9 labākie apaļie logotipi un to, kā izveidot savu [2020]

Apaļais logotips ir fantastisks veids, kā iedrošināt uzticēties savam zīmolam. Par apaļajām formām ir tikai kaut kas mierinošs, vai nedomājat? Nav brīnums, ka tādi lieli vārdi kā BMW un Google Chrome ir izvēlējušies sarežģītus apaļos logotipus.


Tātad, kā jūs varat iegūt atšķirīgu apaļu logotipu, kas piesaistīs jūsu zīmola estētiku un klientu uzmanību? Pāriet uz priekšu un uzzināt manu noslēpumu, kā nolīgt profesionālu dizaineru mazāk nekā Big Mac ēdienreizē.

Ja esat mazliet radošs un jautrs un vēlaties izmēģināt savu logo, ritiniet uz leju, lai redzētu manu ieteikto DIY logotipu veidotāju. Bet vispirms iedvesmojieties no maniem iecienītākajiem apaļajiem logotipiem.

9 labākie apaļie logotipi

Apaļais logo - Wild West Academy

Danidesignzs logo
(Noma danidesignzs par 5 USD)

Apaļais logotips - Apalaču kokmateriāli

Cross Lime logo
no plkst 99designs

Apaļais logotips - ceļš

R16 logo
no plkst DesignCrowd

Apaļais logo - Hation

Rafaydar786 logo
(Noma rafaydar786 par USD 10)

Apaļais logotips - vara vate

Kadinas logo
no plkst 99designs

Apaļais logotips - ClikPod

Sarta Ārmstronga logotips
no plkst DesignCrowd

Apaļais logotips - Klusā okeāna ziemeļrietumi

Vip_pabel logotips
(Noma vip_pabel par 20 USD)

Apaļais logotips - Klusā okeāna ziemeļrietumi

Logo izveidojis pyroman92
no plkst 99designs

Apaļais logotips - koplietošanas telpa

Chetan Ghodasara logotips
no plkst DesignCrowd

Kā nolīgt lielisku dizaineru par izdevīgu cenu

Ja vēlaties ļaut profesionāļiem uzņemties vadību, Fiverr ir īstā vieta, kur nolīgt ekspertu dizaineru tikai par USD 5. Fiverr, kas ir slavens ar ļoti augsti kvalificētu ārštata darbinieku skaitu, ir sevi parādījis kā budžetam draudzīgu dizaina darbu galamērķis.

Es uzzināju par Fiverr, kad meklējām jaunu vietnes Planet logotipu. Mans komandas biedrs veica plašu pētījumu par dažādiem populāriem pakalpojumiem, un viņa rezultāti bija diezgan pārsteidzoši. Pārbaudiet viņa logo dizaina pakalpojumu pilns salīdzinājums.

Fiverr vietnes pārlūkošana ir vienkārša

Gludā, intuitīvā un sakārtotā Fiverr vietnē ir tik viegli orientēties, ka jūs varat atrast lielisku dizaineru vispār. Lūk, kā. Dodieties uz Fiverr mājas lapu, virziet kursoru virs Grafika & Pēc tam noklikšķiniet uz Logotipa dizains sadaļā Logotips & Zīmola identitāte.

Fiverr ekrānuzņēmums - grafikas un dizaina izvēlne

Meklējiet, meklēšanas joslā ierakstot atslēgvārdu (piemēram, apaļu vai apļa logotipu) vai saņemot palīdzību no Fiverr vedņa, vispirms atbildot uz dažiem jautājumiem.

Fiverr ekrānuzņēmums - logotipa dizaineru meklēšanas vednis

Iegūstiet vairāk izsmalcinātu rezultātu, izmantojot meklēšanas filtrus: vienkārši norādiet vēlamo logotipa stilu, piegādes laiku, detalizētu informāciju par dizaineru un budžeta diapazonu.

Fiverr ekrānuzņēmums - apaļo logo dizaineri

Papildu Fiverr funkcijas

  • Bezriska maksājumi – Norādītā cena ir cena, kuru maksājat, nav slēptu maksu vai nodevu. Jūsu avansa maksājums tiks droši turēts arī darījuma kontā, līdz dizainers pabeigs jūsu projektu un jūs to apstiprināsit.
  • Ātri sasniedziet savu dizaineru – Paziņojiet dizainerim, izmantojot bezmaksas lietotni vai vietni, lai pārrunātu jūsu prasības vai notiekošo projektu.
  • Pieredzes līmeņi – Fiverr pārdevēji tiek iedalīti kategorijās, pamatojoties uz iepriekšējo viņu pārdoto koncertu skaitu un lietotāju vērtējumiem. Visaugstāk novērtētie pārdevēji nodrošina vislabāko klientu pieredzi.
  • Ātri iegūstiet savu logotipu – Lielākā daļa ārštata darbinieku pabeidz projektus trīs dienu laikā, bet daži dizaineri par papildu samaksu var paveikt darbu 24 stundu laikā.
  • Biznesa rīki – Viegli pārvaldiet savu komandu, norēķinu procesu un pasūtījumus, izmantojot Fiverr jauninātos rīkus maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Vai domājat par logotipa pasūtīšanu Fiverr? Vispirms saņemiet vairāk padomu no mūsu ekspertiem par īstā dizainera pieņemšanu darbā mūsu vietnē pilns Fiverr pārskats.

Kā izveidot savu apaļo logotipu

Ideja izveidot savu logotipu var būt iebiedējoša, it īpaši, ja jums nav dizaina dizaina. Lai gan logotipu veidotāji prasa zināmu laiku, pūles un radošumu, labā ziņa ir tā, ka tie var būt ļoti draudzīgi lietotājam un palīdzēs jums caur procesu, lai izveidotu pienācīgu apaļo logotipu..

Runājot par efektīva logotipa izstrādi no paša sākuma, mans mīļākais DIY rīks ir Wix Logo Maker. Pateicoties uzlabotajai mākslīgā intelekta (AI) sistēmai, tas ir ātri lietojams un viegli iesācējiem.

Izmantojot Wix logotipu veidotāju

Es jums parādīšu, cik viegli ir izveidot stilīgu apaļo logotipu. Pirmkārt, dodieties uz Wix Logo Maker mājas lapu un noklikšķiniet uz Sākt tūlīt, lai bez maksas izveidotu kontu.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - sāciet tūlīt

Lai sāktu, AI vednis pirms logotipu ieteikumu saraksta ģenerēšanas uzdos dažus pamatjautājumus par jūsu uzņēmuma raksturu un vēlamo dizaina stilu..

Papildiniet rezultātus, noklikšķinot uz Aizstāt ikonu, meklēšanas joslā ievadiet atslēgvārdu (piemēram, apaļš) un pēc tam noklikšķiniet uz Meklēt. Izvēlieties savu iecienīto attēlu, lai to pievienotu ģenerētajām veidnēm.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - apaļas ikonas

Pielāgojiet izvēlēto veidni, mainot fontu, krāsu paleti un izvietojumu, izmantojot Wix Logo Maker pielāgošanas opcijas.

Wix Logo Maker ekrānuzņēmums - logotipu redaktors

Vai esat apmierināts ar savu apaļo logo? Noklikšķiniet uz Tālāk, lai tiktu novirzīts uz maksājumu sadaļu, kur varat lejupielādēt savu logotipu vairākos augstas kvalitātes formātos. Varat arī bez maksas lejupielādēt paraugu ar mazu izšķirtspēju.

Uzziniet vairāk mūsu vietnē padziļināts Wix Logo Maker pārskats.

Alternatīvas Wix Logo Maker

  • Ja jums patīk strādāt ar AI, Looka ir ļoti atsaucīgs vednis, kas palīdzēs jums izveidot pievilcīgu logotipa dizainu. Varat arī iegādāties citus zīmolu īpašumus, piemēram, vizītkartes un vietņu veidnes, kurās attēlots jūsu dizains. Skatiet dažus logotipu piemērus mūsu vietnē pilns Looka pārskats.
  • Drēbnieka zīmoli ir populāra izvēle, lai izveidotu oriģinālu apaļo logotipu, pateicoties tā abstraktajām dizaina iespējām. Tā ar AI darbinātais “šis vai tas” rīks palīdz noteikt pareizo jūsu fonta fontu. Uzziniet par citām tā funkcijām mūsu vietnē ekspertu drēbnieku zīmolu apskats.

Parādiet savu zīmolu ar satriecošu apaļu logotipu

Ja jūs patiešām vēlaties, lai jūsu logotips izceltos, dizainera pieņemšana darbā ne tikai rada pievienoto vērtību jūsu zīmolam, bet arī ietaupa laiku un pūles, lai pats to izveidotu. Ar Fiverr, jums tiek garantēts, ka atradīsit profesionāli neatkarīgi no jūsu budžeta, ekspertiem maksājot tikai USD 5.

No otras puses, ja jūs saskaraties ar radošo izaicinājumu izveidot savu apaļo logotipu – Wix logotipu veidotājs ir vieglākais rīks neatkarīgi no jūsu iepriekšējās projektēšanas pieredzes.

Salīdziniet citas logotipa dizaina iespējas ar mūsu labākie logo dizaina pakalpojumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector