9 labākie kaķu logotipi un veids, kā izveidot savu [2020]

Ja jūsu uzņēmumam ir nepieciešams kaķa logotips, jums ir jāpieņem virkne lēmumu. Vai tam jābūt mierīgam un pūkainam, vai foršam un noslēpumainam? Reālistisks attēls vai tikai siluets? Kas par fontiem un krāsām??


Vislabāk atbildēt uz šiem jautājumiem ir profesionāls dizainers, ja varat to atļauties. Uzmini kas? Jūs absolūti varat. Pāriet uz priekšu, lai uzzinātu manu noslēpumu, kā atrast dizaineri tikai par USD 5.

Vai vēlaties darīt pats savu lietu? Es jums parādīšu, kā bez maksas izveidot sava kaķa logotipu. Bet iesācējiem es ceru, ka jums patiks daži no maniem iecienītākajiem kaķu logotipu dizainiem.

9 labākie kaķu logotipi

Kaķu logo - Cattee

Blasstgfx logo
(īrējiet blasstgfx par USD 5)

Kaķu logotips - Merlix

Krisa Kaja logotips
no plkst 99designs

Kaķu logotips - Floafy

Ego Morentes logo
no plkst DesignCrowd

Kaķa logo - kautrīgs kaķis

Tnknwrks logo
(īrē tnknwrks par 5 USD)

Kaķa logo - BedScrunchie

Logotips ar maneka palīdzību
no plkst 99designs

Kaķa logotips - Garais kaķis

Asch.blop logotips
no plkst DesignCrowd

Kaķa logo - Kafejnīca Catte

Bosu dizaineru logo
(nolīgt bossdesigners par 5 USD)

Kaķu logotips - Minnos

Logorilla logo
no plkst 99designs

Kaķa logo - godo g.k.

Borzoid logotips
no plkst DesignCrowd

Kā iegūt precīzāku kaķu logotipu par izdevīgu cenu

Vai pamanījāt, kā šie profesionālie dizaineri šajos kaķu-garšīgajos logotipos ielēja daudz radošuma? Ja jums nav laika vai prasmes izveidot vienreizēju kaķu logotipu, man jums ir lielisks risinājums.

Ja ideja nolīgt profesionālu grafisko dizaineri liek jums acu priekšā mirgot milzīgām dolāru zīmēm, padomājiet vēlreiz! Jūs joprojām varat pārspēt savus konkurentus un iegūt augstas kvalitātes pielāgotu kaķu logotipu, kuru ir izveidojis uzticams profesionālis, tikai par USD 5, izmantojot Fiverr.

Kā norāda nosaukums, Fiverr ir ārštata platforma radošiem un profesionāliem pakalpojumiem (koncertiem) – ieskaitot logo dizainu – ar sākuma cenu 5 USD. Tas ir pat lētāk nekā izveidot savu logotipu, izmantojot tiešsaistes žurnālu veidotāju, tāpēc nav iemesla to nemēģināt.

Vietnes planētas logotipa projekts

Mums bija nepieciešams jauns vietnes Planet logotips, tāpēc manam kolēģim tika uzticēts izaicinošais uzdevums – pārbaudīt visus galvenos logotipa dizaina pakalpojumus, lai redzētu, kur viņš varētu iegūt labāko. Viņš nolīga trīs dažādus dizainerus no Fiverr par trīs ļoti atšķirīgām cenām – lai redzētu rezultātus, nepalaidiet garām savu padziļināts Fiverr pārskats.

Lai iegūtu pilnu liekšķeri un redzētu, kurš logotips tika izvēlēts par jauno vietnes Planet oficiālo logotipu, izlasiet viņu labāko logotipa dizaina pakalpojumu ekspertu salīdzinājums.

Vairāk iemeslu, kāpēc patīk Fiverr:

  • Opcijas, opcijas un citas iespējas – Fiverr ir desmitiem tūkstošu dizaineru no visas pasaules ar atšķirīgu pieredzes līmeni un dažādiem dizaina stiliem, no kuriem jūs varat izvēlēties.
  • Ātrums – ja jūs nevēlaties gaidīt divas vai trīs dienas, lai iegūtu sava kaķa logotipu, ir dizaineri, kuri par papildu samaksu to var paveikt jums 24 stundu laikā.
  • Drošība – Fiverr visus maksājumus tur darījuma darījumos un neizdod naudu ārštata darbiniekam līdz jūsu galīgajam apstiprinājumam.
  • Ātra komunikācija – pirms apņemšanās izmantot koncertu, izmantojiet Fiverr bezmaksas mobilo lietotni un intervējiet dizainerus.

Navigācija Fiverr vietnē

Pateicoties Fiverr gludajam un lietotājam draudzīgajam izkārtojumam, ir viegli atrast dizaineru, kurš specializējas kaķu logotipos. Vienkārši dodieties uz Fiverr mājas lapu, virziet kursoru virs Grafika & Noklikšķiniet uz Noformējums un pēc tam sadaļā Logotips noklikšķiniet uz Logotipa dizains & Zīmola identitāte.

Fiverr ekrānuzņēmums - grafikas un dizaina izvēlne

Varat izvēlēties meklēšanas joslā ierakstīt “Cat Logo” vai izmantot Fiverr logotipa dizaineru meklēšanas vedni, lai palīdzētu atrast visatbilstošākos rezultātus..

Fiverr ekrānuzņēmums - logotipa dizaineru meklēšanas vednis

Padoms: Izmantojiet meklēšanas filtrus, lai sašaurinātu meklēšanas rezultātus.

Fiverr ekrānuzņēmums - kaķu logo dizaineri

Nepalaidiet garām mūsu profesionāli padomi par īstā logotipa noformēšanu Fiverr.

Kā izveidot savu kaķu logotipu

Ja jūtaties radošs, daudzi tiešsaistes logotipu veidotāji neprasa iepriekšēju pieredzi dizaina jomā. Mans mīļākais ir Wix Logo Maker. Lai uzzinātu vairāk par to un redzētu, ko tas var darīt, apskatiet mūsu pilns Wix Logo Maker pārskats.

Wix Logo Maker ir ļoti draudzīgs lietotājam. Viss, kas jums patiešām jādara, ir dodieties uz Wix Logo Maker mājas lapu, noklikšķiniet uz Sākt tūlīt un atbildiet uz dažiem jautājumiem par savu zīmolu un dizaina vēlmēm. Pēc tam AI (mākslīgā intelekta) sistēma ģenerēs virkni logotipu, no kuriem izvēlēties.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - AI ģenerēti kaķu logotipi

Ja starp iespējām neredzat savu perfekto logotipu, neuztraucieties – vienkārši izvēlieties vistuvāko. Vilkšanas un nomešanas redaktorā varat pielāgot visu par savu logotipu, ieskaitot fontus, krāsas un izkārtojumu.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - logotipu redaktors

Izmantojot Wix Logo Maker, ir pilnīgi bez maksas noformēt logotipu, bet, ja vēlaties izmantot savu logotipu komerciāliem mērķiem, jums būs jāizvēlas plāns un jāmaksā. Varat arī lejupielādēt nekvalitatīvu bezmaksas versiju, lai to izmantotu nekomerciāliem mērķiem – vai arī izmantot to kā melnrakstu, lai nosūtītu dizainerim Fiverr, lai viņiem sniegtu priekšstatu par jūsu meklēto..

Wix Logo Maker alternatīvas

  • DesignEvo – AI vedņa vietā DesignEvo piedāvā milzīgu logotipu veidņu bibliotēku, no kuras izvēlēties. Tam ir arī lielisks logotipu redaktors ar ļoti elastīgām pielāgošanas iespējām. Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu ekspertu DesignEvo apskats.
  • Looka – Šis logotipu veidotājs ļauj dažu minūšu laikā izveidot savu logotipu, un ikonas pielāgošana ir diezgan vienkārša. Lai redzētu dažus piemērus, pārbaudiet mūsu padziļināts Looka pārskats.

Nobeiguma domas – piešķiriet savam logotipam zināmu cieņu

Vai jūs nolemjat nolīgt profesionālu dizaineru vietnē Fiverr vai izveidojiet savu logotipu, izmantojot Wix Logo Maker, nebaidieties ieguldīt tajā laiku un padarīt to par jautru projektu. Iedvesmojieties no populāru zīmolu logo dizainiem, kuru centrā ir kaķis, piemēram, Phat Cat vai Puma. Izlaidiet kaķi no somas un lūdziet padomu draugiem vai Fiverra kopienai.

Lai iegūtu vairāk ideju, skatiet mūsu detalizēts top logo dizaina pakalpojumu salīdzinājums. Vai arī lasīt kā izveidot cita veida dzīvnieku logotipus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector