9 labākie trīsstūra logotipi un to, kā izveidot savu [2020]

Trīsstūri simbolizē spēku, jaudu un progresiju, tāpēc tos var izmantot daudz radoši, lai padarītu jūsu klientiem nozīmīgu logotipu. Vai jūs dodat priekšroku asu dizainu, piemēram, Guess, vai draudzīgāku trīsstūri ar mīkstām malām, piemēram, Airbnb un Reebok? Varbūt krāsains dizains, piemēram, Google Play, vai forma, kas sajaukta fontā, piemēram, Fila?


Profesionāls dizainers var izveidot unikālu trīsstūra logotipu ar skaistu tipogrāfiju, un profesionāla nolīgšana nenozīmē laimes tērēšanu. Pāriet uz priekšu, lai uzzinātu, kā iegūt pārsteidzošu dizaineru par 5 USD.

Vai vēlaties ņemt lietas savās rokās un kaut ko noformēt pats? Pārlūkot iedvesmas manus iecienītākos trīsstūra logotipus, pēc tam ritiniet uz leju, lai atrastu manu ieteikto DIY rīku.

9 labākie trīsstūra logotipi

Trīsstūra logotips - jautra zibspuldze

Logo izveidojis mamunlogo_tech
(īrējiet mamunlogo_tech par USD 5)

Trīsstūra logotips - Playchemy

Minimālā zīme
no plkst 99designs

Trīsstūra logotips - vienradzis

Logo izveidojis eugenv
no plkst DesignCrowd

Trīsstūra logotips - Nikolā Simona

Logo izveidojis dreamdesignerr1
(nolīgt dreamdesignerr1 par 5 USD)

Trīsstūra logotips - Mrwa Alhilali

Thedani logo
no plkst 99designs

Trīsstūra logotips - Sernova

D-aart911 logo
no plkst DesignCrowd

Trīsstūra logotips - Druīds

Rroxx logo
(noma rroxx par 15 USD)

Trīsstūra logotips - Atlas Fell

PicSee logotips
no plkst 99designs

Trīsstūra logotips - Spektrs

DLab ™ logo
no plkst DesignCrowd

Kā nolīgt lielisku dizaineru par izdevīgu cenu

Iespējams, jūs domājat: kāds ir lielākais trijstūra logotipa izveide? Tas ir tikai trīs līnijas! Bet jo vienkāršāka forma, jo grūtāk ir izveidot kaut ko unikālu, kas izceļas no konkurentiem.

Izmantojot Fiverr, varat nolīgt profesionālu dizaineru, lai sakārtotu savu zīmolu formā, izveidojot oriģinālu trīsstūra logotipu tikai par USD 5.

Fiverr kā globāla platforma ir labākā vieta, kur no profesionāliem ārštata darbiniekiem atrast dažādus pakalpojumus, kurus sauc par “koncertiem”. Jūs varat atrast koncertus sākot no 5 USD, ieskaitot logo dizainu, e-mārketingu, programmēšanu un daudz ko citu.

Kad mēs vēlējāmies jaunu vietnes Planet logotipu, mans kolēģis veica plašu populāro logotipa dizaina pakalpojumu salīdzinājumu. Rezultāti bija iespaidīgi! Visu stāstu lasiet viņa rakstā logotipa dizaina pakalpojumu pārskats.

Citas Fiverr iespējas

  • Vērtējumi un klientu atsauksmes – Visus pārdevējus novērtē un pārskata viņu iepriekšējie klienti, lai jūs zināt, ka potenciālie dizaineri ir uzticami un sniedz lielu darbu.
  • Iegūstiet savu nevainojamo logo bez riska – Fiverr tur jūsu naudas līdzekļus darījuma kontā, līdz jūsu dizains tiks pabeigts un apstiprināts jūs.
  • ātra piegāde – Projekta piegāde parasti prasa no 48 līdz 72 stundām, bet, ja jūs tiecaties pēc noteikta laika, daži dizaineri par papildu samaksu darbu var pabeigt 24 stundu laikā..
  • Sazinieties ar dizaineru tieši – Izmantojiet Fiverr bezmaksas mobilo lietotni, lai tērzētu ar savu dizaineru, lai kur jūs atrastos, un sekojiet līdzi sava projekta gaitai..
  • Pārvaldiet savu biznesu viegli – Izmantojiet Fiverr jauninātos biznesa rīkus, lai sekotu pasūtījumiem un pārvaldītu rēķinus, kā arī komandas.

Kā darbojas Fiverr

Fiverr vietnei ir tīrs un profesionāls izkārtojums, kurā ir viegli orientēties, lai atrastu piemērotu dizaineru. Es jums to caurskatīšu. Pirmkārt, dodieties uz Fiverr mājas lapu, atlasiet Grafika & Izstrādājiet un pēc tam sadaļā Logotips atlasiet Logotipa dizains & Zīmola identitāte.

Fiverr ekrānuzņēmums - grafikas un dizaina izvēlne

Lapas augšpusē esošajā meklēšanas joslā ierakstiet atslēgvārdu (piemēram, trīsstūra vai trīsstūra logotipu) vai izmantojiet ļoti intuitīvo Fiverr vedni, lai atrastu savam biznesam visatbilstošākos dizainerus.

Fiverr ekrānuzņēmums - logotipa dizaineru meklēšanas vednis

Fiverr meklēšanas filtri ir fantastisks veids, kā uzlabot rezultātus vēl vairāk. Varat norādīt meklētā logotipa veidu, cenu diapazonu, piegādes laiku un pat pārdevēja informāciju (piemēram, atrašanās vietu un runāto valodu)..

Fiverr ekrānuzņēmums - trīsstūra logo dizaineri

Uzziniet vairāk no mūsu ekspertiem par īstā dizainera pieņemšanu darbā mūsu vietnē padziļināts Fiverr pārskats.

Kā izveidot savu trīsstūra logotipu

Vai jums šķiet, ka esat gatavs atlaist savu iekšējo dizaineri? Tas nav nekas neiespējams, pateicoties daudzajiem DIY logotipu veidotājiem šodien tirgū. Lielākajai daļai ir nepieciešama radoša acs un mazliet laika, bet jautājums ir, kurš no tiem var palīdzēt jums izveidot vispraktiskākā izskata logotipu?

Wix logotipu veidotājs

Personīgi es dodu priekšroku Wix Logo Maker, kuru darbina mākslīgā intelekta (AI) sistēma, lai tikai dažās vienkāršās darbībās palīdzētu jums izveidot gludu, uz detaļām orientētu logotipu. Ne tikai tas, bet tam ir arī lielisks pielāgošanas redaktors, kas ļauj gandrīz pielāgot katru detaļu. Lūk, kā tas tiek darīts.

Dodieties uz Wix Logo Maker mājas lapu un noklikšķiniet uz Sākt tūlīt, lai izveidotu bezmaksas kontu.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - sāciet tūlīt

Lai sāktu, AI vednis uzdos dažus jautājumus par jūsu biznesu un gaumi, lai iegūtu izpratni par vēlamo stilu. Balstoties uz jūsu atbildēm, tas ģenerēs virkni logotipu veidņu.

Vai vēlaties citu trīsstūra ikonu? Vienkārši. Lapas augšdaļā noklikšķiniet uz Aizstāt ikonu un meklēšanas joslā ierakstiet “trīsstūris”. Noklikšķiniet uz trīsstūra attēla, kas jums patīk visvairāk, lai to lietotu visiem rezultātiem.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - trīsstūra ikonas

Pēc tam ir pienācis laiks personalizēt iecienītāko logotipa opciju. Wix Logo Maker ir lietotājam draudzīgs pielāgošanas panelis, caur kuru jūs burtiski varat pielāgot visu, sākot no krāsu paletēm un slīpumiem līdz fontu stiliem un speciālajiem efektiem.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - logotipu redaktors

Vai esat apmierināts ar to, kā tas izskatās? Noklikšķiniet uz Tālāk, lai atvērtu maksājumu lapu, kur varat lejupielādēt savu logo apmaksātā, augstas izšķirtspējas formātos vai saņemt bezmaksas mazas izšķirtspējas paraugu.

Izlasiet mūsu padziļināts Wix Logo Maker pārskats lai uzzinātu vairāk par platformu.

Wix Logo Maker alternatīvas

  • Ar Looka, pat pēc tam, kad esat samaksājis par savu logotipu, jūs varat atgriezties un atkārtoti rediģēt to neierobežotu reižu skaitu 72 stundas. Skatiet logotipa piemērus mūsu vietnē ekspertu Looka apskats.
  • Pateicoties partnerībai ar Zazzle, Drēbnieka zīmoli var izdrukāt jūsu logotipu uz gandrīz jebkura, ieskaitot preces, piemēram, drēbes, somas un krūzes. Izlasiet mūsu pilns Tailor Brands pārskats daži padomi un viltības.

Noslēguma domas

Neatkarīgi no tā, vai nolemjat nolīgt dizaineru par pieņemamu cenu Fiverr vai izveidojiet savu logotipu ar Wix logotipu veidotājs, Es iesaku vispirms veikt mājas darbus un meklēt tīmeklī populārus trīsstūra logotipus, kā arī konkurentu zīmolus.

Vai joprojām neesat izlēmis par labāko logotipu veidotāju? Mūsu labāko logo dizaina pakalpojumu padziļināts salīdzinājums varētu jums palīdzēt.

Ja jums rodas otrās domas par trīsstūra ikonas izvēli, kāpēc gan negūt iedvesmu no mūsu kolekcijas labākie ģeometriskie logotipi tā vietā?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector