8 BEZMAKSAS tiešsaistes gramatikas pārbaudītāji: viens skaidrs uzvarētājs (2020. gada atjauninājums)

Vienkārši nepareizi ievietots vai trūkstošs komats var mainīt pasauli. Piemērs:


Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu labāko jums-image1

Kā satura rakstnieks es pārāk labi zinu sliktas rakstīšanas rezultātus. Tas var ne tikai radīt mulsinošas vai nevajadzīgas problēmas ar redaktoriem un klientiem, bet arī jūs zaudēsit laiku, veicot labojumus.

Šobrīd man ir diezgan stabila stratēģija, lai pārliecinātos, ka mans saturs ir labi uzrakstīts, bez kļūdām un viegli lasāms.. Izmantojot vairākus gramatikas pārbaudes rīkus, mana rakstīšana tagad ir labāka nekā jebkad agrāk.

Bet kurus jums vajadzētu izmantot?

Lai palīdzētu jums izlemt, mēs veica nelielu eksperimentu. Slikti uzrakstīta satura izmantošana (kurā bija gramatikas, pieturzīmju un pareizrakstības kļūdas), mēs pārbaudījām astoņus bezmaksas tiešsaistes gramatikas rīkus pret Microsoft Word gramatikas pārbaudītāju. Mēs pārbaudījām, lai redzētu, kas viņus noķēra, kas viņiem pietrūka, un atradām tos, kuriem vajadzētu būt katra rakstnieka rīkjoslā.

 1. Gramatiski
 2. Ingvers
 3. Pēc termiņa beigām
 4. Hemingveja redaktors
 5. GrammarCheck
 6. ProWritingAid
 7. Gramatikas meklēšana
 8. Valodas rīks

Mūsu atradumi? Microsoft Word ir laba pirmā pārbaude, taču tā nebūt nav pilnība. Lai saturs būtu drošs, jebkādam saturam – emuāra ierakstam, skolas ziņojumam, e-pastam, mārketinga kopijai vai sociālā medija ierakstam – jābūt palaistam vismaz ar diviem pārbaudītājiem..

Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu labāko jums-image2

# 1: gramatika

Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu labāko jums-image3

Pirmkārt, mēs apskatīsim vienu no lielākajiem vārdiem gramatikas pārbaudītājiem pasaulē: gramatika.

Gramatika ir fantastisks bezmaksas rīks. Tas dara pārsteidzošu darbu, ne tikai pieķerot gramatiskās kļūdas, bet arī pieturzīmes un pareizrakstības kļūdas. Jums ir iespēja izmantot bezmaksas darbvirsmas lietojumprogrammu (operētājsistēmai Windows un Mac), pārlūka paplašinājumu vai pat gramatiku MS Word (tikai operētājsistēmai Windows)..

Rīks izskaidro to, ko izdarījāt nepareizi, ļaujot mācīties no kļūdām, lai jūs tās neatkārtotu. Gramatika pat norādīs uz vārdiem, kas, iespējams, ir uzrakstīti pareizi, bet, ņemot vērā teikuma kontekstu, vienkārši nedarbojas. Tas palīdz tādās lietās kā nepareizi vai trūkstoši komati, vāji lietoti īpašības vārdi un trūkstoši raksti.

Gandrīz visas šīs funkcijas tiek piedāvātas bez maksas, lai gan ir nopietnāka versija, ja domājat par savu rakstīšanu. Šajā versijā ir pārbaudīta pārmērīgi lietotu vārdu pārbaude, konsekvence rakstīšanas stilā, neskaidra vai neskaidra valoda un potenciāls plaģiāts.

Grammarly Premium piedāvā daudz vairāk ieteikumu nekā bezmaksas versija, un tas ir ļoti ieteicams ikvienam, kurš raksta vai rediģē profesionāli.

Kas padara gramatiski lielisku

 • Noķēru vairāk gramatikas un pieturzīmju kļūdu nekā jebkuros citos mūsu pārbaudītos rīkos—Un tas ir ar tās bezmaksas versiju; prēmija ir vēl labāka
 • Pārspējis Microsoft Word 2019 spēju uztvert pareizrakstības un gramatikas kļūdas, it īpaši, ja runa bija par pieturzīmēm (lai gan bija pāris, kuriem Word izdevās uztvert to, kam gramatikas nebija, parādot vairāku rīku izmantošanas nozīmi)
 • Piedāvā bezmaksas paplašinājumus visām populārākajām pārlūkprogrammām (Chrome, Safari, Microsoft Edge un Firefox)
 • Tam ir viegli lasāms interfeiss, kurā kļūdas tiek ievietotas dažādās kategorijās, piemēram, gramatikā, pareizrakstībā un pieturzīmēs
 • Var iekļaut kā papildinājumu gan Microsoft Word, gan Google Docs
 • Var pārbaudīt savus e-pastus, sociālo mediju ziņas vai jebko citu, ko jūs rakstāt tiešsaistē
 • Jūsu darbs tiek saglabāts mākonī, dodot piekļuvi tam no jebkuras ierīces, kuru izmantojat, lai pieteiktos
 • Palīdz jums izveidot konsekventu stilu un toni dokumentos, lai jūs varētu izvairīties no pārāk izteiktiem vārdiem vai grūti saprotamiem
 • Ļauj novērtēt savu saturu, pamatojoties uz jūsu noteiktās auditorijas izglītības līmeni, izmantojot tā veiktspējas pārbaudi
 • Ietver noderīgu statistiku, piemēram, dokumenta lasīšanas un runāšanas laiku
 • Dod iespēju iestatīt rakstīšanas mērķus, un, jo vairāk jūs ļausit gramatikai uzzināt par rakstīšanas kontekstu, jo labāk būs tās ieteikumi

Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu labāko jums-image4

 • Tiek izveidots iknedēļas veiktspējas pārskats, salīdzinot jūsu saturu ar citiem gramatikas lietotājiem, kuri ir izvirzījuši līdzīgus mērķus viņu rakstīšanai
 • Dod labu savu kļūdu skaidrojums, lai jūs, visticamāk, neatkārtotu tos nākotnē
 • Ļauj saglabāt vārdus “personīgajā vārdnīcā”, lai lietotne ignorētu vai labotu vārdus, kas, iespējams, nav izplatīti (piemēram, uzņēmuma nosaukums vai saīsinājums)

# 2: Ingvers

Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu labāko jums-image5

Ingvers ir vēl viens lielisks rīks, kas piedāvā bezmaksas pārlūka paplašinājumus, darbvirsmas lietotnes un papildinājumus, lai palīdzētu jums samazināt kļūdu skaitu jūsu rakstībā.

Lai gan šis rīks ir diezgan dāsns ar piedāvāto bezmaksas lietojumprogrammu skaitu, kļūdu uztveršanā tas nav tik efektīvs kā citi. Tas jo īpaši attiecas uz trūkstošu vai nevajadzīgu komatu atrašanu. Gramatika spēja noķert trīs mūsu testa punktu robežās, kamēr Ingvers noķēra lielu tauku nulli.

Būtisks negatīvās versijas negatīvais elements ir tas, ka Ingvers ierobežo pareizrakstības un gramatikas kļūdu skaitu, ko tas izlabos katru nedēļu. Kad būs sasniegta jūsu nedēļas kvota, Ingvers joprojām uzsvērs problēmas, taču izmaiņas būs jāveic manuāli. Tas nav milzīgs darījums, taču to joprojām ir vērts pieminēt.

Apmaksātajā Ginger versijā labojamo kļūdu skaits nav ierobežots. Jums būs arī jūsu kļūdu analīze, kas palīdzēs jums turpmāk tās neatkārtot (kaut ko tādu, ko piedāvā Grammarly ar savu bezmaksas versiju). Jūs varat maksāt par rīku katru mēnesi vai katru gadu, taču, ievērojot ievērojamu cenu starpību, reģistrējoties visu gadu iepriekš.

Kas padara Ingveru lielisku

 • Piedāvā bezmaksas papildinājumu Microsoft Word, bezmaksas darbvirsmas lietojumprogrammu un bezmaksas paplašinājumus gan Safari, gan Chrome pārlūkprogrammām.
 • Atbalsta tulkojumus vairāk nekā 60 valodās
 • Vai ir labs darbs, lai pieķertu pareizrakstības kļūdas kontekstā, piemēram, izmantojot vārdu “sarīvēt”, nevis “lieliski”
 • Ietver vārdnīcu un tēzauru
 • Sinhronizē tekstu visās jūsu ierīcēs, kurās ir instalēta programma Ginger
 • Piedāvā teikumus, kā labāk pārfrāzēt teikumus, lai gan tas ir pieejams tikai premium dalībniekiem

# 3: pēc termiņa beigām

Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu labāko jums-image6

Pēc termiņa beigām ir brīvi lietojama atvērtā pirmkoda programmatūra, kas ne tikai labo pareizrakstību un gramatiku, bet arī piedāvā stila ieteikumus. Tas ietver sarežģītu izteicienu vienkāršošanu, piemēram, mainot terminu “nodrošināt jūs” uz “dot jums”.

Šis tīmekļa rīks paveica labu darbu, noķerot lielāko daļu pareizrakstības un gramatisko kļūdu mūsu paraugu rindkopās. Tas pat spēja uztvert dažas problēmas, kuras MS Word gramatikas pārbaudītājs nepamanīja, piemēram, trūkstošo defisi terminā “iekšējs”.

Bet tas nebija ideāls.

Tāpat kā daudziem šajā sarakstā, arī šim rīkam pietrūka atzīmes, kad tika pieķertas pieturzīmju kļūdas. Tas ietver arī trūkstošos vai nevajadzīgos komatus – jomu, kurā gramatika bija izcili veiksmīga.

Pēc termiņa beigām pārlūka paplašinājumi rada vēl vienu problēmu. Paplašinājumi nav gandrīz tikpat draudzīgi lietotājam kā citi, kas minēti šajā rakstā. Personīgi man bija grūti piespiest viņus strādāt gan Google dokumentos, gan sociālo mediju ziņās.

Šī iemesla dēļ, šo gramatikas pārbaudītāju vislabāk izmanto kā tīmekļa rīku, lai gan jums būs jākopē un jāielīmē savs saturs vietnē, lai pēc iespējas labāk izmantotu to.

Kas pēc noteiktā termiņa ir lielisks

 • Spēj noķert dažas gramatikas un kontekstuālās pareizrakstības kļūdas, kuras piemita citi, ieskaitot Word
 • Tam ir vairāk funkciju nekā daudziem citiem bezmaksas gramatikas pārbaudītājiem, kas uztver vispārīgas kļūdas, piemēram, atkārtotus vārdus, papildu darbības vārdu kļūdas, sajauktus vārdus (a / an, tur / viņu, tas / tas), nepareizus darbības vārdus infinitīvās frāzēs un determinētāja līguma kļūdas
 • Piedāvā stila ieteikumus palīdzēs vienkāršot sarežģītas izteiksmes
 • Atbalsta vairākas valodas, ieskaitot angļu, franču, vācu, portugāļu un spāņu valodu
 • Ietver spraudņa iespēju pašpietiekamiem WordPress emuāriem
 • Ietver bibliotēku ar 1500 bieži neizmantotiem vārdiem, ļaujot tai uztvert vārdus, kas ir pareizi uzrakstīti, bet ir izmantoti ārpus konteksta
 • Piedāvā bezmaksas paplašinājumu populārajam atvērtā pirmkoda tekstu apstrādātājam OpenOffice Writer

# 4: Hemingveja redaktors

Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu labāko jums-image7

Šis gramatikas pārbaudītājs ir nedaudz atšķirīgs no citiem šī saraksta rīkiem. Tas satura daļu vērtē pēc skaidrības un lasāmības, kas var padarīt jūsu rakstīto saprotamāku.

Hemingveja redaktors ir lielisks, lai norādītu uz tādām lietām kā grūti salasāmi teikumi, pasīvas balss lietošana, pārāk sarežģītas vai blāvas frāzes un pārmērīgi izteikumi. Tas arī meklē vienkāršas pareizrakstības kļūdas.

Ņemiet vērā, ka tas neķer gramatikas kļūdas vai vārdus, kas tiek izmantoti ārpus konteksta. Piemēram, tas neatzīmēja “četri”, kad bija nepieciešams “par”, vai “nesagaidīja”, kad jēga “lieliski” bija jēga. Tāpēc šis rīks vienmēr jāizmanto līdzās gramatikas pārbaudītājam, piemēram, gramatika.

Hemingway Editor tīmekļa pārbaudītājs ir pilnīgi bezmaksas. Ir arī darbvirsmas versija, kas ir pieejama gan Windows, gan Mac. Tas maksā nelielu vienreizēju maksu, padarot to par saprātīgu variantu ikvienam, kurš vēlas kļūt par rakstnieku.

Kas padara Hemingveja redaktoru lielisku

 • Karodziņi ir pārāk vārdi, pārāk sarežģīti vai vienkārši grūti lasāmi
 • Izceļ dažādu veidu kļūdas dažādās krāsās, lai tās būtu viegli identificēt
 • Var importēt vai eksportēt tekstu tieši uz vai no PDF vai Word failiem
 • Ļauj tieši publicēt savu saturu WordPress vai Medium ar vienu klikšķi (ja maksājat par darbvirsmas lietotni)

# 5: GrammarCheck

Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu labāko jums-image8

Šis ir vēl viens bezmaksas tīmekļa rīks, kura lietošanai nav nepieciešams lejupielādēt programmatūru vai reģistrēties. Viss, kas jums jādara, ir nokopējiet un ielīmējiet savu saturu tekstlodziņā, noklikšķiniet uz pogas “Bezmaksas pārbaude”, un GrammarCheck veiks visu darbu no turienes..

GrammarCheck ir diezgan atkaulots, un tā saskarne nav tik iedomātā, taču vienkāršām gramatikas pārbaudēm to var būt vairāk nekā pietiekami.

Un, lai gan šis pārbaudītājs var būt vienkāršs, tas joprojām spēja noķert pāris kļūdas no mūsu parauga rindkopām, kuras Word iebūvētā pareizrakstības un gramatikas pārbaudītāja pilnībā izlaida. Pārsvarā tās bija kontekstuālās pareizrakstības kļūdas, ar kurām daudziem no uzskaitītajiem rīkiem šķita problēmas.

Šis rīks neizdevās, kad bija jānoķer noteiktas pieturzīmes un gramatiskas kļūdas. Tomēr tas izdarīja labu darbu, atrodot nepareizi lietotus rakstus un izceļot izteicienus, kurus tā uzskatīja par pārāk sarežģītiem.

GrammarCheck ir pilnībā balstīta uz tīmekli, nepiedāvājot nekādus paplašinājumus vai papildinājumus. Tas ir arī pilnīgi bez maksas, bez augstākās kvalitātes opcijām.

Kas padara GrammarCheck lielisku

 • Nav nepieciešams lejupielādēt programmatūru, piedāvājot visas tās funkcijas pilnīgi bez maksas
 • Noķertās kontekstuālās pareizrakstības kļūdas, kuras izlaidušas dažas no sarežģītākajām opcijām, piemēram, Grammarly un Microsoft Word
 • Veic diezgan labu darbu, norādot uz pārāk sarežģītiem izteicieniem
 • Sniedz vienkāršus kļūdu skaidrojumus, palīdzot nākotnē izvairīties no līdzīgām kļūdām

# 6: ProWritingAid

Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu vislabāko jums-image9

ProWritingAid ar lietotājam draudzīgu saskarni un viegli orientējamiem pārskatiem ir ļoti daudzsološs gramatikas pārbaudītājs.. Tas sevi pārdod kā labāko lietojumprogrammu pārmērīgi lietotu vārdu atrašanai, pareizrakstības kļūdām, lasāmības problēmām, gramatikas problēmām un citam.

Tomēr mums radās dažas problēmas ar tās bezmaksas lietojumprogrammu.

Iesācējiem, lai arī tas piedāvā ieteikumus nepareizi lietotiem vārdiem un gramatikas jautājumiem, daži no šiem ieteikumiem pilnībā nokavēja atzīmi.

Piemēram, mūsu testa rindkopās mēs iekļāvām vārdus “līdz”, kad “līdz” bija nepārprotami vispiemērotākais aizstājējs: “Viss, kas jums nepieciešams, ir ievietot nepieciešamos rīkus. iekšā vesela sistēma. ”

Lai gan visi pārējie izmantotie rīki viegli pamanīja šo kļūdu un piedāvāja pareizo ieteikto nomaiņu, kaut kāda dīvaina iemesla dēļ šis rīks uzskatīja, ka teikums būtu jāmaina uz: “Viss, kas jums nepieciešams, ir ievietot nepieciešamos rīkus. lai vesela sistēma. ”

Man patīk, ka šī rīka ir ērti lietojami un tīri pārskati, taču tas ir mazāks nekā AI, ko izmanto citi rīki (tajā bija arī tikai 16 kļūdas, kamēr Grammarly spēja atrast 22).

Arī bezmaksas versija ir nedaudz ierobežota, ļaujot vienlaicīgi ievadīt 500 vārdus. ProWritingAid ierobežo darbvirsmas lietotnes, Word papildinājuma, pārlūka paplašinājuma un Google Docs papildinājuma izmantošanu tikai premium dalībniekiem..

Jūs varat iegādāties dalības maksu par gada cenu vai izvēlēties dalību mūža garumā par vienreizēju samaksu.

Kas padara ProWritingAid lielisku

 • Piedāvā viegli lasāmus pārskatus, kas aptver stilu, gramatiku, pārmērīgi lietotus vārdus, lasāmību, lipīgus teikumus, klišejas, dikciju, atkārtotus vārdus un pat teikuma struktūru
 • Sniedz kopsavilkuma pārskatu, kas sniedz ātru dokumenta pārskatu ar statistiku un galvenajiem uzlabošanas ieteikumiem

Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu labāko jums-image10

 • Tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss
 • Izceļ kļūdas un iekļauj paskaidrojumu, kāpēc tās jālabo
 • Ietver konteksta tēzauru, kas sniegs jums labu vārdu alternatīvas
 • Ietver pārlūka paplašinājumus pārlūkam Chrome, Firefox un Safari, kā arī Word un Google Docs papildinājumiem (pieejami tikai premium dalībniekiem)

# 7: gramatikas meklēšana

Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu labāko jums-image11

Gramatikas meklēšana ir tīmekļa rīks, kas ir pilnīgi bezmaksas un neprasa, lai jūs to lejupielādētu, lai to lietotu.

Lai arī tajā nebija garām acīmredzamas gramatikas un pieturzīmju kļūdas, kuras citiem rīkiem nebija problēmu atrast, tas paveica lielisku darbu, identificējot dažus stilistiskus jautājumus..

Piemēram, mūsu testa rindkopās bija vairāki secīgi teikumi, kas sākās ar vārdu “the”, un vēl vairāki, kas sākas ar vārdu “ar”. Gandrīz katrs otrs pārbaudītais rīks neatbildēja šīm problēmām. Un, lai gan tā nav precīzi gramatiska kļūda, tā tomēr ietekmē jūsu satura lasāmību.

Kas padara gramatikas meklēšanu lielisku

 • Tam ir dāsns vārdu ierobežojums, kas ļauj vienlaikus pārbaudīt tūkstošiem vārdu
 • Sniedz viegli sekojošus paskaidrojumus par visiem gramatikas vai pareizrakstības jautājumiem
 • Izceļ stilistiskās problēmas, piemēram, secīgus teikumus, kas sākas ar to pašu vārdu
 • Piekļuve rīka pilnai funkcionalitātei bez maksas
 • Ātri un ērti lietojams – vienkārši nokopējiet un ielīmējiet saturu tieši tekstlodziņā

# 8: LanguageTool

Mēs pārbaudījām 8 bezmaksas tiešsaistes gramatikas pārbaudītājus, lai atrastu labāko jums-image12

Lielākā LanguageTool priekšrocība ir tā, ka to var izmantot dažādās valodās. Tas ir noderīgi tiem, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda, kuri vēlas iztulkot tekstu no savas dzimtās valodas un pēc tam to ievadīt caur LanguageTool, lai pārbaudītu kļūdas angļu valodā.

Tas piedāvā arī pārbaudes vairākos angļu valodas dialektos. Neatkarīgi no tā, vai jūs rakstāt sociālo mediju ierakstus britu zīmolam vai emuāru, kas ir paredzēts amerikāņiem, LanguageTool jūs esat apskatījis.

Tomēr mēs tomēr atradām dažus jautājumus.

Tajā tika izlaistas daudzas gramatikas un pieturzīmju kļūdas, kuras pieķēra gramatika. Un, kad vajadzēja pieķert kontekstuālās pareizrakstības kļūdas (piemēram, “sarīvēt” pret “lielisku”), tas tiešām neko daudz labāk nedarīja nekā Word.

LanguageTool piedāvā bezmaksas tīmekļa iespēju, kaut arī ar ierobežotu rakstzīmju daudzumu (20 000). Prēmija par piemaksu ir par saprātīgu cenu, iekasējot vai nu mēneša, vai gada likmi.

Pārlūka paplašinājumi, kā arī Word un Google Docs pievienojumprogrammas ir pieejami tikai premium dalībniekiem.

Kas padara LanguageTool lielisku

 • Iespēja pārbaudīt savu gramatiku amerikāņu, Lielbritānijas, Dienvidāfrikas, Austrālijas, Kanādas un Jaunzēlandes angļu valodā
 • Var izmantot vairākās valodās, ieskaitot baltkrievu, franču, japāņu, vācu, tagalogu, spāņu, grieķu, itāļu, ķīniešu un vairākās citās valodās
 • Ietver dāsnu 20 000 rakstzīmju ierobežojumu ar rīka bezmaksas versiju
 • Plūsmas pārbaude, piemēram, norādot teikumus, kas nepārtraukti sākas ar vienu un to pašu vārdu
 • Tam ir paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox, kā arī papildinājumi gan Google dokumentiem, gan Microsoft Word (pieejami tikai premium dalībniekiem)

Kādus rīkus vajadzētu izmantot?

Veicot manus testus, gramatika atkal un atkal iznāca virsū. Tajā tika uztvertas kontekstuālās pareizrakstības kļūdas, kuras Word nepamanīja, pieturzīmju kļūdas, kuras tika pastāvīgi izlaistas, un citas gramatiskas problēmas, uz kurām vairums citu rīku netika norādīti..

Ņemot to vērā, gramatika nav perfekta. Tajā tika izlaistas dažas kļūdas, kuras bija pieķēris Word, kā arī citi rīki (ja nelietojat burtu “četri”, kad bija nepieciešams vārds “for”, tā ir vissliktākā kļūda, kas ienāk prātā). Tāpēc ir svarīgi atcerēties, ka jums nekad nevajadzētu paļauties tikai uz vienu rīku.

Ja jums nav Microsoft Word, tad es ieteiktu lietot gramatiku un citu spēcīgu rīku, piemēram, Pēc termiņa vai Ingvera.

Izmantojiet šo tabulu, lai ātri pārbaudītu visu pārbaudīto gramatikas pārbaudītāju rokasgrāmatu:

Gramatikas pārbaudītājs Kur tas spīd Kur tas īss
Gramatiski
 • Noķerts vairāk kļūdu nekā visi citi rīki
 • Bezmaksas pārlūka paplašinājumi, tīmekļa rīks, pievienojumprogrammas un darbvirsmas lietojumprogrammas
 • Ļoti lietotājam draudzīgs interfeiss
 • Sadala kļūdas dažādās kategorijās un piedāvā paskaidrojumus, kāpēc tās ir nepareizas
 • Saglabā visu savu darbu mākonī
 • Augstākās kvalitātes iespējas nav tik lētas kā dažas citas
 • Joprojām pietrūka dažu lietu, kuras Word un citi gramatikas pārbaudītāji pieķēra
Ingvers
 • Noķēra vairāk kļūdu nekā Word
 • Ir bezmaksas Word pievienojumprogramma, darbvirsmas lietotne un pārlūka paplašinājums
 • Piedāvā teikuma pārfrāzēšanu premium dalībniekiem
 • Bezmaksas rīks katru nedēļu novērš tikai ierobežotu skaitu kļūdu
 • Neveicās vislabāk, izmantojot pieturzīmes
Pēc termiņa beigām
 • Bezmaksas un atvērtā koda piedāvā visas funkcijas bez maksas
 • Atbalsta vairākas valodas
 • Ļauj vienlaikus pārbaudīt vairāk nekā 10 000 vārdu
 • Pārlūka paplašinājumi nav ļoti draudzīgi lietotājam, un man bija grūtības panākt to darbību
 • Neiekļauj Word papildinājumu
 • Neķēru trūkstošos vai nevajadzīgos komatus
Hemingveja redaktors
 • Lieliski stilistisko kļūdu uztveršanai
 • Palīdz uzlabot jūsu satura lasāmību, uztverot pārāk sarežģītus teikumus un frāzes
 • Labi palīdz atrast pārmērīgi lietotus adververus un izmantot pasīvo balsi
 • Vai slikts darbs pieķer pieturzīmes un gramatikas kļūdas
 • Nav nevienas pārlūka paplašinājumu opcijas
GrammarCheck
 • Norāda uz pārāk sarežģītiem izteicieniem
 • Nav nepieciešams lejupielādēt programmatūru vai reģistrēties
 • Atrod nepareizi lietotus rakstus
 • Veica sliktu darbu, kad vajadzēja atrast pieturzīmes
 • Trūka gramatikas un pareizrakstības problēmu, kuras citi rīki viegli atrada
 • Trūkst jebkādu tīmekļa paplašinājumu vai papildinājumu iespēju
ProWritingAid
 • Izdod viegli lasāmus pārskatus, kas var būt ļoti noderīgi
 • Piedāvā ātrus pasīvu darbības vārdu un adverbu stila labojumus
 • Informēsim, ja pārāk bieži lietojat vai atkārtojat dažus vārdus
 • Iedeva labojumus, kas bija vienkārši nepareizi
 • Neizpildītas gramatikas un pieturzīmju problēmas, kuras viegli uztvēra gan Word, gan Gramatika
 • Pārlūka paplašinājumi un papildinājumi ir pieejami tikai premium dalībniekiem
Gramatikas meklēšana
 • Atrasti vārdi, kas izmantoti ārpus konteksta un citiem instrumentiem pietrūcis
 • Pilnīgi bezmaksas lietošanai bez piemaksu versijas
 • Var izmantot bez programmatūras lejupielādes
 • Neietver detalizētus pārskatus, kas ir kopīgi ar dažiem citiem rīkiem
 • Tam nav neviena pārlūka paplašinājuma vai darbvirsmas lietojumprogrammas
LanguageTool
 • Dalība zemu cenu prēmijās salīdzinājumā ar daudziem citiem rīkiem
 • Pieejams daudzās dažādās valodās
 • Var pārbaudīt pareizrakstības un gramatikas problēmas vairākos angļu valodas dialektos
 • Pat prēmijas dalībnieku skaits ir ierobežots līdz 40 000 rakstzīmēm vienā čekā
 • Neveicās labāk kā Word, atrodot kontekstuāli nepareizus vārdus
 • Trūkst bezmaksas pārlūka paplašinājumi vai Word un Google Docs pievienojumprogrammas

Avoti:

https: //help.gingersoftware.com/hc/en-us/articles/201977071-Is-Ginger-Grammar-Checker-Free-
http: //www.afterthedeadline.com/questions.slp
https: //afterthedeadline.com/features.slp
https: //justpublishingadvice.com/the-best-12-free-grammar-check-and-grammar-corrector-apps
https: //www.languagetool.org/

Attēlu kredīts:

http: //media.galaxant.com/000/062/024/desktop-1406813087.png

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector