9 labākie ugunsdzēsības logotipi un informācija par to, kā padarīt savu lietu par brīvu [2020]

Uguns ir spēcīgs logotipa simbols, taču spēlēties ar uguni var būt riskants bizness, kad jāveido ideāls zīmola tēls. Vienkāršākais veids, kā to labot, ir nolīgdams profesionālu logotipu dizaineru, lai izveidotu jums logotipu.


Dedzinošais jautājums ir šāds: kā jūs varat atrast pieredzējušu dizaineru, lai izveidotu uguns logotipu, netērējot laimi? Nu, es esmu atradis atbildi. Pārlejiet uz leju, lai uzzinātu, kā jūs varat nolīgt profesionālu dizaineru par nedaudz USD 5.

Vai jums ir kāda enerģija, lai sadedzinātu, un vēlaties izveidot savu uguns logotipu? Man ir padoms arī labākajiem bezmaksas logo veidotājiem. Bet vispirms aktivizējiet savu iztēli, izmantojot dažus no maniem iecienītākajiem logiem, kuru pamatā ir liesmas, no tīmekļa.

9 labākie uguns logotipi

Ugunsdzēsības logotips - reklāmkarogs

Johnedward10 logo
(īrējiet johnedward10 par 30 USD)

Ugunsdzēsības logotips - Studio Badass

-Alya logo-
no plkst 99designs

Uguns logotips - Pyralis

Logo izveidojis graphybuzz
no plkst DesignCrowd

Ugunsdzēsības logotips - Sovereign Liberty Solutions

Lextasy logo
(īrējiet lextasy par 5 USD)

Ugunsdzēsības logotips - Uforija

Ludibes logotips
no plkst 99designs

Ugunsgrēka logotips - Grillz n Sizzllz

RINIDEH logo
no plkst DesignCrowd

Ugunsdzēsības logotips - Fiverr

Logo izveidoja beautifullady
(nolīgt beautifullady par 10 USD)

Ugunsgrēka logotips - aizdedzinātājs

Corne logo
no plkst 99designs

Ugunsdzēsības logotips - Amigos

Adeel Hanif® logo
no plkst DesignCrowd

Kā nolīgt satriecošu dizaineru par izdevīgu cenu

Ja nezināt, kur meklēt, pieredzējuša logo dizainera nolīgšana, nepārkāpjot banku, var šķist drausmīgs uzdevums. Tajā nāk Fiverr.

Fiverr ir daudzveidīga platforma profesionāliem ārštata pārdevējiem (ieskaitot logotipu dizainu, mārketingu, programmēšanu, animāciju utt.), Kuri savus pakalpojumus piedāvā no sākuma cenas USD 5.

Vai jums patīk mūsu jaunais vietnes Planet logotips? Lai to iegūtu, viens no maniem kolēģiem šeit vietnē Planet pārbaudīja vairākus populārus logotipa dizaina pakalpojumus. Es biju diezgan pārsteigts par viņa saņemtajiem logotipiem – skatieties paši savā labāko logo dizaina platformu rūpīgs salīdzinājums.

Ugunsgrēka logotipu dizainera atrašana Fiverr

Viena no labākajām lietām Fiverr vietnē ir tas, cik labi tā ir sakārtota. Lai atrastu sava uguns logotipa dizaineru, dodieties uz Fiverr mājas lapu, virziet kursoru virs Grafika & Pēc tam noklikšķiniet uz Logotipa dizains.

Fiverr ekrānuzņēmums - grafikas un dizaina izvēlne

Logotipa dizaineru meklēšanai ir divas iespējas: meklēšanas joslā varat ievadīt atslēgvārdu (piemēram, ugunsdzēsības logotipu) vai iegūt atbilstošus rezultātus, atbildot uz dažiem jautājumiem, izmantojot Fiverr vedni..

Fiverr ekrānuzņēmums - logotipu noformēšanas vednis

Fiverr piedāvā vairāk nekā vienu veidu, kā uzlabot savus meklēšanas rezultātus. Jūs varat tos kārtot pēc logotipa veida, sīkāka informācija par pārdevēju, piegādes laika vai cenu diapazona.

Fiverr ekrānuzņēmums - Fire logo dizaineri

Citas Fiverr funkcijas

  • Veikals pēc pieredzes – Pārdevēji tiek klasificēti, ņemot vērā viņu pieredzes līmeni (jauns pārdevējs, 1. līmenis, 2. līmenis utt.). “Visaugstāk novērtētie” pārdevēji nodrošina arī vismodernāko klientu pieredzi.
  • Ātra piegāde – Parasti jūsu logotipa projekta izstrāde dizainerim prasa divas vai trīs dienas. Tomēr, ja jums tas ir vajadzīgs ātrāk, ir dizaineri, kas par papildu samaksu piedāvā diennakts ekspress pakalpojumu.
  • Droši maksājumi – Jūsu maksājumi tiks veikti darījuma kontā un tiks atbrīvoti tikai pēc tam, kad būsit apstiprinājis dizainera darbu.
  • Pielāgoti piedāvājumi – Jūs varat saņemt ekskluzīvus piedāvājumus no pārdevējiem, kas pielāgoti jūsu prasībām.
  • Fiverr Pro – Ja budžetā ir pietiekami daudz naudas, abonējiet Fiverr Pro, lai izvēlētos no stingri pārbaudītu ārštata speciālistu grupas, kam garantēti tiek ražots augstākās kvalitātes logotips.

Vai jūtaties kā Fiverrs varētu būt jums? Izlasiet mūsu padomus par īstā dizainera algošanu vietnē padziļināts Fiverr pārskats.

Ja jums ir radošs redzējums un vēlaties izveidot savu uguns logotipu, bet trūkst tehnisko prasmju, lai izmantotu dizaina programmatūru, varat izmēģināt DIY logotipu veidotāju. Lielākā daļa tiešsaistes logotipu veidotāju ļaus jums bez maksas noformēt ugunsdzēsības logotipu, taču jums būs jāmaksā par tā lejupielādi izmantojamā formātā..

Wix logotipu veidotājs

Runājot par uzticamību, lietošanas vienkāršību un radošām iespējām, es dodu priekšroku Wix Logo Maker. Tā mākslīgā intelekta dzinējs (Wix ADI) padara logotipa izveidi tik vienkāršu, ka ugunīgais dizains varētu būt izveidots mazāk nekā desmit minūtēs..

Sākt, dodieties uz Wix Logo Maker mājas lapu un noklikšķiniet uz Sākt tūlīt, lai izveidotu bezmaksas kontu.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - sāciet tūlīt

Pēc tam vednis uzdos jums dažus jautājumus, lai labāk izprastu jūsu zīmola un stila prasības.

Tādējādi tiks izveidots logotipu saraksts. Varat apmainīties ar ikonām pēc jūsu izvēlēta attēla, noklikšķinot uz Aizstāt ikonu un ievadot atslēgvārdu (piemēram, uguns).

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - uguns ikonas

Pievienojiet savam uguns logotipam dažas nojautas (vai man jāsaka, ka uzliesmojums), izmantojot Wix Logo Maker daudzpusīgos pielāgošanas rīkus, kur varat spēlēt ar fontu, krāsu paleti un speciālajiem efektiem.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - logotipu redaktors

Vai esat apmierināts ar jūsu dizainu? Noklikšķiniet uz Tālāk, lai samaksātu, lai jūs varētu lejupielādēt savus logotipa failus.

Uzziniet vairāk un skatiet vairāk logotipu piemēru mūsu vietnē padziļināts Wix Logo Maker pārskats.

Alternatīvas Wix Logo Maker

  • DesignEvoBez jucekļa, velciet un nometiet interfeiss ļauj ērti pievienot formas un ikonas. Tam ir arī plašs fontu klāsts, kurus varat sajaukt un saskaņot, lai izveidotu kaut ko unikālu. Izlasiet mūsu pilns DesignEvo pārskats lai iegūtu vairāk informācijas.
  • Looka piedāvā papildinājumu sociālo mediju komplektam. Tam ir sava logotipa iepriekš izmēru versijas, kas ir gatavas izmantošanai jūsu sociālo mediju profilos. Uzziniet vairāk par platformu mūsu vietnē ekspertu Looka apskats.

Kurināts un gatavs doties?

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties nolīgt dizaineru Fiverr vai izveidojiet savu logotipu ar Wix logotipu veidotājs, pirms darba sākšanas veltiet laiku domāšanai par to, kā vēlaties, lai jūsu logotips izskatās. Iedvesmojieties no slaveniem ugunsdzēsības logotipu dizainiem (piemēram, izliektā lietotnes Tinder liesma) vai iedvesmojieties no mūsu funkcijas skaidrojuma kā vislabāk izmantot dabas elementus savā logotipā.

Vai vēlaties salīdzināt vairāk logotipu veidotāju? Iepazīstieties ar mūsu sarakstu ar labākie logo dizaina pakalpojumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector