9 labākie kūku logotipi un veids, kā padarīt savu lietu par brīvu [2020]

Kad iedomājaties savu jauno kūkas logotipa dizainu, kā tas attēlo jūsu biznesu vai zīmolu? Vai kūkas ikona ir reālistiska, krāšņi izrotāta un kāzām piemērota? Vai arī tas ir dīvaini pārklāts ar krāsainu matējumu un rotaļīgiem dizainiem? Kas par fontu vai krāsām?


Jūsu kūkas logotipa noformējums ir būtisks, lai palīdzētu klientiem izjust jūsu biznesu, un, ņemot vērā tik daudz faktoru, par kuriem jādomā, profesionāļa nolīgšana bieži ir labākā panākumu recepte. Pāriet uz priekšu, lai uzzinātu, kā jūs varat nolīgt logotipu dizaineru tikai par 5 USD.

Es jums parādīšu arī to, kā jūs varat patstāvīgi izlemt par sevi. Bet vispirms apskatīsim manus iecienītākos kūku logotipus.

9 labākie kūku logotipi

Kūkas logo - Sweet Thangs

Logo izveidojis graphicgenie07
(īrējiet graphicgenie07 par 10 USD)

Kūkas logo - Melns kaķis

Adsonix logo
no plkst DesignCrowd

Kūkas logo - Mad Cake

AlineSilva logo
no plkst DesignCrowd

Kūkas logo - garlaicīgas kūkas

Logo by ross! E
no plkst 99designs

Kūkas logo - O'shuga

Thedani logo
no plkst 99designs

Celestes kūkas

Logo designexpert9
(īrējiet designexpert9 par 5 USD)

Kūkas logo - Saldās kūkas

Logotips saniasyed94
(īrējiet saniasyed94 par 5 USD)

Kūkas logo - AB

Erajtahir logotips
(noma erajtahir par 15 USD)

Kūkas logo - Kav's Cakes

Logotips mana m-art
no plkst 99designs

Jums vispiemērotākais ir logotipa dizaina pakalpojuma atrašana. Cenšoties atrast jaunu vietnes Planet logotipu, mans kolēģis nesen pārbaudīja vairākus logotipa dizaina pakalpojumus savā starpā, gūstot dažus pārsteidzošus rezultātus. Lai redzētu, kā Fiverr un citi pakalpojumi notika, pārbaudiet viņa ekspertu logotipu salīdzinājums.

Kā iegūt jūsu kūkas logotipu tikai par 5 USD

Ko darīt, ja es jums teiktu, ka jūs varat iegūt savu perfekto kūkas logotipu, kas ir profesionāli izstrādāts mazāk nekā jūsu iecienītās ielas pārtikas pusdienas? Vai jūsu rīta kafijas tasi? Tā ir taisnība. Logotipu dizaineri ārštata platformā Fiverr piedāvā paketes, sākot no 5 USD.

Fiverr logotipu dizainera atrašana un īre ir patiešām vienkārša. Pirmkārt, dodieties uz Fiverr mājas lapu un meklējiet kūku logotipus. Ritiniet rezultātus, lai atrastu dizaineru ar profilu, kas jums patīk.

Fiverr ekrānuzņēmums - kūkas logo dizaineri

Noklikšķiniet uz dizainera profila, lai izpētītu visu viņu portfeli, sīkāku informāciju par paketi un sadaļu “Par šo koncertu”, lai iegūtu labāku priekšstatu par to, ko viņi var piedāvāt. Šī ir arī vieta, kur pārbaudīt iepriekšējo klientu atsauksmes.

Fiverr ekrānuzņēmums - dizainera profils

Šeit jūs varat tieši nosūtīt īsziņu dizaineram, lai iegūtu vairāk informācijas, vai noklikšķiniet uz Turpināt, lai pārietu uz maksājumu lapu.

Fiverr ekrānuzņēmums - pielāgojiet paketi

Daži dizaineri par papildu samaksu piedāvās papildu pakalpojumus, piemēram, sociālo mediju komplektu vai vektoru failu. Šajā piemērā dizaineris savā pamata paketē piedāvā neierobežotas versijas, divas sākotnējās koncepcijas un vienas dienas piegādi.

Ja tiek piedāvāti papildu pakalpojumi, varat tos pievienot tagad vai turpināt rīkoties ar komplektu, noklikšķinot uz pogas Pasūtīt tūlīt, kad esat gatavs pabeigt maksājumu. Un tāpat kā jūsu logotipa dizains tiek gatavots!

Šeit ir dažas citas lieliskas Fiverr iespējas:

  • Fiver Pro – Ja jums ir nedaudz vairāk naudas, ko tērēt savam logotipam, noalgojiet Fiverr Pro brīvmākslinieku. Šos dizainerus ir pārbaudījuši Fiverr darbinieki, un viņi ir sertificēti darboties augstākajā klientu apkalpošanas un darba kvalitātes līmenī ar ilggadēju profesionālo pieredzi.
  • Pārdevēju līmeņi – Fiverr savus ārštata darbiniekus iedala līmeņos, pamatojoties uz to, cik ilgi viņi ir bijuši vietnē, pozitīvas atsauksmes no klientiem un veiksmīgi pabeigto projektu skaitu..
  • Dizainera iespējas – Fiverr ir tūkstošiem dizaineru, katram ir sava dizaina specialitāte. Tātad jums tiek garantēts, ka atradīsit brīvmākslinieku, kura stils atbilst jūsu vajadzībām.
  • Maksājumu aizsardzība – Jūs samaksāsit avansā, bet naudu glabā Fiverr un neizdod dizainerim, kamēr neesat 100% apmierināts ar paveikto darbu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izlasiet mūsu ekspertu Fiverra pārskats lai apskatītu dažus logotipu paraugus.

Ja jūsu radošās sulas plūst un jūs vēlaties izveidot savu logo, labākā izvēle ir logotipa veidotāja izmantošana. Lai arī šīs iespējas pašas par sevi ir patiešām viegli lietojamas, tām ir vajadzīgs zināms laiks un mākslinieciskas spējas, lai tās varētu paveikt labi.

Ja esat gatavs izaicinājumam, mans ieteikums ir Wix Logo Maker. Ir daudz logotipu veidotāju, no kuriem izvēlēties, bet es domāju, ka Wix Logo Maker apvieno labākās iespējas vienā platformā.

Lai sāktu, dodieties uz Wix Logo Maker mājas lapu lai vispirms reģistrētos profilā. Pēc tam, kad esat to izdarījis, Wix Logo Maker AI vednis lūgs ievadīt jūsu uzņēmuma vārdu un tagu līniju.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - sāciet veidot savu logotipu

Pēc tam jūs varat pievienot savu nozari (es izvēlējos kūku dekorēšanas portfeli), lai palīdzētu pilnveidot savus rezultātus.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - kādam ir jūsu logotips

Pēc tam Wix lūdz izvēlēties no dažiem īpašības vārdiem, piemēram, “radošs”, “mūžīgs” un “moderns”, lai izjustu vēlamo stilu..

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - logotipa izskats un izskats

Pēc tam jums jāizvēlas starp dažiem logotipu pāriem, izlemjot, kurš no tiem jums patīk vislabāk. Ja jums nepatīk neviens no logotipiem, noklikšķiniet uz Man nepatīk, ka kāds no logotipiem pāriet uz nākamo pāri.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - izvēlieties starp logotipu pāriem

Pēc tam pastāstiet Wix Logo Maker, kur izmantosit savu logotipu, piemēram, sociālos saziņas līdzekļus, vizītkartes vai vietni.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - kur jūs izmantosit savu logotipu

Kad esat izvēlējies paredzētās logotipa atrašanās vietas, noklikšķiniet uz Tālāk, un AI ģenerēs jūsu logotipa ieteikumus.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - izvēlieties pielāgojamo logotipu

Vai neesat apmierināts ar redzētajām ikonām? Noklikšķiniet uz pogas Aizstāt ikonu, meklējiet kūku ikonas un ritiniet, līdz atrodat sev tīkamo.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - kūku ikonas

Kad esat izvēlējies jums vispiemērotāko logotipa veidni, varat to turpmāk pielāgot, izmantojot redaktoru (es mainīju dažas krāsas un pielika man apmali) vai dodies taisni uz maksājumu lapu, lai samaksātu un lejupielādētu jūsu logotipu ar augstu izšķirtspēju. formāts.

9 labākie kūku logotipi un kā pašam izveidot bezmaksas attēlu20

Uzziniet vairāk par Wix Logo Maker, ieskaitot citus logotipu piemērus, vietnē padziļināts Wix Logo Maker pārskats.

Pāris citu logotipu veidotāju, kurus vērts pieminēt:

  • Logotipu veidotājs – Izveidojiet savu logo četrās vienkāršās darbībās. Sākotnējās logotipa veidnes ir vienkāršas, tāpēc tās ir ideāls pamats turpmākai pielāgošanai. Uzziniet vairāk par mūsu piedāvātajām dizaina iespējām ekspertu Logo Maker pārskats.
  • Looka – Izmantojot Looka, jūs varat izvēlēties līdz piecām ikonu opcijām, pirms tiek ģenerēts jūsu logotips. Ieteiktajos logotipos būs tikai jūsu izvēlētās ikonas. Mūsu padziļināts Looka pārskats, varat uzzināt par citām iespējām, ko tas piedāvā jūsu logotipa dizainam.

Noslēguma domas

Ja jūs meklējat profesionālu kūkas logotipa dizainu, es to nevaru ieteikt Fiverr ļoti pietiekami. Jūs patiešām nevarat pārspēt to, ka varat noalgot pro logo dizaineru tikai par 5 USD – īpaši ar augstas kvalitātes dizainparaugiem, kas pieejami par šo cenu.

Jūs arī ietaupāt laiku un pūles, uzticot darbu ārpakalpojumiem, un Fiverr bieži vien ir lētāks nekā pat vislētāko “bezmaksas” logotipu veidotāji, ja ņem vērā failu lejupielādes izmaksas.

Vai jebkurā gadījumā esat gatavs izveidot savu logo? Izmantojiet Wix logotipu veidotājs ātram, augstas kvalitātes DIY logotipam. Ja neesat pārliecināts, ka kūka ikona ir piemērota jūsu zīmolam, pārlūkojiet mūsu labāko pārtikas produktu logotipu apkopojums lai iegūtu vairāk iedvesmas.

Ja joprojām esat ieinteresēts atrast jums piemērotāko logotipa veidošanas iespēju, izlasiet mana kolēģa detalizētu logotipa pakalpojumu salīdzinājumu lai iegūtu plašāku ieskatu populārākajos tiešsaistes logotipa pakalpojumos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector