8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Mūsdienās, kad visi runā par vietnes saturu un SEO stratēģiju, jums vairs nav jāmaksā nauda, ​​lai izmantotu atslēgvārdu izpētes rīku, lai atrastu populārus meklēšanas vienumus. Bet vai tiešām var uzticēties bezmaksas rīkam ar tik svarīgu darbu??


Ir svarīgi, lai jūs neejiet tikai pie pirmā bezmaksas rīka ka jūs saskaraties. Meklējiet izmēģinātu un pārbaudītu rīku kombināciju, kas var palīdzēt uzlabot jūsu SERP (meklētājprogrammu rezultātu lapa) rangu un efektīvi piesaistīt vairāk kvalitatīvas datplūsmas uz jūsu vietni..

Mēs esam pārbaudījuši desmitiem populārāko bezmaksas atslēgvārdu izpētes rīki šobrīd pieejams, lai parādītu jums šo mūsu astoņu labāko izvēļu sarakstu. Izmantojiet tos, lai uzzinātu, ko meklē jūsu mērķauditorija, un izvēlieties labākos sava zīmola atslēgvārdus.

# 1: Google tendences

Google Trends, bez šaubām, ir viens no labākajiem atslēgvārdu izpētes rīkiem, pateicoties tā ļoti vizuālajam raksturam, tāpēc tas iegūst visaugstāko vietu. Vienkārši ievadiet atslēgvārdu frāzi meklēšanas joslā, un jums tiks parādīta diagramma, kas parāda, kā šī meklēšanas tendence laika gaitā ir pielāgojusies.

Šeit kā piemēru esmu meklējis vārdu “tumšā šokolāde”:

8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Atslēgvārdu izpētes padoms Nr. 1: Lai veiksmīgi samazinātu konkurenci, izvēlieties garās astes (vai sēklu) frāzi, nevis tikai vienu vārdu.

Es redzu, ka meklēšanas vienuma popularitāte kopumā ir augsta, bet tas palielinājās decembrī un februārī. Tas varētu būt saistīts ar faktu, ka patērētāji Ziemassvētku un Valentīna dienā kā dāvanas pērk vairāk tumšās šokolādes.

Ja es plānoju bloga ierakstu par tumšo šokolādi, būtu laba ideja to sākt ap šiem laikiem 2019. gadā, balstoties uz to, kas labi darbojās gadu iepriekš.

Citi brīnišķīgi Google Trends elementi ietver:

 • Interese pa apakšreģioniem: Šī sadaļa ļauj jums apskatīt vietas, kur jūsu meklēšanas vienums noteiktā laika posmā bija vispopulārākais
 • Saistītās tēmas & Vaicājumi: Šajā brīnumu lodziņā tiek parādīti saistīti meklēšanas vienumi ar pieaugošu popularitāti, kurus varat ievietot arī savā saturā

8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Ieskats, ko sniedz Google Trends, var jums to izmantot ideāls pakalpojums sezonāliem uzņēmumiem; taču ņemiet vērā, ka frāzes, kas noteiktā laika posmā palielina meklēšanas apjomu, arī palielinās jūsu maksu par klikšķi programmā AdWords. Ja jūs vēlaties piedalīties apmaksātās meklēšanas kampaņās sastrēgumstundās, jums būs jāpiešķir vairāk budžeta saviem AdWords izdevumiem.

Nr. 2: Google korelācija

Protams, Google Correlate tehniski ir daļa no Google Trends. Tomēr kā šie divi rīki ir būtiski atšķirīgi, Google Correlate ir pelnījis savu pieminēšanu.

(Tikai sauciet Google par atslēgvārdu izpētes rīku karali!)

Parasti tā vietā, lai meklētu tendences saistībā ar atslēgvārdiem, Google Correlate atklāj meklēšanas modeļus, kas ir saskaņoti ar reālās pasaules tendencēm..

Piemēram, kad es meklēju terminu “tumšā šokolāde”, visaugstākais korelētais termins ir “ir šokolāde”. Zemāk redzamajā grafikā sīkāk aplūkota abu terminu popularitāte saskaņā ar dažādi laika periodi.

8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Pats labākais Google Correlate ir tas, ka tas palīdz man saprast dažādus jautājumus, kas cilvēkiem rodas, runājot par tumšās šokolādes tēmu. Piemēram, viņi vēlas uzzināt, vai to var kvalificēt kā šokolādi un vai tā ievēro dažādus uztura ierobežojumus. Tātad, ja es esmu gudrs, es to darītu izmantot šos saistītos meklēšanas vienumus manā satura stratēģijā.

Vissliktākā lieta par Google Correlate? Dažreiz jūs saņemat neatbilstošus vārdus vai frāzes, kam nav nekā kopīga ar izvēlēto tēmu. Kad tas notiek, labāk ir izvairīties no šiem vārdiem pārliecinieties, ka jūsu saturs šķiet īsts un autentisks lasītājam.

# 3: AdWords & SEO atslēgas vārdu permutācijas ģenerators

Ja jūs pašlaik sākat jaunas vietnes izveidi, iespējams, jūs jau zināt savas nišas galvenos atslēgvārdus. Bet kur jūs ejat no turienes?

Ievadiet: AdWords & SEO atslēgas vārdu permutācijas ģenerators.

Jā, tas ir mazliet kumoss, bet šis bezmaksas rīks palīdz jums kļūt radošam ja meklējat vārdus, kas atbilst jūsu nozarei, mārketinga stratēģijai un mērķauditorijai.

8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Atslēgvārdu izpētes padoms Nr. 2: Pirmkārt un galvenokārt esiet pats savu meklēšanas vienumu ģenerētājs. Spēlējiet vārdu asociācijas spēli ar izvēlēto (-iem) atslēgvārdu (-iem) – tas ir pārsteidzoši, cik daudz jūs varat nākt klajā, domājot par to! Pirms atslēgvārdu izpētes rīka izmantošanas mēģiniet izveidot plašu saistīto terminu un ideju sarakstu.

Šis īpaši ērti lietojamais rīks visu domā jūsu labā. Jūs varat izveidot līdz trim vārdu vai frāžu sarakstiem – viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz “Ģenerēt permutācijas”, lai redzētu rezultātus.

Kaut arī šis rīks ir jauks un ātrs, negatīvie ir tas dažiem rezultātiem var nebūt jēgas. Jums bieži jāiegulda enerģijas izsijāšana caur tām, lai nonāktu pie labām lietām.

# 4: Ubersuggest

B2B mārketinga speciālista Neila Patela ideja, Ubersuggest ir lieliska alternatīva Google oriģinālajam atslēgvārdu plānotājam (kurai tagad jums ir jāpierakstās un jāizveido reklāmas kampaņa, lai izmantotu pakalpojumu).

Šī rīka galvenā priekšrocība ir tā, ka tas sakārto terminus pēc vairākiem atbilstošiem rādītājiem:

 • Apjoms: Meklējumu skaits mēnesī
 • Maksa par klikšķi (MPK): Vidējā MPK atbilstoši Adwords
 • Apmaksāta grūtība: Paredzamā konkurence apmaksātajā meklēšanā
 • SEO grūtības: Paredzamā konkurence organiskajā meklēšanā

Atslēgvārdu izpētes padoms Nr. 3: Dažreiz labāk ir izvairīties no viskonkurētspējīgākajiem meklēšanas vienumiem. Tā vietā apsveriet vienu no populārākajām iespējām, kuras apmaksātu vai SEO grūtību ziņā nav īpaši augstas. Tādā veidā jūs, visticamāk, parādīsies meklētājprogrammu rezultātu lapu (SERP) augšpusē..

Būs arī neliels tekstlodziņš no paša Neila Patela, kas informēs par to, cik viegli ir sarindot jūsu meklēšanas vienumu, kā arī ērts grafiks, kas parāda meklējumu skaitu mēnesī.

8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Izmantojot šo neticami lietotājam draudzīgo rīku, jūs varat arī ātri ģenerēt papildu ideju sarakstu, ieskaitot ieteiktās un saistītās meklēšanas vienumu idejas..

8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Pat ja tā, galvenais Ubersuggest mīnuss ir tas, ka tas nodrošina jūs ar atslēgvārdiem, kas netiks parādīti, izmantojot Google Keyword Planner. Tas nozīmē tā īsti nedarbojas kā atsevišķa opcija. Tā vietā ir ieteicams izmantot Ubersuggest līdzās citam atslēgvārdu izpētes rīkam, lai gūtu maksimālu panākumu.

# 5: Atslēgvārds Shitter

Lai arī nedaudz nepiemēroti nosaukts, šis tops atslēgvārdu izpētes rīks darbojas, iegūstot Google automātisko pabeigšanu – nozīme, rezultāti, kas parādās, ierakstot kaut ko meklētājprogrammā. Lai gan ir arī citi rīki, kas to dara, lielākajā daļā ir ierobežots līdz 700 atslēgvārdiem, savukārt atslēgvārdu shitter nav.

Vienkārši ievadiet savu atslēgvārdu un noklikšķiniet uz “Sūdi atslēgas vārdi!” Rīks ģenerēs ierosinātu meklēšanas vienumu kopu.

Piemēram, kad meklēju “tumšā šokolāde”, dažu sekunžu laikā parādījās vairāk nekā 500 rezultātu – un rīks vienkārši turpināja darboties!

8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Kaut arī atslēgvārdu shitter sniedz jums daudz iespēju, tas ir diezgan pamata. Ņemot to vērā, viņiem ir šādi parocīgi filtri:

 • Pozitīvs filtrs: Šajā lodziņā ierakstiet vārdu, kuru vēlaties redzēt rezultātos
 • Negatīvs filtrs: Šajā lodziņā ierakstiet vārdu, kuru vēlaties izslēgt no rezultātiem

Kad esat saņēmis pietiekami daudz darba, lai strādātu, vienkārši nospiediet “Apturēt darbu”. Tad vienīgais jautājums ir jāizmanto simtiem iespēju, lai atrastu tās, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

# 6: Atbildiet sabiedrībai

Atbilde Sabiedrība ir viens no sarežģītākajiem bezmaksas atslēgvārdu izpētes rīkiem. Tas ne tikai atrod saistītos meklējumus, bet arī atrod jautājumus, prievārdus, salīdzinājumus un alfabēta burtus.

Sākumā pajautājiet šim puisim, kādus jautājumus cilvēki uzdod par konkrētu meklēšanas vienumu:

8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Un labākā daļa? Rezultāti tiek parādīti vizuālā forma.

8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Cik forši tas ir?

Ja vēlaties redzēt sarakstu, vienkārši pārslēdzieties uz “Datu forma” – pogu varat atrast lapas apakšā.

Rezultātu ziņā šeit ir ietverti to kategoriju piemēri, kuru pamatā ir meklēšanas vienums “tumšā šokolāde”:

 • Jautājums: “Vai tumšā šokolāde var kļūt slikta”
 • Priekšvārds: “Tumšā šokolāde tuvumā”
 • Salīdzinājums: “Tumšā šokolāde pret piena šokolādi”
 • Alfabētiski: Uzskaitīti termini no A-Z, piem. “Tumšās šokolādes Adventes kalendārs” līdz “tumšā šokolādes cinks”
 • Saistīts: “Tumšās šokolādes kalorijas”

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu visaptverošo rokasgrāmatu, kā atbildēt sabiedrībai!

Kaut arī bezmaksas versija ir diezgan plaša un gudra, jūs varat izvēlēties jaunināt uz Answer The Public Pro par saprātīgām mēneša izmaksām. Pro versija sniegs jums papildu priekšrocības, piemēram, iespēja filtrēt rezultātus, pamatojoties uz valodu, atrašanās vietu un nevēlamiem vārdiem.

Ja jūs nolemjat palikt pie bezmaksas versijas, lielākais negatīvais, ar kuru jūs saskaraties, ir tas, ka meklēšanas vienumu kategorijā “Saistītie” ir mazāk nekā 20 rezultātu, taču viss pārējais darbojas nevainojami..

Atslēgvārdu izpētes padoms Nr. 4: Lielākā daļa atslēgvārdu izpētes rīku ļauj eksportēt datus uz CSV. Tomēr tiem, kuriem tādu nav, ar minimālu piepūli jūs varat nokopēt un ielīmēt rezultātus Excel izklājlapā.

# 7: Atslēgvārdi visur

Atslēgvārdi visur ir bezmaksas paplašinājums pārlūkam Google Chrome. Tas piestiprinās meklēšanas apjoms, dati par konkurenci un maksa par klikšķi uz jūsu apmeklētajām vietnēm.

Sākot no Google līdz Amazon un Wikipedia, šis rīks ir ļoti praktisks atslēgvārdu izpētes iekļaušana ikdienas pārlūkošanas ieradumos. Pluss ir tas, ka šādā veidā varat atklāt bezgalīgas iespējas.

8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Ņemiet vērā, ka atslēgvārdu skaits un maksas par klikšķi aprēķini tiek meklēti no meklēšanas vienumiem, izmantojot Google nevis, piemēram, Amazon. Tas nozīmē, ka visi dati nāk tikai no Google atslēgvārdu plānotāja, tāpēc skaitļi neatspoguļo internetu kopumā.

# 8: Soovle

Visbeidzot, Soovle ir diezgan vienkāršots, taču efektīvs bezmaksas atslēgvārdu izpētes rīks. Ja kādreiz esat izmantojis Google automātisko pabeigšanu, lai atrastu atslēgvārdus sava vietnes saturam, tas izskatīsies ļoti labi.

Viss, kas jums jādara, ir ievadīt meklēšanas vienumu un noklikšķināt uz “Soovle”.

8 labākie bezmaksas rīki atslēgvārdu izpētei (2020. gada padomi)

Rezultāti, kurus redzat, ir apkopoti no a avotu dažādība. Faktiski jūs redzēsit vārdus, kurus vizuāli sakārtojusi meklētājprogramma, no Yahoo līdz Bing, YouTube un, protams, Google, lai nodrošinātu, ka jūs aptverat visas savas bāzes.

Protams, vienā platformā nav tik daudz rezultātu, taču jūs varat iestatīt noklusējuma platformu (manā piemērā tā ir Google), kas sniegs jums dažus papildu ieteikumus šai konkrētajai platformai..

Tas ir ātrs, efektīvs un var būt tieši tas, kas jums nepieciešams dienās, kur jūs cīnās ar idejām un / vai resursiem.

Atslēgvārdu izpētes padoms Nr. 5: Kad esat izmantojis atslēgvārdu izpētes rīku, pārliecinieties, ka patiesībā esat Google katrs meklēšanas vienums, kuru jūs domājat izmantot savā saturā, un pārbaudiet trīs labākos rezultātus. Jūsu mērķis ir saskaņot vai, vēl labāk, pārspēt trīs galvenās vietnes, tāpēc jums ir jāpārliecinās, ka jūsu vietne kvalitātes ziņā pārsniedz saturu, dizainu, formatējumu, kā arī atslēgvārdu ievietošanu (protams!)..

Bezmaksas un maksas atslēgvārdu izpētes rīki

Bezmaksas atslēgvārdu izpētes rīki ir ideāli piemēroti jauniem uzņēmumiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem vai ikvienam, kurš tikai iepazīstas ar SEO pasauli.

Tomēr, ja jūsu SEO zināšanas ir attīstītākas vai jūsu uzņēmums strauji aug, iespējams, ir vērts padomāt par apmaksātu rīku. Kāpēc? Bezmaksas atslēgvārdu rīki mēdz piedāvāt rezultātu pārpilnību, un, lai tos kārtotu, ir vajadzīgs laiks laiks ir vienāds ar naudu biznesa pasaulē.

Turklāt, apmaksāti atslēgvārdu rīki pilnveido savus rezultātus no milzīga apjoma datu atbilstoši zemas konkurences atslēgvārdiem, kuras būs vairāk vērts mērķēt.

Mēs iesakām izmantot bezmaksas rīku, līdz izmantojat atslēgvārdu izpētes iespējas un uzkrājat savas pieredzes līmeni. Pēc tam, ja jūsu budžets to atļauj, pārejiet uz apmaksātajām versijām, lai iegūtu labākos rezultātus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector