8 soļi veiksmīgas Fiverr grupas (tas darbojas) 2020 izveidei

Fiverr ir lieliska vieta, kur pabūt blakus vai pat nopelnīt pilna laika ienākumus. Tas ir pat labāk nekā Upwork, Freelancer.com vai daudzas citas ārštata apkopotāju vietnes. Par abonēšanas maksu nav, un savus koncertus var ievietot bez maksas. Varat izveidot vairākus koncertus, lai parādītu tieši to, kas jums ir jāpiedāvā, un padarīt tos pievilcīgus potenciālajiem klientiem. Nav arī solīšana par projektiem – klients nāk tieši pie jums.


Vissvarīgākais faktors, lai Fiverr būtu brīvmākslinieks, ir jūsu koncerta veidošana. Pircējiem ir daudz izvēles iespēju Fiverr, jo pakalpojumu sniedzēju ir desmitiem tūkstošu. Tātad, kā jūs varat pārliecināties, ka jūsu koncerts saņem visvairāk klikšķu?

Vispirms lasiet: 

Labākais veids, kā izveidot savu pirmo Fiverr koncertu? Pērciet Fiverr koncertu par 5 USD. Neatkarīgi no tā, ka tas ir lēts, jūs varat iegādāties kaut ko jums varētu būt nepieciešams – kāds, lai koriģētu jūsu koncerta saturu vai pat Fiverr grupas attēlu. Papildus profesionāla izskata un potenciālo klientu uzmanības novēršanai jūs sapratīsit visu procesu – kā kāds izskata sīktēlus meklēšanas rezultātos, kā uzraksta jūsu “Par šo koncertu” un kā darbojas vispārējais pasūtīšanas process. Tas garantē, ka Fiverr koncerts būs vislabākais, kāds tas var būt, jo jūs padarījāt to par pievilcīgāko un pirkšanas process vienkāršs. 

Izveidojot koncertu, tas ir diezgan nožēlojami, un praktiski nav atbildes. Bet patiesība ir tāda, ka jūs varat nopelnīt naudu Fiverr –lai gūtu panākumus, jums vienkārši ir jāuzņemas galvenā spēle. Ja jūs sākat no nulles, ir veidi, kā padarīt savu koncertu izceļas virs pārējiem.

Pat ja jums jau ir Fiverr konts un esat iestatījis savu pirmo koncertu, vienmēr ir iespējami uzlabojumi, vai ne? Varat izmantot padomus, ar kuriem mēs dalīsimies, lai to padarītu labāku un veiksmīgāku. Lūk, kā jūs sākat pievērst uzmanību un nopelnīt naudu.

1. solis: atrodiet savu ideālo Fiverr apakškategoriju un pakalpojumus

Kad jūs pievienojieties Fiverr kā pārdevējam, Pirmais, ko viņi jums saka, ir izveidot pats savu koncertu. Pirms izvēlaties pirmo kategoriju, kas jums ienāk galvā, veltiet laiku, lai izstrādātu savu ideālo nišu un piedāvātos pakalpojumus..

Lai to izdarītu, jūs gatavojaties paskatieties uz Fiverru tā, kā to darītu pircējs. To var viegli izdarīt, navigācijas izvēlnē noklikšķinot uz saites Pirkšana.

Pēc tam izmantojiet izvēlnes pogas augšpusē, lai atrastu galveno kategoriju, kas atbilst piedāvātajiem pakalpojumiem. Virziet kursoru virs jebkuras saites, un jūs redzēsit apakšizvēlni ar apakškategorijām. Izpētiet tos detalizēti, lai jūs varētu izvēlēties savam koncertam piemērotāko.

Fiverr meklēšanas funkcija

Noklikšķinot uz apakškategorijas, pievērsiet uzmanību izvēlnei lapas kreisajā pusē. Tas ir vēl pilnveidots un dod jums priekšstatu, ko pircēji meklēs, izvēloties jūsu pakalpojumus.

Piemēri:

 • Tāfeles un animēto paskaidrojumu apakškategorijā varat segmentēt pēc animācijas veida (tāfeles, 2D, kinētiskās) un pēc izvades formāta (MP4, AVI, MOV)
 • E-pasta mārketinga apakškategorijā varat segmentēt pēc e-pasta platformas un pēc tā, kas ir iekļauts (adaptīvs dizains, kampaņas izstrāde, grafika)
 • Chatbots apakškategorijā jūs varat segmentēt pēc chatbot platformas (Facebook Messenger, WhatsApp, Telegram) un pēc mērķa (klientu apkalpošana, iepirkšanās, izklaide)

fiverr iestatīšana

Izmantojiet tos, lai izveidojiet sarakstu ar to, ko jūs piedāvājat pircējiem kad jūs izveidojat savu koncertu.

2. solis: pārbaudiet konkursu

Kad esat precizējis, ko plānojat piedāvāt, nākamais solis ir redzi, ar ko tu stāties pretī. Kad esat apakškategorijā, noklusējuma skatā tiek parādīti ieteiktie pakalpojumu sniedzēji. Bet daudzus pircējus vairāk interesēs tas, kuri ir guvuši labus rezultātus – tie ir jūsu konkurenti.

Lai tos atrastu, mainiet noklusējuma skatu no Iesaka uz Pārdotākais. Tas jums pateiks, kuri koncerti jau ir populāri, un ļaus jums saprast, kāds pakalpojums jums ir jāpiedāvā, lai jūsu tavi būtu tikpat populāri.

fiverr sacensības

Pievērsiet uzmanību pārdevējiem, kuriem ir simtiem vai tūkstošiem atsauksmju, un zvaigznīšu vērtējums ir 4,7 vai augstāks. Tas ir tas, kuru vēlaties pārspēt. Pārlūkojot viņu profilus, meklējiet:

 • Kā viņi raksturo savu pakalpojumu
 • Neatkarīgi no tā, vai viņi piedāvā kaut ko, ko jūs varat arī piedāvāt
 • Ja ir kādas papildu iespējas, varat piedāvāt tās nepiedāvāt

Ritiniet uz leju līdz viņu grupas apraksta beigām un pārbaudiet atslēgvārdus, kurus viņi izmanto sava koncerta aprakstam. Izveidojot savu koncertu, pierakstiet tos.

Dariet to vairākiem pārdevējiem, līdz jūtat, ka esat ticis galā ar to, ko patiešām vēlas jūsu nišas pircēji. Tad ir pienācis laiks atgriezties pie pārdošanas saskarnes un sākt iestatīt savu Fiverr koncertu.

3. solis: izveidojiet pievilcīgu virsrakstu

Tā kā tūkstošiem pakalpojumu sniedzēju ritinās, pircēji koncerta nosaukumu izmantos kā ērtu veidu, kā izlemt, kuri koncerti ir sava laika vērti. Tāpēc ir svarīgi to darīt izceliet savu unikālo pārdošanas punktu un sakiet, kas viņiem ir 80 rakstzīmēs, kuras jums jāpiešķir Fiverr spēles nosaukumam.

fiverr nosaukuma izveidošana

Trīs veidi, kā izcelt savu titulu:

 1. Lietojiet īpašības vārdus lai aprakstītu savu pakalpojumu. Lielākā daļa pārdevēju apgalvo, ka viņu pakalpojumi ir profesionāli, bet ja jūs pievienojiet dažus emotiieslēgts, tad tavs nosaukums izceļas. Zemāk redzamajā piemērā viens video pārdevējs piedāvā “elpu aizraujošu” videoklipu.
 2. Iekļaujiet papildu saistīto pakalpojumu. Piemēram, izmantojot video, jūs varat pievienot, ka jūs veicat pēcražošanu.
 3. Pievienojiet piegādes laiku. Ja jūs savu produktu vai pakalpojumu piegādāsit 24 stundu laikā, tas ir vērts pieminēt nosaukumā.

fiverr veidlapa, kas jāaizpilda

Pro padoms: Fiverr jums to iesaka izveidojiet savu sākotnējo grupas nosaukumu, izmantojot atslēgvārdus ka vēlaties, lai cilvēki jūs atrod. Tas dos jums ar atslēgvārdiem bagātu URL, kas ir labs SEO un meklēšanai vietnē. Kad esat saglabājis savu koncertu, dodieties atpakaļ un mainiet nosaukumu, izmantojot iepriekš sniegtos padomus.

4. solis: izvēlieties savu apakškategoriju un tagus

Izvēlieties grupas kategoriju. Fiverr ieteiks apakškategorijas, pamatojoties uz jūsu izvēli, bet izmantojiet iepriekš veiktos pētījumus, lai izvēlētos apakškategoriju, kurā jūs varat efektīvi konkurēt ar citiem pārdevējiem.

Kamēr jūs atrodaties, atlasiet sava grupas metadatus. Šīs ir citas jūsu spēles filtrēšanas iespējas, kā aprakstīts mūsu pirmajā solī.

Visbeidzot pievienojiet tagus, kurus identificējāt no iepriekšējiem pētījumiem. Jūs varat izvēlēties ne vairāk kā piecus.

Atcerieties, ka apakškategorijas, metadati un tagi pircējiem tiks parādīti kā filtrēšanas opcijas, tāpēc izvēlieties saprātīgi.

5. solis: izveidojiet un novērtējiet Fiverr GIG paketes

Kā Adam Adaner norāda rakstā How to Post Gig to Fiverr, izmantojot trīs paketes Fiverr koncertā, ienākumi var palielināties pat par 64%. Tāpēc to noteikti ir vērts darīt.

Kad esat nosaucis savu spēli, lai parādītu piedāvāto, jums ir 100 rakstzīmes izveidojiet āķīgu aprakstu katram koncertpaketei.

Izvēlieties sava koncerta iespējas. Tās atšķiras atkarībā no apakškategorijas, kurā atrodaties:

 • Grafiskais dizains sniedz iespēju iekļauto koncepciju skaitam, izšķirtspējai, 3D maketam un citam
 • Satura mārketings nodrošina opcijas papildu optimizētiem nosaukumiem, mārketinga rīcības plāniem, satura kopīgošanai un daudz ko citu
 • Biznesa plāna rakstīšana piedāvā iespējas potenciālajiem pircējiem, zvanus pa tālruni, e-pastu sūtīšanu un daudz ko citu

fiverr gig radīšana

Iestatiet katra iepakojuma cenu jebkur no 5 līdz 995 USD.

Pro padoms: Apsveriet cenas jūsu pakalpojumiem sākumā ir zemas, lai piesaistītu vairāk pircēju. Fiverr ir līmeņu sistēma, kuras pamatā ir jūsu pasūtījumu skaits un saņemtās atsauksmes. Jo augstāks būsit, jo redzamāki un veiksmīgāki būs jūsu koncerti. Kad esat paaugstinājies par līmeni un jums ir vairāki piecu zvaigžņu vērtējumi un atsauksmes, jūs varat paaugstināt savas cenas.

Tad pievienojiet savas koncerta ekstras. Šīs ir preces, par kurām varat iekasēt lielāku maksu, piemēram:

 • Pārskatīšana
 • Īpaši ātra piegāde
 • Vairāk laika pavadīts koncertam

Atkal iespējamās koncertu piedevas atšķiras atkarībā no jūsu grupas apakškategorijas. Jūs varat arī izveidot savu.

fiverr gig ekstras

Pro padoms: Ja vēlaties jau no paša sākuma piesaistīt augstāku cenu savam koncertam, apsveriet iespēju kļūt par Fiverr Pro. Pēc tam, kad platforma būs pārbaudījusi jūsu akreditācijas datus, jūs iekļausiesit mazākā pārdevēju pulkā, tādējādi padarot ticamāku, ka jūsu koncerts būs veiksmīgs

6. solis: laimējiet pircējus ar sava žigules aprakstu

Nākamais veiksmīgas Fiverr grupas izveidošanas solis ir uzrakstīt koncerta aprakstu, kas liek cilvēkiem vēlēties iegādāties. Jums ir daudz vietas, kur spēlēties, tāpēc lūk, ko jūs darāt:

 • Izceliet ieguvumus pircējiem, ieskaitot to, kā jūsu pakalpojumi palīdzēs viņiem gūt panākumus vai uzvarēt biznesā
 • Sakiet, kāpēc jūs esat īstais cilvēks lai viņi strādātu ar. Pieczvaigžņu pārdevēji ar tūkstošiem laimīgu klientu parasti ved šo informāciju, jo tas palīdz pārliecināt potenciālos pircējus, ka viņi izvēlas pareizo spēli
 • Skaidri norādiet, kas ir iekļauts jūsu piedāvātajā pakalpojumā
 • Iekļaujiet saites uz sociālo pierādījumu—Ja jums ir ārējs portfelis, kas padara jūsu pakalpojumus izskatīgus, šī ir vieta, kur to izvietot

fiverr gig radīšana

Pabeidziet aprakstu līdz pievienojot dažus FAQ par jūsu pakalpojumu. Ja nezināt, ko šeit ievietot, dodieties pie tiem bestselleriem, kurus apskatījāt iepriekš, un pārbaudiet jautājumus, ko uzdod pircēji. Pēc tam mainiet tos un pievienojiet savas atbildes, lai savam koncertam izveidotu FAQ sadaļu.

Nākamajā lapā pastāstiet pircējiem, kas jums būs nepieciešams, lai piegādātu koncertu. Piemēram, ja veidojat logotipu, jūs vēlaties uzzināt kaut ko par viņu zīmolu. Un, ja jūs rakstāt saturu, viņiem būs jāsniedz jums informācija par viņu auditoriju.

7. solis: veiciniet Fiverr GIG panākumus, izmantojot Visuals

Viens no labākajiem Fiverr spēles panākšanas veidiem ir pārliecināties, ka to redz vairāk cilvēku. Fiverrs saka, ka, veidojot grupas video, redzamību var palielināt līdz pat 200%.

Koncertu video ir tikai 75 sekundes gari, tāpēc rēķiniet katru sekundi. Ieteikumi video uzlabošanai ir šādi:

 • Izmantojiet dabisko fona apgaismojumu
 • Skatieties tieši uz kameru
 • Parādiet savu personību, lai pircēji varētu justies ērti

Pro padoms: Savu darbu galerijai vajadzētu pievienot arī attēlus, kas demonstrē jūsu darbu. Tas ir labs veids, kā piesaistīt uzmanību kā jaunam pārdevējam, un tas var palīdzēt jūsu Fiverr koncertam izcelties un gūt panākumus

8. solis. Iegādājieties savu koncertu labākai redzamībai

Ja vēlaties veiksmīgu Fiverr koncertu, ar to nepietiek, lai izveidotu lielisku ierakstu. Jums arī jāinformē cilvēki, ka tas tur ir, lai jūs varētu saņemt vērtējumus un pārskatus, kas atšķir panākumus un neveiksmes. Šeit ir daži padomi, kā šajā sakarā palīdzēt:

 • Kopīgojiet savu koncertu sociālajos medijos. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram vai citā tīklā, ļaujot cilvēkiem uzzināt, ka jums ir Fiverr koncerts, ir lielisks veids, kā to izmantot, lai gūtu panākumus. Lai iegūtu vēl lielāku koncertu redzamību, apsveriet iespēju izveidot pilienu mārketinga kampaņu ar tādu rīku kā MissingLettr.
 • Lejupielādējiet mobilo lietotni Fiverr. Tas vēl vairāk atvieglo sava koncerta kopīgošanu sociālajos plašsaziņas līdzekļos, un jūs varat to kopīgot arī mobilajos ziņojumapmaiņas tīklos, piemēram, WhatsApp. Lai piekļūtu šai funkcijai, vienkārši dodieties uz lietotnes sadaļu “Reklamējiet savus koncertus”.
 • Izmantojiet Quora, lai vadītu satiksmi uz savu koncertu. Tas ir kaut kas, ko Fiverr iesaka. Quora lietošanas iespējas ietver emuāru veidošanu un atbildēšanu uz jautājumiem, kas saistīti ar jūsu koncertu. Varat arī iekļaut savu koncerta saiti savā Quora profilā.
 • Izmantojiet sociālās reklāmas, lai reklamētu savu koncertu. Facebook ir lieliska vieta, kur to izdarīt, jo tā auditorija ir vairāk nekā divi miljardi. Jūs varat sasniegt cilvēkus, kuri interesējas par jūsu pakalpojumiem, iztērējot tikai USD 10 vai 20 USD. Varat arī apsvērt iespēju reklamēt uzņēmumus vietnē LinkedIn, jo daudzi, iespējams, meklē pieejamus biznesa pakalpojumus.

fiverr reklamē savu koncertu

Kā papildināt savu spēli ar Fiverr panākumiem

Kā redzat, veiksmīga Fiverr koncerta izveide nav tikai pašam koncertam. Tā vietā, tas ir par to, ko jūs darāt pirms un pēc spēles izveidošanas.

Iepriekš veicot konkurētspējīgus pētījumus, jūs varat izveidot koncertu, kas paredzēts, lai piesaistītu jūsu mērķa pircējus. Un sava koncerta reklamēšana savos tīklos un ārpus tā paplašina tā sasniedzamību, lai jūs varētu piesaistīt vairāk biznesa.

Tagad jums ir jāizveido savs veiksmīgais Fiverr gig.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map