnes piedāvā nedaudz atšķirīgus darba pieteikumu formātus, taču tās ievēro vispārēju modeli. Sākumā nosūtīsit sava uzdevuma aprakstu. Šeit jūs norādāt noteiktus tagus (piemēram, nozari, amata nosaukumu, pieredzes līmeni, budžetu utt.), Lai kontrolētu, kurš redz jūsu reklāmu. Dažas platformas ļauj arī attīstīt intervijas procesu, kur jūs varat uzdot kandidātam specifiskus jautājumus, kad piesakās ārštata darbinieki. Citās platformās varat apskatīt tikai viņu profilu un piezīmi.

Atšķirībā no dizaina konkursiem, jūs nevaru kandidātiem pieprasīt melnrakstu kad viņi piesakās. Jums tie jāalgo, pamatojoties uz viņu pilnvarām, tāpat kā jūs to darītu parastā nomas procesa laikā. Dažās vietnēs, piemēram, Upwork, tiek organizēti ārštata ārštata darbinieki, kuriem ir augsts panākumu līmenis darbā.

Produkts

Brīvmākslinieka nolīgšanas rezultāts var krasi atšķirties. Augstas kvalitātes dizaina nodrošināšana lielā mērā ir atkarīga no jūsu intervijas prasmēm. Labu veidu, kā garantēt veiksmīgu galaproduktu, var uzdot pareizos jautājumus un pieprasīt iepriekšējā darba paraugus. Lielākajā daļā platformu ir iepriekšējo klientu atsauksmes; noteikti izlasiet laiku, lai tos izlasītu, lai pārbaudītu, vai atlasītie mākslinieki ir uzticami un vai ar viņiem ir viegli strādāt.

Cena

Ārštata vietņu ieguvums ir tas, ka varat noma jūsu cenu diapazonā. Fiverr logotipu dizains maksā tikai USD 5; vietnē Upwork varat izvēlēties nolīgt pieredzējušu mākslinieku par aptuveni 200 USD. Darba kvalitāte bieži ir atkarīga no naudas, bet tā joprojām ir neticami izdevīgi, ja ir elastīga cena. 

Tātad, ja jūs izsludināt konkursu, nolīgt visu komandu vai cieši sadarboties ar brīvmākslinieku?

Patiesībā ir jāizlemj, kura metode ir vislabākā kādas ir jūsu kā biznesa prasības. Ja jūs tikko sākat darbību, iespējams, ka jums nebūs tik daudz lieku līdzekļu, lai ieguldītu savā zīmola veidošanā. Šajā gadījumā jūs vēlaties iegūt vislabāko par savu naudu. Tas ir vislabāk sasniegts dizaina konkursā, jo par vienu samaksu saņemsit vairāku mākslinieku logotipus.

Tomēr, ja vēlaties nodrošināt vislabāko kvalitāti iespējams, tas var būt labāk izvēlēties aģentūru. Šīs platformas prasa daudz naudas, bet ļauj jums piekļūt visai pieredzējušu profesionāļu komandai. Alternatīvi, ja jūsu galvenā prioritāte ir laba komunikācija, tad nolīgt brīvmākslinieku. Šī opcija nodrošina neierobežotu turp un atpakaļ procesa laikā.

Dizaina konkurss

GD aģentūra

Brīvmākslinieks

Izmaksas

200 USD

1000 USD – 5000 USD

5 USD – 200 USD

Vislabāk

Naudas vērtība

Profesionālais process

Zems risks

Laika skala

3 – 30 dienas

7 dienas

7 dienas

Lielākais ieguvums

Darbs ar daudziem dizaineriem

Garantēta augsta kvalitāte, ātrs apgrozījums

Cieša sadarbība ar individuālu dizaineru

Lielākais trūkums

Panākumi nav garantēti

Ļoti dārgs

Aprobežojas ar viena dizainera prasmēm

Statistika:

Pēdējās desmit gadu laikā 6 lielākie tehnoloģiju uzņēmumi ir dubultojuši savus dizaina nomas mērķus

https://www.marketingweek.com/2016/05/09/just-8-of-brands-are-very-satisfied-with-their-agency-partners/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector