7 kļūdas, no kurām jāizvairās, izvēloties tīmekļa mitināšanas uzņēmumu

Uzņēmējdarbības uzsākšana tiešsaistē nav viegls sasniegums.


Ir SEO kampaņas, kas jāapsver, sociālo mediju vadītāji, kurus īrēt, un tiešsaistes maksājumu platformas, kuras jāievieš.

Tomēr ir arī viens būtisks aspekts, kas atsver pārējo: piemērota web hostinga uzņēmuma izvēle.

Tā kā pastāv tik liela konkurence – 1,8 miljardi vietņu un to skaits -, tagad ir daudz svarīgāk nekā jebkad agrāk nodrošināt, lai jūsu izvēlētais tīmekļa mitinātājs būtu pēc iespējas ātrs, uzticams un rentabls..

Ja nē, jūs vienkārši atpaliksit.

Bet, ja neesat šīs jomas eksperts, kā jūs varat noteikt, kurš ir karsts un kurš nē?

Šis raksts iemācīs jums septiņas izplatītas nepilnības, no kurām jāizvairās, slēdzot līgumus ar tīmekļa mitināšanas uzņēmumu.

Domājat par bezmaksas mitināšanas pakalpojumu

Lai ietaupītu naudu, var būt vilinoši apsvērt tādu bezmaksas hostinga pakalpojumu kā WordPress. Galu galā jūsu bizness tikai sākas, un jūsu prasības ir niecīgas.

Neiekrīti tajā slazdā.

Lai gan bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumi ir populārs rezultāts starp personīgajiem emuāru autoriem un sociālo mediju ietekmētājiem visā pasaulē, jums būs jānoslēdz līgums par apmaksātu mitinātāju, ja vēlaties tiešsaistē nopelnīt reālu naudu..

“Jums ir jātērē nauda, ​​lai nopelnītu naudu,” kā saka senais teiciens.

Bet jums nav jātērē daudz naudas. Starpniekserveris, Piemēram, piedāvā parastu tīmekļa mitināšanu par cenu pāris kafijas tasēm katru mēnesi.

Tātad, kas īsti ir kārtībā ar bezmaksas mitināšanu? Daži no daudzajiem negatīvie ir:

  1. Lēns ātrums un neuzticams tīkla darbspējas laiks ar neeksistējošu klientu apkalpošanu.
  2. Jūsu vietnes apmešana ar trešo pušu reklāmām, no kurām daudzas ir ļoti apšaubāmas.
  3. Zaudē patērētāju uzticēšanos savam zīmolam. Ja nevēlaties maksāt nominālo maksu par domēnu, kurš ticēs jūsu produktam?
  4. Nav neviena augstākā līmeņa domēna ar lielāko daļu šo bezmaksas plānu, kas mazina jūsu uzticamību.

Mēs neesam šeit, lai pateiktu, ka WordPress ir slikts. Patiesībā ir pamatots iemesls, ka tā ir kļuvusi par lielāko satura pārvaldības sistēmu pasaulē.

Vienkārši noteikti palaidiet garām viņu bezmaksas iespēju. Tā vietā izveidojiet vietni, izmantojot tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kas specializējas WordPress, piemēram, 1&1.

Plāna pirkšana bez izmēģinājuma vai atmaksas garantijas

Labākie tīmekļa mitinātāji piedāvās izmēģinājumus vai naudas atdošanas garantijas, lai parādītu, cik pārliecināti viņi ir par saviem pakalpojumiem. Daudziem pat ir spēkā pakalpojumu līmeņa līgumi (SLA) par darbības laiku.

Reizēm jūs sastapsities ar ārkārtīgi lētu mitināšanas plānu, kuram nav pievienots nekāds izmēģinājuma periods vai atmaksas politika. Tās pašas par sevi nav sliktas, taču tas nozīmē, ka jums ir jāpārbauda pakalpojumu sniedzēja uzskaite. Pieejamība bieži nāk uz kvalitātes rēķina.

Bezmaksas izmēģinājumi un naudas atdošanas garantijas ļauj patiesi izjust viņu hostinga pakalpojumu – cik atsaucīgs ir viņu klientu atbalsts, cik viņi ir sagatavoti, lai risinātu tehniskas problēmas, cik uzticams ir viņu tīkls un cik ilgs laiks ir nepieciešams serveriem, lai ielādētu jūsu vietne.

Ņem vērā to par klientu apkalpošanu

Ikviens pasaules uzņēmums vēlas saņemt visaugstāko klientu apkalpošanu. Viņi atbildēs uz jūsu zvaniem dažu sekunžu laikā un ātri atrisinās pat vissarežģītāko problēmu – garantēta!

Patiesībā šāds pārdošanas eksemplārs, iespējams, nav tuvu patiesībai.

Tā vietā, lai ņemtu to, ko viņi saka par nominālvērtību, ņemiet lietas savās rokās.

  • Zvaniet viņiem dažādās nakts stundās, lai pārliecinātos, ka viņi atbild uz saviem tālruņiem.
  • Nosūtiet viņu tīmekļa tērzēšanas sistēmai dažus ziņojumus, lai redzētu, cik ilgs laiks nepieciešams atbildēšanai.
  • Apsveriet pagātnes sarakstes e-pasta atbildes laikus.
  • Uzdodiet viņiem tehniskus jautājumus, lai noskaidrotu, vai viņi var uz tiem pareizi atbildēt.

Atcerieties, ka tīmekļa mitināšana ir pakalpojums. Ja viņi nespēj ātri atbildēt ar noderīgu informāciju, jūs, iespējams, labāk aizvedīsit naudu citur.

Nepareiza servera veida izvēle

Vai jūs domājat redzēt nopietnas satiksmes intensitātes? Ja tā, labāka būtu pielāgojama opcija, piemēram, mākoņa mitināšana, jo tā var piesaistīt vairāk resursu pēc pieprasījuma.

Varbūt jūsu bizness tikai sākas, un jūs nevēlaties tērēt daudz naudas, lai nodrošinātu tā darbību tiešsaistē katru sekundes dienu. Tādā gadījumā koplietots vai virtuāls privātais serveris (VPS) labāk atbilstu jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Vai drošība ir jūsu galvenā prioritāte? Dedicētie serveri ir tikpat droši kā to nāk.

Pirms dažādu uzņēmumu salīdzināšanas ir svarīgi noteikt vispiemērotāko servera veidu. Daudzi uzņēmumi, piemēram, Bluehost, piedāvā visu iepriekš minēto, taču to dažādie pakalpojumi var atšķirties.

Galu galā jūs nevēlaties beigties kā Amazon, kura slaveno Prime Day 2018. gadā izpostīja liela mēroga servera avārija. Pat ar glītu kucēnu fotogrāfijām nebija pietiekami, lai apslāpētu miljona neganto tiešsaistes pircēju dusmas.

Neuztraucos izpētīt smalko druku

Lasīt smalki drukātas lappuses ir sarežģīti. Uzticieties man, es esmu tur bijis.

Diemžēl, ja jums tas nav, pastāv iespēja, ka jūs galu galā iegūsit draņķīgu produktu, kas pat neatbilst jūsu vajadzībām.

Neierobežots joslas platums izklausās satriecoši. Bet patiesībā nekas hostinga telpā nekad nav neierobežots. Kā būtu, ja viņi apturētu jūsu konta darbību pēc noteiktā limita sasniegšanas?

Ko darīt, ja pārsteidzošā likme, par kuru saņēmāt savu paketi, bija derīga tikai sākotnēji dažus mēnešus – un pēc tam no jums tiks iekasēta likme, kas ir vairākas reizes augstāka?

Un ko darīt, ja jums ir jājaunina savs plāns kaut kur pagātnē – tikai lai uzzinātu, ka viņi par to iekasē dūšīgu pakalpojumu maksu?

Citi slepeni piemēri ietver aizliegumu klientam serverī instalēt savu programmatūru vai piedāvāt tikai vienu POP kontu.

Pro padoms: Mēģiniet piezvanīt klientu apkalpošanas komandai, lai identificētu iespējamos ierobežojumus. Tas varētu būt ātrāk nekā lasīt viņu T&C, un jūs varēsit novērtēt arī viņu klientu apkalpošanas kvalitāti.

Nepievēršot uzmanību drošībai

Mūsdienās kibernoziedzība ir liels bizness.

Pēdējā lieta, ko vēlaties darīt, ir izsūtīt neērtu e-pastu, informējot klientus par viņu kredītkartes informāciju.

Vai skaņa ir tālu atnākusi? Home Depot bija jādara tieši tā, kad 2014. gadā viņiem neizdevās nosargāt 50 miljonus karšu.

Neatkarīgi no tā, kurā nozarē jūs darbojaties, rūpīgi izpētiet potenciālo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu drošības protokolus, lai pārliecinātos, ka tie atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. Vismaz viņiem ir jāpiedāvā droši ligzdas slāņi (SSL).

SiteGround ir labs tīmekļa mitinātāja piemērs, kas nopietni uztver drošību. Viņi ir uzrakstījuši vairāk nekā 800 WAF noteikumus, lai tikai pēdējos 12 mēnešos aizsargātu pret nulles dienas ievainojamību.

Aizmirstot pārbaudīt tīmekļa mitināšanas uzņēmuma pārskatus

Nekas nerada uzticību produktam, piemēram, atsauksmes no mutes.

Bet bieži to var būt grūti iegūt, tāpēc jums ir jāgriežas pie mīnu lauka, par kuru tiešsaistē ir atsauksmes.

Lai atrastu labāko vietņu mitināšanas platformu, pārbaudiet, ko cilvēki saka dažādās pārskatīšanas vietnēs.

Īpaši pievērsiet uzmanību tam, ko cilvēki saka par pārdevēja klientu apkalpošanu, viņu servera darbības periodiem un pat to, cik ātri vietnes tiek ielādētas, kamēr tās tiek mitinātas pārdevēja serveros..

Atcerieties, ka viltotas atsauksmes ir izplatītas visās nozarēs. Izmantojiet savu labāko lēmumu, lai atsijātu kvēlojošos ieteikumus, kas šķiet pārāk labi, lai būtu patiesi.

Tīmekļa mitināšanas uzņēmuma izvēle

Tīmekļa mitinātāja uzņēmuma izvēlei nav stingru un ātru noteikumu. Galu galā tas ir atkarīgs no jūsu biznesa vajadzībām un mēneša budžeta.

Paturiet prātā iepriekš minētos padomus, meklējot pakalpojumu, un jums būs labāk sagatavots, lai izdarītu pareizo izvēli tiešsaistes biznesam.

“1,8 miljardi vietņu un to skaits”: https://tekeye.uk/computing/how-many-websites-are-there

“Kibernoziegumi šajās dienās ir liels bizness”: https://www.computerweekly.com/news/252439584/Global-cyber-crime-worth-15tn-a-year-study-reveals

“Jauku kucēnu fotoattēli”: https://www.thrillist.com/news/nation/amazon-prime-crash-amazon-went-down-on-prime-day-and-people-were-mad#

Home Depot neizdevās nosargāt 50 miljonus karšu: https://www.lifewire.com/the-greatest-computer-hacks-4060530

https://pixabay.com/lv/template-layout-website-blog-1599665/

https://pixabay.com/lv/download-cloud-icon-network-2013195/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector