9 labākie viļņu logotipi un informācija par to, kā padarīt savu lietu bez maksas [2020]

Viļņi var būt nedaudz abstrakti, ar kuriem strādāt, bet patiešām lielisks logotipu dizaineris tos varēs viegli iekļaut jūsu logotipā. Vai vēlaties, lai viļņa ikona būtu jūsu dizaina izceltā zīme vai tiktu izmantota kā smalks akcents? Vai jūsu logotipam ir moderna un minimālisma izjūta? Vai tas ir mīksts akvarelis, kas atdarina reālu viļņu plūstamību?


Lai arī jums var būt kāda ideja par to, kā vajadzētu izskatīties jūsu nevainojamajam logotipam, darbs pie tā atdzīvināšanas vislabāk ir jāatstāj profesionāļa rokās. Pārlejiet lejā, lai uzzinātu, kā jūs varat nolīgt talantīgu logo dizaineru tikai par 5 USD.

Es arī iesaku lielisku tiešsaistes logotipu veidotāju, ja vēlaties pasūtīt DIY. Bet vispirms šeit ir daži no maniem iecienītākajiem viļņu logo dizainiem.

9 labākie Wave logotipi

Viļņa logotips - Jeļena

By izveidots logotips
no plkst 99designs

Viļņa logotips - Maverick

Cucuque dizaina logotips
no plkst 99designs

Vilnis logo - sala

Katie_kat logo
no plkst 99designs

Viļņa logotips - saglabāšanas Ontario

Adaestrada_524 logo
(īrējiet adaestrada_524 par USD 5)

Viļņa logotips - ziemeļu krasta vilnis

Logo izveidojis munart45088 2
no plkst DesignCrowd

Viļņa logotips - Jūras maiņa

Nikkiblue logotips
no plkst DesignCrowd

Viļņa logotips - savvaļas Hog sērfotājs

Logo izveidojis ovinondon627
no plkst DesignCrowd

Viļņa logotips - Ūdens svaigs

Logotips pēc namughal
(noma namughal par 5 USD)

Vilnis logo - Tides End to Surf

Danyprasetyo logotips
(nolīgt danyprasetyo par 35 USD)

Kad mans kolēģis nolēma izmēģināt dažādus logo dizaina pakalpojumus, lai atrastu labāko, es labprāt vēlējos redzēt, kā tie tiek salīdzināti – un bija arī daži negaidīti rezultāti. Dodieties lasīt viņa ekspertu logo dizaina salīdzinājums un redzēt, kā viņa eksperimenta laikā darbojās daži no populārākajiem dizaina pakalpojumiem.

Kā iegūt jūsu logo, kas paredzēts 5 USD

Neuzlaužot banku, jūs varat iegūt profesionāli izstrādātu, pilnīgi unikālu viļņu logotipu. Izmantojot Fiverr, jūs varat nolīgt ārštata dizaineru, lai izveidotu savu logo tikai no USD 5, un daudzi talantīgi dizaineri iekasē tikai zemāko cenu.

Lai atrastu savu ideālo logo dizaineru, dodieties uz Fiverr mājas lapu un meklēšanas joslā ierakstiet “wave logo”. Tas piesaistīs ārštata darbiniekus, kas piedāvā atbilstošas ​​dizaina paketes. Tā kā vārdam “vilnis” ir vairākas nozīmes, jūs varētu vēlēties izmēģināt citus meklēšanas vienumus, piemēram, “ūdens logotips” vai “jūras logotips”.

Kāpēc gan nevis meklēt pēc sava stila izvēlēm? Meklēšanas logā Logotipa opcijas uzlabojiet potenciālos dizainerus pēc viņu stila, sākot no “Akvarelis” līdz “Ar roku zīmēts”..

Kad esat atradis sev tīkamu dizaineru, noklikšķiniet uz viņa profila, lai skatītu viņu portfeli, klientu atsauksmes un informāciju par paketi.

9 labākie viļņu logotipi un to, kā izveidot savu attēlu bez maksas10

Kad esat apmierināts, noklikšķiniet uz Turpināt, lai pārietu uz maksājumu lapu. Pārskatiet paketes informāciju un noklikšķiniet uz Pasūtīt tūlīt, lai pabeigtu nomas procesu un nodrošinātu sava logotipa dizainera drošību.

Fiverr ekrānuzņēmums - pielāgojiet paketi

Dažu minūšu laikā jūsu jaunais logotipa dizains var būt pie jums. Lietošanas ērtums ir tikai viena no Fiverr priekšrocībām. Dažas citas lieliskas iespējas ir šādas:

  • Fiverr Pro – Ja varat atļauties palielināt savu budžetu, ieguldiet Fiverr Pro dizainerā. Fiverr darbinieki novērtē katru Pro brīvmākslinieku un apliecina, ka viņi piedāvā visaugstāko klientu apkalpošanas līmeni, dizaina kvalitāti un uzticamību.
  • Meklēšanas iespējas – Precizējiet meklēšanu, norādot budžetu, piegādes laiku, informāciju par pārdevēju un stila izvēles.
  • Sākotnējās izmaksas – Izmantojot Fiverr, maksājumi tiek veikti pirms logotipa saņemšanas. Tas nozīmē, ka jūsu dizainers nekad nevar iekasēt no jums papildu maksu vai iekasēt maksu pēc tam, kad viņu pakalpojumi ir pasūtīti.
  • Pakas ekstras – Daudzi dizaineri piedāvā elastīgus papildinājumus saviem iesaiņojumiem. Tajos ietilpst papildu versijas, 3D maketi un sociālo mediju komplekti.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Apskatiet mūsu padziļināts Fiverr pārskats lai iegūtu vairāk padomu, kā atrast savu sapņu dizaineru.

Vai esat nolēmis izveidot savu logo? Lai izstrādātu profesionāla izskata logotipu, ir vajadzīgs zināms laiks un radošas spējas. Turklāt DIY logotipu izgatavošana nebūt nav lētāka par pieņemamu dizaineru pieņemšanu darbā. Lai gan jūs varat izgatavot savu logo bez maksas, jums būs jāmaksā, ja vēlaties lejupielādēt savu dizainu augstas izšķirtspējas formātā.

Sava logotipa izveidošana prasa daudz pūļu, taču tas nav neiespējami. Ja esat apņēmies to izmēģināt, mans ieteikums ir Wix Logo Maker. Tur ir daudz logotipu veidotāju, bet es domāju, ka Wix Logo Maker apvieno visas lietotājam draudzīgākās funkcijas vienuviet..

Dodieties uz Wix Logo Maker mājas lapu un iestatiet profilu, lai sāktu. Tālāk ievadiet sava uzņēmuma vārdu un uzrakstu.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - sāciet veidot savu logotipu

Pēc tam izvēlieties sava uzņēmuma nozari. Šajā piemērā es izvēlējos “Ūdens parks”.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - kādam ir jūsu logotips

Pēc tam parādās vairāki īpašības vārdi. Atlasiet tos, kas vislabāk atbilst vēlamā logotipa izskatu un izskatu.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - logotipa izskats un izskats

Tālāk logotipu pāri. Noklikšķiniet uz logotipa, kas jums patīk vislabāk, vai noklikšķiniet uz Man nepatīk, ka viens no tiem, lai to pilnībā izlaistu.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - logotipa alternatīvas

Pēdējais jautājums būs, kur jūs izmantosit savu logotipu. Atlasiet visas piemērojamās opcijas un noklikšķiniet uz Tālāk, lai ģenerētu piedāvātās logotipa veidnes.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - kur vēlaties izmantot savu logotipu

Kad ieteikumi ir ielādēti, ritiniet sarakstu, lai redzētu, vai kāds tos pamana.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - izvēlieties pielāgojamo logotipu

Ja vēlaties mainīt ikonu, noklikšķiniet uz Aizstāt ikonu, meklēšanas joslā ierakstiet “vilnis” un atlasiet izvēlēto attēlu. Tas attiecas uz jūsu jauno ikonas izvēli uz visām ģenerētajām logotipu veidnēm.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - viļņu ikonas

Kad es biju atradis jaunu ikonu un izvēlējies veidni, kas man vislabāk patika, es spēlēju apkārt redaktorā ar krāsām un fontiem, līdz es biju laimīga.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - Wave logo redaktors

Vai esat apmierināts ar savu dizainu? No šejienes vienkārši noklikšķiniet uz Tālāk, lai izvēlētos paketi un veiktu maksājumu, pirms lejupielādējat jauno augstas izšķirtspējas logotipa dizainu.

Iestatīt DIY? Uzziniet vairāk par mūsu vietnē pieejamo platformu padziļināts Wix Logo Maker pārskats.

Daži goda vārdi citiem logo veidotājiem:

  • Looka – Looka ir lieliska iesācējuzņēmumu īpašniekiem. Pēc logotipa izveidošanas varat izvēlēties iegādāties sociālo mediju komplektu, vizītkaršu dizainus un citus zīmolu materiālus. Uzziniet vairāk mūsu vietnē ekspertu Looka apskats.
  • LogoMaker – Kad jūs meklējat vienkāršu dizainu, LogoMaker ir atbilde. Katru veidni ir viegli pielāgot, un tā nodrošina lielisku pamatu radošumam un personalizēšanai. Izlasiet mūsu pilns LogoMaker pārskats uzzināt par tā funkcijām.

Noslēgumā

Brīvmākslinieka nolīgšana cauri Fiverr noņem minējumus no logotipa izveides procesa. Izmantojot ārštata darbiniekus, kuru cena ir tikai 5 USD, jūs varat iegūt augstas kvalitātes darbu, lai tas derētu jebkuram budžetam, un pārliecinieties, ka gatavais dizains kompetenti atspoguļos jūsu uzņēmuma būtību..

Ja jūtaties radoši piedzīvojumu pilni, izmantojiet Wix logotipu veidotājs izveidot savu logotipu, izmantojot tā pievilcīgo rediģējamo veidņu bibliotēku. Ar zināmu redzējumu un apņēmību jūsu logotipu var izveidot un lejupielādēt mazāk nekā 10 minūtēs.

Lai uzzinātu vairāk par dabiskās pasaules iedvesmotiem logotipiem, apskatiet mūsu labākie dabas logotipi. Un, ja jūs joprojām meklējat jums vispiemērotāko logotipa dizaina pakalpojumu, pārbaudiet mana kolēģa norādījumus plašs logotipa dizaina pakalpojumu salīdzinājums viņa ekspertam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector