Cīnās ar lielajiem datiem? Glassbox klientu analīze ir šeit, lai palīdzētu

Stikla kaste ir novatorisks klientu pieredzes risinājums, kas palīdz organizācijām pārvaldīt lielos datus, analizējot katru digitālo klientu mijiedarbību, pārvaldot riskus un pastāvīgi optimizējot veiktspēju. Izklausās mulsinoši? Šajā intervijā Izpilddirektors Yaron Morgenstern izskaidro tikai to, kas ir Glassbox.


Lūdzu, aprakstiet aiz stikla kastes esošo fonu.

Glassbox 2010. gadā dibināja trīs līdzdibinātāji: Yaron Gueta, Hanan Blumstein un Yoav Schreiber. Pirmos 5 gadus viņi pavadīja, izstrādājot izstrādājumu un iekļūstot Izraēlas tirgū.
Es pievienojos Glassbox pirms 3 gadiem kā uzņēmuma izpilddirektors ar mērķi izvest produktu no pasaules tirgus. Mēs pārdēvējām uzņēmumu par Glassbox (agrāk Clarisite) un atvērām birojus Londonā un Ņujorkā, kur mēs kā klienti sākām gūt lielus vārdus. Daži no tiem, ko es varu pieminēt, ir Santander, Expedia, Air Canada, Singapore Airlines, Citi bank, Investec un AXA..
Šodien mēs apkalpojam dažas no lielākajām organizācijām pasaulē.

Kas ir unikāls par platformu Glassbox?

Glassbox attēlo katru mijiedarbību, kas notiek starp gala klientu un uzņēmumu. Mēs pilnībā automatizētā veidā uztveram digitālās sesijas lielu uzņēmumu vietnēs un mobilajās lietojumprogrammās.

Mēs ļaujam mūsu klientiem aplūkot digitālos ceļojumus tieši tā, kā viņi ir pieredzējuši, un mēs sniedzam ieskatu dažādām ieinteresētajām personām, kas saistītas ar digitālo biznesu..
Šīs atziņas balstās uz iepriekš noteiktu labāko praksi un mašīnmācīšanās iespējām.

Mēs koncentrējamies uz diviem galvenajiem lietošanas gadījumiem:

  1. Klientu tiešsaistes pieredzes uzlabošana, palīdzot mūsu klientiem saprast, kāpēc un kur viņu klienti cīnās, ar kādiem digitālajiem procesiem viņi cīnās, kāpēc viņi izvēlas noteiktu braucienu, nevis citu, kāpēc atsakās no sesijām utt..
    Mūsu unikālais piedāvājums ir spēja atrast problēmu galveno cēloni un palīdzēt ne tikai biznesa cilvēkiem un analītiķiem, bet arī tehniskajiem cilvēkiem, kuriem šī problēma ir jānovērš..
    Mēs viņiem sniedzam piekļuvi visai informācijai, kas viņiem nepieciešama problēmu novēršanai, bez vajadzības tos reproducēt, tādējādi nonākot pie viena galda, nodrošinot to, ko mēs saucam par “digitālo patiesību”.
  2. Otrais lietošanas gadījums ir riska pārvaldība un atbilstība. Mēs ļaujam mūsu klientiem ievērot visus dažādos noteikumus, kas attiecas uz viņu digitālo biznesu, un mēs palīdzam viņiem samazināt riskus. Mēs to darām, sniedzot pierādījumus par to, ko klienti dara tiešsaistē, un brīdinot viņus, kad viņu darbība var apdraudēt organizāciju. Šādi riski var ietvert juridiskus strīdus, atbilstības risku, datu privātuma pārkāpumus un tā tālāk.

Piemēram, Santander banka Lielbritānijā sāka tiešsaistes finanšu konsultāciju lietojumprogrammu. Viņi lūdza mums palīdzēt viņiem ievērot noteikumus. Pateicoties Glassbox, tiek aizsargāta gan Santander, gan tā klienti. Santanders apgalvo, ka bez Glassbox viņi nevarētu sākt šo jauno ierosinājumu.

Vai jūs varat izskaidrot terminu “digitālā patiesība”?

Ja esat biznesa analītiķis, vēlaties rīkus, kurus ir ērti lietot un kuriem nav nepieciešama tehniska izpratne; tajā pašā laikā jūs vēlaties, lai tehniskajai personai tiktu sniegta tehniskā informācija un lai tai joprojām būtu viens skatījums uz lietotāja pieredzi, klienta viedokli.

Pilnībā precīzi atkārtojot digitālās sesijas, izmantojot visus ar tām saistītos fona datus, starp uzņēmējiem un IT vairs nav debašu par to, kāda ir problēma. Viņi visi var runāt vienā valodā.

Kā jūs pārvēršat lielos datus kaut kas, ar ko cilvēki var strādāt, lai uzlabotu?

Mums ir datu zinātnieki, kas ir mūsu komandas sastāvdaļa. Mēs cieši sadarbojamies ar klientiem, lai no viņiem saprastu, kuras lietas viņi meklē un kā viņi vēlētos izmantot šo informāciju; kurus informācijas paneļus, pārskatus un brīdinājumus viņi vēlēsies redzēt; mēs to pārveidojam par mūsu sistēmas rezultātu, lai šie cilvēki nāktu strādāt un zinātu, kas viņiem jādara. Mūsdienās cilvēki daudz laika pavada, cenšoties saprast, kur ir šīs problēmas, bet, izmantojot mūsu risinājumu, viņi var tieši meklēt risinājumu.

Kā Glassbox apstrādā personisko informāciju?

Acīmredzot mēs ievērojam visus datu privātuma noteikumus, piemēram, GDPR un citus.

Dati, kurus mēs uztveram, ir pilnībā droši un šifrēti; tas pieder tikai mūsu apkalpotajai organizācijai un ir atkarīgs no tā, ko gala klienti dara viņu vietnē vai lietotnē.
Elementus, kurus mēs uztveram, var izlaist un maskēt, pamatojoties uz normatīvajām prasībām, kā arī uz to, kurš faktiski izmanto mūsu sistēmas. PCI dati ir izlaisti. Citus datus organizācija var apskatīt, pamatojoties uz lietotāju lomām un atļaujām.

Tā kā mēs apkalpojam finanšu nozari, mēs esam labi aprīkoti, lai apkalpotu jebkuru klientu ar visaugstākajiem drošības noteikumu standartiem.

Kā jūs redzat digitālā mārketinga nākotni?

Es domāju, ka digitālā pasaule kļūs par galveno kanālu klientiem gandrīz katrai organizācijai. Arvien vairāk aktivitāšu virzās uz digitālo. Dažās nozarēs, piemēram, banku sektorā, lietotnes kļūst par galveno saziņas kanālu, izmantojot mobilo pieeju, un pat paļaujoties tikai uz lietotnēm. Klienti kļūst arvien zinošāki par gaidāmo pakalpojumu līmeni. Tam jābūt vienkāršākajam uzņēmējdarbības veikšanas veidam. Neatkarīgi no tā, vai es izmantoju balss komandas vai žestus, klienti sagaida, ka tas būs intuitīvs, lai viņi visu varētu izdarīt viegli un droši.

Mēs esam pilnībā aprīkoti, lai turpinātu un palīdzētu klientiem sniegt klientiem sarežģītākus pakalpojumus visērtākajā un drošajā veidā. Mēs kā uzņēmums galvenokārt koncentrējamies uz automātiskas informācijas sniegšanu vairāk par šīm atziņām par to, ko dara gala klienti, lai mūsu klientiem nebūtu jātērē laiks problēmu atrašanai, bet gan to novēršanai. Šeit mēs ieguldām visu savu laiku, pūles un R&D resursi.

Mēs paplašinām darbību daudzās organizācijās visā pasaulē. Mūs priecē tas, ka redzam klientu atsauksmes un kā mūsu pakalpojums palīdz viņiem labāk pārvaldīt savus digitālos klientus un rada vērtību šīm organizācijām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector