9 labākie ērgļu logotipi un to, kā izveidot savu [2020]

Ja jums ir nepieciešams ērgļa logotips – neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts jaunam biznesa uzņēmumam vai tiešsaistes iemiesojumam – jūs varat būt pārsteigts par to, cik maz tas patiesībā maksā. Sākot no profesionāļu nolīgšanas līdz DIY logotipa izmēģināšanai, ir daudz pieejamu iespēju, kā izveidot kvalitatīvu logotipu, kurā attēlots šis ikoniskais plēsīgais putns.


Vai ideja par profesionāla dizainera algošanu tikai par USD 5 pievilina jūs? Pārlec uz leju, lai uzzinātu, kā.

9 labākie ērgļu logotipi

Ērgļa logo - Patriotu glezna

Coexist1 logotips
(noma coexist1 par 25 USD)

Ērgļa logotips - bezvārds

Vladamm logo
(nolīgt vladamm par 40 USD)

Ērgļa logo - pelēktoņi

Kamegondal logo
(noma kamegondal par 10 USD)

Labākā ērgļa logotipi un kā, kā padarīt sevi-par-brīvu-attēls4

Kamegondal logo
(noma kamegondal par 10 USD)

Ērgļa logo - ASV taktiskie piederumi

Grafiska eksperta logo
no plkst DesignCrowd

Ērgļa logotips - Ērgļa kartēšana

Digitālā valša logotips
no plkst DesignCrowd

Ērgļa logotips - d4ve_tv

Fredija Gora logotips
no plkst 99designs

Ērgļa logo - Animala

AWEVIEW logotips
no plkst 99designs

Ērgļa logotips - Eagly Estate Services

NickNitro logo
no plkst 99designs

Nesen mans kolēģis vairākus mēnešus pavadīja, pārbaudot labākos pieejamos logotipa dizaina pakalpojumus. Viņš nolīga logotipu dizainerus vietnē Fiverr (kā arī DesignCrowd un citas platformas), lai izveidotu jaunu vietnes Planet logotipu, un stingri pārbaudīja dizainu kvalitāti. Es nevarēju tam noticēt, kad ieraudzīju rezultātus! Jūs varat uzzināt vairāk viņa top logotipa dizaina pakalpojumu pilns salīdzinājums.

Vai jūs tiešām varat noalgot profesionālu dizaineru par 5 USD?

Lielie zīmoli iztērē miljonus logotipu nomaiņai, taču augstas kvalitātes logotipam nav nepieciešama maza laime. Lai kāds būtu jūsu budžets, Fiverr ir tūkstošiem dizaineru, kas tikai gaida, lai parādītu ērgļa logotipu, par kuru esat sapņojis.!

Ja jums rodas jautājums, kā profesionāli logotipu dizaineri, iespējams, var atļauties pārdot savus pakalpojumus tikai par USD 5, tas nav tāpēc, ka viņi steidzas vai rada zemas kvalitātes darbu. Iespējams, ka Fiverr ārštata darbinieki veido tiešsaistes portfeli, veidojot blakus problēmu, vai arī viņi dzīvo valstī, kur algas un / vai dzīves izmaksas ir zemākas.

Fiverr ekrānuzņēmums - logotipu dizaineri

Dizaineri savus pakalpojumus izliks dažādos līmeņos, tāpēc ir iespējas, kas piemērotas katram budžetam. Pieredzējušākiem logotipu dizaineriem var būt jāmaksā vairāk nekā USD 5, taču ir daudz patiešām pieejamu dizaineru, no kuriem izvēlēties, ja vēlaties saņemt viszemākās iespējamās izmaksas.

Kas padara Fiverr par izcilu?

  • Jums būs daudz iespēju. Ir dizaineri, kas specializējas dažādu veidu logotipos, piemēram, minimālistiskos vai modernos, un Fiverr ir izvietoti vairāk nekā 70 000 logotipu dizaina pakalpojumu. Neatkarīgi no tā, kāda stila ērgļa logotipu jūs meklējat, to atradīsit šeit.
  • Tas ir droši. Fiverr neatbrīvo samaksu dizainerim, kamēr neesat apstiprinājis dizainu, tāpēc jums tiek garantēts, ka iegūsit savu logotipu (vai atgūsit naudu).
  • Jums nav jāgaida. Jūs varat maksāt vairāk par ātru apgrozījumu, bet, ja jums ātri nepieciešams jauns logotips, ir dizaineri, kas piedāvā ātru 24 stundu pakalpojumu.
  • Jūs varat pārskatīt savu dizainu. Lielākā daļa Fiverr dizaineru veiks izmaiņas (labojumus) jūsu logotipa dizainā, ja neesat 100% apmierināts ar pirmo uzmetumu. Jums var būt jāizvēlas nedaudz dārgāka paketes opcija, lai iegūtu vairākas versijas, taču tas ir tā vērts, lai iegūtu perfektu logotipu.

Kā izveidot savu Eagle logotipu

Varbūt jūs nevēlaties uzticēties svešiniekam ar savu jauno logotipu vai arī jums liekas, ka jums ir prasmes savu radošo redzējumu atdzīvināt pats. Pagājuši ir dienas, kad cīnās ar sarežģītu dizaina programmatūru, lai izveidotu logotipu; tagad jūs varat izvēlēties no dažādiem tiešsaistes logotipu veidotājiem līdz izveidojiet jebkura dzīvnieka logotipu.

Visdraudzīgākie logotipu veidotāji izmanto mākslīgo intelektu (AI), lai ģenerētu logotipu izvēli, no kuras izvēlēties, un pēc tam to pielāgot. Viss, kas jums jādara, ir atbildēt uz dažiem jautājumiem un sēdēt, kamēr platforma darbojas. Alternatīvi, ja jums jau ir spēcīgs priekšstats par to, kā izskatās jūsu logotips, radošākai vadībai jūs varētu izvēlēties uz veidni balstītu logotipu veidotāju.

Ir dažādi logotipu veidotāji, no kuriem izvēlēties, un vairums ļauj jums izveidot savu logotipu bez maksas. Jūs maksāsit tikai tad, kad būsit gatavs lejupielādēt sava dizaina augstas izšķirtspējas attēlu.

Galvenie DIY logotipu veidotāji

Wix Logo Maker ir mans galvenais ieteikums AI balstīta logotipa veidotājam. Lūk, kāpēc:

  • ērti lietojams redaktors ir ideāli piemērots, ja esat iesācējs vai īsā laikā,
  • To ir daudz pielāgošanas iespējas lai vēl vairāk uzlabotu savu logo; jūs varat mainīt fontu, krāsu, lielumu un citu.
  • Jūs atradīsit liels ērgļu ikonu klāsts un simboli, kas jāiekļauj jūsu logotipa dizainā.
  • Jūs saņemsit pilnīgas komerciālas lietošanas tiesības sava logotipa.

Lai uzzinātu vairāk, nepalaidiet garām mūsu padziļināts Wix Logo Maker pārskats.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - ērgļu logotipi

DesignEvo ir jauka alternatīva, ja vēlaties izveidot savu logotipu no veidnes. Tas piedāvā vairāk nekā 10 000 veidnes ar lielu ideju izvēli par ērgļu logotipiem. Dizainus var pilnībā pielāgot, izmantojot fontus, krāsas un fonus, un ir arī (ierobežots) bezmaksas plāns.

Iegādājieties sava Eagle logotipu par pieejamu cenu

Ja, tāpat kā es, jūs pārsteigs par to, cik reāli maksā unikāls, profesionāli izstrādāts logotips, vai arī jūs aizrauj ideja par AI ģenerētu logotipu, kāpēc gan nesākt darbu ar jauno ērgļa logotipu šodien??

Tas ir diezgan interesanti, kā tas var izdoties lētāk nolīgt profesionālu dizaineru vietnē Fiverr nekā pašam izmēģināt, izmantojot logotipa veidotāju. Bet, ja vēlaties to izmēģināt pats, Wix logotipu veidotājs ir diezgan lēts, ērti lietojams un līdz šim labākais DIY logo radītājs, ko esmu izmēģinājis!

Joprojām neesat izlēmis? Apskatiet citas iespējas mūsu vietnē labāko logotipa dizaina pakalpojumu saraksts.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector